Hoşgeldiniz!

Ayşe Özgün

Benny Hill Show (Türkçe Dublaj) Showtv 1992 (30 Dakiika) 19:46
Benny Hill Show (Türkçe Dublaj) Showtv 1992 (30 Dakiika) 1.159 izlenme - 5 ay önce Sitemizde olmayan bir bölüm ve ilk defa eklenen tam bölüm. Seksenli yıllar sonu ve doksanlı yıllar başı TV programlarının parodisini izleyeceğiz.
3. Köprü Yapılsın mı Yapılmasın mı - Cevizkıran 04:59
3. Köprü Yapılsın mı Yapılmasın mı - Cevizkıran 4.967 izlenme - 2 yıl önce Dikkat şahan çıkabilir programından cevizkıran bölüme ait bir skeç. Programın konuğu bu sefer ayşe özgün. özellikle 1:00 izlemenizi tavsiye ederim.
Ayşe Özgün ve Tuğba Ekinci Canlı Yayında Kavga Etti 05:18
Ayşe Özgün ve Tuğba Ekinci Canlı Yayında Kavga Etti 1.647 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayında kavga ettiler! Kim Haklı Kim Haksız adlı televizyon programında iki sunucu arasında tartışma yaşandı. Kim Haklı Kim Haksız adlı programının Sunucuları Ayşe Özgün Ve Tuğba Ekinci program esnasında kavga etti. Tvem kanalında Hafta İçi Her Gün ekranlarda olan Tuğba Ekinci Ve Ayşe Özgün Sorunlara Çözüm ürettiği ve Duyguların paaşandylaşıldığı programda büyük bir tartışma yaşandı. Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti ve bir daha dönmeyeceğini söyledi.
Işıl German - Sen Gelince 02:57
Işıl German - Sen Gelince 204 izlenme - 3 yıl önce Sen çok uzaklara gittin gideli Zaman geçmek bilmiyor Hatıran bana yetse bile Gönül bu dinlemiyor Ayrıldığımız andaki bakışın Sevgi ve hüzün dolu Ayırsa bütün dağlar bizi Kaybetme sakın yolu Sen gelince, birleşince Dünyalar bizim olur Sen benimle, ben seninle Bak işte hayat budur Elele yürüdüğümüz yol bile Sensiz bana yabancı Tanıyan eski dostlar ise Sormuyor hatırımı Sen dönsen herşey yeşerecek gibi Bahar başlar yeniden “Gelicem” dediğin mektubu Sabırla beklerim ben Söz: Ayşe Özgün Müzik: Enrico Macias
İbrahim Tatlıses ile Nağme Farkı (Ayşe Özgün) 04:30
İbrahim Tatlıses ile Nağme Farkı (Ayşe Özgün) 193 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Tatlses'in Ayşe Özgün'ün programında 'kardaş dala konaram' adlı şarkısını örnek göstererek açıkladığı nağme olayı. izleyelim efenim.
Ayşe Özgün'le Hergün 01:31
Ayşe Özgün'le Hergün 266 izlenme - 3 yıl önce Atv ekranlarına bir dönem damgasını vurmuş, her Türk kızı ve kadınının kültürlenmesini sağlamış. Her programın açılışında Amerikan dizilerinin müziğine benzer bir müziği empoze etmeye çalışmış, attığı kahkahalar, İngilizce'yi o kadar yıl kaldığı Amerika'da bile tam manasıyla öğrenmemişte olsa,tam bir Türk gibi konuşmayı başarmasıyla sevdik biz onu, henüz ölmemiş olsa bile, Yaşar Nuri ile özlüyoruz onu
Sinyal - Hatasız Sürüş Bölümü - Özlem Tekin 07:47
Sinyal - Hatasız Sürüş Bölümü - Özlem Tekin 133 izlenme - 3 yıl önce Ünlü konuklar, yabancı ülke gezileri, eğitim köşesi ve trafik mesajlarının yer aldığı program, eğlenceli formatıyla dikkat çekiyor, Sinyal'i Ahmet-Canan-Ali Özgün kardeşler hazırlıyor ve sunuyor.
Tuğba Ekinci Canlı Yayında Stüdyoyu Terk Etti 01:21
Tuğba Ekinci Canlı Yayında Stüdyoyu Terk Etti 79 izlenme - 3 yıl önce Gündüz kuşağında yayınlanan ’Kim Haklı Kim Haksız’ programına terbiyesizlik tartışması damga vurdu. Sunucular Ayşe Özgün ile Tuğba Ekinci, kendi sundukları programda birbirine girdi. Ayşe Özgün’e kızan Tuğba Ekinci, canlı yayında stüdyoyu terk etti.
Tuğba Ekinci'den Hülya Avşar ve Çilingiroğlu'na Sert Eleştiri 02:34
Tuğba Ekinci'den Hülya Avşar ve Çilingiroğlu'na Sert Eleştiri 98 izlenme - 3 yıl önce Konuk olduğu programda, Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kendisi hakkında söylediklerine yanıt veren Tuğba Ekinci, "Birinizin altı durmuyor, birinizin üstü durmuyor." dedi.