Hoşgeldiniz!

ayrılık nikahı

Orhan Gencebay - Ayrılık Nikahı 05:20
Orhan Gencebay - Ayrılık Nikahı 13.654 izlenme - 6 yıl önce
orhan gencebay -ayrılık nikahı - by damarix 06:50
orhan gencebay -ayrılık nikahı - by damarix 10.897 izlenme - 7 yıl önce gerçek damar facebook full damar aşkın atalay https//www.facebook.com/ferditayfur.arabeskci
Orhan Gencebay - Ayrılık Nikahı 05:20
Orhan Gencebay - Ayrılık Nikahı 647 izlenme - 2 yıl önce Seni bilmem ama ben kararlıyım, Şu garip sevdadan cayalım gitsin, Bu aşkta senden çok ben kararlıyım, Bir kumar oynadık diyelim gitsin, İçimde bir his var benden pes diyor, Olmayan duadan ümit kes diyor, Mademki bahtımız böyle istiyor, Kaderin emrine uyalım gitsin. Seninle burcumuz tutsaydı keşke, Arslanlar bir başka yengeç bir başka, Yarını olmayan hayırsız aşka, Ayrılık nikahı kıylaım gitsin, Kıyalım gitsin,kıyalım gitsin, Ayrılık nikahı kıyalım gitsin, Uyalım gitsin,uyalım gitsin, Kaderin emrine uyalım gitsin. Farzetki bir rüya gördük ikimiz, Gerçekte bu hissi taşımadık biz, Böyle bir masalı yaşamadık biz, Bir varmış bir yokmuş sayalım gitsin, Marifet feleğin elinden çıkmış, Dünyada başka bir terzisi yokmuş, Keremi aslı'yı narına yakmış, Ateşten gömleği giyelim gitsin. Seninle burcumuz tutsaydı keşke, Arslanlar bir başka yengeç bir başka, Yarını olmayan hayırsız aşka, Ayrılık nikahı kıylaım gitsin, Kıyalım gitsin,kıyalım gitsin, Ayrılık nikahı kıyalım gitsin, Uyalım gitsin,uyalım gitsin, Kaderin emrine uyalım gitsin.
Orhan Gencebay - Ayrılık Nikahı (1994) 05:19
Orhan Gencebay - Ayrılık Nikahı (1994) 767 izlenme - 4 yıl önce Orhan Gencebay - Ayrılık Nikahı (1994)
Orhan Gencebay Ayrılık Nikahı 05:20
Orhan Gencebay Ayrılık Nikahı 707 izlenme - 6 yıl önce
Ayrılık Nikahı 00:43
Ayrılık Nikahı 772 izlenme - 9 yıl önce
Kibariye -  Ayrılık Nikahı 04:19
Kibariye - Ayrılık Nikahı 60 izlenme - 7 ay önce Anadolu Müzik Yapım. info@anadolumuzik.com.tr www.anadolumuzik.com.tr
orhan gencebay ayrılık nikahı 04:55
orhan gencebay ayrılık nikahı 316 izlenme - 7 yıl önce cazibe64kader
Orhan Gencebay - Ayrılık Nikahı 05:19
Orhan Gencebay - Ayrılık Nikahı 50 izlenme - 1 yıl önce şarkı sözleri____________________________: Seni bilmem ama ben kararlıyım, Şu garip sevdadan cayalım gitsin, Bu aşkta senden çok ben kararlıyım, Bir kumar oynadık diyelim gitsin, İçimde bir his var benden pes diyor, Olmayan duadan ümit kes diyor, Mademki bahtımız böyle istiyor, Kaderin emrine uyalım gitsin. Seninle burcumuz tutsaydı keşke, Arslanlar bir başka yengeç bir başka, Yarını olmayan hayırsız aşka, Ayrılık nikahı kıylaım gitsin, Kıyalım gitsin,kıyalım gitsin, Ayrılık nikahı kıyalım gitsin, Uyalım gitsin,uyalım gitsin, Kaderin emrine uyalım gitsin. Farzetki bir rüya gördük ikimiz, Gerçekte bu hissi taşımadık biz, Böyle bir masalı yaşamadık biz, Bir varmış bir yokmuş sayalım gitsin, Marifet feleğin elinden çıkmış, Dünyada başka bir terzisi yokmuş, Keremi aslı'yı narına yakmış, Ateşten gömleği giyelim gitsin. Seninle burcumuz tutsaydı keşke, Arslanlar bir başka yengeç bir başka, Yarını olmayan hayırsız aşka, Ayrılık nikahı kıylaım gitsin, Kıyalım gitsin,kıyalım gitsin, Ayrılık nikahı kıyalım gitsin, Uyalım gitsin,uyalım gitsin, Kaderin emrine uyalım gitsin.
Ayrılık Nikahı 01:55
Ayrılık Nikahı 255 izlenme - 7 yıl önce sevgili dostum nedim saatçi oğluna ait güzel bir şiir
Selahaddin Öztepe - Ayrılık Nikahı 01:57
Selahaddin Öztepe - Ayrılık Nikahı 10 izlenme - 3 yıl önce Selahaddin Öztepe - Ayrılık Nikahı