Hoşgeldiniz!

ayırmak

Liseli Kavgasına Müdahale Eden Sokak Abisi 01:15
Liseli Kavgasına Müdahale Eden Sokak Abisi 30.745 izlenme - 3 yıl önce Evet görüntüde liseli ergenlerimiz hunharca kavga ediyor , onlar kavga ederken ummadıkları anda elinde sopasıyla aniden zebellah gibi bir abi karşılarına dikilip aman vermeden saldırıya geçiyor ve malum topluluğu dağıtıyor abimize saygılar.
Karpuz Kesmek İçin Kılıç Kullanmak 00:58
Karpuz Kesmek İçin Kılıç Kullanmak 7.383 izlenme - 2 yıl önce Karpuz kesmek için kılıcıyla şov yapmaya çalışan adam böyle pişman olmuş.
Kavga Ayıran Asayiş Köpek 00:19
Kavga Ayıran Asayiş Köpek 3.333 izlenme - 3 yıl önce Kedilerin haşin ve hiddetli kavgasına köpek tarafı el koyuyor. Patiler aşağı evlat...
kavgayı ayırmak isteyen kız nakavt oldu! 00:40
kavgayı ayırmak isteyen kız nakavt oldu! 1.944 izlenme - 8 yıl önce ne giriyosa aralarına sonu böyle olur işte:)
Umarsızca Sevişen Çiftin Üstüne Havai Fişek Atmak 00:43
Umarsızca Sevişen Çiftin Üstüne Havai Fişek Atmak 1.315 izlenme - 3 yıl önce Eveeeet bayıra karşı yatıp sevişen çiftleri gören fırlamalar olayı affetmemiş ve üstlerine doğru ateşlemişler havai fişeği.Köpeklerdeki gibi kaynak su etkisi yapmıştır.
Kız Kavgasını Suyla Ayırmak - Kaşarlar 01:02
Kız Kavgasını Suyla Ayırmak - Kaşarlar 1.224 izlenme - 3 yıl önce Olay verilen bilgilere göre Fatih'te geçiyor, bir grup kız birbirleriyle kavgaya tutuşmuşken apartmandan bir teyzemiz tazyiksiz suyla olaya müdahale ediyor. Tazyiği ne kadar da doğru yazdım dikkatinizi çekerim ayrıca.
Babasını Öldürüp 10 Parçaya Ayıran Kadın (Canlandırmalı +18) 12:43
Babasını Öldürüp 10 Parçaya Ayıran Kadın (Canlandırmalı +18) 734 izlenme - 2 yıl önce Samsun'un çarşamba ilçesinde babasını öldüren kız olayı canlandırarak anlatıyor.Sıcağı sıcağına programının 06.04.1994'lü bölümden alıntıdır.
Hülya Avşar ve Alişan (Askerlik Sorunsalı +17,5) 01:05
Hülya Avşar ve Alişan (Askerlik Sorunsalı +17,5) 1.069 izlenme - 3 yıl önce Hülya avşar'ın tntde sunduğu progamın konuğu askerden gelen alişandı. Alişana neden ayrı ev tuttuğunu soran hülya avşar, alişanın yarım yamalak sorularından sonra ne kadar azmışsındır sen, öyle azmışsındırki,öyle öyle diyerek. Kafalarda soru işareti bıraktı.
Yumurtanın Sarısını Ayırmanın Pratik Yöntemi 01:28
Yumurtanın Sarısını Ayırmanın Pratik Yöntemi 1.296 izlenme - 5 yıl önce Yumurtanın Sarısını Ayırmanın Pratik Yöntemi
Yumurta Sarısını Ayırmanın En Kolay ve En Hızlı Yolu 01:46
Yumurta Sarısını Ayırmanın En Kolay ve En Hızlı Yolu 681 izlenme - 4 yıl önce Yumurta Sarısını Ayırmanın En Kolay ve En Hızlı Yolu Very cool way to separate egg yolk
Çinliler Yumurtanın Beyazıyla Sarısını Nasıl Ayırır 01:42
Çinliler Yumurtanın Beyazıyla Sarısını Nasıl Ayırır 279 izlenme - 3 yıl önce Ablamız bu güzel pratik yöntemi bizimle paylaşıyor.. Ne kadar işimize yarar bilmem ama gene de insan merak etmiyo da değil yumurta sarısını akından ayırma yöntemini.. Hep beraber izliyoruz afiyet olsun efenim!
Bar kavgasını ayırmak bu kadar kolay 00:15
Bar kavgasını ayırmak bu kadar kolay 191 izlenme - 5 yıl önce Güvenlik görevlisinden etkili çözüm.
Bar kavgasını ayırmak bu kadar kolay 00:15
Bar kavgasını ayırmak bu kadar kolay 221 izlenme - 5 yıl önce Güvenlik görevlisinden etkili çözüm
Kavga Etmeyeni Ayırmaya Çalışan Cüneyt Çakır 00:34
Kavga Etmeyeni Ayırmaya Çalışan Cüneyt Çakır 29 izlenme - 3 yıl önce FIFA Dünya Kulüpler Kupası finalinde, Corinthians - Chelsea mücadelesinde düdük çalan dünyaca ünlü hakemimiz Cüneyt Çakır'ın finalin duygusuna kendisini fazla kaptırıyor.
New York Red Bulls, Henry'le Yollarını Ayırıyor 02:08
New York Red Bulls, Henry'le Yollarını Ayırıyor 18 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da çıkan haberlere göre; New York Red Bulls, Arsenal'le efsaneleşen Fransız golcü Thierry Henry yeni bir anlaşma yapmayacak.