Hoşgeldiniz!

ayrılma

Seha Okuş - Ölmeyince Sakın Yardan Ayrılma 04:08
Seha Okuş - Ölmeyince Sakın Yardan Ayrılma 15.477 izlenme - 2 yıl önce Hasretinle yandı gönlüm ve daha nice türkünün bestecisi, derleyicisi, Yeşilçam türkü bacısı Seha Okuş'tan eski ve güzel bir kayıt, içten bir Anadolu türküsü.
Ayrılık 03:28
Ayrılık 6.910 izlenme - 9 yıl önce ayrılık
Cool Ayrılmaya çalışan çocuğun ibretlik hali  00:10
Cool Ayrılmaya çalışan çocuğun ibretlik hali 2.527 izlenme - 3 yıl önce Cool Ayrılmaya çalışan çocuğun ibretlik hali - yeni vine
Tüdanya - Ayrılma Benden 04:53
Tüdanya - Ayrılma Benden 1.609 izlenme - 6 yıl önce
Sevgi & Nefret 08:03
Sevgi & Nefret 2.169 izlenme - 8 yıl önce bir güzelin efsanesi kalbimde gizli sevgisi sangi gurur meselesi...
Ayrilma Benden 02:57
Ayrilma Benden 1.085 izlenme - 8 yıl önce ayrilmam senden birakma benİ bebeİmm..
Dj Yakup-Aşk Acısı Konya Öznare 02:48
Dj Yakup-Aşk Acısı Konya Öznare 1.204 izlenme - 8 yıl önce sevdiğim içinn
İsmail Yk Ayrılmam 04:06
İsmail Yk Ayrılmam 840 izlenme - 8 yıl önce İsmail yk ayrılmam
Ata Demirer İle Özge Borak Boşandı 01:57
Ata Demirer İle Özge Borak Boşandı 343 izlenme - 3 yıl önce Ata Demirer ile Özge Borak boşandı Ata Demirer ile Özge Borak çifti dün anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Sürpriz ayrılık kararlarıyla herkesi şoke eden çift, birbirlerinden tazminat, nafaka, mal paylaşımı talebinde bulunmadı Komedyen Ata Demirer ‘Eyyvah Eyvah’ filmindeki rol arkadaşı Özge Borak’la 2 yıl önce evlenmişti. Ancak çiftin evliliği dün Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’nde görülen boşanma davasıyla aniden sona erdi. Adliyeye birlikte gelen ikilinin duruşma saatini beklerken üzgün oldukları, bir ara Borak’ın gözyaşlarına hâkim olamadığı görüldü HİÇBİR TALEPLERİ OLMADI Habertürk'ten Hayati Arıgan'ın haberine göre Demirer’in iki avukatı ile hazır bulunduğu duruşmaya Özge Borak yalnız katıldı. Hâkimin, “Ayrı mı yaşıyorsunuz?” sorusuna, “Hayır hâlâ aynı evi paylaşıyoruz” cevabını veren çift, birbirlerinden nafaka, tazminat ve mal paylaşımı talebinde bulunmadı. Hâkim, ‘sunulan sulh girişiminin faydası olmayacağını’ belirterek çiftin boşanmasına karar verdi. "ARKADAŞÇA AYRILDIK" Çift boşanma davasının ardından yaptığı ortak yazılı açıklamada, “3 yılı aşkın süredir devam eden ilişki ve evliliğimizi karşılıklı anlaşarak, arkadaşça duygularla bitirme kararı almış bulunmaktayız. Geçireceğimiz bu zor süreçte gerekli hassasiyetin gösterilmesini önemle rica ederiz” dedi. YOKSA TWİT'LER GERÇEK MİYDİ? Çiftin ani boşanması akıllara yaklaşık bir ay önce Özge Borak’ın Twiter hesabından atılan, “Bu yaşta boynuz yiyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Ata Demirer gibi bir herifle birlikte olduğumdan dolayı utanıyorum. Serra Yılmaz’la beni aldatıyor, boşanma kararı aldık” twit’lerini getirdi. Olayın ardından hesabın hack’lendiği duyurulmuş ve çift Demirer’in konserinde birlikte sahneye çıkmıştı.
İstifa Eden İşsizlik Maaşı Alacak 01:48
İstifa Eden İşsizlik Maaşı Alacak 206 izlenme - 1 yıl önce İşsizlik maaşı ile ilgili yeni düzenlemeler yapılarak, İşsizlik maaşını almanın kolaylaştırılması ve rakamın yükseltilmesi hedefleniliyor. Maaş alınabilmesi için 120 gün olan prim ödeme zorunluluğu 30 güne inecek. Ayrıca işsizlik maaşı alabilmek için ‘işten atılma zorunluluğu' da kaldırılıyor. Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) son yapılan Genel Kurulu'nda işsizlik maaşına yönelik bazı düzenlemelere gidilmesi kararı alındı. Bu kapsamda öncelikli olarak işsizlik maaşından yararlanma koşulları kolaylaştırılacak. İŞKUR'un uzun süredir üzerinde durduğu çalışmaya göre işsizlik sigortasından faydalanabilmek için 120 gün olan prim ödeme zorunluluğunun 30 güne indirilmesi, kendi kusuru dışında işten çıkarılma şartının kaldırılması, 600 gün süre ile işsizlik sigortası primi ödenmesi şartının ise 100 güne indirilmesi gibi düzenlemeler üzerinde duruluyor. İşsizlik ödeneği miktarı sigortalının
Kur'ân'dan Ayrılma - Mesut Celik 03:53
Kur'ân'dan Ayrılma - Mesut Celik 259 izlenme - 3 yıl önce Kur'ân'dan Ayrılma - Mesut Celik
Kadınsızlığın Mehmet Ali Erbil'in Başına Vurması 00:07
Kadınsızlığın Mehmet Ali Erbil'in Başına Vurması 210 izlenme - 3 yıl önce 57 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'in 1990 doğumlu Miss Turkey finalisti sevgilisi Seda Tosun'la arasının bozulması üzerine telefonların hiçbirine cevap alamamasından sonra çareyi bu şekilde bir özür dilemekte bulmuş. Kolona sarılmış videosunu da Instagram'dan paylaşan Mali, "Sıkılıyorum beni affetsin" notunu düşmüş. Biz de sıkılıyoruz ama kolonlara sarılmıyoruz Mali. Bu yaşına kadar uçanı kaçanı bitirdin hala daha doymadın.
Bedduğa 03:47
Bedduğa 344 izlenme - 8 yıl önce çok güzel izleyin..
Sacit Aslan'ın Programdan Ayrılmasının Altında Neler Yatıyor? 05:04
Sacit Aslan'ın Programdan Ayrılmasının Altında Neler Yatıyor? 114 izlenme - 3 yıl önce Sacit Aslan Mesut Yar'ın sunucusu olduğu Burada Laf Çok'a konuk olan Sacit Aslan, sunduğu sabah programından ayrılmasının nedenlerinden bahsetti. Burada Laf Çok.
Recep İvedik 4 - Mahalleden Ayrılma Sahnesi 01:16
Recep İvedik 4 - Mahalleden Ayrılma Sahnesi 110 izlenme - 3 yıl önce Yüklenen Diğer Videolardan Haberdar Olmak İçin Kanala Abone Olun.
Edirneli Nihat Güllü Kopamam Senden 03:55
Edirneli Nihat Güllü Kopamam Senden 200 izlenme - 8 yıl önce
WWE'den Ayrılanlar ve Nedenleri 02:28
WWE'den Ayrılanlar ve Nedenleri 10 izlenme - 10 ay önce World Wrestling Entertainment, Inc., Amerikalı profesyonel güreş eğlence şirketidir ve bununla birlikte; film yayınları, müzikler ve halka yapılan genel ürün satışları yapmaktadır.
Show Tv'nin Acuna Borcu 45 Trilyondan Fazla! 01:16
Show Tv'nin Acuna Borcu 45 Trilyondan Fazla! 114 izlenme - 5 yıl önce Show Tv'nin Acun'a Borcu 45 Trilyondan Fazla!
Mc Hasan - Ayrılma Benden 06 Recordz 2014 03:28
Mc Hasan - Ayrılma Benden 06 Recordz 2014 56 izlenme - 4 yıl önce Mc Hasan - Ayrılma Benden 06 Recordz 2014
Barcelona'dan Katalonya'nın İspanya'dan Ayrılma Fikrine Destek 00:41
Barcelona'dan Katalonya'nın İspanya'dan Ayrılma Fikrine Destek 11 izlenme - 3 yıl önce İspanya'dan ayrılmak için referandum yapılması kararı alan Katalonya özerk yönetimine en önemli destek Barcelona kulübünden geldi.