Hoşgeldiniz!

ayşe çelik

Beyazıt Öztürk ile Ahmet Kaya'nın İlginç Diyaloğu 00:30
Beyazıt Öztürk ile Ahmet Kaya'nın İlginç Diyaloğu 9.680 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show'da Ayşe Çelik öğretmenin 'Çocuklar ölmesin' sözlerinden rahatsız olanlar Beyazıt Öztürk üzerinden linç kampanyasını devam ettiriyor. Beyaz Show'un yıllar önce çekilen bir programına katılan Ahmet Kaya da hemen hemen aynı sözleri söylemiş. O yıllarda linç edilmekten çekinen Beyazıt Öztürk, Ahmet Kaya'dan sert ifadelerde bulunmaması hakkında ricada bulunmuş.
Beyaz Show'da Ayşe Öğretmen Yalnız Değildir Protestosu 00:15
Beyaz Show'da Ayşe Öğretmen Yalnız Değildir Protestosu 437 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'da yaşadığını ve öğretmen olduğunu belirten Ayşe Çelik'in telefonla bağlanarak "Ülkenin doğusunda yaşananların farkında mısınız? Sessiz kalmayın. Görün, duyun ve artık bize el verin. Yazık; insanlar ölmesin, çocuklar ölmesin, anneler ağlamasın" demesinin ardından ilk bölümü yayınlanan Beyaz Show'a katılan izleyicilerin bir kısmı "Ayşe Öğretmen yalnız değildir" diye slogan attı. Sloganlar üzerine yayının sesi kesilirken, program Beyazıt Öztürk'ün anonsuyla VTR'ye gird
Beyazıt Öztürk: Şaşkınım Üzgünüm 06:19
Beyazıt Öztürk: Şaşkınım Üzgünüm 516 izlenme - 2 yıl önce "Şaşkınım, üzgünüm... Canlı yayında kendi iç sesimi dinlemekten arayan kişinin konuşmasını dinleyemedim." Açıklama Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show programının sunucusu Beyazıt Öztürk'ten geldi. Kanal D Anahaber'e konuk olan Öztürk, öğretmen olduğunu söyleyerek Beyaz Show programına bağlanan Ayşe Çelik'in açıklamaları ve sonrasında yaşananlara ilişkin konuştu.
Beyaz Show'a Bağlanan Diyarbakırlı Öğretmenin İsyanı 03:09
Beyaz Show'a Bağlanan Diyarbakırlı Öğretmenin İsyanı 191 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show'a Diyarbakır'dan telefonla bağlanan öğretmen Ayşe Çelik, eğlencenin tüm hızıyla devam ettiği programda "Türkiye'nin doğusunda olanların farkında mısınız?" sorusunu sorunca stüdyoda adeta buz kesti. Doğmamış çocukların, annelerin, insanların öldürüldüğünü ifade eden Ayşe Çelik, Beyaz'a seslenerek sanatçılardan yaşananlara sessiz kalmamasını istedi. Öte yandan Ayşe Çelik'in terör vurgusu yapmaması dikkat çekti.
Diyarbakırlı Öğretmen Ayşe Çelik Konuştu Herkes Sustu 03:09
Diyarbakırlı Öğretmen Ayşe Çelik Konuştu Herkes Sustu 153 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show'a telefonla Diyarbakır'dan bağlanan Ayşe Çelik ismindeki öğretmen, telefonda Beyaz'a, konuklara ve izleyicilere sorduğu tek soruyla salonun buz kesmesine neden oldu. Murat Dalkılıç'ın hareketli şarkısından hemen sonra yayına bağlanan Çelik, "Diyarbakır'da çocukların öldürüldüğünün farkında mısınız?" diye sordu. Bu soru karşısında hiç bir cevap veremeyen Beyazıt Öztürk de, öğretmenin konuşmasına devam etmesini istedi. Sesi titreyen öğretmen, artık farkındalık yaratılması gerektiğini belirtti. Bu sırada bazı seyirciler "yuh" çekerek protestoda bulundu. Ayşe Çelik şunları söyledi: "Türkiye'nin Güneydoğu'sunda neler olup bittiğinin farkında mısınız? Burada doğmamış çocuklar, anneler, insanlar öldürülüyor. Sanatçı olarak, insan olarak bir şekilde siz de yaşananlara sessiz kalmamalısınız ve bir şekilde dur demelisiniz. Ölen çocuklara sevinen zavallı insanlar var. O insanlara yazıklar olsun demekten başka bir şey diyemiyoruz. Ben öğretmenim. Öğrencilerini terk eden öğretmenlere seslenmek istiyorum. Bir daha oralara nasıl dönecekler? O güzel, masum, tertemiz yürekli öğrencilerin gözlerinin içine nasıl bakacaklar? Burada yaşananlar çok farklı aktarılıyor. Sessiz kalmayın. İnsan olarak biraz daha hassasiyetle yaklaşın. Görün, duyun artık bizi, bize el verin. Yazık artık insanlar ölmesin, çocuklar ölmesin, anneler ağlamasın."
Beyazıt Öztürk'ün Yaşananlardan Dolayı Kanal D Haber'de Özür Dilemesi 07:56
Beyazıt Öztürk'ün Yaşananlardan Dolayı Kanal D Haber'de Özür Dilemesi 137 izlenme - 2 yıl önce Beyazıt Öztürk, canlı yayında programına bağlanan Ayşe Çelik hakkında açıklamalar yaptı. Öztürk, programında yaşananlardan dolayı izleyicilerinden özür diledi.
Beyaz Canlı Yayında Özür Diledi 07:58
Beyaz Canlı Yayında Özür Diledi 61 izlenme - 2 yıl önce "Beyaz" olarak tanınan Beyazıt Öztürk, 8 Ocak 2016 tarihindeki "Beyaz Show" programına Diyarbakır'dan telefonla bağlanıp terör örgütü PKK'nın propagandasını yapan Ayşe Çelik ve o geceki "basiret bağlanması" hakkında açıklama yaptı ve özür diledi. Kanal D Ana Haber'e konuk olan Beyaz, şunları söyledi: "Üzgünüm ve şaşkınım. Benden beklenebilir mi böyle bir şey? Benim tavrım belli, vatana toprağa bayrağa olan bağlılığım belli. O ilk cümleyi duyunca benim beynim durdu orada. Kendi iç sesimi dinlemekten konuşan kişiyi dinleyemedim. Öğretmenim deyince ben de Milli Eğitim Bakanlığı'mızdan bir öğretmen zannettim ama öyle olmadığı ortaya çıktı zaten. Ben bir polis çocuğuyum, ben çok içinden geldim bu milletin. Üzüldüm biz hep millete, vatana bağlılıkla büyüdük. Şansızlık oldu mu diyeyim, ne diyeyim bilmiyorum ama istemeden birini kırdıysak özür diliyoruz. Ama lütfen kimse beni politikaya malzeme etmesin. Ben bu zamana kadar politikadan uzak durmaya çalıştım, şimdi ise tam ortasındayım. İşimi çok seviyorum ve işime de devam edeceğim Kanal D'de. İstemeden bir şey yaptıysam özür diliyorum."
MEB: Ayşe Çelik Öğretmen Değil 00:47
MEB: Ayşe Çelik Öğretmen Değil 73 izlenme - 2 yıl önce Dün yayınlanan Beyaz Şov programına telefonla bağlanarak örgüt propagandası yapan öğretmen Ayşe Çelik ismi sahte çıktı. Milli Eğitim Bakanlığı, Beyaz'ın programına telefonla bağlanarak öğretmen olduğunu söyleyen Ayşe Çelik'in, yapılan araştırmalar sonucu öğretmen olmadığının anlaşıldığını duyurdu. Kanal D televizyonunda yayınlanan Beyaz Show'a telefonla bağlanan Ayşe Çelik isimli bir izleyici PKK propagandası yaparak Diyarbakır'da yaşanan olaylardan güvenlik kuvvetlerini sorumlu tutmuştu. O İSİM SAHTE ÇIKTI Diyarbakır'da görev yapan Ayşe Çelik isimli 3 öğretmene ulaşıldı. Yapılan görüşmelerde bu üç ismin de Beyaz Show'a telefonla katılan Ayşe Çelik olmadığı ortaya çıktı. Sosyal medya kullanıcıları gün boyunca Ayşe Çelik'in kim olduğunu, nasıl canlı yayına bağlandığını, örgüt propagandası yapmasına neden izin verildiğini ve Beyazıt Öztürk'ün bu çirkin propagandayı neden alkışlattığını konuşuyordu.