Hoşgeldiniz!

Ayşenur Arslan

Ali Kırca'nın Kasetinin Etkileri 01:26
Ali Kırca'nın Kasetinin Etkileri 13.309 izlenme - 2 yıl önce Halk tvde konuk olan Cumhuriyet yazarı Mine G. Kırıkkanat aşk romanı yazan Ali Kırca'nın konusu geçince kendisinin kasetinden bahsetmiş. Haliyle de eğlenceli muhabbetler dönmüş. Kaset deyince yanlış anlamayın türkü kaseti malum kendisi Çökertme türküsünü çok iyi söyler.
Zonguldak Doktordan Sevgilisine Gözaltı Senaryolu Şoke Eden Evlilik Teklifi 05:23
Zonguldak Doktordan Sevgilisine Gözaltı Senaryolu Şoke Eden Evlilik Teklifi 3.397 izlenme - 8 ay önce Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'ndeki özel bir hastanede doktor 41 yaşındaki Uğur Kurt, aynı hastanede hemşire olarak görev yapan sevgilisi 24 yaşındaki Ayşenur Arslan'a ilginç bir evlenme teklifinde bulundu. Dr. Kurt, arkadaşlarıyla hazırladığı senaryo gereği, sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle gözaltına alınmak istendi. Sevgilisini polislere vermemek için direnen ve gözyaşlarına boğulan Arslan, nişan yüzüğünü gösteren Dr. Kurt'un 'Benimle evlenir misin?' sorusuna ağlayarak 'Evet' yanıtı verdi.
Ayşenur Arslan Başörtülü Kızlardan Rahatsız Oldu (Medya Mahallesi) 01:28
Ayşenur Arslan Başörtülü Kızlardan Rahatsız Oldu (Medya Mahallesi) 4.357 izlenme - 2 yıl önce Türkiye ile İsveç arasında oynanan özel maçta seremoniye çıkan başörtülü kızlar, gazeteci Ayşenur Arslan'ı rahatsız etti. A Milli Takımımız, geçtiğimiz günlerde düzenlenen özel maçta Antalya'da İsveç'i ağırladı. BAŞÖRTÜLÜ KIZLAR AYŞENUR ARSLAN'I RAHATSIZ ETTİ Seremoniye çıkan çocuklara arasında başı açık ve kapalı kızlar yer alırken, gazeteci Ayşenur Arslan canlı yayında bu duruma, "Bunlar ilkokul çağında çocuklar. Başları kapalı çıktılar. Böyle bir ülke istiyorlar. Sadece başları değil, bu aklın örtülmesinin simgesi. Başka başka şeylerin simgesi" diyerek tepki gösterdi.
Ayşenur Arslan'dan Halk TV izleyicilerine AK Parti Uyarısı (Medya Mahallesi 19 Nisan Salı) 02:01
Ayşenur Arslan'dan Halk TV izleyicilerine AK Parti Uyarısı (Medya Mahallesi 19 Nisan Salı) 641 izlenme - 2 yıl önce Ayşenur Arslan'dan Halk TV izleyicilerine AK Parti uyarısı Gezici'nin anketinde AK Parti rekor kırdı Gezici Araştırma Şirketi'nin son yaptırdığı ankette AK Parti yüzde 56 ile rekor kırarken, MHP ve HDP baraj altında kaldı. AYŞENUR ASLAN ŞOK Gezicinin sahibi Murat Gezici ile birlikte, Halk TV'deki programında anket sonuçlarını açıklayan Ayşenur Aslan sonuçları görünce çok şaşırdı. Aslan, rakamları açıklamadan önce izleyicilerini "Sakin olun" diye uyardı. İşte muhalifleri şoke eden sonuçlar;
Ayşenur Arslan Kimdir? 01:26
Ayşenur Arslan Kimdir? 408 izlenme - 2 yıl önce Ayşenur Arslan Biyografi, Ayşenur Arslan Kimdir, Ayşenur Arslan Kim, Ayşenur Arslan Hayatı, Ayşenur Arslan
Halk TVde Skandal Darbe Yorumu: Böyle Komik Darbe Olmaz Ben Daha İyi Darbe Yaparım 00:30
Halk TVde Skandal Darbe Yorumu: Böyle Komik Darbe Olmaz Ben Daha İyi Darbe Yaparım 381 izlenme - 1 yıl önce Halk TV'de bir skandal daha. Canlı yayına bağlanan Hüsnü Mahalli, 'Böyle komik bir darbe olmaz. Ben daha iyi darbe yaparım ' deyince program sunucusu Ayşenur Arslan, 'Sus! Seni darbeci diye tutuklayacaklar şimdi!' cevabıyla konuğuna karşılık verdi.
Siyaset Meydanı'ndan İlginç Bir Anektod 01:05
Siyaset Meydanı'ndan İlginç Bir Anektod 580 izlenme - 3 yıl önce 1994'te, atv yayına başladıktan hemen sonra başlamıştı Siyaset Meydanı programı. O devirde sadece TRT'nin insomnia hastalarının tedavisi için yayınladığı açık oturumlar dışında pek konuşamayan toplum temsilcileri, STK'cılar, marjinaller, konkenciler, okey bekleyenler, kısa zamanda Ayamama'nın atv arşivine aktığı gibi Siyaset Meydanı'na akın etmiş, birtakım "iyi saatte olsunlar"ın kanalın kulağını bükmesine kadar da çoğunlukla kırk ağzın bir arada konuştuğu, yine çoğunlukla kimsenin birbirini anlamadığı, herşeye rağmen başarılı ve seviyeli bir tartışma ortamı yaratılmıştı. Bunda Ali Kırca'nın, ve habire dayandığı 150 cm boyundaki cam masasının etkisi de büyüktü tabii. İzleyeceğiniz videoda da, o günlerden kalma ilginç bir anı görüyoruz. Dönemin(hangi partideydi o dönem ya?) Tunceli milletvekili Kamer Genç, Akbank'ın vergi kaçırdığını canlı yayında iddia edince, yanıbaşında oturan Sakıp Sabancı çileden çıkarak Kamer Genç'i tırmalamaya çalışır. Bu sırada arada kalan Ekrem Pakdemirli çeşitli tırmık darbeleri sonucu kendinden geçerken, olayla hiçbir ilgisi olmayan Ahmet Özal, kimseye çaktırmadan gaz çıkarmayı denemektedir. Aslında tüm tartışma ortamları da üç aşağı beş yukarı böyle değil midir zaten? Hayatı alkışlarla yaşatmak için...
Ayşenur Arslan: Erdoğan Yatsın Kalksın Bize Dua Etsin 01:09
Ayşenur Arslan: Erdoğan Yatsın Kalksın Bize Dua Etsin 123 izlenme - 1 yıl önce Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu Medya Mahallesi'ne konuk olan gazeteci İsmail Saymaz, "15 Temmuz darbe girişiminin laik insiyatife sahip insanlarca engellendiğini" savunurken, Ayşenur Arslan da Saymaz'ın sözlerine destek verdi.
Ayşenur Arslan'dan Başörtülü Mülteci Çocuk Tepkisi! 00:51
Ayşenur Arslan'dan Başörtülü Mülteci Çocuk Tepkisi! 99 izlenme - 2 yıl önce Ayşenur Arslan, Halk TV'de yayınlanan Medya Mahallesi programının bugünkü bölümünde Türkiye-İsveç maçından önce seremoniye çıkan başörtülü kızlar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Ayşenur Arslan'dan Çok Konuşulacak Açıklamalar! 01:00
Ayşenur Arslan'dan Çok Konuşulacak Açıklamalar! 175 izlenme - 5 yıl önce Habertürk'te yayınlanan Burası Haftasonunun konuklarından birisi Ayşenur Arslan'dı.
Halk TV'de Masanın Altında İçki Şişesi 00:39
Halk TV'de Masanın Altında İçki Şişesi 273 izlenme - 4 yıl önce Halk TV'de yayınlanan "Gündem Özel" programında, ekrana içki şişesi olduğu iddia edilen görüntü yansıdı.
Uğur Dündar, Başbakan Erdoğan'ı Taklit Etti 03:47
Uğur Dündar, Başbakan Erdoğan'ı Taklit Etti 227 izlenme - 4 yıl önce CNN muhabirinin Taksim'de gözaltına alınmasını eleştiren Uğur Dündar'ın Başbakan Erdoğan'ı taklit etmesi ekran başındakileri şaşırttı.
İzleyiciden Ayşenur Arslan'a: Şerefsiz Köpekler (Maniki Dünya) 03:13
İzleyiciden Ayşenur Arslan'a: Şerefsiz Köpekler (Maniki Dünya) 40 izlenme - 1 yıl önce Halk Tv'de ekrana gelen Maniki Dünya programının sunucusu Ayşenur Arslan programa yönelik gelen izleyici tepkisi ile şoke oldu. HDP'li milletvekillerinin tutuklanmasını ' Operasyon ' olarak yorumlayan Ayşenur Arslan'a izleyicinin yanıtı sert oldu. Bir izleyici Arslan'a ' Şerefsiz, köpekler ' sözleriyle tepki gösterirken, Arslan bu mesajları canlı yayında okudu.
Nazlı Ilıcak'dan Bir Skandal Söz Daha! 01:20
Nazlı Ilıcak'dan Bir Skandal Söz Daha! 160 izlenme - 5 yıl önce Nazlı Ilıcak yine skandal sözlere imza attı. 28 Şubat süreciyle ilgili konuşan Nazlı Ilıcak, Gölcük Donanma Komutanlığı'nda yapılan operasyonlar ve aramalarda ele geçirildiği iddia edilen belgelere dikkat çekerken, "Gerçi bunu söyleyen hapislerde süründü ama, deprem bile Gölcük'ü çarptı" dedi.
Halk TV'den Bira İçtiler' Haberlerine Cevap Geldi 00:39
Halk TV'den Bira İçtiler' Haberlerine Cevap Geldi 107 izlenme - 4 yıl önce Takvim gazetesi, Halk TV'nin canlı yayını sırasında 'içki içildiğini' iddia ettikten sonra Uğur Dündar, Ayşenur Arslan ve Hakan Aygün'den tepki geldi.