Hoşgeldiniz!

ayşen köktürk

Ayşen Köktürk: Kızım Seni Aliye Vereyimmi 02:12
Ayşen Köktürk: Kızım Seni Aliye Vereyimmi 3.640 izlenme - 9 yıl önce alt yapı, enstrümanlar, şan icraası, ses kaydı ve fotoğraflar dahil, naçizane tarafımdan yapılmıştır.
Ayşen Köktürk: Sinemde Bir Tutuşmuş 06:35
Ayşen Köktürk: Sinemde Bir Tutuşmuş 3.269 izlenme - 9 yıl önce mutasarrıf hayri beyin hüseyni türküsü: sinemde bir tutuşmuş (ses kaydı, tüm enstrümanların icraası, şan ve slide ayşen köktürk tarafından bilgisayar ortamında amatörce hazırlanmıştır.)
ayşen köktürk cebinde çakısı var (samsun türküsü) 02:20
ayşen köktürk cebinde çakısı var (samsun türküsü) 2.456 izlenme - 8 yıl önce samsun vezirköprü türküsü. ayşen köktürk tarafından çalınıp söylenmiş ve bilgisayar ortamında amatörce ayşen köktürk tarafından kayıt edilmiştir. slide fotoğrafları ayşen köktürk arşivinden alınmıştır.
Ayşen Köktürk: Yeni Kapıda Atlılar 03:26
Ayşen Köktürk: Yeni Kapıda Atlılar 3.463 izlenme - 8 yıl önce yöre: diyarbakır kaynak: şark bülbülü celal güzelses
Ayşen Köktürk: Turnalara Tutunda Gel 04:00
Ayşen Köktürk: Turnalara Tutunda Gel 776 izlenme - 8 yıl önce söz ve müzik: özhan eren. yorumlayan: ayşen köktürk. eşlik sazlar ve alt yapı: ayşen köktürk. ses kaydı, fotoğraflar ve slide: ayşen köktürk. (ticari amaç gözetmeksizin yapılan, amatör bir çalışmadır.)
kenan köktürk: temelin askerlik fıkrası 00:24
kenan köktürk: temelin askerlik fıkrası 1.150 izlenme - 9 yıl önce
Beycuma türküsü: Topdede’nin yolunda 03:39
Beycuma türküsü: Topdede’nin yolunda 855 izlenme - 8 yıl önce "topdedenin yolunda": ayşen köktürk tarafından çalınıp söylenmiş, ses kaydı bilgisayar ortamında yine ayşen köktürk tarafından amatörce yapılmıştır. bu türkü; 1940 lı yıllarda yaşanmış bir olayı anlatmaktadır. -o zamanlar nahiye olan- zonguldak’ın beycuma beldesi, yalanda köyünden (şimdiki adı korucuk) madende çalışan kamil köktürk adında, bir gencin sevidiği kızı kaçırmasını ve aşkını ve dile getirmektedir.
Ayşen Müzi Evi & Koray Bayramoğlu: Şu Karşıki Dağd 04:04
Ayşen Müzi Evi & Koray Bayramoğlu: Şu Karşıki Dağd 1.102 izlenme - 9 yıl önce ayşen müzik evi (dost meclisi muhabbetleri.)
Ayşen Köktürk: Kerez Çiçek Açayi 02:06
Ayşen Köktürk: Kerez Çiçek Açayi 621 izlenme - 8 yıl önce bu amatör çalışma, satış amaşlı olmayıp; ayşen müzik evinin türkü severlere armağınıdır. rize yöresinin türüksü, ayşen köktürk tarafından çalınıp söylenmiş, ses kaydı yine ayşen köktürk tarafından amatörce yapılmış, slidede kullanılan fotoğraflar, ayşen köktürk arşivinden alınmıştır.
Ayşen Köktürk: Söyleyemedim 04:10
Ayşen Köktürk: Söyleyemedim 499 izlenme - 8 yıl önce bir cevdet bağca bestesi. ayşen köktürk tarafından yorumlanmştır. (altyapıdaki enstürmanların icrası, solo ayşen köktürk tarafından amatörce kayıt edilmiştir.
Ayşen Köktürk: Bilmemki Nedendir Bana Sen Hor Bakı 03:01
Ayşen Köktürk: Bilmemki Nedendir Bana Sen Hor Bakı 813 izlenme - 9 yıl önce selanikli ahmet beyin rast şarkısı,ayşen köktürk tarafından amatörce çalınıp söylenmiş ve ses kaydı amatörce yapılmıştır.
Ayşen Köktürk - Bilmemki Nedendir -  Rast Şarkı (S 03:01
Ayşen Köktürk - Bilmemki Nedendir - Rast Şarkı (S 421 izlenme - 9 yıl önce
ramazan karaduman kameraman olursa (bademcik ameli 01:19
ramazan karaduman kameraman olursa (bademcik ameli 468 izlenme - 9 yıl önce
Ayşen Köktürk 03:39
Ayşen Köktürk "topdedenin Yolunda" 560 izlenme - 8 yıl önce (bu bir amatör çalışmadır.) söz, müzik, alt yapı, şan icrası, ses kaydı ve fotoğraflar ayşen köktürk tarafından yapılmıştır.
Ayşen Köktürk: Siyah Ebrulerin (Cümüşle) 02:42
Ayşen Köktürk: Siyah Ebrulerin (Cümüşle) 260 izlenme - 8 yıl önce