Hoşgeldiniz!

Aylin Kotil

Aylin Kotil Eski Can Talebelerimdendir - Adnan Oktar 00:50
Aylin Kotil Eski Can Talebelerimdendir - Adnan Oktar 941 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'ın nasıl bi paralel devlet olduğunu gözler önüne seren bi açıklaması. Benzer bir içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/165834/acun-cok-sevdigim-talebemdi-adnan-oktar
Adnan Oktar: Aylin Kotil Eski Can Talebelerimdendir 00:50
Adnan Oktar: Aylin Kotil Eski Can Talebelerimdendir 1.358 izlenme - 4 yıl önce Adnan Oktar: Aylin Kotil eski can talebelerimdendir Adnan Oktar, CHP'nin Beyoğlu Belediye Başkan adayı Aylin Kotil hakkında konuştu.
Aylin Kotil : ''Adnan Oktar'ı Bir Kez Gördüm'' 02:03
Aylin Kotil : ''Adnan Oktar'ı Bir Kez Gördüm'' 487 izlenme - 4 yıl önce CHP'den Beyoğlu belediye başkanlığına aday olan Aylin Kotil, Adnan Oktar'ın kendisi hakkındaki sözlerine açıklık getirdi. Enver Aysever'in sunduğu 'Aykırı Sorular'a konuk olan Kotil, kendisinin talebesi olduğunu söyleyen Adnan Oktar'ı bir kere gördüğünü ve müridi olmadığını söyledi.
Adnan Oktar'dan Aylin Kotil Hakkında Açıklamalar 11:30
Adnan Oktar'dan Aylin Kotil Hakkında Açıklamalar 55 izlenme - 4 yıl önce Adnan Oktar, CHP'nin Beyoğlu adayı Aylin Kotil ile ilgili "Eskiden talebemdi" ifadesini kullanmıştı. Gündeme gelen bu konu Aylin Kotil'e sorulduğunda ise "Hayır hiçbir zaman böyle bir şey olmadı. Adnan Oktar'ı yalnızca bir kez gördüm" cevabı alınmıştı. Bunun üzerine Adnan Oktar'dan bir açıklama daha geldi. Kendi kanalında "kediciklerle" sobhbet yapan Oktar, kamuoyunda Aylin Kotil'e baskı yapıldığı ve bu yüzden "kendisinin talebesi olduğunu" saklama gereği duyduğunu ifade etti. Adnan Oktar şunları söyledi: "Aylin Kotil'in eskiden talebem olduğunu söyledim, yer yerinden oynadı. Öyle bir baskı yaptılar ki bu genç kadına, benim talebem olduğunu söyleyemedi. Namazında niyazında olduğunu söyleyemedi. Haşa demek zorunda kaldı. Sıkıysa söylesin. Biz böyle bir sistemi kabul etmiyoruz"