Hoşgeldiniz!

ayrılsak da beraberiz

Ziya Taşkent - Ayrılsak Da Beraberiz (Seksenler) 01:51
Ziya Taşkent - Ayrılsak Da Beraberiz (Seksenler) 6.708 izlenme - 3 yıl önce Ziya Taşkent - Ayrılsak Da Beraberiz (Seksenler)
Feridun Bitir ile Yabancı Dil Öğreniyorum 02:19
Feridun Bitir ile Yabancı Dil Öğreniyorum 1.336 izlenme - 11 ay önce 1999-2004 yapımı olan,Trt 1'de ilk başta Pazartesi günleri yayınlanmaya başlamış olsa da daha sonra hafta içi her gün yayınlanmış,bir dönemin efsane dizisi Ayrılsak da Beraberiz'in efsane karakteri Feridun Bitir ile pratik yabancı dil öğreniyoruz. İyi seyirler.
Ruşen Yılmaz - Zuhal Telcioğlu - Ayrılsak da Beraberiz 03:31
Ruşen Yılmaz - Zuhal Telcioğlu - Ayrılsak da Beraberiz 5.872 izlenme - 5 yıl önce
Ayrılsak da Beraberiz - Teoman'dan Fasıl Ortamı 07:52
Ayrılsak da Beraberiz - Teoman'dan Fasıl Ortamı 859 izlenme - 1 yıl önce Dizi tarihimizin en iyilerinden olan Ayrılsak da Beraberiz dizisinde Teoman'ın arkadaşı Feridun ile albüm işine girişlerini anlatan ve oldukça dinlenesi olan bir şarkı yapmış. Jö nö pa sivuple de, oh mon dieu oh mon dieu ağzıma dolandı. Az çok Fransızca bilmemden kaynaklıyor da olabilir tabi. Şu yedi dakikalık videoda bile o kadar çok şey olmuş ki eğlence dolu bir diziydi.
Stand Up Yapma Laptop Recai 01:29
Stand Up Yapma Laptop Recai 681 izlenme - 1 yıl önce 90'ların efsane dizilerinden Ayrılsak Beraberiz dizisinin efsane repliğidir.
Ayrılsak da Beraberiz - 2. Bölüm 33:15
Ayrılsak da Beraberiz - 2. Bölüm 472 izlenme - 1 yıl önce Gündüz'ün esprileri, Dijital Binali'nin kısık ve sevimli sesi, Feridun'un beyhude zengin olma çabaları, kapıcı İdris ve daha her biri tez konusu renkli karakterleriyle 450 bölümlük Türk dizi tarihinin en uzun, aynı zamanda en eğlenceli dizilerinden biri olan Ayrılsak da Beraberiz'in ikinci bölümüdür efendim.Farklı kanallarda yer alsa da şahsen TRT'deki tadı ayrıdır benim için. Herkese jönöpasibuple o mondüyö mondüyö diyorum. Karakterler: Berna Acaroğlu (Janset (1999 - 2002), Ayşe Tolga (2002 - 2004)): Teoman Acaroğlu'nun eski karısıdır ama hâlâ onu sevmektedir. Şiddetli geçimsizlik nedeni ile boşanmıştır. Evlenmek için istemeye gelinse de Teoman hep bir muzurluk çıkartmıştır. Teoman Acaroğlu (Hakan Yılmaz): Berna Acaroğlu'nun eski eşidir. Saçma nedenlerle ayrılmıştır. Ama hâlâ Berna'yı sevmektedir. Feridun Bitir (Necmi Yapıcı): Teoman'ın en iyi arkadaşıdır. Her zaman yeni girişimler yapar. Bir girişim aklına gelince "Yırttık abicim yırttık" sözünü kullanır. Ama hep girişimleri başarısız olur. Girişimin parasını Dijital Binali'den aldığı için, adamları tarafından dayak yer. Serpil (Belma Canciğer Müjde (1999 - 2002), Simge Selçuk (2002 - 2004)): Berna'nın en yakın arkadaşıdır. Zengin bir koca hayaliyle yanıp tutuşur. Feridun'dan nefret eder. Kapıcı İdris (Tahsin Taşkın): Binanın Karadeniz şivesiyle konuşan meraklı kapıcısıdır. Genelde Feridun tarafından aşağılanır. Hurinur Acaroğlu (Suzan Aksoy): Teoman'ın annesidir. Oğluna gözü gibi bakar, sürekli yeni kısmetler bulur ve Berna'dan nefret eder. Mehveş Hanım (Tuluğ Çizgen): Berna'nın annesidir. Kızını çok sever ve ona zengin bir koca bulmaya çalışır. Teoman'dan ve annesinden nefret eder. Tam bir Fransa hayranıdır; bir Fransız gibi giyinir ve konuşurken bazı Fransızca sözcükler kullanır. Mucittin (Selahattin Taşdöğen): Teoman'ın sürekli birşeyler icat etmeye çalışan ve bazen de eden belalı babası. Selim Bey (Cezmi Baskın): Berna'nın babasıdır. Dijital Binali (Baykal Kent): Dizinin mafyasıdır. Feridun girişimleri için ondan hep para ister, ama battığı zaman Feridun'u döver. Laptop Recai (Bülent Çarıkçı): Dijital Binali'nin yanında hep laptop taşıyan sağ koludur. Mozart Yakup: Dijital Binali'nin adamlarından biridir. Dozer Mehmet: Dijital Binali'nin adamlarından biridir. Emine (Melek Şahin): Evin temizlikçisi ve Hüseyin'in eşidir. Hüseyin (Alpaslan Özmol): Berna'nın ofisinin çaycısı ve Emine'nin eşidir. Gündüz (İhsan Aydın): Berna'nın iğrenç esprileriyle meşhur iş arkadaşı. Örnek: "Günaydın, gece Manisa" Mc Erdem (Erdem Baş): Apartmanın, Feridun'un yırtmasıyla bir albümü yapmak isteyen heyecanlı gencidir. Konuşmalarını rap şeklinde yapar. Yesari Bey (Ferdi Atuner) Şükrü (Şükrü Koruyucu) Doktor Orhan (Hakan Altuntaş) Berna'nın Ofis Müdürü (Ümit Okur)
Ayrılsak da Beraberiz - 1. Bölüm 26:41
Ayrılsak da Beraberiz - 1. Bölüm 403 izlenme - 1 yıl önce Baş rollerinde Hakan Yılmaz ve Janset in oynadığı, döneminin en başarılı dizileri arasında yer alır. ilk bölümü 1999 yılında yayınlanan dizi yaklaşık 5 yıl boyunca ekranlarda yer almıştır. dizi tükenmez kalem imzası taşır. tükenmez kalem; fatih solmaz, gani müjde ve selçuk erdem gibi mizahın önde gelen isimlerinden oluşmaktadır.
Ayrılsak Da Beraberiz 03:41
Ayrılsak Da Beraberiz 461 izlenme - 2 yıl önce Ayrılsak Da Beraberiz
zeki müren - ayrılsakta beraberiz - klip 03:24
zeki müren - ayrılsakta beraberiz - klip 1.625 izlenme - 5 yıl önce bir tatlı huzur almaya geldik ..
Teoman ve Feridun'un Dansı - Ayrılsak da Beraberiz 01:02
Teoman ve Feridun'un Dansı - Ayrılsak da Beraberiz 368 izlenme - 1 yıl önce 1999-2004 arası yayınlanan Ayrılsak da Beraberiz'in 14. bölümünden bir sahne izliyoruz
Ayrılsak da Beraberiz - Ekmek Lazım mı Yenge? 00:30
Ayrılsak da Beraberiz - Ekmek Lazım mı Yenge? 328 izlenme - 2 yıl önce Ayrılsak da Beraberiz dizisindeki Kapıcı Idrisin komik sahnesi. O zamanlar gidip Ciguli'nin kasetini satın almıştım ve bugüne kadar kendime soruyorum: Neden??? Ama diziyi özlemedim değil ha.
Ayrılsak da Beraberiz  - Parisli Teoman 01:28
Ayrılsak da Beraberiz - Parisli Teoman 254 izlenme - 1 yıl önce Teoman'ın arabesk müziğe gönül vermesi ve Fransızca türküsü... "Olsa da seyretsek" kategorisinin ilk sıralarından...
Ayrılsak da Beraberiz  - Jenerik 02:59
Ayrılsak da Beraberiz - Jenerik 239 izlenme - 1 yıl önce Türk televizyon tarihinin en iyi komedi dizilerinden "Ayrılsak da Beraberiz"in, Cem Davran tarafından kısaca hikayesinin anlatılmasıyla başlayan jeneriğidir. Berna ve Teoman, biribirini çok severek evlenir ama aşkları zamanla şiddetli geçimsizliğe dönüşür. Bunun sonucunda boşanırlar ama sahip oldukları evi birbirlerine bırakmak istemezler ve evi bir paravanla ikiye bölüp hayatlarına devam etmeye başlarlar. Artık ikisinin de tek bir amacı vardır; birbirlerini evden sepetlemek.
90'ların Unutulmaz Dizileri 01:05:43
90'ların Unutulmaz Dizileri 245 izlenme - 1 yıl önce 90'ları yaşamış herkesi eski hatıralarına,aşklarına,hayallerine,çocukluğuna ve gençliğine götürecek olan,90'larda büyük iz bırakmış unutulmaz dizilerin yer aldığı bir içerik hazırladım. Umarım size iyi bir nostalji yaşatmış olurum. İyi nostaljiler.
Mc Erdem'in Ortaya Çıkışı ve Binali'nin Bisiklet Şovu 01:43
Mc Erdem'in Ortaya Çıkışı ve Binali'nin Bisiklet Şovu 188 izlenme - 1 yıl önce Eskiden şans kapıyı çalınca diye bi yarışma vardı bilirsiniz. Onu diziye uyarlamışlar. Bu sefer iki trilyon ödülü olan bu yarışma, şansa Teomanla Berna'nın evine denk gelmiştir. Sunucu kamera eve geldiğinde ise Binali Feridun'u öldürmek üzeredir. Yarışmayı ve ödülü duyunca vazgeçer tabi. Üç kişinin de ayrı ayrı dallarda başarılı olması gereken yarışmada Binali bisikletle eksantrik figürler yapmak zorundadır. Gel gör ki bisiklete binmeyi bile bilmiyordur...
'Ayrılsak Da Beraberiz' Dizisi Geri Dönüyor 00:52
'Ayrılsak Da Beraberiz' Dizisi Geri Dönüyor 146 izlenme - 2 yıl önce Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8, 1999-2004 yılları arasında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan "Ayrılsak da Beraberiz"i yeni bölümleriyle ekranlara getirmeye hazırlanıyor. YENİ BAŞROL OYUNCULARI Ancak dizide çok büyük farklılıklar var. Öncelikle başrol oyuncuları yayınlandığı dönemdeki oyuncular olmayacak. Yeni bölümlerde başrolleri, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinden tanınan Mete Horozoğlu ve Galip Derviş dizisinde rol alan Algı Eke paylaşıyor.
Ayrılsak da Beraberiz - 1. Bölüm (1999) 33:35
Ayrılsak da Beraberiz - 1. Bölüm (1999) 149 izlenme - 1 yıl önce Birbirini seven ama biraz inatlaşma,biraz da annelerinin evliliklerindeki etkileri nedeniyle ayrılan Berna ve Teoman'ın ayrılsalar da evde yine beraber yaşadıkları ve ardında gelişen güzel olaylarla dolu 90'ların efsane dizilerinden Ayrılsak da Beraberiz dizisinin 1.bölümüdür. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim.90'lara bir dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Ayrılsak da Beraberiz - Efsane Dansın Ortaya Çıkışı 01:01
Ayrılsak da Beraberiz - Efsane Dansın Ortaya Çıkışı 152 izlenme - 1 yıl önce Samimiyetin had safhada olduğu dizinin 18. bölümünden bir sahne. Ayrıca Teoman'ın ''senin mi olacağım''ı söylemesi...
Ayrılsak da Beraberiz - Yalan Makinesi 17:51
Ayrılsak da Beraberiz - Yalan Makinesi 103 izlenme - 1 yıl önce Makinenin bulunduğu kısımları kesip toparladım. Diziyi izleyenlerin unutamayacağı bir bölümdü bu.
Zeki Müren' le Radyo Günleri & Ayrılsak da Beraberiz 03:23
Zeki Müren' le Radyo Günleri & Ayrılsak da Beraberiz 79 izlenme - 1 yıl önce Zeki Müren' le dedemin taş plakları sayesinde tanıştım..İlkokulda mandolinimle ilk çaldığım eser Alkışlarla Yaşıyorum' du.Ortaokulda piyano dersi aldığım dönem millet Mozart, Beethoven çalarken ben Avuçlarımda Hala Sıcaklığın Var' ı çaldım.Lise döneminde babamla rakı sofrasına oturduğumuzda arka fonda yine hep Zeki Müren vardı...Belki de bu site Zeki Müren sayesinde kuruldu...Mesut Bahtiyar ve Alkışlarlayaşıyorum.com ' a fikir babalığı yaptı...Her ne kadar format olarak eklenen içeriklerle güldüren bir site olsak da Zeki Müren' in ayrı bi hastası olan üye profilini koruyan, koruyacak, yeni nesillere aşılayacak, onun değerini bilemeyenlerin götüne tekmeyi koyacak bir cemiyetiz.İşte öyle birşey...Ayrılsak da Beraberiz...Ruhun Şaad Olsun Paşam...