Hoşgeldiniz!

Ayşenur Aslan Videoları İzle

Levent Gültekin - En Büyük FETÖ'cü AKP Hükümetleridir 03:05
Levent Gültekin - En Büyük FETÖ'cü AKP Hükümetleridir 4.903 izlenme - 10 ay önce Levent Gültekin Akp'nin fetö için 15 temmuzu milat olarak alması, akplilerin zeytinyağı gibi üste çıkması ve ülkenin durumu yorumluyor.
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Ayşenur Arslan'a Salvolar 01:38
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Ayşenur Arslan'a Salvolar 102 izlenme - 1 yıl önce Habertürk'te Nevzat Çiçek'in sunduğu programa katılan Ahmet Mahmut Ünlü Halk TV'yi eleştirdi. Daha önce Halk TV'de Ayşenur Arslan, Cübbeli Ahmet Hoca için 'aşağılık' gibi ifadeler kullanmıştı. Cübbeli Ahmet Hoca kendisi hakkında kullanılan bu ifadelere cevaben ' Yav arkadaş her hafta siz niye benden bahsediyorsunuz. Demek ki Halk Tv'nin reytingi düştü benimle toparlamaya çalışıyor.' dedi. Cübbeli Ahmet Hoca şu ifadeleri kullandı; ALLAH TESETTÜRE SOKSUN Ayşenur Arslan denen hanım ablamız diyorum. Anama etmediğim duayı sana ettim. Allah tesettüre soksun falan filan. Kadıncağızın uykuları kaçtı belki tutarsa diye. HALK TV'NİN REYTİNGLERİ DÜŞTÜ Kadıncağız geliyor bana diyor ki bayrağı niye istismar ediyorsun. Yav arkadaş her hafta siz niye benden bahsediyorsunuz. Demekki Halk Tv'nin de reytingi düştü benimle toparlamaya çalışıyor. Senin ne zorun var her hafta beni malzeme olacak. Başbakan değilim, vekil değilim, kefil değilim, bürokraside bir adım yok, bir vatandaş olarak oturan bir adamım. Hiçbir iddiamda yok. BENİ YAKINDAN GÖRMEK İSTİYOR DEMEK Kİ Her hafta şöyle dedi böyle dedi ama nasıl hakaretler, bildiğiniz gibi değil. Bir diyor ki ne olur dava aç. Mahkeme de görmek istiyormuş. Demek ki yakından görmek istiyor. Gel buradan çıkarken görüşelim. Halk TV'ye çağır beni. Herkes gülüyor benim konuşmalarıma senin, niye tüylerin diken diken oluyor.
Halk Tv'de Skandal Kur'an Kursu Yorumu 01:01
Halk Tv'de Skandal Kur'an Kursu Yorumu 90 izlenme - 2 yıl önce Halk Tv'de program yapan Ayşenur Arslan, Diyarbakır'da bir Kur'an kursunda yangın çıkması sonucu 6 çocuğun hayatını kaybettiği olaya ilişkin skandal bir yoruma imza attı.