Hoşgeldiniz!

Ayşenur İslam

 Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 02:01
Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 9.902 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, yeni kabineyi oluşturdu. Liste Köşk'ün onayına sunuldu. Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası üç bakanın istifasıyla birlikte Başbakan Erdoğan, kabinede değişikliğe gidiyor. Erdoğan, akşam saatlerinde yeni kabineyi Köşk'e götürerek Cumhurbaşkanı Gül'ün onayına sundu. İşte Erdoğan'ın açıkladığı yeni kabine; Başbakan Yardımcılığı'na, Emrullah İşler Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na Ayşenur İslam Ekonomi Bakanlığı'na Nihat Zeybek Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na İdris Güllüce Gençlik ve Spor Bakanlığı'na Akif Çağatay Kılıç İçişleri Bakanlığı'na Efkan Ala Ulaştırma Bakanlığı'na Lütfü Elvan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na Fikri Işık AB Bakanlığı'na Mevlüt Çavuşoğlu ANKARA'DA HAREKETLİ SAATLER Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e kabine revizyonunu sunması beklenen Başbakan Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile görüşüyor.Öte yandan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Çankaya Köşkü'nden ayrılarak konutuna geçtiği öğrenildi.
Bakan İslam: Çocuklara Çığlık Atmayı Öğretin 03:15
Bakan İslam: Çocuklara Çığlık Atmayı Öğretin 656 izlenme - 4 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Annelere çok basit bir şey öğretebilirim: Çocuklara çığlık atmayı öğretmeleri gerekiyor. İstemedikleri bir durumda karşılaştıklarında çocuklarımızın çığlık atması gerekiyor etrafı haberdar edebilmeleri için." dedi.
Faciada Ölü Sayısı 274 Oldu 02:03
Faciada Ölü Sayısı 274 Oldu 421 izlenme - 4 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'daki maden faciasında 274 işçiye ulaştıklarını, 196 işçinin cenazesinin ise ailelerine teslim edildiğini açıkladı.
Ayşenur İslam  - Üç Çocuğa Tecavüz İddiaları - ANKARA 02:16
Ayşenur İslam - Üç Çocuğa Tecavüz İddiaları - ANKARA 226 izlenme - 4 yıl önce Ayşenur İslam - Üç Çocuğa Tecavüz İddiaları - ANKARA
Ayşenur İslam: Çocuk Evlilikleri Gerçekleşmeden Öğrenmeliyiz 04:59
Ayşenur İslam: Çocuk Evlilikleri Gerçekleşmeden Öğrenmeliyiz 129 izlenme - 4 yıl önce Ayşenur İslam: Çocuk Evlilikleri Gerçekleşmeden Öğrenmeliyiz
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam -Panik Butonu 02:51
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam -Panik Butonu 60 izlenme - 3 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam- "(Panik butonu uygulaması) Pilot uygulama sona ermek üzere. Sistemi gözden geçiriyoruz"- "Gözden geçirirken şunu gördük; dünyada bu amaca yönelik çok daha gelişmiş sistemler kullanılıyor.
Kadem 1. Uluslararası Kadın Ve Adalet Zirvesi - Ayşenur İslam 03:42
Kadem 1. Uluslararası Kadın Ve Adalet Zirvesi - Ayşenur İslam 40 izlenme - 3 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, yeni bir aile ve kadın hareketi üzerine çalıştıklarını belirterek, "Çalışan kadınların aile hayatlarını düzenlemek ve çocuklarıyla olan ilişkilerini daha rahatlatmak için çok daha iyi hakları kazanmasını önceleyen birtakım çalışmalarımız var" dedi.
Faciada Ölü Sayısı 274 Oldu 02:03
Faciada Ölü Sayısı 274 Oldu 92 izlenme - 4 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'daki maden faciasında 274 işçiye ulaştıklarını, 196 işçinin cenazesinin ise ailelerine teslim edildiğini açıkladı.
AA Gün Özeti - Öğle (30.10.2014) 04:17
AA Gün Özeti - Öğle (30.10.2014) 29 izlenme - 3 yıl önce -Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Ermenek'teki özel şirkete ait maden ocağında su baskını nedeniyle mahsur kalan işçilerin kurtarılması için yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.... -Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam konuk olduğu Anadolu Ajansında gündeme ilişkin soruları yanıtladı...
İslam: İş Kura Töreni 03:54
İslam: İş Kura Töreni 24 izlenme - 3 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, şehit yakınları için düzenlenen iş kurası töreninde konuştu.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da 01:03
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da 20 izlenme - 3 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da: - "Ülkemizdeki huzur ortamını hiç kimsenin bozmasına izin vermeyeceğiz.
Cezasının idam olabileceğini düşünüyorum 02:55
Cezasının idam olabileceğini düşünüyorum 19 izlenme - 3 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, "Bakan olarak değil ama bir anne ve kadın olarak şahsa karşı işlenen suçların cezasının idam olabileceğini düşünüyorum" dedi.
Bakan İslam, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti - 01:19
Bakan İslam, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti - 37 izlenme - 4 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne ziyaretlerde bulundu.
İslam Elektronik Bilekliği  Tanıttı 02:20
İslam Elektronik Bilekliği Tanıttı 23 izlenme - 3 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, halen Adalet ve İçişleri bakanlıklarınca uygulanan ''Elektronik bileklik sistemi"ni AA Editör Masası'nda tanıttı. ANKARA Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, halen Adalet ve İçişleri bakanlıklarınca uygulanan ''Elektronik bileklik sistemi"ni AA Editör Masası'nda tanıttı. İslam, bu uygulamanın, kadına karşı şiddetle mücadelede de kullanılacağını belirterek, "Şiddet dolayısıyla koruma kararı alınmış insanlara tamamen uygulansın, yurt çapında uygulansın kararı verildikten sonra farklı bir alt yapı çalışmasına gerek duyulacağı açık. Tamamen hakim kararıyla uygulanabilecek bir sistem bu. Kişinin ne kadar tehdit altında olduğu, ne kadar risk altında olduğuna göre verilecek bu kararlar'' dedi. Panik butonu uygulamasının devam ettiğini yerine bir sistem oturtulmadan bitirilmeyeceğini vurgulayan İslam, "Ama pilot uygulamanın sonuçlarını aldık. Belli oranlarda etkili panik butonu, ancak uzmanların geldiği nokta şu, bundan çok daha etkili elektronik takip sistemleri var ve Türkiye'de uygulanıyor. Bunu geliştirip Türkiye'de yaygınlaştırmak bundan çok daha etkili olan diğer elektronik takip sistemlerine bir geçiş iyi bir revizyon olur düşüncesi hakim oldu. Onun için biz sistemi ortadan kaldırmıyoruz, revize ediyoruz. Revize ederken de farklı bir biçimi kullanmaya başlayacağız." şeklinde konuştu.
Rize Valiliği Önünde Toplu Açılış Törenine Katıldı 01:07
Rize Valiliği Önünde Toplu Açılış Törenine Katıldı 25 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Rize Valiliği tarafından düzenlenen akşam yemeğinde konuşuyor. Erdoğan, konuşmasında Kobani nedeniyle yapılan protestolara değindi. 37 İNSANIMIZ HAYATINI KAYBETTİ Erdoğan'ın konuşmalarının satır başları; "Eğer bir siyasi parti tabanını sokağa davet ediyorsa, yakmaya yıkmaya davet ediyorsa hiç kimse kusura bakmasın ben orada tarafsız davranamam. Bakın 37 insanımız hayatını kaybetti, bir çok şehirde araçlar, bankalar, binalar yakılmış, yıkılmış. Bunlardan rant sağlamanın gayretine giriyorlar. Böyle zamanlarda birlik olmayacaksa ne zaman olacak? BİZ 30 YILDIR TERÖRLE MÜCADELE EDİYORUZ Suriye'nin eli kanlı rejimi IŞİD belasının büyümesinin bu kadar yayılmasının birinci derecede sorumlusudur. Tüm dünya bunu kabul ediyor. Bugün tüm konuşmalarımda söyledim. Türkiye Cumhuriyeti'ne "IŞİD'e yardım ediyor" yakıştırmasını yapanlar alçaktır, vatan hainidir.Biz 30 yıldır terörle mücadele ediyoruz. Ülkemizde 40 bini aşkın insan bu mücadele yüzünden hayatını kaybetti. KOBANİ DE KOBANİ! SURİYE'DE 250 BİN KİŞİ ÖLDÜ Kobani de Kobani! 200 bin kişi Suriye'de öldü, ona niye sesiniz çıkmıyor? Ve bundan sonraki süreç şu ana kadar olduğu gibi devam etmeyecek. Milletvekilleri gidip Esed ile resim çekilenler kalkıpta şimdi pişkin bir şekilde bunu konuşamazlar."
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam - Şanlıurfa 02:08
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam - Şanlıurfa 15 izlenme - 4 yıl önce Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam - Şanlıurfa
İslam: 03:43
İslam: 10 izlenme - 3 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Kayseri'de- Bakan İslam: "Türkiye artık şunu söylüyor, 'ben kendi kaderimi çizerim, size kader çizdirtmem. Ben bu bölgede hakim bir ülkeyim. Burada farklı oyunlar oynamaya kalkarsanız içeriyi karıştırmak için uzattığınız parmağı kırarım"- "Suriye felaketi dolayısıyla yarıdan fazlasının 17 yaş altı çocuklardan oluşan 1,5 milyon mülteciyi Türkiye misafir ediyor.
İslam: 01:43
İslam: " 13 Yıldır Türkiye'de Bir Ekonomik, Sosyal, İktisadi ve Demokratik Devrim Yaptık" 13 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Arifiye ilçesi seçim bürosu açılışına katılan vatandaşlardan detaylar- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşması - İslam'ın büronun açılışını gerçekleştirmesi ve büroyu gezmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "Biz 13 yıldır iktidarız ve 13 yıldır Türkiye'de bir ekonomik, sosyal, iktisadi ve demokratik devrim yaptık, Türkiye'ye çağ atlattık" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Türkiye'de ekonomik, sosyal, iktisadi ve demokratik devrim yaptıklarını, ülkeye çağ atlattıklarını söyledi.
Bakan İslam, Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti 01:45
Bakan İslam, Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti 15 izlenme - 4 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne ziyaretlerde bulundu.
Rize Valiliği Önünde Toplu Açılış Töreninde Konuşma Yaptı 37:19
Rize Valiliği Önünde Toplu Açılış Töreninde Konuşma Yaptı 10 izlenme - 3 yıl önce Rize Valiliği önünde toplu açılış törenine katılarak halka hitaben bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin hiçbir terör örgütüne desteği olmadığı halde, algı operasyonlarıyla teröre destek veren ülke gibi gösterildiğini ifade ederek, “77 milyon biriz, beraberiz, kardeşiz, hep birlikte Türkiye'yiz. Bayrağımız bir, bu bayrağımıza uzanan eller kırılır. Kimse bu vatanın üzerinde operasyon düşünmesin” dedi.
İslam: İş Kurasu Töreni 04:30
İslam: İş Kurasu Töreni 6 izlenme - 3 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, şehit yakınları için düzenlenen iş kurası töreninde konuştu.
Bakan İslam: '432 Çocuk Babasız Kaldı' 01:13
Bakan İslam: '432 Çocuk Babasız Kaldı' 13 izlenme - 4 yıl önce Bakan Ayşenur İslam, Soma’da yaşanan facianın ardından yapılan çalışmalara değinerek, 432 çocuğun babasız kaldığını söyledi.
Faruk Çelik: ''Bu Dünya Ne Nemrutlara, Ne Firavunlara, Ne Hitlerlere Ne De Esedlere ve Teröristlere 03:00
Faruk Çelik: ''Bu Dünya Ne Nemrutlara, Ne Firavunlara, Ne Hitlerlere Ne De Esedlere ve Teröristlere 13 izlenme - 4 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Şehit yakınları ve gazilerimiz, milletimizin bizlere emanetidir.
Bakan İslam, 02:46
Bakan İslam, "Fetih Programı"Na Katıldı 4 izlenme - 3 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Bilecik'te: - "Biz geçmişimiz ile geleceğimiz arasında bağ kuran nesilleriz. Bu bağları ne kadar güçlü kurarsak istikbalimiz de o kadar güçlü ve aydınlık olacak" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, geçmişleri ile gelecek arasında bağ kuran bir nesil olduklarını ifade ederek, "Bu bağları ne kadar güçlü kurarsak istikbalimiz de o kadar güçlü ve aydınlık olacak" dedi.
Bakan İslam: '432 Çocuk Babasız Kaldı' 01:13
Bakan İslam: '432 Çocuk Babasız Kaldı' 10 izlenme - 4 yıl önce Bakan Ayşenur İslam, Soma’da yaşanan facianın ardından yapılan çalışmalara değinerek, 432 çocuğun babasız kaldığını söyledi.
Bakan İslam: Soma'da 432 Çocuk Babasız Kaldı 01:13
Bakan İslam: Soma'da 432 Çocuk Babasız Kaldı 11 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Soma’da yaşanan ve 301 kişinin hayatını kaybettiği maden faciasıyla ilgili AFAD koordinesinde çalışmaların devam ettiğini söyledi.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam 02:18
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam 4 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam Sakarya'da- Bakan İslam: - "(Muhalefet partilerinin seçim çalışmaları) Hepsi birleşmişler, yanlarına cümle illegal örgütleri de almışlar, AK Parti'ye karşı savaşıyorlar.
Bakan İslam: Soma'da 432 Çocuk Babasız Kaldı 01:13
Bakan İslam: Soma'da 432 Çocuk Babasız Kaldı 10 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Soma’da yaşanan ve 301 kişinin hayatını kaybettiği maden faciasıyla ilgili AFAD koordinesinde çalışmaların devam ettiğini söyledi.