Hoşgeldiniz!

aytek

Burak Kut'un Avrupa'ya Açılmasının Başarısızlıkla Sonuçlanması 02:56
Burak Kut'un Avrupa'ya Açılmasının Başarısızlıkla Sonuçlanması 2.115 izlenme - 2 yıl önce 90'ların starlarından sevgili Burak Kut (Bebeto)'un şöhretinin zirvelerinde olduğu zamanlardan kalma nostaljik bir haberdir. İngiltere'ye açılmayı planlamış Burak Kut, kısa bir süre sonra prodüksiyonla anlaşamamış ve Avrupa'ya açılma hadisesi başarısızlıkla sonuçlanmıştır. İyi nostaljiler.
Böyle Kız Kaçırma Görülmedi 02:34
Böyle Kız Kaçırma Görülmedi 1.974 izlenme - 9 yıl önce böyle kız kaçırılma görülmedi tarihte. izleyin vede şahit olun...bu filimde yönetmenimiz emrah beye teşşekürlerimi bir borç bilir vede oyuncu arkadaşlarıma tebrik ederim..bu tür filimlerin devamını bekliyoruz .. aytek çaliŞanlari...
Aşkımızın Meyvesi Aytek - Ya El Yelil 01:53
Aşkımızın Meyvesi Aytek - Ya El Yelil 1.100 izlenme - 2 yıl önce Asla yediği eppeği, sütü inkar etmeyen, helaliğini isteyen, örfüne adetine bağlı, sünger bob izlerken bay yengeç'in rızkının peşinde koşmasına gıptayla bakan, sayı saymayı "bir ki üç on dörtt" türküsüyle öğrenmiş, konserlerin müsrüflük olduğunun bilincinde, "hop bico hopla bico" türküsünde halayın hakkını veren, "çay tv" ve "şebnem kısaparmak'la paylaştıkça" izleyen, ziyan işlerle uğraşmak yerine; kolunda bir altın bilezik olsun isteyen, "fırat"la karşılaşması canı gönülden istenen, umut sarıkaya karakteri aytek'in, fitifiti.tv tarafından yapılmış, halı üzerinde sürtünmüş eşofman dizi kokan harikulade animasyon... "sincapın götü olan parçayı koltuğun altından alabilseydi bütün pazırı çözebilecekti"
Hayatımız İnternet, İnternetimiz Ttnet! 02:43
Hayatımız İnternet, İnternetimiz Ttnet! 182 izlenme - 4 yıl önce TTNET desteğini arkasına alan I Tech, Netta'sına kavuştu! Peki sen TTNET teknolojisiyle ne yapmak istersin?
Aytek Soundtrack - Yıkıla Yıkıla (Müslüm Baba) 06:38
Aytek Soundtrack - Yıkıla Yıkıla (Müslüm Baba) 221 izlenme - 3 yıl önce Dört yaşında anasının babasının eline bakmaktan utanan, babasının eğlensin diye izlettirdiği Sünger Bob'daki Büfeci Yengeç'ten "Yengeç mengeç ama ateş gibi adammış,nasıl da rızkının peşinden koşuyor" diyerek ibret alan canımızdan öte canımız öz benjamin batın'ımızın en sevdiği parçayı sunmayı damarcı kardeşlerime borç bilirim. Hayatım karanlık yerlerde geçer, Yüreğim kırılmış kadehe benzer, Yüzüme nefretle bakmayın yeter, Kötüysem, düşkünsem kime ne bundan?
Müneccim Cücü ve Aytekin 04:01
Müneccim Cücü ve Aytekin 237 izlenme - 3 yıl önce Senaryoyu her zaman önceden su gibi ezberleyen Cücü ve Aytekin,film çekimleri esnasında asla zorlanmazlar.Hatta işi abartıp,karşı replikleri de akıllarında tutup rol arkadaşlarına sorarlar.Bilmemek her zaman ayıp,öğrenmemek daha bi ayıptır. Sizce Cücü şimdi ne diyecek? Künye:Kavgacılar-Yalnız Adam (1986)
Aytek Sökmen & Onur Deliduman - Her Adam Aç 02:42
Aytek Sökmen & Onur Deliduman - Her Adam Aç 101 izlenme - 4 yıl önce Aytek Sökmen & Onur Deliduman "Her Adam Aç..
Aydınsporlu Futbolcu: Cizrespor Maçını Kazansak Sağ Çıkamazdık 00:51
Aydınsporlu Futbolcu: Cizrespor Maçını Kazansak Sağ Çıkamazdık 64 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Kupası'nda Cizrespor'a elenen Aydınspor'da forma giyen Aytek Aşıkoğlu, "Biz burada kazansaydık kimse sağ kalmazdı. Tesellim ailemi tekrar görecek olmam." dedi.
Nefret Aytek Akla Geldi Gözlerim 02:47
Nefret Aytek Akla Geldi Gözlerim 72 izlenme - 6 yıl önce AKLA GELDİ GÖZLERİN NEFRET AYTEK
Nefret Aytek Akla Geldi Gözlerim 02:47
Nefret Aytek Akla Geldi Gözlerim 53 izlenme - 6 yıl önce Nefret Aytek Akla Geldi Gözlerim
Nefret Aytek Akla Geldi Gözlerim 02:47
Nefret Aytek Akla Geldi Gözlerim 30 izlenme - 6 yıl önce Nefret Aytek Akla Geldi Gözlerim
LG'den Kavisli OLED Televizyonlar 07:23
LG'den Kavisli OLED Televizyonlar 16 izlenme - 3 yıl önce Ufak ekranlarda uzun bir süredir kullandığımız OLED teknolojisi kavisli Ultra HD televizyonlarda kendisine yer buldu. LG'nin bu alandaki yeniliklerini Aytek Dorken'e sorduk. http://shiftdelete.net/lgden-kavisli-oled-televizyonlar-51840.html http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ