Hoşgeldiniz!

Ayşe Yıldız

Dünyanın En Büyük Atom Nükleer Tost Yapımı 12:15
Dünyanın En Büyük Atom Nükleer Tost Yapımı 3.896 izlenme - 8 ay önce Youtube'de sülale boyu video çeken ayşe yıldız tv bu sefer nükleer mega dev tost yapmaya karar verdi. İzliyoruz...
Dinozor Yumurtası Yaptılar! 03:55
Dinozor Yumurtası Yaptılar! 5.324 izlenme - 1 yıl önce YouTube fenomenlerinden Ayşe Yıldız ve eşi Kerem usta, hazırladıkları dinozor yumurtasının yapılışını anlattılar. Kesinlikle yenmeyen yumurta, ebadıyla şaşırtırken görüntüsüyle gerçek yumurtadan ayırt edilemiyor.
Kızgın Bıçak İle Tofaş Doğrayan Youtuber 05:06
Kızgın Bıçak İle Tofaş Doğrayan Youtuber 7.224 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyanın en saçma challenge ve paylaşımlarına imza atan Ayşe Yıldız isimli youtube kanalı sahipleri şimdide kızgın bıçak ile tofaş marka araçlarını parçalıyor.
Kabak ve Şalgamdan Slime Yapan Aile 05:25
Kabak ve Şalgamdan Slime Yapan Aile 4.141 izlenme - 1 yıl önce Youtuber Kerem Usta'nın, "ayşe yıldız" kanalında kabak ve şalgam kullanarak yaptıkları slimeyi izleyelim efem. iyi seyirler.
Kaktüs Yiyen Youtuber 04:28
Kaktüs Yiyen Youtuber 115 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyanın en saçma challenge ve paylaşımlarına imza atan Ayşe Yıldız isimli youtube kanalı sahipleri şimdide kaktüs yemiş.
Çiğ Balık Yiyen Youtuber 04:41
Çiğ Balık Yiyen Youtuber 73 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyanın en saçma challenge ve paylaşımlarına imza atan Ayşe Yıldız isimli youtube kanalı sahipleri şimdide çiğ balık yemiş.
Ayşe Yıldız Kenter - Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler 24:23
Ayşe Yıldız Kenter - Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler 167 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler Çıkış Tarihi: 15.10.1999 Çocuk şarkıları
Ayşe Yıldız Kenter - Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler 24:05
Ayşe Yıldız Kenter - Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler 135 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler Çıkış Tarihi: 15.10.1999 Çocuk şarkıları
Ermenistan Takımı Gandzasar, Erzurum'da Enerji Depoluyor 03:39
Ermenistan Takımı Gandzasar, Erzurum'da Enerji Depoluyor 27 izlenme - 4 yıl önce Ermenistan'ın Süper Lig takımlarından Gandzasar, Erzurum'da kampa girerek, enerji depolamak için 2 bin rakımda antrenman yapıyor.
Eyof, Olimpiyatların Kapısını Aralayacak 03:56
Eyof, Olimpiyatların Kapısını Aralayacak 12 izlenme - 3 yıl önce EYOF, olimpiyatların kapısını aralayacak- Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Yarar: "Türkiye'nin olimpiyatlara gitmede, EYOF başarısı çok önemli. EYOF'ta birinci, ikinci, üçüncü olamıyorsanız muhtemelen olimpiyatlara yetiştireceğiniz çocuklarınızı yetiştiremediniz demektir"- "Milli Eğitim Bakanlığı ile görüşüp, kayak liselerimizin, kayak akademilerimizin üniversitelerle beraber sayısını artırabilirsek biz de dünya şampiyonları çıkarmaya başlayacağız" AYŞE YILDIZ - Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Mehmet Erol Yarar, Türkiye'nin olimpiyatların kapısını aralayabilmesi için Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali'nden (EYOF) elde edeceği başarının önemli olduğunu, bunun için de iyi bir milli takım oluşturacaklarını bildirdi.
Short Trackta Hedef, 03:35
Short Trackta Hedef, "Bir Saniye" 1 izlenme - 3 yıl önce Short trackta hedef, "bir saniye"- Short Track Kurulu Başkanı Yıldırım: "Türkiye'de ilk defa bir sporcumuz 500 metrede 42 saniyeyi görebildi.