Hoşgeldiniz!

Ayşegül Yıldız

İbrahim Tatlıses Boşandı 07:55
İbrahim Tatlıses Boşandı 197.109 izlenme - 4 yıl önce magazin dünyasına yıldırım düştü! türkücü ibrahim tatlıses, iki yıl önce evlendiği ayşegül yıldız’dan küçükçekmece 3. aile ceza mahkemesi’nde görülen tek duruşmayla boşandı. ibrahim tatlıses ile ayşegül yıldız’ın elif ada ismini verdikleri kızları 9 nisan 2013’te dünyaya gelmişti.
İbrahim Tatlıses'ten Ayşegül Yıldız'a Evlilik Teklifi (Seda Sayan'la) 03:15
İbrahim Tatlıses'ten Ayşegül Yıldız'a Evlilik Teklifi (Seda Sayan'la) 84 izlenme - 4 ay önce Seda Sayan'la programına konuşan İbrahim Tatlıses, kameralar aracılığıyla eski eşi Ayşegül Yıldız'a evlilik teklifinde bulundu. İbrahim Tatlıses "Aydemir Akbaş 4 kez boşanıp, 5 kez evlendi. Ayşegül Yıldız’a evlenme teklifim olacak. Ayşegül Yıldız'a aşık değilim ama evlenmek istiyorum. Kendisine bu teklifimi daha önce sunmadım. Televizyon ekranlarından ona teklif ediyorum" dedi.
İbrahim Tatlıses Eski Eşi Ayşegül Yıldız'a Evlenme Teklifi Etti 02:03
İbrahim Tatlıses Eski Eşi Ayşegül Yıldız'a Evlenme Teklifi Etti 57 izlenme - 4 ay önce Seda Sayan'ın programına konuşan türkücü İbrahim Tatlıses, 2013 yılında anlaşmalı olarak boşandığı Ayşegül Yıldız ile yeniden evlenmek istediğini açıkladı.
Ayşegül Yıldız'ın İbrahim Tatlıses'le Boşanma Açıklaması 18:39
Ayşegül Yıldız'ın İbrahim Tatlıses'le Boşanma Açıklaması 498 izlenme - 4 yıl önce Ayşegül Yıldız'ın İbrahim Tatlıses'le Boşanma Açıklaması
 İbrahim Tatlıses'in Minik Kızı Elif Ada Babasının Kopyası 00:55
İbrahim Tatlıses'in Minik Kızı Elif Ada Babasının Kopyası 540 izlenme - 4 yıl önce İbrahim Tatlıses'in minik kızı Elif Ada, ateşlenince annesi Ayşegül Yıldız tarafından hastaneye getirildi. Yıldız’ın kucağında hastaneden çıkan Elif Ada’nın babasına olan benzerliği dikkat çekti. Ayşegül Yıldız’ın geçtiğimiz nisan ayında dünyaya gelen kızı Elif Ada ateşlenince Acıbadem Maslak Hastanesi’ne getirdi. Burada muayene edilen minik Elif Ada daha sonra hastaneden annesinin kucağında çıktı. Minik Elif Ada’nın babası İbrahim Tatlıses'e olan benzerliği dikkat çekti. Kendisini görüntüleyen objektiflere şaşkın şaşkın bakan Elif Ada’nın bir hayli büyüdüğü görüldü. Anne Ayşegül Yıldız, “Biraz ateşi çıkmıştı. Şimdi iyi" dedi. Basın mensuplarının kime benzediğini sorması üzerine Yıldız, “Babasının kopyası" diye konuştu. Ayşegül Yıldız daha sonra bebeğiyle birlikte hastaneden ayrıldı.
İbrahim Tatlıses'in Kızı Elif Ada Babasının İzinde 00:21
İbrahim Tatlıses'in Kızı Elif Ada Babasının İzinde 115 izlenme - 2 yıl önce İbrahim Tatlıses yaşadığı silahlı saldırı sonrası uzun süre aşk yaşadığı Ayşegül Yıldız ile 2011 yılında nikah masasına oturmuş, çift evliliklerinin ikinci yılında kızları Elif Ada'yı kucağına almıştı. Mutluluğu çok uzun sürmeyen Tatlıses çifti 2013 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştı. İbrahim Tatlıses'e benzerliğiyle dikkat çeken Elif Ada'nın babasıyla bir ortak yönü daha ortaya çıktı. Ayşegül Yıldız, kızının halay çektiği videoyu sosyal medyada paylaşıp altına 'Çift mendilli halay başı durduramıyoruz' notunu yazdı.
Ayşegül Yıldız İbo'dan Boşandıktan Sonrası İlk Kez Konuştu - Pazar Sürprizi 12:47
Ayşegül Yıldız İbo'dan Boşandıktan Sonrası İlk Kez Konuştu - Pazar Sürprizi 144 izlenme - 4 yıl önce Ayşegül Yıldız İbo'dan Boşandıktan Sonrası İlk Kez Konuştu - Pazar Sürprizi
 İbrahim Tatlıses Şanlıurfa’da 03:42
İbrahim Tatlıses Şanlıurfa’da 161 izlenme - 5 yıl önce İbrahim Tatlıses, eşi Ayşegül Yıldız ve kızı Elif Ada ile birlikte Şanlıurfa Belediyesi’nin konuğu olarak memleketine geldi.