Hoşgeldiniz!

Ayşegül Doğan Videoları İzle

Ayşegül Doğan-Ayşenur Balcı Tartışması (Bu Tarz Benim) 03:13
Ayşegül Doğan-Ayşenur Balcı Tartışması (Bu Tarz Benim) 1.324 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim'de Ayşegül Doğan için yapılan yarışmacı değerlendirmelerinde Ayşenur Balcı ile arasında tartışma çıktı
Melek Balkan ile Ayşegül Doğan tartışması - Bu Tarz Benim 09:10
Melek Balkan ile Ayşegül Doğan tartışması - Bu Tarz Benim 1.123 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim'de geçen hafta başlayan boy tartışması bugün de devam etti. Stüdyo'da gergin anlar yaşandı.
Ayşegül Doğan - Roza Hovhaninisyan Tartışması (Bu Tarz Benim) 02:49
Ayşegül Doğan - Roza Hovhaninisyan Tartışması (Bu Tarz Benim) 858 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim'de Ayşegül Melisa Doğan'ın tarzına Roza Sake Hovhaninisyan'ın yorumu sonrasında ikili arasında sözlü tartışma çıktı
Melek Balkan ile Ayşegül Doğan Tartışması 09:10
Melek Balkan ile Ayşegül Doğan Tartışması 602 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim'de geçen hafta başlayan boy tartışması bugün de devam etti. Stüdyo'da gergin anlar yaşandı.
Özlem Özden İle Ayşegül Doğan'ın Boy Tartışması 02:51
Özlem Özden İle Ayşegül Doğan'ın Boy Tartışması 538 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim'de Podyuma çıkan Ayşegül Melisa Doğan, Özlem Özden'in kendisinin boyu ile ilgili sözlerine tepki gösterdi.
Bu Tarz Benim Nostalji Nur Bozar Vs Ayşegül Doğan Tartışması Vol. 1 02:35
Bu Tarz Benim Nostalji Nur Bozar Vs Ayşegül Doğan Tartışması Vol. 1 357 izlenme - 2 yıl önce Bu tarz benim nostalji Nur Bozar vs Ayşegül Doğan tartışması vol. 1 bu tarz benim,bu tarz benim yeni bölüm,bu tarz benim tartışmalar,bu tarz benim 2014,bu tarz benim kıyafetleri,bu tarz benim eleme,bu tarz benim konuk yarışmacı,Bu tarz benim nostalji,Nur Bozar vs Ayşegül Doğan,Nur Bozar vs Ayşegül Doğan tartışması,nur ayşegül kavgası
İşte Benim Stilim - 7. Haftanın En Sinirli Yarışmacısı Kim? 00:25
İşte Benim Stilim - 7. Haftanın En Sinirli Yarışmacısı Kim? 330 izlenme - 2 yıl önce İşte Benim Stilim - 7. Haftanın En Sinirli Yarışmacısı Kim? https://www.facebook.com/istebenimstilim https://twitter.com/istebenimstilim https://instagram.com/istebenimstilim/ İşte Benim Stilim hafta içi her gün 15.15'te, Cuma geceleri ise 22.15'te eleme gecesiyle TV8'de!
Annesinin Hastalığı Konuşulunca Stüdyoyu Terk Etti 01:14
Annesinin Hastalığı Konuşulunca Stüdyoyu Terk Etti 278 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim programında Gizem Güler ve Ayşegül Doğan ile tartışan Tuğçe Ergişi’nin annesinin hastalığı ile ilgili söylenenlerden sonra stüdyoyu terk etti.
Ayşegül Doğan Özlem Özden Tartışması 03:04
Ayşegül Doğan Özlem Özden Tartışması 327 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim'de Ayşegül Doğan'ın podyuma çıktığı sırada Özlem Özden'in yaptığı eleştiriler ikili arasında tartışmaya neden oldu. Bu Tarz Benim Nerede, ne giyilir, tarz nasıl yaratılır, en şık kadın olmak bu kadar zor mu? Tüm bu soruların yanıt bulacağı ekranların en tarz programı "Bu Tarz Benim", hafta içi her gün yeni bölümleriyle, Cumartesi günü ise heyecan dolu ‘Eleme Gecesi’ ile Show TV’de! Yapımcılığını Production House’un sunuculuğunu ise Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor... Hafta içi her gün kendi belirledikleri konseptte giyinerek tarzlarını sergileyen yarışmacılar, jüriden tam not alarak en çok yıldızı topluyor. Büyük ödüle sayılı haftaların kaldığı Bu Tarz Benim’de en çok yıldızı toplayan yarışmacılar, Cumartesi akşamı yayınlanacak olan ‘Eleme Gecesi’nde koruma altına girerek elenmekten kurtuluyor. "Bu Tarz Benim", hafta içi hergün saat 15.45’te yeni bölümüyle, Cumartesi günü saat 20:00'de ise heyecan dolu ‘Eleme Gecesi’ ile Show TV’de!
Ayşegül Doğan'dan İbrahim Tatlıses Taklidi 10:10
Ayşegül Doğan'dan İbrahim Tatlıses Taklidi 309 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim yarışmacılarından Ayşegül Doğan, eleme gecesinde sahneye ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in kostümü ve makyajıyla çıktı.
Özlem Özden: Sen Eğilmeyi İyi Bilirsin Gel Eğil 00:55
Özlem Özden: Sen Eğilmeyi İyi Bilirsin Gel Eğil 306 izlenme - 2 yıl önce ShowTV'de yayınlanan Bu Tarz Benim programına yine Özlem Özden ve Ayşegül Doğan'ın kavgası damga vurdu.
Sen Eğilmeyi İyi Bilirsin - Bu Tarz Benim 00:55
Sen Eğilmeyi İyi Bilirsin - Bu Tarz Benim 193 izlenme - 2 yıl önce ShowTV'de yayınlanan Bu Tarz Benim programında özlem özden ile Ayşegül doğanın kavgasını izleyeceksiniz şimdi. Özlem açıkça Ayşegül'e diyor ki sen domalmayı iyi bilirsin gel domal demeye getiriyor geçen bölümde bi kızın kıyafetine ''avam'' dedi diye dünyanın lafını yiyen özlem sen eğilmeyi iyi bilirsin dediğinde kimse yanlış anlamıyor nedense. Zaten kanalın ismi show tv ne beklenir ki amaç reyting, İzliyoruz.
İbrahim Tatlıses Kolbastı 03:34
İbrahim Tatlıses Kolbastı 286 izlenme - 8 yıl önce nafi
Ayşegül Doğan-Özlem Özden Tartışması (Bu Tarz Benim 57. Bölüm) 03:04
Ayşegül Doğan-Özlem Özden Tartışması (Bu Tarz Benim 57. Bölüm) 127 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim'de Ayşegül Doğan'ın podyuma çıktığı sırada Özlem Özden'in yaptığı eleştiriler ikili arasında tartışmaya neden oldu
Ayşegül Doğan & Özlem Özden tartışması 03:04
Ayşegül Doğan & Özlem Özden tartışması 126 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim'de Ayşegül Doğan'ın podyuma çıktığı sırada Özlem Özden'in yaptığı eleştiriler ikili arasında tartışmaya neden oldu
Dümtek 02:56
Dümtek 238 izlenme - 8 yıl önce düm tek