Hoşgeldiniz!

aysel tuğluk

Tutuklu Hdp'li Tuğluk, Annesinin Cenazesine Katıldı 08:00
Tutuklu Hdp'li Tuğluk, Annesinin Cenazesine Katıldı 41 izlenme - 6 ay önce Tutuklu HDP'li Tuğluk, annesinin cenazesine katıldıANKARA - Tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk, Ankara'da özel izinle annesi Hatun Tuğluk'un cenazesine katıldı.
Nazlı Çelik'ten Aysel Tuğluk'a Sitem 00:20
Nazlı Çelik'ten Aysel Tuğluk'a Sitem 248 izlenme - 2 yıl önce Spiker Nazlı Çelik, askere taş atan HDP'li vekil Aysel Tuğluk'un hukukçu olduğunu hatırlatarak "Aysel Tuğluk bir avukat yani bir hukukçu. Üstelik uzun süredir de milletvekili yani kendisine oy verenleri Meclis'te temsil ediyor, ama elinde taş güvenlik güçlerini hedef alıyor yani çözümün bir parçası olması gerekiyor ama bu görüntüler onu karmaşanın bir parçası olarak gösteriyor" diyerek tepki gösterdi
Askere Taş Atan Aysel Tuğluk'a Sert Tepki! 02:09
Askere Taş Atan Aysel Tuğluk'a Sert Tepki! 166 izlenme - 3 yıl önce Terör örgütü yandaşlarıyla birlikte askere taş atan Van Bağımsız Milletvekili Aysel Tuğluk'a vatandaşlardan çok sert tepki geldi.__@__xclas__________
Aysel Tuğluk'un Annesinin Cenazesi Tunceli'ye Getirildi 00:47
Aysel Tuğluk'un Annesinin Cenazesi Tunceli'ye Getirildi 19 izlenme - 6 ay önce Aysel Tuğluk'un annesinin cenazesi Tunceli'ye getirildiTUNCELİ - Ankara'da hayatını kaybeden eski Milletvekili Aysel Tuğluk'un annesi Hatun Tuğluk'un cenazesi Tunceli'ye getirildi.
Error Veren Aysel Tuğluk 00:31
Error Veren Aysel Tuğluk 93 izlenme - 3 yıl önce Eyleme giden bdplilerin konvoyunu durdurup uygulama yapan trafik polisine tepki gösteren tuğluk polisten cevabını alıp kem küm modunda olay yerinden ayrılmış.. İzleyelim..
Bdp'li Aysel Tuğluk'un Kafası Yarıldı 00:29
Bdp'li Aysel Tuğluk'un Kafası Yarıldı 69 izlenme - 5 yıl önce Bdp'li Aysel Tuğluk'un Kafası Yarıldı
Müfid Yüksel'den Cenaze Gerginliğiyle İlgili Çarpıcı Anekdot 01:56
Müfid Yüksel'den Cenaze Gerginliğiyle İlgili Çarpıcı Anekdot 13 izlenme - 6 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programına konuk olan Gazeteci - Sosyolog Müfid Yüksel, HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk'un annesinin cenazesinde yaşananlar hakkında çarpıcı bir anekdot verdi. Yüksel, "Cemalettin Kaplan Almanya'da sürgünde öldü. Ailesi Erzurum'daki aile mezarlığında defnetmek istedi. Medyada buna çok fazla karşı çıkıldı. O dönemde, Devlet Bakanı Algan Hacaloğlu, televizyonda açıkça dedi ki; 'Bir insanın geçmişi ne olursa olsun, insanca gömülme hakkına sahiptir' dedi. Cemalettin Kaplan'ın cenazesi Erzurum'da hiçbir olay olmadan, rahatlıkla aile mezarlığına gömüldü" dedi.
Hdp'nin Milletvekili Adayları 03:35
Hdp'nin Milletvekili Adayları 62 izlenme - 3 yıl önce HDP'nin 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ya sunduğu milletvekili aday listesinde, 29 milletvekilinden 15'i yer almadı, 14'ü tekrar aday gösterildi.
Leyla Zana HDP'ye Üye Oldu, Milletvekilliğine Adaylığını Koyuyor 02:22
Leyla Zana HDP'ye Üye Oldu, Milletvekilliğine Adaylığını Koyuyor 42 izlenme - 3 yıl önce Siyasi yasağı biten Leyla Zana, HDP'ye üye oldu. Zana'nın üyelik adımı, İmralı ziyareti sonrası geldi. Zana, 7 haziran seçimlerinde HDP'den milletvekili seçilmek için de aday olacak.