Hoşgeldiniz!

aytaç arman

Hulya Avşar +18 Ateşli Sevişme Sahnesi Hot Scene ... 01:03
Hulya Avşar +18 Ateşli Sevişme Sahnesi Hot Scene ... 21.875 izlenme - 1 ay önce Fatmagül'ün Suçu Ne Film Konusu Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3'ü zengin çocuğu olmak üzere 4 adam tecavüz ederler. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Ama devlet onu korumak için failleri yakalayıp hapse atar.Zengin cocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Fatmagül o sırada hamile değildir, hamile kaldığı için degil, tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir. Felaket bir dramdır bu. Gencecik kız sevmediği bir tecavüzcü ile evlendirilir. Üstelik adam bundan oturu inanılmaz pişmandır. Zengin çocuklar kendi şehirlerine dönmüş, o bu herkesin yattığı kızla bir evde üstelik evli olarak kalmıştır. Başından atmaya çalışır kızı, ama atamaz. Bu onu daha da hırslandırır. İçer, döver kızı. Her şeyden suçlu olan bu kızdır işte. Sarhoş bir gecesinde yine kızla birlikte olur. Kiz sevmiştir onu, kabul eder. Ama ne zaman ki hamile kalır kız, adam sinirlenir, nedir ki bu, bir de pici mi olacaktir bu kadından.. Bu sefer hastanelik edene kadar döver, kızın karnına attığı tekmeler doğmamış bebeğini öldürür. Fakat kız onu ele vermez hastanede, düştüm der ısrarla. Bu olay aklını başına getirir adamın. Sonuçta tecavüz etmiş olan onlardır. Yapımı : 1986 - Türkiye Tür : Dram Yönetmen : Süreyya Duru Oyuncular : Hülya Avşar, İhsan Yüce, Menderes Samancılar, Aytaç Arman, Güzin Özipek Senaryo : Vedat Türkali Yapımcı : Süreyya Duru
Tarsus'taki Gizemli Kazı'yı Birde Mersin Milletvekilinden Dinleyin 06:07
Tarsus'taki Gizemli Kazı'yı Birde Mersin Milletvekilinden Dinleyin 4.824 izlenme - 2 ay önce Tarsus'taki Gizemli Kazı'yı Birde Mersin Milletvekilinden Dinleyin.
Fatmagül'ün Suçu Ne~ Hülya Avşar'a Tecavüz Sahnesi... 01:32
Fatmagül'ün Suçu Ne~ Hülya Avşar'a Tecavüz Sahnesi... 3.389 izlenme - 1 ay önce Fatmagül'ün Suçu Ne Film Konusu Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3'ü zengin çocuğu olmak üzere 4 adam tecavüz ederler. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Ama devlet onu korumak için failleri yakalayıp hapse atar.Zengin cocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Fatmagül o sırada hamile değildir, hamile kaldığı için degil, tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir. Felaket bir dramdır bu. Gencecik kız sevmediği bir tecavüzcü ile evlendirilir. Üstelik adam bundan oturu inanılmaz pişmandır. Zengin çocuklar kendi şehirlerine dönmüş, o bu herkesin yattığı kızla bir evde üstelik evli olarak kalmıştır. Başından atmaya çalışır kızı, ama atamaz. Bu onu daha da hırslandırır. İçer, döver kızı. Her şeyden suçlu olan bu kızdır işte. Sarhoş bir gecesinde yine kızla birlikte olur. Kiz sevmiştir onu, kabul eder. Ama ne zaman ki hamile kalır kız, adam sinirlenir, nedir ki bu, bir de pici mi olacaktir bu kadından.. Bu sefer hastanelik edene kadar döver, kızın karnına attığı tekmeler doğmamış bebeğini öldürür. Fakat kız onu ele vermez hastanede, düştüm der ısrarla. Bu olay aklını başına getirir adamın. Sonuçta tecavüz etmiş olan onlardır. Yapımı : 1986 - Türkiye Tür : Dram Yönetmen : Süreyya Duru Oyuncular : Hülya Avşar, İhsan Yüce, Menderes Samancılar, Aytaç Arman, Güzin Özipek Senaryo : Vedat Türkali Yapımcı : Süreyya Duru
Şevket Altuğ - Düşman Filmi (1979) 05:55
Şevket Altuğ - Düşman Filmi (1979) 4.269 izlenme - 2 yıl önce Şevket Altuğ'un en az bilinen rollerinden birisidir."Karadenizli Abdullah" rolüyle yer almış filmde.Senaryo Yılmaz Güney'e ait.Baş rolleri Aytaç Arman ve Güngör Bayrak paylaşıyor.Filmin yönetmeni ise Zeki Ökten.Film, işsiz bir adamın parasızlık yüzünden yaşadığı dramı anlatmaktadır. İsmail, karısı Naciye, yaşlı annesi ve küçük kızıyla yoksul bir hayat sürmektedir. İhtiyaçlarını karşılamak için zaman zaman amele pazarında geçici işler yapar. Bir süre sonra belediyede köpek zehirleme işi bulur. Bu iş hoşuna gitmese de çalışmaya başlar. Çevresindeki gösterişli hayattan etkilenen Naciye ise gizlice fuhuş yapıp evden kaçmak için para biriktirir. Bir gün eve gelen İsmail karısının kaçtığını öğrenir. Bunun üzerine kötü yola düşen Naciye’yi bulup namusunu temizlemek için yola çıkar.
Yüzleşme Dizisi - 1. Bölüm (1998) 52:12
Yüzleşme Dizisi - 1. Bölüm (1998) 831 izlenme - 2 yıl önce Ekim 1998'de yayınlanmış ve yayınlandığı gibi en çok reytingi almış,bir dönem epey reyting rekorları kırmış fakat bu reytingteki zirveleri kısa sürmüş ve 13 bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırılmış ve efsane olmuş Yüzleşme dizisinin birinci bölümüdür.Ayrıca dizinin kadrosunda Hande Ataizi,Aytaç Arman,Görkem Yeltan,Taner Ertürkler ve Emre Kınay gibi oyuncular da vardı. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Düşman (1979) - Yüzleşme ve Final Sahnesi 06:44
Düşman (1979) - Yüzleşme ve Final Sahnesi 664 izlenme - 3 yıl önce Ders verici nitelikte harika bir film. "İsmail" Aytaç Arman iş arayan işsiz biridir. İnsan pazarına çıkar inşaatta, kömüre, bir takım ufak işlere kadar binlerce kişi vardır. Ortalığın iyice kötülüğünden herkes her işi yapar. Küçük bir mahalledir. Bazıları ek iş olarak karısını bile satar. Mahalledeki hali vakti yerinde olan birilerin yanında 3-5 günlük işle geçinir ismail. "İsmail" Aytaç Arman'ın eşi (Güngör Bayrak) bu tuzağada düşmüştür. Karı, koca kavga ederler. Bir gün sonra ismail'in karısı komşusu ile istanbula kaçar. Düzensizliği, ve dönemin sıkıntılarını anlatan çok güzel bir film. Ayrıca bu film komple Çanakkale de çekilmiştir. Şehitlik,anıt, boğaz ve çanakkale çarşı ve saat kulesi filmde zaman zaman görünüyor.
Çocuğumu İstiyorum  Film Müziği 02:37
Çocuğumu İstiyorum Film Müziği 480 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Hale Soygazi, Aytaç Arman ve Ahmet Özhan'ın paylaştığı Çocuğumu İstiyorum 1973 filminde kullanılmış bir parça. Yeşilçam'ın bize armağan ettiği bir Raymond Lefevre eseri. Raymond Lefevre - Deux Amis Pour Un Amour. Keyifle dinleyiniz efendim.
Cahit Berkay - Fırat'ın Cinleri 02:07
Cahit Berkay - Fırat'ın Cinleri 326 izlenme - 2 yıl önce Başrolünde Aytaç Arman'ın oynadığı ve doğudaki feodal sistemi, toprak sorununu ve cehaleti anlatmaya çalışan "Fırat'ın Cinleri" adlı filmin Cahit Berkay tarafından icra edilmiş soundtracki. Bu beste 1978 Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde "En İyi Film Müziği" ödülüne layık görülmüştür. Benim bildiğim kadarı ile, Cahit abimizin solo kariyerine ilişkin kazandığı ilk ödülüdür. Keyifli dinlemeler...
Yüzleşme - Jenerik (Hande Ataizi, Aytaç Arman, Emre Kınay - 1999) 01:42
Yüzleşme - Jenerik (Hande Ataizi, Aytaç Arman, Emre Kınay - 1999) 271 izlenme - 3 yıl önce Böyle bir dizi vardı. Hande Ataizi ikiz kardeşleri oynuyordu. İkizlerin ismi de Nurgül ve İnci'ydi. İnci, zengin bir aile kızıyken Nurgül de fahişelik yapıyordu falan filan. Neyse işte dizi Kanal D'de oynuyordu ama pek sürmemişti.
Aslanların Ölümü (1972) 02:54
Aslanların Ölümü (1972) 417 izlenme - 3 yıl önce Baştan başa hareket ve macera, titiz bir çalışma, akla durgunluk veren sahneler; "Aslanların Ölümü" daima "Arslanların Ölümü" olarak işitilip ses çıkarılmamış yegane film... Filmin dev kadrosundan bahsediceğime kafamı kırarım diyerek "O zaman beş yaşındaydım ben, insanın kalbi aşka sevgiye bu kadar hayvanca kapalı olursa... Fenerli misin? Beşiktaşlı mı? Oda ne demek? Fazla ve manasız suallerden hoşlanmam demek!" montesini icabında sunuyorum...
Çikolata Sever misin? 01:13
Çikolata Sever misin? 296 izlenme - 3 yıl önce Efenim eski sinemalarda iki yahut daha fazla film üstüste gösterilmiş.Bende nacizane Yarınlar Kimin(1975) filminden beğendiğim iki ayrı sahneyi birleştirip ufak bi kolaj haline getirip bu nostaljik değeri bir nebze olsun hatırlamak nezlinde sizlere sunuyorum.Ben çok eglendim sizinde beğeneceğinizi umarım.İyi seyirler,perde açılsın...
Babaların Günahı 01:21:17
Babaların Günahı 44 izlenme - 3 ay önce Babaların Günahı - 1973 İki çocuklu bir babayla, ilişki kurduğu şarkıcının öyküsünü konu alan, 1973 yapımı, Mehmet Arslan imzalı Türk filmi. Filmin oyuncu kadrosunda ise Ekrem Bora, Semra Sar, Ferit Şevki, Suna Keskin, Aytaç Arman, Yalçın Gülhan, Nihat Ziyalan bulunmaktadır. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/
Bir Kova Suyla Tsunami 01:18
Bir Kova Suyla Tsunami 216 izlenme - 3 yıl önce Türk erkeğinin kadında önce buruna baktığını sanan saf kız, çalılık dibinde bir yandan sıçarak bir yandan kendisine laf atan delikanlıyı, orman yangınlarına karşı her daim yanında bulundurduğu bir kova su ile fizik kurallarını hiçe sayarak yarattığı tsunami ile kovuyor .
Yeliz-Hoşgeldin Bahar 03:28
Yeliz-Hoşgeldin Bahar 145 izlenme - 2 yıl önce Bu şarkıyı Gülşen Bubikoğlu'nu sevenler hatırlayacaklardır.Cici Kız filminde Hulusi Kentmen Aytaç Arman ile rol almıştı.1974 teki orijinal hali ile şimdide alkışlarla yaşıyorum sitesinde
Parmak Damgası 6.Bölüm (Son bölüm) 1985 53:24
Parmak Damgası 6.Bölüm (Son bölüm) 1985 39 izlenme - 8 ay önce Parmak Damgası 1985 yılında TRT 1 ekranlarında yayımlanmaya başlayan, Halikarnas Balıkçısı'nın eserinden televizyona uyarlanmış Tarihî Türk dizisidir.
Parmak Damgası 5.Bölüm 53:47
Parmak Damgası 5.Bölüm 43 izlenme - 8 ay önce Parmak Damgası 1985 yılında TRT 1 ekranlarında yayımlanmaya başlayan, Halikarnas Balıkçısı'nın eserinden televizyona uyarlanmış Tarihî Türk dizisidir.
Parmak Damgası 2.Bölüm 47:16
Parmak Damgası 2.Bölüm 42 izlenme - 8 ay önce Parmak Damgası 1985 yılında TRT 1 ekranlarında yayımlanmaya başlayan, Halikarnas Balıkçısı'nın eserinden televizyona uyarlanmış Tarihî Türk dizisidir.
Parmak Damgası 4.Bölüm 54:44
Parmak Damgası 4.Bölüm 38 izlenme - 8 ay önce Parmak Damgası 1985 yılında TRT 1 ekranlarında yayımlanmaya başlayan, Halikarnas Balıkçısı'nın eserinden televizyona uyarlanmış Tarihî Türk dizisidir.
Parmak Damgası 3.Bölüm 55:31
Parmak Damgası 3.Bölüm 25 izlenme - 8 ay önce Parmak Damgası 1985 yılında TRT 1 ekranlarında yayımlanmaya başlayan, Halikarnas Balıkçısı'nın eserinden televizyona uyarlanmış Tarihî Türk dizisidir.
Ben Otobüs Çalıştırmasını Sevmem! 01:16
Ben Otobüs Çalıştırmasını Sevmem! 55 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar,Aytaç Arman'ın çılgın gençlik dönemlerinden bir kesit izleyeceğiz.İnanılmaz cool tavırlarıyla endam eden Aytaç abi iş tutan çifte takılır,gerçekten ayağı takılır yani,sonra inceden inceden ayarı verir.Bu absürdizmin doruklarına çıkan komik sahneyi hep beraber izleyelim.