Hoşgeldiniz!

Ayşegül Yıldız

İbrahim Tatlıses Boşandı 07:55
İbrahim Tatlıses Boşandı 196.974 izlenme - 4 yıl önce magazin dünyasına yıldırım düştü! türkücü ibrahim tatlıses, iki yıl önce evlendiği ayşegül yıldız’dan küçükçekmece 3. aile ceza mahkemesi’nde görülen tek duruşmayla boşandı. ibrahim tatlıses ile ayşegül yıldız’ın elif ada ismini verdikleri kızları 9 nisan 2013’te dünyaya gelmişti.
Ayşegül Yıldız'ın İbrahim Tatlıses'le Boşanma Açıklaması 18:39
Ayşegül Yıldız'ın İbrahim Tatlıses'le Boşanma Açıklaması 491 izlenme - 4 yıl önce Ayşegül Yıldız'ın İbrahim Tatlıses'le Boşanma Açıklaması
 İbrahim Tatlıses'in Minik Kızı Elif Ada Babasının Kopyası 00:55
İbrahim Tatlıses'in Minik Kızı Elif Ada Babasının Kopyası 518 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Tatlıses'in minik kızı Elif Ada, ateşlenince annesi Ayşegül Yıldız tarafından hastaneye getirildi. Yıldız’ın kucağında hastaneden çıkan Elif Ada’nın babasına olan benzerliği dikkat çekti. Ayşegül Yıldız’ın geçtiğimiz nisan ayında dünyaya gelen kızı Elif Ada ateşlenince Acıbadem Maslak Hastanesi’ne getirdi. Burada muayene edilen minik Elif Ada daha sonra hastaneden annesinin kucağında çıktı. Minik Elif Ada’nın babası İbrahim Tatlıses'e olan benzerliği dikkat çekti. Kendisini görüntüleyen objektiflere şaşkın şaşkın bakan Elif Ada’nın bir hayli büyüdüğü görüldü. Anne Ayşegül Yıldız, “Biraz ateşi çıkmıştı. Şimdi iyi" dedi. Basın mensuplarının kime benzediğini sorması üzerine Yıldız, “Babasının kopyası" diye konuştu. Ayşegül Yıldız daha sonra bebeğiyle birlikte hastaneden ayrıldı.
İbrahim Tatlıses'in Kızı Elif Ada Babasının İzinde 00:21
İbrahim Tatlıses'in Kızı Elif Ada Babasının İzinde 87 izlenme - 1 yıl önce İbrahim Tatlıses yaşadığı silahlı saldırı sonrası uzun süre aşk yaşadığı Ayşegül Yıldız ile 2011 yılında nikah masasına oturmuş, çift evliliklerinin ikinci yılında kızları Elif Ada'yı kucağına almıştı. Mutluluğu çok uzun sürmeyen Tatlıses çifti 2013 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştı. İbrahim Tatlıses'e benzerliğiyle dikkat çeken Elif Ada'nın babasıyla bir ortak yönü daha ortaya çıktı. Ayşegül Yıldız, kızının halay çektiği videoyu sosyal medyada paylaşıp altına 'Çift mendilli halay başı durduramıyoruz' notunu yazdı.
Ayşegül Yıldız İbo'dan Boşandıktan Sonrası İlk Kez Konuştu - Pazar Sürprizi 12:47
Ayşegül Yıldız İbo'dan Boşandıktan Sonrası İlk Kez Konuştu - Pazar Sürprizi 143 izlenme - 3 yıl önce Ayşegül Yıldız İbo'dan Boşandıktan Sonrası İlk Kez Konuştu - Pazar Sürprizi
 İbrahim Tatlıses Şanlıurfa’da 03:42
İbrahim Tatlıses Şanlıurfa’da 150 izlenme - 4 yıl önce İbrahim Tatlıses, eşi Ayşegül Yıldız ve kızı Elif Ada ile birlikte Şanlıurfa Belediyesi’nin konuğu olarak memleketine geldi.