Hoşgeldiniz!

ayrılsak da beraberiz

Ziya Taşkent - Ayrılsak Da Beraberiz (Seksenler) 01:51
Ziya Taşkent - Ayrılsak Da Beraberiz (Seksenler) 6.734 izlenme - 3 yıl önce Ziya Taşkent - Ayrılsak Da Beraberiz (Seksenler)
Ruşen Yılmaz - Zuhal Telcioğlu - Ayrılsak da Beraberiz 03:31
Ruşen Yılmaz - Zuhal Telcioğlu - Ayrılsak da Beraberiz 5.874 izlenme - 5 yıl önce
Stand Up Yapma Laptop Recai 01:29
Stand Up Yapma Laptop Recai 851 izlenme - 1 yıl önce 90'ların efsane dizilerinden Ayrılsak Beraberiz dizisinin efsane repliğidir.
Ayrılsak Da Beraberiz 03:41
Ayrılsak Da Beraberiz 461 izlenme - 3 yıl önce Ayrılsak Da Beraberiz
zeki müren - ayrılsakta beraberiz - klip 03:24
zeki müren - ayrılsakta beraberiz - klip 1.646 izlenme - 5 yıl önce bir tatlı huzur almaya geldik ..
90'ların Unutulmaz Dizileri 01:05:43
90'ların Unutulmaz Dizileri 249 izlenme - 1 yıl önce 90'ları yaşamış herkesi eski hatıralarına,aşklarına,hayallerine,çocukluğuna ve gençliğine götürecek olan,90'larda büyük iz bırakmış unutulmaz dizilerin yer aldığı bir içerik hazırladım. Umarım size iyi bir nostalji yaşatmış olurum. İyi nostaljiler.
Zeki Müren' le Radyo Günleri & Ayrılsak da Beraberiz 03:23
Zeki Müren' le Radyo Günleri & Ayrılsak da Beraberiz 88 izlenme - 1 yıl önce Zeki Müren' le dedemin taş plakları sayesinde tanıştım..İlkokulda mandolinimle ilk çaldığım eser Alkışlarla Yaşıyorum' du.Ortaokulda piyano dersi aldığım dönem millet Mozart, Beethoven çalarken ben Avuçlarımda Hala Sıcaklığın Var' ı çaldım.Lise döneminde babamla rakı sofrasına oturduğumuzda arka fonda yine hep Zeki Müren vardı...Belki de bu site Zeki Müren sayesinde kuruldu...Mesut Bahtiyar ve Alkışlarlayaşıyorum.com ' a fikir babalığı yaptı...Her ne kadar format olarak eklenen içeriklerle güldüren bir site olsak da Zeki Müren' in ayrı bi hastası olan üye profilini koruyan, koruyacak, yeni nesillere aşılayacak, onun değerini bilemeyenlerin götüne tekmeyi koyacak bir cemiyetiz.İşte öyle birşey...Ayrılsak da Beraberiz...Ruhun Şaad Olsun Paşam...