Hoşgeldiniz!

ayşe öğretmen

Beyaz Show'da 'Ayşe Öğretmen Önlemi (5 Şubat Cuma) 02:31
Beyaz Show'da 'Ayşe Öğretmen Önlemi (5 Şubat Cuma) 611 izlenme - 2 yıl önce Kanal D’de 20. yılıyla ekranlarda olan Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show, 5 Şubat Cuma akşamı canlı değil banttan yayınlandı. İzleyenleri şaşırtan bu uygulamayla, Beyaz Show’a telefonla bağlantı da yapılamadı. RTÜK, Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show’da kendisini öğretmen olarak tanıtan Ayşe Çelik’in 'terörü övdüğü' iddiasıyla yaklaşık 850 bin TL para cezası vermişti. Bu olaydan sonra ise yine programın canlı yayında ise bir grup stüdyoda pankart açıp sloganlar atmış ve yayın yarıda kesilmişti.
Beyaz Show'a Bağlanan Ayşe Öğretmen İfade Verdi 01:10
Beyaz Show'a Bağlanan Ayşe Öğretmen İfade Verdi 547 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show’a bağlanarak bölgede yaşananlarla ilgili yaptığı konuşmanın ardından hakkında soruşturma başlatılan Ayşe Çelik adlı kişi hakkındaki soruşturma “yetkisizlik” kararıyla Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderildi. Soruşturma dosyasında Dicle Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Resim Öğretmenliği bölümü mezunu olduğunu anlatan Çelik, ifadesinde şunları söyledi: ‘Terör mağduruyum’ “Terör örgütünün faaliyetlerini meşru göstermek gibi bir amacım yoktu. Terör propagandası yapma amacım da yoktu. Çalışıyor olmasam da mesleğim öğretmenlik. Konuşmalarım saptırıldığını ve örgüt propagangadası yapmışım gibi bir hava oluşturulduğunu düşünüyorum. Kendi istediğim ve irademle yaptığım bir konuşmaydı. PKK’nın yapmış olduğu hiçbir eylemi kesinlikle tasvip etmiyorum. Bunları televizyonda söyleyemedim. Söz konusu eylemler nedeniyle ben de mağdur oldum. Suçlamaları kesinlikle kabul etmiyorum.” Ayşe Çelik, 8 Ocak’ta Kanal D’de yayımlanan “Beyaz Show” adlı programa telefonla bağlanarak bölgede yaşanan olaylar ve yapılan operasyonlarla ilgili yorumlar yapmıştı. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı Çelik hakkında İstanbul Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı ise programın sunucusu Beyazıt Öztürk hakkında “terör örgütü propagandası yapmak” suçlamasıyla soruşturma başlatmıştı. Diyarbakır’daki soruşturma “yetkisizlik” gerekçesiyle Bakırköy’e gönderildi. İki soruşturma birleştirilerek Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülecek. Soruşturma kapsamında Beyazıt Öztürk’ün de ifadesinin alınacağı öğrenildi.
Beyaz Show'da Ayşe Öğretmen Yalnız Değildir Protestosu 00:15
Beyaz Show'da Ayşe Öğretmen Yalnız Değildir Protestosu 437 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'da yaşadığını ve öğretmen olduğunu belirten Ayşe Çelik'in telefonla bağlanarak "Ülkenin doğusunda yaşananların farkında mısınız? Sessiz kalmayın. Görün, duyun ve artık bize el verin. Yazık; insanlar ölmesin, çocuklar ölmesin, anneler ağlamasın" demesinin ardından ilk bölümü yayınlanan Beyaz Show'a katılan izleyicilerin bir kısmı "Ayşe Öğretmen yalnız değildir" diye slogan attı. Sloganlar üzerine yayının sesi kesilirken, program Beyazıt Öztürk'ün anonsuyla VTR'ye gird
Beyaz'dan Ayşe Öğretmen Olayına Gönderme 01:11
Beyaz'dan Ayşe Öğretmen Olayına Gönderme 261 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show'un bu haftaki bölümü merakla bekleniyordu. Ünlü komedyen 15 Ocak 2016 günü yayınlanan Beyaz Show'un hemen başında bu olaya göndermede bulundu. Beyaz, kalbini işaret ederek 'Beni bilen biliyor' mesajı gönderdi. Stüdyodakiler uzun süre 'Beyaz' diye slogan attı. Kardeşim Benim film oyuncuları Murat Boz, Burak Özçivit, Aslı Enver Beyaz Show"a konuk oldu.
Beyaz Show'da Ayşe Öğretmen Sempetizanları 00:15
Beyaz Show'da Ayşe Öğretmen Sempetizanları 169 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show'un bu hafta yayınlanan bölümünde geçen hafta öğretmen olduğunu iddia ederek PKK propagandası yapan 'Ayşe Öğretmen'e PKK sempatizanları tarafından sloganlarla destek verildi. Yeni bir provokasyona geçir vermeyen Beyaz yayını kesti.
Beyaz Show'da Protesto Sırasında Yayın Kesilince Yaşananlar 00:36
Beyaz Show'da Protesto Sırasında Yayın Kesilince Yaşananlar 59 izlenme - 2 yıl önce Öğretmen Ayşe Çelik'in geçen hafta telefona bağlanmasıyla Türkiye'nin gündemine oturan Beyaz Show'da bu hafta da slogan krizi yaşandı. Canlı yayın esnasında bir kişinin slogan atması üzerine programın sunucusu Beyazı Öztürk yayını VTR girerek kesti. Öğrenci Kolektifi Üyeleri Beyaz Show programında 'Ayşe Öğretmen benim' pankartı açarak yaşananları protesto ettiği anlaşıldı. Protesto üzerine program erken bitirildi. Protesto başlamasının ardından Beyazıt Öztürk VTR girerken stüdyoda yaşananlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Protestoyu gerçekleştirenlerin üzerine aynı anda bir kaç kişinin yürüdüğü görülen video bir kaç saniye sonra ise kesiliyor. Öte yandan slogan atanlanların gözaltına alındığı iddia edildi.