Hoşgeldiniz!

aylin nazlıaka

Aylin Nazlıaka Grup Salonuna Girince Ortalık Karıştı 01:53
Aylin Nazlıaka Grup Salonuna Girince Ortalık Karıştı 3.251 izlenme - 2 yıl önce İhraç edildiği CHP’nin grup toplantısına katılan Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’ya bazı partililer tepki gösterdi. CHP’den ihraç erilen Aylin Nazlıaka, parlamentoda düzenlenen CHP grup toplantısına katıldı. Toplantı öncesinde bazı partililerle sohbet eden Aylin Nazlıaka, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu salona girdiğinde ayağa kalkarak alkışladı.
Aylin Nazlıaka: Çocukların Yüzüne Bakabilecek Misiniz? 02:48
Aylin Nazlıaka: Çocukların Yüzüne Bakabilecek Misiniz? 1.173 izlenme - 1 yıl önce Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, “Hangi yüzle sokağa çıkacaksınız? Çocukların yüzüne bakabilecek misiniz? Tarih bu kara lekeyi, bu utanç önergesini yazacaktır” dedi. Nazlıaka, TBMM’de basın düzenleyerek, çocuk cinsel istismarına yönelik verilen önergeyi eleştirdi. Nazlıaka, yanında gelen Ankara Barosu Kadın Hakları İzleme Merkezi temsilcisi Meclis'e alınmayınca açıklamasını TBMM basın kapısı önünde yaptı. Nazılaka, AK Parti'nin önergesiyle,’çocukların, tecavüzcüleriyle evlendirilmesine yönelik olarak bir nevi ortam hazırlanmış olduğunu’ söyleyerek, tacizin, tecavüzün, cinsel istismarın meşrulaştırıldığını ileri sürdü. Nazlıaka önergeyi veren milletvekillerine yönelik, “Hangi yüzle sokağa çıkacaksınız? Çocukların yüzüne bakabilecek misiniz? Tarih bu kara lekeyi, bu utanç önergesini yazacaktır. AKP iktidarı döneminde kadına şiddet yüzde bin 400 arttı. 2010-2015 yıllarında 15 ve 17 yaş arasında 142 bin 298 çocuk doğum yapmış. Bu çocuklarımız sadece erken yaşta evlenmiyor aynı zamanda erken yaşta daha kendi bedenini keşfetmeden bir başka bedene can veren annelere dönüştürülüyor” ifadelerini kullandı.
CHP'den İhraç Edilen Aylin Nazlıaka'dan İlk Açıklama 09:29
CHP'den İhraç Edilen Aylin Nazlıaka'dan İlk Açıklama 456 izlenme - 2 yıl önce CHP’den ihraç edilen Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, karar sonrası basın toplantısı düzenledi. Nazlıaka'nın 'Yüreğim yanıyor' dediği basın toplantısında gözlerinin dolduğu görüldü.
Melih Gökçek'in Aylin Nazlıaka'yı Kafaya Alması! 01:18
Melih Gökçek'in Aylin Nazlıaka'yı Kafaya Alması! 380 izlenme - 2 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, milletvekili Aylin Nazlıaka'nın CHP'den ihraç edilmesiyle ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı. Gökçek'in yayınladığı ses kaydını dinliyoruz efendim.
Aylin Nazlıaka'dan Tarihi Konuşma 02:36
Aylin Nazlıaka'dan Tarihi Konuşma 609 izlenme - 4 yıl önce Aylin Nazlıaka'dan Tarihi Konuşma
Bülent Arınç - Oram Buram 01:49
Bülent Arınç - Oram Buram 266 izlenme - 3 yıl önce Malum tartışmada son açıklama CNNTürk' de katıldığı programda Bülent Arınç' tan geliyor. Kendine göre haklılığını anlatırken son cümleyle her şeyi berbat ediyor..
Melih Gökçek - Aylin...Seni Aday Falan Yapmazlar 02:15
Melih Gökçek - Aylin...Seni Aday Falan Yapmazlar 339 izlenme - 3 yıl önce Usta troll İ.Melih yine yapmış yapacağını...İ.Melih Gökçek, CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka hakkında "Aylin'i aday yapmazlar" demesinin ardından, CHP'li Aylin Aka yayına bağlandı...ve troll İ.Melih'e ayarı verdi... Ben Aylin Hanım'ın yerinde olsaydım "o zaman bende size İ.(nokta) Melih diyorum...bunun ne anlama geldiğini eminim siz benden daha iyi biliyorsunuzdur" der ve gülerek telefonu kapatırdım...çünkü bu kaba ve ukala adamlara bazen kendi dillerinde konuşmak lazım...
Aylin Nazlıaka - Ice Bucket Challenge 00:15
Aylin Nazlıaka - Ice Bucket Challenge 303 izlenme - 3 yıl önce CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, ALS hastaları için başlatılan "Ice Bucket Challenge" (Bir Kova Buz) kampanyasına Meclis bahçesinden katıldı.
Aylin Nazlıaka'nın Ayar Verdiği Tarihi Konuşması 01:39
Aylin Nazlıaka'nın Ayar Verdiği Tarihi Konuşması 311 izlenme - 3 yıl önce Aylin Nazlıaka'nın mecliste yaptığı konuşmanın son anlarıdır. Dikkatle dinleyelim. Tamamı için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/211616/nazliaka-bir-ayakkabima-bakiyorum-bir-de-akplilere-degmez-diyorum
Aylin Nazlıaka'dan Meclise Tarihi Ayar 02:36
Aylin Nazlıaka'dan Meclise Tarihi Ayar 298 izlenme - 3 yıl önce CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka 21 Şubat 2014 tarihli meclis konuşmasında tarihi bir ayar vermiştir ama anlayana! Yine söyleyeyim chpli değilim Türkçüyüm. A ya da B partisi önemli değil yeter ki böyle yürek yemiş vekil olsun bizim olsun böyle 100 tane vekilimiz olsa bu ülkede her şey çok başka olur çok...
Chp'li Aylin Nazlıaka Berkin Elvan İçin Ağladı 03:07
Chp'li Aylin Nazlıaka Berkin Elvan İçin Ağladı 305 izlenme - 4 yıl önce chp ankara milletvekili aylin nazlıaka, tbmm’de düzenlediği basın toplantısı sırasında bugün hayatını kaybeden berkin elvan ile ilgili konuştuğu sırada gözyaşlarını tutamayarak ağladı.
Aylin Nazlıaka Kendini Kürsüye Kelepçeledi 00:32
Aylin Nazlıaka Kendini Kürsüye Kelepçeledi 96 izlenme - 1 yıl önce TBMM Genel Kurulunda, Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, yeni anayasa teklifini protesto amacıyla kendini kürsüye kelepçeledi. Daha önce de CHP'li milletvekilleri oylamayı sabote etmek amacıyla meclis kürsüsünü işgal etmişlerdi Genel Kurulda, anayasa değişikliği teklifinin görüşmesi öncesinde, HDP'nin talebi üzerine usul tartışması açıldı. Usul tartışmasının sona ermesinin ardından, Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı, teklifin görüşmelerine geçti. Bu sırada Nazlıaka, söz talep etmeden, kürsüye gelerek, kendini bileğinden, kürsüdeki mikrofona kelepçeledi. Bahçekapılı, Nazlıaka'yı kürsü ihlali yaptığı gerekçesiyle uyardı. Anayasa değişikliği teklifine tepki gösteren Nazlıaka, MHP'nin teklife destek vermemesini istedi. Bahçekapılı, kürsü mikrofonunun açılmaması talimatını verdi ve Meclis idare amirlerini, duruma müdahale etmesi için göreve çağırdı.
Aylin Nazlıaka Savunma Yaptı 00:33
Aylin Nazlıaka Savunma Yaptı 103 izlenme - 2 yıl önce CHP Yüksek Disiplin Kurulu’na sevk edilen CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, “Ben adaletli ve hakkaniyetli bir kararın çıkmasını umuyorum” dedi. CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, sevk edildiği CHP Yüksek Disiplin Kurulu’nda savunma yaptı. Savunmasının ardından CHP Genel Merkezi’nden çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Seda Sayan'ın Aylin Nazlıaka'ya Reji Üzerinden Ayar Vermeye Çalışması 00:55
Seda Sayan'ın Aylin Nazlıaka'ya Reji Üzerinden Ayar Vermeye Çalışması 165 izlenme - 3 yıl önce Malumunuz, geçenlerde Seda Sayan, katil bir adamı tv'ye çıkarıp, büyük tepki çekmişti. Bu olaydan sonra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Seda Sayan'ın programına yaptırım yapacağı yazılıp çizilmişti. Aylin Nazlıaka da Seda Sayan'ı sert bir şekilde eleştirmişti. Bunca yılın tecrübesi Bakanlığa ve Bakana tepki gösterecek değildi ya, elbette Nazlıaka'ya tepki gösterdi. İşte bu videoda da Kadırgalı, Nazlıaka ile soğuk savaşına devam ediyor. Pogramın ortasında, muhabbeti bölüp, dilber ay'a telefon bağlama ayağına reji üzerinden Aylin Hanım'a ince (?) ayar veriyor. Bilmeyenler için bir not düşeyim. Nazlıaka meclis konuşmasında malum milletvekillerine hitaben "şu ayakkabımı çıkarıp, suratınıza fırlatayım diyorum ama bir ayakkabıma bakıyorum, bir de sizlere bakıyorum ve değmez diyorum" gibi bir konuşma yapmıştı.
Seda Sayan'dan Aylin Nazlıaka'ya Sert Tepki! 1. Bölüm 10:09
Seda Sayan'dan Aylin Nazlıaka'ya Sert Tepki! 1. Bölüm 160 izlenme - 4 yıl önce Şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katıldı. Sayan kendisini eleştiren Milletvekili Aylin Nazlıaka'ya canlı yayına çok sert tepki verdi.
Kılıçdaroğlu 00:49
Kılıçdaroğlu "Koalisyon Kurabiliriz" Dedi, Şartlarını Açıkladı 230 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yargının mutlak bağımsızlığına ve medya özgürlüğüne inanması şartıyla bir partiyle koalisyon kurabiliriz." dedi.
Aylin Nazlıaka - Ice Bucket Challenge 00:15
Aylin Nazlıaka - Ice Bucket Challenge 124 izlenme - 4 yıl önce CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, ALS hastaları için başlatılan "Ice Bucket Challenge" (Bir Kova Buz) kampanyasına Meclis bahçesinden katıldı.
Recep Tayyip Erdoğan'dan Aylin Nazlıaka'ya Cevap ' O Ayakkabıyı Atma Sana Lazım Olur! 03:50
Recep Tayyip Erdoğan'dan Aylin Nazlıaka'ya Cevap ' O Ayakkabıyı Atma Sana Lazım Olur! 95 izlenme - 4 yıl önce recep tayyip erdoğan,aylin nazlıaka,ayakkabı,recep tayyip erdoğan, aylin nazlıaka,recep tayyip erdoğan,aylin nazlıaka,ayakkabı,recep tayyip erdoğan, aylin na...
Berkin Dedi Gözyaşlarına Boğuldu 02:58
Berkin Dedi Gözyaşlarına Boğuldu 113 izlenme - 4 yıl önce CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara Devlet Tiyatrosu İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesi'nde bulunan ağaçların kesilmesine tepki gösterdi ve Sivil Toplum Kuruluşu üyeleri ve sanatçılarla birlikte TBMM'de basın toplantısı düzenledi. Burada ilk olarak Gezi Parkı olayları sırasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümünden dolayı büyük üzüntü duyduğunu belirten Nazlıaka, konuşması sırasında gözyaşlarını tutamayarak ağladı. Nazlıaka, "Bugün oğlumla aynı yaşta olan Berkin'i kaybettik. Komada uyutuluyordu. Berkin'in uyuması bir ulusun uyanmasına çok katkı sağladı. Berkin ekmek almaya giden küçük bir çocuktu. Hastaneye yattığında 46 kiloydu, hastanede 16 kiloya kadar düştü. Ailesi ile konuştum, annesi 'oğlumu Allah almadı, oğlumu Recep Tayyip Erdoğan aldı' diyor. Öldürmeye doyamıyorlar, artık yeter bitsin bunlar. Kendisi nur içinde yatsın" dedi. Fırat KESKİNKILIÇ/DHA
Kaçak Su Kullanan Nazlıakaya Vatandaştan Tepki 01:41
Kaçak Su Kullanan Nazlıakaya Vatandaştan Tepki 106 izlenme - 3 yıl önce Şebeke suyu kullandığı için ishal olduğunu iddia eden CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın kuyu suyu kullandığı, binasında da şebeke suyuna kaçak bağlantı olduğu tespit edildi.
Aylin Nazlıaka Manken Oldu Capsler Coştu 01:28
Aylin Nazlıaka Manken Oldu Capsler Coştu 73 izlenme - 4 yıl önce Yenimahalle Belediyesi'nin Cumhuriyet’in ilanının 91’inci yıldönümü için verdiği kutlama gecesine CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın giydiği kostüm damgasını vurdu.
Seda Sayan'dan Aylin Nazlıaka'ya Sert Tepki! 2. Bölüm 09:10
Seda Sayan'dan Aylin Nazlıaka'ya Sert Tepki! 2. Bölüm 91 izlenme - 4 yıl önce Şarkıcı Ve Sunucu Seda Sayan, Beyaz Tv Ekranlarında Yayınlanan Söylemezsem Olmaz Programına Katıldı. Sayan Kendisini Eleştiren Milletvekili Aylin Nazlıaka'ya Canlı Yayına Çok Sert Tepki Verdi.
Erdoğan: O Ayakkabıyı Atma Sana Lazım Olur 03:50
Erdoğan: O Ayakkabıyı Atma Sana Lazım Olur 69 izlenme - 4 yıl önce Meclis'te CHP'li Nazlıaka'nın sözleri üzerine başlayan ayakkabı tartışmasına değinen Başbakan Erdoğan, "O ayakkabıyı atma sana lazım olur. Bunların kalitesi bu, seviyesi bu" dedi. AK Parti resepsiyonunda konuşan Erdoğan, yerine geçecek isimle ilgili kararın 21 Ağustos'ta düzenlenecek MYK'da belli olacağını söyledi. Meclis'teki 'ayakkabı' tartışmasına 12. cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. Erdoğan, parti genel merkezinde, kendisinin vedası ve AK Parti'nin 13. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyon öncesinde konuştu. CHP'li milletvekili Aylin Nazlıaka'nın Meclis Genel Kurulu'nda AK Partili vekillere yönelik sözlerine değinen Erdoğan, "O ayakkabıyı atma sana lazım olur. Bunların kalitesi bu, seviyesi bu" ifadelerini kullandı. CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, hükümetin kadın politikalarını eleştirdiği konuşma sırasında kendisine laf atan AK Partili vekillere "Şeytan diyor ki, çıkar şu ayakkabını fırlat, ama bir ayakkabıma bakıyorum, bir de sizlere. Değmez diyorum açıkçası" ifadelerini kullanmıştı. Nazlıaka'nın bu sözleri ilerleyen günlerde de devam edecek tartışmaların başlangıcı olmuştu. Başbakan'ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şu şekilde: "Partinin karar organlarıyla yaptığımız görüşmelerde arkadaşlarımız kanaatlerini ilettiler. Bizde katılımcılık önem arz ediyor. Bunun neticesinde ortaya çıkacak tabloyla 27 Ağustos'ta birlik beraberlik içinde büyük kongre delegeleri kararlarını verecektir ve yeni genel başkanımızla geleceğe yürüyeceğiz. Çok büyük bir gayretin ortaya konulması gerekiyor. Yeni anayasa heyecanımız var. Bu konuda her türlü fedakarlığı yaptık. Muhalefetin içi ipe un sermek. Bundan sonraki süreçte hedef, anayasa değişikliğini yapabilecek parlamentodaki gruba sahip olmak. Bu olmazsa 330'u yakalamak suretiyle halka gidebilecek bir referandum sayısına ulaşabilmek. Onun için de başbakan genel başkan belli olduktan sonra, ki bugün burada hepsini konuştuk. Dedik ki genel başkan aykırı genel başkan ayrı, ilkelerimize aykırı olur. Bizim burada birlikteliğimizi sağlamamız lazım. Bu birliktelikle de hemen bu seçimin kongernin ardından eylül-ekim gibi süratle belde seçimleri ilçe seçimleri il seçimlerini yapmalıyız. 2015 seçimlerine 90 gün kala biz bu işi bitirmeliyiz. 90 gün kala yeni kan yeni heyecan, inşallah hep birlikte 2015 seçimlerine hazırlanmalı ve sandıkları AK Parti olarak patlatmalıyız. AK Parti kurulduğundan bu yana parçalacak, gidecek denildi. Bınlar milletle aynı istikamete kıbleye bakmıyor. Biz milletle aynı istikamettedir. Yeter ki biz birbirimize çelme takmayalım. Bunlara prim vermediğimiz sürece bu hareket geleceğe daha güçlü şekilde gidecektir. Sağlam temeller üzerine inşa ettik. Basit hesaplar içinde olmadı. Millete hizmet aşkıyla çalıştık. Bu ülkede yapacağımız daha çok iş var. Büyük düşünmeye mecburuz. Artık gündemi belirlenen bir Türkiye yok, gündem belirleyen bir Türkiye var. Biz bu yolculukta 2015'i farklı değerlendirmemiz lazım. 2015'e çok güçlü hazırlanmamız lazım. Tabii ki Erdoğan malum, büyük, gelişir ve ölür. Partimizin ömür süreci ne kadar uzun olursa Türk milleti de o kadar istifade edecektir. AK Parti Türkiye'nin sigortasıdır. Kardeşliğimiz üzerinde herhangi bir spekülasyona izin vermeyelim. Yeter ki biz birbirimizle uğraşmayalım. Beraber olalım, iri olalım, diri olalım. Şu anda Meclis kapandı. Pazar gününün o heyecanını bize yaşatmak istemeyenler parlamentoda ayakkabılarla uğraşıyor. O ayakkabıyı atma sana lazım olur. Bunların kalitesi bu, seviyesi bu. Ama bizim kadın kollarımız, hanım milletkillerimiz onların seviyesine hamdolsun onların seviyesine düşmediler ve düşmeyecekler. Onlar onurlarıyla vakarlarıyla onlara en güzel yanıtı zatern veriyorlar. Dolayısıyla geleceğe yönelik parlamentodaki duruşumuzda önem arz ediyor." NİHAİ KARAR HAFTAYA Erdoğan, resepsiyon devam ederken de gazetecilere açıklamalarda bulundu. Yeni genel başkanın belirlenmesi amacıyla gelecek hafta perşembe günü MYK'nın toplanacağını belirten Erdoğan, nihai kararın burada verileceğini açıkladı. Erdoğan, ''Şimdi nasip olursa perşembe günü bir MYK toplantısı yapacağız. MYK toplantısında bu konuyu yine aramızda müzakere edeceğiz. MYK toplantısından sonra da artık partimizin bütün kurullarının ortak ismi olarak ne çıkıyorsa onu açıklarız" diye konuştu. Toplantıda belirlenecek ismin kamuoyuna açıklanıp açıklanmayacağına yine MYK toplantısında karar verileceğini söyleyen Başbakan, isim vermekten ise kaçındı. Erdoğan, yeni başbakana hükümeti kurma görevini de cumhurbaşkanlığı makamını devraldıktan hemen sonra 29 Ağustos'ta vereceğini söyledi. 'CUMHURBAŞKANI BARO BAŞKANINI DİNLEMEK ZORUNDA DEĞİL' 1 Eylül'deki adli yıl açılış törenine katılıp katılmayacağının sorulması üzerine Erdoğan, Danıştay'ın 146. kuruluş yıldönümünde TBB Başkanı Metin Feyzioğlu'nun konuşması sırasında yaşanan gerginliği işaret etti ve şu ifadeleri kullandı: "Eğer Yargıtay, Baro Başkanını çağırıp orada konuşturacak olursa oraya ben katılmam. Cumhurbaşkanı gelip de orada Baro Başkanını dinlemek durumunda değil. Bugüne kadar bu tür şeyler olduysa artık bunların reforme edilmesi lazım. Bütün bunlara rağmen Yargıtay Başkanı orada konuşacaksa, Yargıtay Başkanını ben de seve seve dinlerim, Yargıtay'ın başı olduğu için dinlerim." TAŞINACAK Cumhurbaşkanlığı görevine başladıktan sonra nerede oturacağına ilişkin soruyu da yanıtlayan Erdoğan, Keçiören Subayevleri’ndeki evden taşınacağını açıkladı. Erdoğan, şunları kaydetti: "Ev artık herhalde Subayevleri olmaz çünkü gelenimizle gidenimizle olay farklı artık, bir yerde de bu Türkiye'nin vizyonudur, burada temsil söz konusudur." '1 KERE 1 KERE DAVET EDERİZ' Başbakan, Köşk'e çıktığında muhalefetle nasıl ilişkiler kuracağı sorusunu da "Davetlerimizi yaparız; bir kere, iki kere davet edersiniz... İcabet edilmezse cumhurbaşkanlığı makamının mehabetini korumak durumundayız" yanıtını verdi. İLK ZİYARETLER AZERBAYCAN VE KKTC Erdoğan, 12. Cumhurbaşkanı olarak ilk yurtdışı seyahatlerini Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne yapacağını söyledi. Erdoğan, resepsiyon sonrası partili milletvekilleriyle bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleştirilen görüşme yaklaşık 1 saat 15 dakika sürdü.
Melih Gökçek: Aylin Nazlıaka Şova Çok Meraklı 05:29
Melih Gökçek: Aylin Nazlıaka Şova Çok Meraklı 67 izlenme - 5 yıl önce Melih Gökçek: Aylin Nazlıaka Şova Çok Meraklı (Dinamit 3. Bölüm)
Naylin Azlıaka - Bir Ayakkabıma Bakıyorum Bir De Akp'lilere; Değmez Diyorum 05:08
Naylin Azlıaka - Bir Ayakkabıma Bakıyorum Bir De Akp'lilere; Değmez Diyorum 50 izlenme - 4 yıl önce Aylin Nazlıaka mecliste sığınma evindeki kadınların oy kullanması ile konuşmasında AKP'li vekillerin konuşmaya müdahele etmesine sinirlenerek tepki göstermiş.
Kılıçdaroğlu, Ön Seçim İçin Oyunu Kullandı 04:03
Kılıçdaroğlu, Ön Seçim İçin Oyunu Kullandı 48 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisindeki ön seçimde oyunu kullanıp, "Bu ülkede demokrasi mi istiyorsunuz? Oyunuzu vereceğiniz yer belli artık." dedi.
Nazlıaka'dan Ankaragücülü Taraftarlara Destek 02:37
Nazlıaka'dan Ankaragücülü Taraftarlara Destek 25 izlenme - 3 yıl önce Nazlıaka'dan Ankaragücülü taraftarlara destek- CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, açlık grevi yapan sarı-lacivertli taraftarları ziyaret ettiANKARA (AA) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankaragücü Kulübü'nün içinde bulunduğu maddi sıkıntıya dikkati çekmek için açlık grevi yapan taraftarlara destek verdi.
2013 Eylül 11 Aylin Nazlıaka Crossroads 15:57
2013 Eylül 11 Aylin Nazlıaka Crossroads 29 izlenme - 4 yıl önce Aylin Nazlıaka: Crossroads About this talk Aylin Nazlıaka is a member of Parliament. Aylin walks us through crossroads in life, business and politics. This talk was recorded by İltek Media. About Aylin Nazlıaka Aylin is born in 1968 in Ankara. She holds a Bachelor’s degree in Economics from the Middle East Technical University. She completed “Emerging Leaders” programme at Harvard Kennedy School in the USA. She started her career at private sector. At the age of 24, she decided to establish her own company, named as HRM Consulting. The firm has become one of the most reputable human resources consultancy companies in Turkey. She became one of the leading names of Turkey in the scope of management and human resources. In addition to HRM Consulting, she became the partner of an international human resources company in 2008, which has offices in 52 countries. Aylin is a frequent speaker at national and international conferences. She has many articles published in journals. She gave lectures about Human Resources Management at Bilkent University. She is the Advisory Board Member of TED University and Endeavor Turkey. Thanks to a proposal made by Republican People’s Party (CHP), she entered politics that has always taken her great interest and selected as the member of Party Assembly in 2010. In the elections of 2011, she was selected as the Deputy of Ankara. Besides, she was the member of EU Harmonization and Turkey-EU Joint Parliamentary Committee at Grand National Assembly of Turkey. Nazlıaka won the pre-elections and once more she became the Member of Parliament for Ankara in 2015.Aylin Nazlıaka is the architect of the CHP’s “Plus for the Youth” project which aims to create equal opportunity for unemployed young people. Awards won include “Business Women of the Year Award”, 2001; “Middle East Technical University Honor Award”, 2002; “Young Business Women of the Year Award”, 2008; “Awards For People Touching Lives”,2012; “Member of Parliament of the Year Award”, 2012; “Women’s Platform Award”, 2012; “Member of Parliament of the Year Award”, 2013; “Politician of the Year Award”, 2013 and “Politician of the Year Award”, 2014. She is married with two children.
CHP'de Ön Seçim 01:53
CHP'de Ön Seçim 35 izlenme - 3 yıl önce CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, ön seçim yapılan Ankara birinci bölgede, yüzde 40'ı açılan sandık sonuçlarına göre, Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka ve eski Ankara İl Başkanı Necati Yılmaz'ın ilk sıralarda bulunduğunu bildirdi.
Aylin Nazlıaka: Uzun Süre Meclis Kürsüsünde Kalmak İçin Cebime Vitamin Koydum 00:53
Aylin Nazlıaka: Uzun Süre Meclis Kürsüsünde Kalmak İçin Cebime Vitamin Koydum 6 izlenme - 1 yıl önce Hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan ve Armağan Çağlayan’ın sunuculuğunu yaptığı “Hepsi Bugün Oldu” programına Ankara milletvekili Aylin Nazlıaka katıldı. Nazlıaka kendisini kürsüye kelepçeleyerek yaptığı protestonun hazırlık sürecini, “Fiziksel olarak dayanıklıyımdır. Zor geçeceğini biliyordum. Aç kalmamaya çalıştım, tuvalete gitmek zorunda kalmayayım diye su içmedim, cebime vitamin koydum. Kendimi uzun süre Meclis kürsüsünde tutacak şekilde ayarladım” cümleleriyle anlattı.