Hoşgeldiniz!

ayıptır

Fatih Kısaparmak__kilim 04:05
Fatih Kısaparmak__kilim 5.100 izlenme - 6 yıl önce sırlarımı verdim sana,sevgimi verdim şu gönlümü kilim yaptım yoluna serdim! Ayıptır günahtır diye kilit vurdular dlime, aşkı dokudum kilime Anlıyormusun?...yetinmedim türkü yaktım gayrı bu canımdan bıktım! Hani senin olacaktım dinliyormusun?
Londra Otobüsündeki Kavgayı Türkçe Engellemeye Çalışan İyi Niyetli Amca 02:50
Londra Otobüsündeki Kavgayı Türkçe Engellemeye Çalışan İyi Niyetli Amca 742 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler amatör kamera tarafından Londra'da bir otobüste çekilmiş. Otobüste bulunan iki bayanın ingilizce kavgasını Türkçe konuşarak ayırmaya çalışan amcayı birlikte izliyoruz.
Mehmet Sonses - Ayıptır Lo 03:05
Mehmet Sonses - Ayıptır Lo 1.399 izlenme - 5 yıl önce
löw ayıptır napıyosun 00:19
löw ayıptır napıyosun 355 izlenme - 6 yıl önce löw ayıptır napıyosun
 Londra Otobüsündeki Kavgayı Türkçe Engellemeye Çalışan İyi Niyetli Amca 02:50
Londra Otobüsündeki Kavgayı Türkçe Engellemeye Çalışan İyi Niyetli Amca 212 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler amatör kamera tarafından Londra'da bir otobüste çekilmiş. Otobüste bulunan iki bayanın ingilizce kavgasını Türkçe konuşarak ayırmaya çalışan amcayı birlikte izliyoruz.
Tasmayla İnsan Gezdirmek 00:18
Tasmayla İnsan Gezdirmek 121 izlenme - 2 yıl önce Reklam için mi yapıldı yoksa bir eylem mi bilinmez ancak İngiltere'nin başkenti Londra'daki Farrington Semti'nde sabah 8:30 sıralarında elinde kahvesiyle yürüyen genç bir kadın elinde tasmasıyla bir adamı emekler şekilde yürütürken görülüyor. Benim aklıma geleni söylemicem tabiki.
Mehmet Sonses - Ayıptır Lo 03:05
Mehmet Sonses - Ayıptır Lo 157 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Hadi Yalan De... Çıkış Tarihi: 21.03.2003 Arabesk Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik