Hoşgeldiniz!

aytaç baran

Aytaç Baran Diyarbakır’daki Silahlı Saldırıda Hayatını Kaybetti 01:13
Aytaç Baran Diyarbakır’daki Silahlı Saldırıda Hayatını Kaybetti 251 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır'da silahlı saldırı: 4 ölü İlim Hizmet Yardımlaşma ve Araştırma Derneği (İhya-Der) Başkanı Aytaç Baran Diyarbakır’daki silahlı saldırıda hayatını kaybetti. Saldırıda Baran ile birlikte 4 kişi öldü. Diyarbakır Valiliği, Yeni İhya Der Başkanı ve Hüda Par üyesi Aytaç Baran'a yapılan saldırı ve ardından yaşanan olaylarda ölü sayısının 4'e yükseldiğini bildirdi. Valilikten yapılan açıklamada, güvenlik güçlerince silahlı saldırı olayları ile ilgili yapılan çalışmalarda 6 kişinin gözaltına alındığı belirtilerek, şunlara yer verildi: "Şu ana kadar daha önce yakalanan 3 kişi de dahil olmak üzere toplam 6 kişi gözaltına alınmış olup, bu kişilerin beraberinde 4 kaleşnikof tüfek, 1 uzi marka otomatik silah, 4 av tüfeği, 1 pompalı tüfek, 1 glock marka tabanca, çok sayıda fişek, 5 sopa ve 1 dürbün ele geçirilmiştir. Olaylarda daha önce 3 olarak açıklanan ölü sayısı 4'e yükselmiş olup 3'ü basın mensubu 1'i hastane çalışanı olmak üzere toplam 6 vatandaşımız yaralanmıştır."
 Aytaç Baran suikastinde yeni görüntüler! 03:51
Aytaç Baran suikastinde yeni görüntüler! 60 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır’da, 9 Haziran’da uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürülen Yeni İhya-Der Başkanı Aytaç Baran suikastinin hemen ardından vatandaşların cep telefonu ile çektiği görüntüler ortaya çıktı.
Şehid Olmadan 37 Gün Önce  Aytaç Baran Görüntüsü 02:58
Şehid Olmadan 37 Gün Önce Aytaç Baran Görüntüsü 24 izlenme - 2 yıl önce Twitter: twitter.com/NurYapim1 Facebook: facebook.com/Nuryapim Web Site: nuryapim.blogspot.com ©Nur Yapım&Grafik