Hoşgeldiniz!

Aykut Erdoğdu

Aykut Erdoğdu’dan Tarihi Konuşma - Hesap Vereceksiniz 09:38
Aykut Erdoğdu’dan Tarihi Konuşma - Hesap Vereceksiniz 3.855 izlenme - 6 ay önce TBMM Genel Kurulu'nda söz alan CHP'li Aykut Eroğlu'nun 273. Torba Kanun hakkında konuşması olay oldu. Geçtiğimiz günlerde Meclis’te görüşülmeye başlayan 23 maddelik 273 Sıra Sayılı Torba Kanun hakkında söz alan CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, yapılmakta olan 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul ve sigorta düzenlemelerini eleştirerek, hükümeti rüşvet ve yolsuzlukla suçladı.
Aykut Erdoğdu - Yeni Özelleştirme Kanunu Üzerine 02:50
Aykut Erdoğdu - Yeni Özelleştirme Kanunu Üzerine 2.540 izlenme - 5 ay önce CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun yeni özelleştirme maddesi üzerine TBMM'den yaptığı yayından bir kesit.
Aykut Erdoğdu'nun Meclisi Mum Eden Konuşması 09:39
Aykut Erdoğdu'nun Meclisi Mum Eden Konuşması 488 izlenme - 1 yıl önce Aykut Erdoğdu mecliste bir konuşma yapmış. CHP'nin en çok çalışan milletvekillerinden Sosyal Demokrat Aykut Erdoğdu nefessiz soluksuz bitirmiş işi.
Aykut Erdoğdu - Maliye Bakanına Soğuk Duş 08:06
Aykut Erdoğdu - Maliye Bakanına Soğuk Duş 463 izlenme - 1 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu İstanbul 3. Havalimanı ihalesine teklif veren Nihat Özdemir Ankara'da Mavi Akım davasında ihaleye fesat karıştırma suçundan yargılanırken nasıl ihaleye katıldı. Katıldığı yetmezmiş gibi bir de ihaleyi aldı. Millete küfreden ahlaksızın vergisini sıfırlarken küçük esnafın boğazını nasıl sıktıklarını, Telekom'un Tekel'in özelleştirmelerinde değerleme raporlarının neden açıklanmadığını yüzüne karşı anlattı. Örnek verdi, tek tek AKP yolsuzluklarını saydı. Maliye Bakanının lafla değil, belgeyle cevabını bekliyoruz. Devlet elinizde, çıkarın belgeleri cevap verin.
 CHP'li vekilden hükümete küstah tehdit 01:06
CHP'li vekilden hükümete küstah tehdit 176 izlenme - 9 ay önce Millet karşısında sürekli yenilgiye uğrayan CHP’nin İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu canlı yayında sokak çağrısı yapıp hükümeti 'Bu ülkeyi size dar ederiz.' diye tehdit etti.
Aykut Erdoğdu'nun Tüm Yolsuzlukları Özetlediği Konuşması 10:10
Aykut Erdoğdu'nun Tüm Yolsuzlukları Özetlediği Konuşması 619 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu Genel Kurulda 12 yıllık rüşvet ve yolsuzluk düzenini AKP'lilerin yüzüne anlattı. Telekom nasıl peşkeş çekildi? Milli varlıklarımız nasıl yokedildi? Tekel, TÜPRAŞ, SEKA yok fiyatına nasıl satıldı? TOKİ üzerinden karun olan AKP'li milletvekilleri ve bakanlar kimler? Millete küfreden ahlaksız işadamlarına milyarlarca dolar nasıl aktarıldı. Hangi yasalarla milyarlarca dolar yolsuzluk aklandı? Yasama-yürütme-yargı çürümüş düzenin parçası haline nasıl geldi? Babasının sırtında musalla taşına giden 3 yaşındaki Muharrem, fakirlikten ve soğuktan ölen Ayaz bebek, yoksulluktan kendini asan iki çocuk annesi Emine Akçay ve çürümüş düzene meydan okuyan bir milletvekili...
Aykut Erdoğdu - Cevap Ver Melih Gökçek 02:03
Aykut Erdoğdu - Cevap Ver Melih Gökçek 236 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 5 milyon Ankaralının nasıl 2 Milyar TL zarar ettirdiğine dair sorularını cevaplamasını istiyor
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 09:15
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 295 izlenme - 1 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu Cumhuriyet tarihinin en yüksek batık kredisini TBMM'de açıkladı. Kredi batmadan önce yapılan uyarılara Ali Babacan ne cevap verdi? Ziraat Bankası Garanti'nin enkazını neden devir aldı? Sahte istihbarat raporu düzenledi mi? Kredi batıran Genel Müdür BDDK'ya neden üye yapıldı? Hepsi ve daha fazlası bu videoda... De hadi... Banker Yakup, Banker Yakup... Banker Yakup, Banker Yakup!
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 2 05:19
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 2 264 izlenme - 2 yıl önce ilk video için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/161600/aykut-erdogdu-ali-babacana-yolsuzluk-sorusu Aykut Erdoğdu Ali Babacan'ın peşini bırakmıyor. Ziraat Bankası'nda ortaya çıkan Cumhuriyet tarihinin en büyük kredi yolsuzluğundan sonra ikinci yolsuzluk dosyası Halkbank'ta ortaya çıktı. Halkbanka'sı en az yüz milyon liralık teminatlı alacağını nasıl 15 Milyon Dolar (25 Milyon liraya) Abdullah Tivnikli ve Mustafa Latif Topbaş'ın Şirketine devir etti? Halkbankası'nın en az 75 Milyon TL zararına yol açan bu operasyonda Tivnikli ve Topbaş'ın çalışanları tarafından nasıl naylon Şirketler kuruldu? Kredinin teminatı olan ve İstanbul'un en kıymetli yerinde bulunan 400 Milyon liralık arsaya nasıl el konuldu? Kredi borcuna kefalet veren Simpaş Şirketi'nin sahibi Avni Çelik bu krediye kefalet verdi mi? Verdiyse bu kefalet neden işletilmedi. Neden kredi borcu Avni Çelik'ten istenmedi? TMSF'yi 2 Milyon lira dolandırdığı iddia edilen Fethi Çalık ve eşi Aslı Yıldırım Çalık bu kredi yolsuzluğunda yer aldı mı? İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu bütün bu iddiaları TBMM Genel Kurulu'nda Ali Babacan'ın yüzüne anlattı. Ali Babacan hiçbir cevap veremedi. Tek söyleyebildiği "bankacılık sırrı" Ne zamandan beri Milletin malının yağmalanması sır oldu.
CHP'li Erdoğdu AKP'lileri Kızdırdı: Yahudi Lobisine 67 Milyon Dolar Verildi 02:02
CHP'li Erdoğdu AKP'lileri Kızdırdı: Yahudi Lobisine 67 Milyon Dolar Verildi 54 izlenme - 5 ay önce CHP'li Aykut Erdoğdu, AKP'nin Yahudi lobisine devlet bütçesinden 67 milyon dolar verildiğini söyledi.CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu AKP hükümetinin ABD’deki Yahudi lobisine devlet bütçesinden 67 milyon dolar rüşvet verdiğini söyledi. Meclis kürsüsünden açıklamalarda bulunan Aykut Erdoğdu, AKP grubuna seslenerek “Küresel ilahlardan kastınız İsrail devleti ise ‘one minute’ diye insanları kandırırken, cevap verin 67 milyon dolar parayı İsrail hükümeti taraftarı olduğunuzu göstermek için Yahudi lobilerine verdiniz mi?” diye sordu. Erdoğdu’nun bu sözleri üzerine AKP grubundan itirazlar geldi. Erdoğdu da itirazlar üzerine, “Belgeledim ben bunu. Verdiniz. İkiyüzlüsünüz. 67 milyon dolar bu İsrail lobi şirketlerine rüşvet veriyorsunuz” ifadelerini kullandı. İşte Meclis’te gerginliğe neden olan Aykut Erdoğdu’nun sözleri:
Aykut Erdoğdu - Sadece 7 TOKİ Projesinde 774 Milyon Zarar 03:02
Aykut Erdoğdu - Sadece 7 TOKİ Projesinde 774 Milyon Zarar 88 izlenme - 1 yıl önce "CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu TOKİ'nin arsa koyduğu - müteahhidin inşaat maliyetini üstlendiği Arsa Karşılığı Gelir Paylaşım modeline göre yaptırılan işlerde Sayıştayın incelediği 7 projede 774 Milyon lira kamu zararını nasıl tespit ettiğini, AKP'nin ise buna nasıl kayıtsız kaldığını, sorumluları cezalandırmadığını anlatıyor"
CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Gözaltı Otobüsünün Camını Kırması 02:26
CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Gözaltı Otobüsünün Camını Kırması 103 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş'ta gözaltına alınan eylemcilerin götürüldüğü otobüse binmek isteyen CHP Milletvekili Erdoğdu, otobüse alınmayınca otobüsün camını kırarak, elinden yaralandı.Beşiktaş'taki müdahalede gözaltına alınanların otobüsüne girmek isteyen CHP'li milletvekili Aykut Erdoğdu'yu polis içeri almadı. Polis otobüse girmesine izin vermeyince Erdoğdu sinirle otobüse vurdu ve elinden yaralandı.
Uğur Dündar'la Halk Arenası 12 HAZİRAN 2014 01:48:30
Uğur Dündar'la Halk Arenası 12 HAZİRAN 2014 209 izlenme - 2 yıl önce Uğur Dündar'la Halk Arenası 12 HAZİRAN 2014 İzmir Karşıyaka Arena Spor Salonunda gerçekleşti. Halk Tv'den canlı olarak yayınlanan Uğur Dündar'ın konukları arasında Zülfü Livaneli, Aykut Erdoğdu gibi insanlar vardı.
Soma'daki Katliamın Altında Yatan Yolsuzluklar - Aykut Erdoğdu 10:13
Soma'daki Katliamın Altında Yatan Yolsuzluklar - Aykut Erdoğdu 80 izlenme - 1 yıl önce Aykut Erdoğdu soma'da meydana gelen kazanın altında yatan yolsuzlukları anlatıyor, devletin madenleri ihalesiz verdiğini ve fahiş fiyata kömürleri aldığını bir bir anlatıyor.(21 05 2014)
Mavi Akım'da 12 Milyar Dolarlık Vurgun 03:07
Mavi Akım'da 12 Milyar Dolarlık Vurgun 89 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu Mavi Akım olarak bilinen Rus Gazprom şirketiyle BOTAŞ'ın imzalamış olduğu doğalgaz alım anlaşmasında fiyat formül değişikliği ile Türkiye'nin nasıl 12 Milyar dolar zarara uğratıldığını açıklıyor
Birisi Cebinizden 10TL Çalsaydı Ne Yapardınız? 03:18
Birisi Cebinizden 10TL Çalsaydı Ne Yapardınız? 70 izlenme - 2 yıl önce Başlığı bilerek ilgi çekici olsun diye yazdım ve böylece cebinizden 10tl çalındığında bile kendinizi kötü hissederken milletin cebinden 1 milyar dolar çalınıyor. Bu işin sağı, solu yoktur ve bu vatanı seven her bir vatandaş parti düşüncesinden vazgeçip Aykut Erdoğdu'ya kulak vermelidir. Bundan önce her hükümet döneminde yolsuzluklar yapılmıştır ama devletin teröristlere karşı bu kadar zayıf düştüğü, güzel vatanımızın bu kadar yolsuzlukla çalkalandığı bir dönem hiçbir zaman yaşanmamıştır.
Gökçek ve Topbaş - Mercedes Rüşveti 08:27
Gökçek ve Topbaş - Mercedes Rüşveti 73 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu Mercedes Daimler Benz Şirketi'nin aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 22 ülkede rüşvet vermesiyle ilgili dosyayı açıklıyor. Mercedes Şirketi yöneticileri Türkiye'de aralarında Melih Gökçek'in de bulunduğu kamu görevlilerine rüşvet verdiğini itiraf etti ve bu itiraf sayesinde hapis cezasından kurtuldu. Mercedes Şirketi bu itiraf sonucunda ABD'de 180 Milyon Dolar ceza ödemek zorunda kaldı.
Olayların ardından TBMM'nin ruh hali 01:15:08
Olayların ardından TBMM'nin ruh hali 61 izlenme - 2 yıl önce İç güvenlik paketi görüşmeleri nedeniyle Meclis'te yaşanan olaylar, kavgalar ve saldırıların ardından TBMM'nin ruh hali nasıl? MHP Milletvekili Ali Uzunırmak ve olaylarda yaralanan CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu, 360 Derece'de Şirin Payzın'ın sorularını yanıtladı. AK Parti'den miletvekili aday adayı eski Kayseri Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'de neden milletvekili olmak istediğini anlattı. Gazeteci Yazar Levent Gültekin ise gündemdeki konuları değerlendirdi."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Tarafsız Bölge -  21 Ekim 2015 02:18:51
Tarafsız Bölge - 21 Ekim 2015 38 izlenme - 1 yıl önce 1 Kasım’a sayılı günler kala… MHP ve CHP’nin dikkat çeken vaatleri ve önemli mesajları Tarafsız Bölge’de tartışıldı… Ahmet Hakan, gazeteci konukları Bülent Aydemir, Erdem Gül ve Nedim Şener ile birlikte sordu; MHP’den Atila Kaya ve Ümit Özdağ, CHP’den ise Özgür Özel ve Aykut Erdoğdu yanıtladı…
57 Milyon Avroluk Rüşveti Akladılar 04:49
57 Milyon Avroluk Rüşveti Akladılar 37 izlenme - 1 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu Alman sanayi devi Siemens'in Türkiye'de kamu yöneticilerine 57 Milyon € rüşvet verdiğini Alman mahkemesine itiraf etmesine rağmen AKP'nin Enerji Bakanı Hilmi Güler tarafından savcıya soruşturma izni verilmemesi nedeniyle Türkiye'dde rüşvetin aklanmasının acı hikayesini anlatıyor.