Hoşgeldiniz!

ayırmak

 Toplumu Sevelim Kılları Jöleyle Kenara Ayıralım 00:06
Toplumu Sevelim Kılları Jöleyle Kenara Ayıralım 171.599 izlenme - 4 yıl önce Toplumu sevelim, kılları jöleyle kenara ayıralım
Kız Kavgasını Ayırmak Yerine Gaz Verip Videoya Alan Adam 01:39
Kız Kavgasını Ayırmak Yerine Gaz Verip Videoya Alan Adam 5.617 izlenme - 12 ay önce Bir kavgayı ayırmak,kavgalıları barıştırmak,ortamaı yumuşatmak güzel bir şey görüntüde izleyeceğimiz tam tersine adam kavga eden kızlara gaz verip b
Kızıldenizin Yarılması - On Emir (1956 - Restorasyonlu) 07:05
Kızıldenizin Yarılması - On Emir (1956 - Restorasyonlu) 7.515 izlenme - 2 yıl önce Musa İslamiyet'e göre kendisine kitap verilen peygamberlerdendir. Kızıldeniz'i mucizevi bir şekilde asasıyla yararak İsrailoğulları'nı Mısır'dan çıkarmış, Firavun ve ordusu İsrailoğullarının peşinden gelirken Kızıldeniz'de boğulmuşlardır. (VİKİPEDİ)
Karpuz Kesmek İçin Kılıç Kullanmak 00:58
Karpuz Kesmek İçin Kılıç Kullanmak 7.398 izlenme - 3 yıl önce Karpuz kesmek için kılıcıyla şov yapmaya çalışan adam böyle pişman olmuş.
Kavga Ayıran Asayiş Köpek 00:19
Kavga Ayıran Asayiş Köpek 3.409 izlenme - 3 yıl önce Kedilerin haşin ve hiddetli kavgasına köpek tarafı el koyuyor. Patiler aşağı evlat...
Elektronik Devrelerden Altın Ayırmak 08:57
Elektronik Devrelerden Altın Ayırmak 2.546 izlenme - 4 yıl önce Çeşitli Kimyasallar İle Teknolojik Aletlerin İçindeki Altının Çıkarılışı.
Saba Tümer - Canlı Yayında Bacaklarını İkiye Ayırmak 01:54
Saba Tümer - Canlı Yayında Bacaklarını İkiye Ayırmak 2.045 izlenme - 3 yıl önce Başlığı görünce bende şaşırdım Saba Tümer ve Demet Sağıroğlu Canlı yayında bacaklarını ikiye ayırdılar. İşin kötüsü dur ne yapıyorsun manyak mısın diye kimse uyarı da bulunmadı.
Kavga Eden Horozları Ayıran Köpek 00:24
Kavga Eden Horozları Ayıran Köpek 1.596 izlenme - 3 yıl önce Kavga eden horozları gören köpek hemen duruma el atıyor, araya girip kavganın daha fazla büyümesini engelliyor.
Yumurta sarısını ayırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı 01:42
Yumurta sarısını ayırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı 1.866 izlenme - 5 yıl önce Yumurtanın sarısını ve beyazını ayırmak için çok basit ve ilginç yöntem
Umarsızca Sevişen Çiftin Üstüne Havai Fişek Atmak 00:43
Umarsızca Sevişen Çiftin Üstüne Havai Fişek Atmak 1.546 izlenme - 3 yıl önce Eveeeet bayıra karşı yatıp sevişen çiftleri gören fırlamalar olayı affetmemiş ve üstlerine doğru ateşlemişler havai fişeği.Köpeklerdeki gibi kaynak su etkisi yapmıştır.
kavgayı ayırmak isteyen kız nakavt oldu! 00:40
kavgayı ayırmak isteyen kız nakavt oldu! 1.944 izlenme - 9 yıl önce ne giriyosa aralarına sonu böyle olur işte:)
Babasını Öldürüp 10 Parçaya Ayıran Kadın (Canlandırmalı +18) 12:43
Babasını Öldürüp 10 Parçaya Ayıran Kadın (Canlandırmalı +18) 856 izlenme - 2 yıl önce Samsun'un çarşamba ilçesinde babasını öldüren kız olayı canlandırarak anlatıyor.Sıcağı sıcağına programının 06.04.1994'lü bölümden alıntıdır.
Kız Kavgasını Suyla Ayırmak - Kaşarlar 01:02
Kız Kavgasını Suyla Ayırmak - Kaşarlar 1.245 izlenme - 3 yıl önce Olay verilen bilgilere göre Fatih'te geçiyor, bir grup kız birbirleriyle kavgaya tutuşmuşken apartmandan bir teyzemiz tazyiksiz suyla olaya müdahale ediyor. Tazyiği ne kadar da doğru yazdım dikkatinizi çekerim ayrıca.
Hülya Avşar ve Alişan (Askerlik Sorunsalı +17,5) 01:05
Hülya Avşar ve Alişan (Askerlik Sorunsalı +17,5) 1.157 izlenme - 3 yıl önce Hülya avşar'ın tntde sunduğu progamın konuğu askerden gelen alişandı. Alişana neden ayrı ev tuttuğunu soran hülya avşar, alişanın yarım yamalak sorularından sonra ne kadar azmışsındır sen, öyle azmışsındırki,öyle öyle diyerek. Kafalarda soru işareti bıraktı.
adobe programında beatten vokali nasıl ayırırız 07:18
adobe programında beatten vokali nasıl ayırırız 1.206 izlenme - 7 yıl önce adobe programında beatten vokali nasıl ayırırz bir yöntem budur
Amerika'da İki Ergenin Kavgasını Ayıran Mevlana 04:16
Amerika'da İki Ergenin Kavgasını Ayıran Mevlana 210 izlenme - 11 ay önce özetle: [kalabalığa] siz cep telefonu ile kaydedenler, gerçek korkak sizsiniz. bunu da kaydedin. [kavga edenlere] bakın, nasıl gülüyorlar. siz mutsuzsunuz ve onlar bundan zevk alıyorlar. arkadaşım dediğin adama bak, sen kavga ederken delirmesi gerekirken gülmekten ölüyor. bu arada çocuklardan bir tanesi, diğerinin gelip ona dokunduğunu ve kavganın nasıl başladığını anlamadığını söylüyor. [kavga edenlere] kendini savunuyorsun ama ne için kavga ettiğini bilmiyorsun bile. sen şeytana uydun kardeşim, etrafına bak ve kimin seni yanlışa yönlendirdiğini bul. [kalabalığa] kaç yaşına gelmişsiniz, neredeyse yetişkin olacaksınız, buna uygun davranın. bu şekilde bir yere varamazsınız. [kavga edenlere] hala gülüyorlar. siz üzgünken gülen hiç kimse sizin arkadaşınız değildir. caddenin ortasında bunun bir oyun olduğunu düşünüyorsunuz ama değil, bu gerçek. sizin ailenizi tanıyorum, annen baban buralara gelmek için çok çabaladı, onları mahcup etme. şimdi el sıkışın, siz el sıkışmadan buradan ayrılmayacağım. bak, hala gülüyorlar, onlar sizin düşman olmanızı istiyorlar. bu arada etraftaki çocuklar salakça gülmeye devam eder ve adama çirkin derler. [Alıntıdır] İyi seyirler efenim.
Yumurtanın Sarısını Ayırmanın Pratik Yöntemi 01:28
Yumurtanın Sarısını Ayırmanın Pratik Yöntemi 1.307 izlenme - 5 yıl önce Yumurtanın Sarısını Ayırmanın Pratik Yöntemi
Yumurtanın sarısını ayırmanın kolay yolu 01:46
Yumurtanın sarısını ayırmanın kolay yolu 668 izlenme - 4 yıl önce Yumurtanın sarısını ayırmanın kolay yolu
Yumurtanın Akı ile Sarısını Ayıran Makine 02:17
Yumurtanın Akı ile Sarısını Ayıran Makine 552 izlenme - 3 yıl önce Müziğin uyumuyla birlikte izleyin hipnoz olun kardeslerim. Benim dikkatimi çekti ekledim.
Yumurta Sarısını Ayırmanın En Kolay ve En Hızlı Yolu 01:46
Yumurta Sarısını Ayırmanın En Kolay ve En Hızlı Yolu 683 izlenme - 4 yıl önce Yumurta Sarısını Ayırmanın En Kolay ve En Hızlı Yolu Very cool way to separate egg yolk
Kedilerin Kavgasına Köpek Müdehalesi 00:24
Kedilerin Kavgasına Köpek Müdehalesi 700 izlenme - 5 yıl önce Kediler kavga ederken Köpek geliyor ve duruma el koyuyor
Kavga Edenleri Yangın Tüpüyle Ayırmak 01:39
Kavga Edenleri Yangın Tüpüyle Ayırmak 306 izlenme - 3 yıl önce Eşi benzeri görülmemiş bir kavga ayırma methodu. Kadın o kadar hararetli bir şekilde kavga ediyor ki, kavgayı ayırmak için yangın tüpü kullanılıyor.
Metrodaki Kavgaya Samuray Kılıcıyla Dalmak 00:59
Metrodaki Kavgaya Samuray Kılıcıyla Dalmak 263 izlenme - 2 yıl önce Kavgayı ayırmak için midir yoksa korkutmak için mi bilmiyorum; ama abimiz katanayı çekinmeden çıkarıyor. Şu katanalara Kill Bill'den sonra hasta olmuşumdur hep.
Çinliler Yumurtanın Beyazıyla Sarısını Nasıl Ayırır 01:42
Çinliler Yumurtanın Beyazıyla Sarısını Nasıl Ayırır 285 izlenme - 3 yıl önce Ablamız bu güzel pratik yöntemi bizimle paylaşıyor.. Ne kadar işimize yarar bilmem ama gene de insan merak etmiyo da değil yumurta sarısını akından ayırma yöntemini.. Hep beraber izliyoruz afiyet olsun efenim!
Bar kavgasını ayırmak bu kadar kolay 00:15
Bar kavgasını ayırmak bu kadar kolay 191 izlenme - 5 yıl önce Güvenlik görevlisinden etkili çözüm.
Bar kavgasını ayırmak bu kadar kolay 00:15
Bar kavgasını ayırmak bu kadar kolay 221 izlenme - 5 yıl önce Güvenlik görevlisinden etkili çözüm
 Yumurtanın Akı ile Sarısını Ayıran Makine 02:17
Yumurtanın Akı ile Sarısını Ayıran Makine 115 izlenme - 4 yıl önce Müziğin uyumuyla birlikte izleyin hipnoz olun kardeslerim. Benim dikkatimi çekti ekledim.
Kızların kavgasını erkekler zor ayırdı 01:25
Kızların kavgasını erkekler zor ayırdı 92 izlenme - 5 yıl önce Erzurum'da bir grup kızın tekme ve yumruklarla kavgasını erkekler güçlükle ayırabildi.
Sevenleri Ayırmak Xde 02:18
Sevenleri Ayırmak Xde 94 izlenme - 6 yıl önce
Kızıldenizi İkiye Ayıran Modern Musa 02:09
Kızıldenizi İkiye Ayıran Modern Musa 65 izlenme - 5 yıl önce Seyirciyi ikiye böylen modern zamanların Musası