Hoşgeldiniz!

ayırmak

 Toplumu Sevelim Kılları Jöleyle Kenara Ayıralım 00:06
Toplumu Sevelim Kılları Jöleyle Kenara Ayıralım 171.589 izlenme - 3 yıl önce Toplumu sevelim, kılları jöleyle kenara ayıralım
Kız Kavgasını Ayırmak Yerine Gaz Verip Videoya Alan Adam 01:39
Kız Kavgasını Ayırmak Yerine Gaz Verip Videoya Alan Adam 5.543 izlenme - 4 ay önce Bir kavgayı ayırmak,kavgalıları barıştırmak,ortamaı yumuşatmak güzel bir şey görüntüde izleyeceğimiz tam tersine adam kavga eden kızlara gaz verip b
Liseli Kavgasına Müdahale Eden Sokak Abisi 01:15
Liseli Kavgasına Müdahale Eden Sokak Abisi 28.692 izlenme - 3 yıl önce Evet görüntüde liseli ergenlerimiz hunharca kavga ediyor , onlar kavga ederken ummadıkları anda elinde sopasıyla aniden zebellah gibi bir abi karşılarına dikilip aman vermeden saldırıya geçiyor ve malum topluluğu dağıtıyor abimize saygılar.
Kızıldenizin Yarılması - On Emir (1956 - Restorasyonlu) 07:05
Kızıldenizin Yarılması - On Emir (1956 - Restorasyonlu) 5.797 izlenme - 12 ay önce Musa İslamiyet'e göre kendisine kitap verilen peygamberlerdendir. Kızıldeniz'i mucizevi bir şekilde asasıyla yararak İsrailoğulları'nı Mısır'dan çıkarmış, Firavun ve ordusu İsrailoğullarının peşinden gelirken Kızıldeniz'de boğulmuşlardır. (VİKİPEDİ)
Karpuz Kesmek İçin Kılıç Kullanmak 00:58
Karpuz Kesmek İçin Kılıç Kullanmak 7.373 izlenme - 2 yıl önce Karpuz kesmek için kılıcıyla şov yapmaya çalışan adam böyle pişman olmuş.
Kavga Ayıran Asayiş Köpek 00:19
Kavga Ayıran Asayiş Köpek 3.287 izlenme - 3 yıl önce Kedilerin haşin ve hiddetli kavgasına köpek tarafı el koyuyor. Patiler aşağı evlat...
Elektronik Devrelerden Altın Ayırmak 08:57
Elektronik Devrelerden Altın Ayırmak 2.353 izlenme - 3 yıl önce Çeşitli Kimyasallar İle Teknolojik Aletlerin İçindeki Altının Çıkarılışı.
Kavga Eden Horozları Ayıran Köpek 00:24
Kavga Eden Horozları Ayıran Köpek 1.567 izlenme - 2 yıl önce Kavga eden horozları gören köpek hemen duruma el atıyor, araya girip kavganın daha fazla büyümesini engelliyor.
Saba Tümer - Canlı Yayında Bacaklarını İkiye Ayırmak 01:54
Saba Tümer - Canlı Yayında Bacaklarını İkiye Ayırmak 1.627 izlenme - 2 yıl önce Başlığı görünce bende şaşırdım Saba Tümer ve Demet Sağıroğlu Canlı yayında bacaklarını ikiye ayırdılar. İşin kötüsü dur ne yapıyorsun manyak mısın diye kimse uyarı da bulunmadı.
Amerika'da İki Ergenin Kavgasını Ayıran Mevlana 04:16
Amerika'da İki Ergenin Kavgasını Ayıran Mevlana 196 izlenme - 4 ay önce özetle: [kalabalığa] siz cep telefonu ile kaydedenler, gerçek korkak sizsiniz. bunu da kaydedin. [kavga edenlere] bakın, nasıl gülüyorlar. siz mutsuzsunuz ve onlar bundan zevk alıyorlar. arkadaşım dediğin adama bak, sen kavga ederken delirmesi gerekirken gülmekten ölüyor. bu arada çocuklardan bir tanesi, diğerinin gelip ona dokunduğunu ve kavganın nasıl başladığını anlamadığını söylüyor. [kavga edenlere] kendini savunuyorsun ama ne için kavga ettiğini bilmiyorsun bile. sen şeytana uydun kardeşim, etrafına bak ve kimin seni yanlışa yönlendirdiğini bul. [kalabalığa] kaç yaşına gelmişsiniz, neredeyse yetişkin olacaksınız, buna uygun davranın. bu şekilde bir yere varamazsınız. [kavga edenlere] hala gülüyorlar. siz üzgünken gülen hiç kimse sizin arkadaşınız değildir. caddenin ortasında bunun bir oyun olduğunu düşünüyorsunuz ama değil, bu gerçek. sizin ailenizi tanıyorum, annen baban buralara gelmek için çok çabaladı, onları mahcup etme. şimdi el sıkışın, siz el sıkışmadan buradan ayrılmayacağım. bak, hala gülüyorlar, onlar sizin düşman olmanızı istiyorlar. bu arada etraftaki çocuklar salakça gülmeye devam eder ve adama çirkin derler. [Alıntıdır] İyi seyirler efenim.
Yumurta sarısını ayırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı 01:42
Yumurta sarısını ayırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı 1.866 izlenme - 5 yıl önce Yumurtanın sarısını ve beyazını ayırmak için çok basit ve ilginç yöntem
kavgayı ayırmak isteyen kız nakavt oldu! 00:40
kavgayı ayırmak isteyen kız nakavt oldu! 1.944 izlenme - 8 yıl önce ne giriyosa aralarına sonu böyle olur işte:)
Kız Kavgasını Suyla Ayırmak - Kaşarlar 01:02
Kız Kavgasını Suyla Ayırmak - Kaşarlar 1.202 izlenme - 3 yıl önce Olay verilen bilgilere göre Fatih'te geçiyor, bir grup kız birbirleriyle kavgaya tutuşmuşken apartmandan bir teyzemiz tazyiksiz suyla olaya müdahale ediyor. Tazyiği ne kadar da doğru yazdım dikkatinizi çekerim ayrıca.
Babasını Öldürüp 10 Parçaya Ayıran Kadın (Canlandırmalı +18) 12:43
Babasını Öldürüp 10 Parçaya Ayıran Kadın (Canlandırmalı +18) 699 izlenme - 2 yıl önce Samsun'un çarşamba ilçesinde babasını öldüren kız olayı canlandırarak anlatıyor.Sıcağı sıcağına programının 06.04.1994'lü bölümden alıntıdır.
Umarsızca Sevişen Çiftin Üstüne Havai Fişek Atmak 00:43
Umarsızca Sevişen Çiftin Üstüne Havai Fişek Atmak 1.222 izlenme - 3 yıl önce Eveeeet bayıra karşı yatıp sevişen çiftleri gören fırlamalar olayı affetmemiş ve üstlerine doğru ateşlemişler havai fişeği.Köpeklerdeki gibi kaynak su etkisi yapmıştır.
Hülya Avşar ve Alişan (Askerlik Sorunsalı +17,5) 01:05
Hülya Avşar ve Alişan (Askerlik Sorunsalı +17,5) 1.029 izlenme - 3 yıl önce Hülya avşar'ın tntde sunduğu progamın konuğu askerden gelen alişandı. Alişana neden ayrı ev tuttuğunu soran hülya avşar, alişanın yarım yamalak sorularından sonra ne kadar azmışsındır sen, öyle azmışsındırki,öyle öyle diyerek. Kafalarda soru işareti bıraktı.
adobe programında beatten vokali nasıl ayırırız 07:18
adobe programında beatten vokali nasıl ayırırız 1.201 izlenme - 6 yıl önce adobe programında beatten vokali nasıl ayırırz bir yöntem budur
Yumurtanın Sarısını Ayırmanın Pratik Yöntemi 01:28
Yumurtanın Sarısını Ayırmanın Pratik Yöntemi 1.295 izlenme - 5 yıl önce Yumurtanın Sarısını Ayırmanın Pratik Yöntemi
Yumurtanın sarısını ayırmanın kolay yolu 01:46
Yumurtanın sarısını ayırmanın kolay yolu 650 izlenme - 3 yıl önce Yumurtanın sarısını ayırmanın kolay yolu
Yumurtanın Akı ile Sarısını Ayıran Makine 02:17
Yumurtanın Akı ile Sarısını Ayıran Makine 510 izlenme - 2 yıl önce Müziğin uyumuyla birlikte izleyin hipnoz olun kardeslerim. Benim dikkatimi çekti ekledim.
Yumurta Sarısını Ayırmanın En Kolay ve En Hızlı Yolu 01:46
Yumurta Sarısını Ayırmanın En Kolay ve En Hızlı Yolu 680 izlenme - 3 yıl önce Yumurta Sarısını Ayırmanın En Kolay ve En Hızlı Yolu Very cool way to separate egg yolk
Kedilerin Kavgasına Köpek Müdehalesi 00:24
Kedilerin Kavgasına Köpek Müdehalesi 692 izlenme - 5 yıl önce Kediler kavga ederken Köpek geliyor ve duruma el koyuyor
Kavga Edenleri Yangın Tüpüyle Ayırmak 01:39
Kavga Edenleri Yangın Tüpüyle Ayırmak 305 izlenme - 3 yıl önce Eşi benzeri görülmemiş bir kavga ayırma methodu. Kadın o kadar hararetli bir şekilde kavga ediyor ki, kavgayı ayırmak için yangın tüpü kullanılıyor.
Metrodaki Kavgaya Samuray Kılıcıyla Dalmak 00:59
Metrodaki Kavgaya Samuray Kılıcıyla Dalmak 249 izlenme - 2 yıl önce Kavgayı ayırmak için midir yoksa korkutmak için mi bilmiyorum; ama abimiz katanayı çekinmeden çıkarıyor. Şu katanalara Kill Bill'den sonra hasta olmuşumdur hep.
Çinliler Yumurtanın Beyazıyla Sarısını Nasıl Ayırır 01:42
Çinliler Yumurtanın Beyazıyla Sarısını Nasıl Ayırır 278 izlenme - 2 yıl önce Ablamız bu güzel pratik yöntemi bizimle paylaşıyor.. Ne kadar işimize yarar bilmem ama gene de insan merak etmiyo da değil yumurta sarısını akından ayırma yöntemini.. Hep beraber izliyoruz afiyet olsun efenim!
Bar kavgasını ayırmak bu kadar kolay 00:15
Bar kavgasını ayırmak bu kadar kolay 191 izlenme - 5 yıl önce Güvenlik görevlisinden etkili çözüm.
Bar kavgasını ayırmak bu kadar kolay 00:15
Bar kavgasını ayırmak bu kadar kolay 221 izlenme - 5 yıl önce Güvenlik görevlisinden etkili çözüm
 Yumurtanın Akı ile Sarısını Ayıran Makine 02:17
Yumurtanın Akı ile Sarısını Ayıran Makine 100 izlenme - 3 yıl önce Müziğin uyumuyla birlikte izleyin hipnoz olun kardeslerim. Benim dikkatimi çekti ekledim.
Kızların kavgasını erkekler zor ayırdı 01:25
Kızların kavgasını erkekler zor ayırdı 92 izlenme - 5 yıl önce Erzurum'da bir grup kızın tekme ve yumruklarla kavgasını erkekler güçlükle ayırabildi.
Sevenleri Ayırmak Xde 02:18
Sevenleri Ayırmak Xde 94 izlenme - 6 yıl önce