Hoşgeldiniz!

aysel tuğluk

Nazlı Çelik'ten Aysel Tuğluk'a Sitem 00:20
Nazlı Çelik'ten Aysel Tuğluk'a Sitem 229 izlenme - 2 yıl önce Spiker Nazlı Çelik, askere taş atan HDP'li vekil Aysel Tuğluk'un hukukçu olduğunu hatırlatarak "Aysel Tuğluk bir avukat yani bir hukukçu. Üstelik uzun süredir de milletvekili yani kendisine oy verenleri Meclis'te temsil ediyor, ama elinde taş güvenlik güçlerini hedef alıyor yani çözümün bir parçası olması gerekiyor ama bu görüntüler onu karmaşanın bir parçası olarak gösteriyor" diyerek tepki gösterdi
Askere Taş Atan Aysel Tuğluk'a Sert Tepki! 02:09
Askere Taş Atan Aysel Tuğluk'a Sert Tepki! 169 izlenme - 3 yıl önce Terör örgütü yandaşlarıyla birlikte askere taş atan Van Bağımsız Milletvekili Aysel Tuğluk'a vatandaşlardan çok sert tepki geldi.__@__xclas__________
Error Veren Aysel Tuğluk 00:31
Error Veren Aysel Tuğluk 77 izlenme - 3 yıl önce Eyleme giden bdplilerin konvoyunu durdurup uygulama yapan trafik polisine tepki gösteren tuğluk polisten cevabını alıp kem küm modunda olay yerinden ayrılmış.. İzleyelim..
Bdp'li Aysel Tuğluk'un Kafası Yarıldı 00:29
Bdp'li Aysel Tuğluk'un Kafası Yarıldı 68 izlenme - 4 yıl önce Bdp'li Aysel Tuğluk'un Kafası Yarıldı
Hdp'nin Milletvekili Adayları 03:35
Hdp'nin Milletvekili Adayları 59 izlenme - 2 yıl önce HDP'nin 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ya sunduğu milletvekili aday listesinde, 29 milletvekilinden 15'i yer almadı, 14'ü tekrar aday gösterildi.
Leyla Zana HDP'ye Üye Oldu, Milletvekilliğine Adaylığını Koyuyor 02:22
Leyla Zana HDP'ye Üye Oldu, Milletvekilliğine Adaylığını Koyuyor 42 izlenme - 2 yıl önce Siyasi yasağı biten Leyla Zana, HDP'ye üye oldu. Zana'nın üyelik adımı, İmralı ziyareti sonrası geldi. Zana, 7 haziran seçimlerinde HDP'den milletvekili seçilmek için de aday olacak.