Hoşgeldiniz!

aytekin akkaya

Polisten Kaçarken Memeye Yakalanmak 01:36
Polisten Kaçarken Memeye Yakalanmak 25.941 izlenme - 3 yıl önce Daha önce yayınladığımız Kitap Okumayı Kadın Memesine Tercih Eden Adam adlı içeriginin sezon finali tadında devamı sizlerle.Yalnız ablamızın bu içerikte de bahtsızlıgı gozlerden kacmıyor.
İnanılmaz Dövüşen Adam - İrfan Atasoy & Aytekin Akkaya 03:03
İnanılmaz Dövüşen Adam - İrfan Atasoy & Aytekin Akkaya 2.189 izlenme - 3 yıl önce 1975 yapımı "Tolga" filminden ibretlik sahneler... Sürekli aşağı geri tekmeye basarak düşmanları savuşturan İrfan Atasoy'a, bu güzide yapımda, Aytekin Akkaya eşlik ediyor ve bu muhteşem ikiliden efsane bir film ortaya çıkıyor. İzliyoruz...
Öldürülemeyenler - Cüneyt Arkın 03:54
Öldürülemeyenler - Cüneyt Arkın 1.543 izlenme - 3 yıl önce En iyi savunma saldırıdır felsefesini benimseyen Cüneyt Arkın ve silah arkadaşlarının taarruzunu ve onlara karşı durmaya çalışan düşman ordusunun çaresizliğini izleyeceksiniz...
Aytekin Akkaya - Dünyayı Kurtaran Adam 03:09
Aytekin Akkaya - Dünyayı Kurtaran Adam 961 izlenme - 3 yıl önce Avantür, fantastik, korku ve tarihi filmlerin dadaş starı Aytekin Akkaya, tam bir çöp film uzmanı. 100'e yakın filmi var, hepsi birbirine 5 çeker. (Dünyayı Kurtaran Adam, 3 Dev Adam, Ölüler Konuşmaz Ki, Çılgın Gangster, Azrail'in Beş Atlısı, Malkoçoğlu, Cengiz Han'ın Fedaisi, Atlıhan.. falanda filan) "Bugün Türk sinemasında atlarla çekilen aksiyon sahnelerinde rakipsiz bir oyuncuyum. Ancak ata binmeyi ilk kez İngiliz yönetmen Peter Collinson'un 1969 yılında büyük bölümünü Türkiye'de çektiği, Charles Bronson ve Tony Curtis'in oynadığı "Paralı Askerler" (You Can't Win 'em All) filminde öğrendim. Ben, Bronson ve Curtis'in fedailerinden biriydim ve rolüm konuşmasız bir roldü. Buna karşılık, setteki görevliler, en büyüğünden en küçüğüne, bütün Türk oyunculara müthiş bir saygıyla yaklaştılar. Biraz ayakta kalsak, yönetmen çekimi keser kesmez altımıza hemen bir sandalye geliyordu. Hattâ, bir gün tehlikeli sahnelerin çekiminde, sette yalnızca bir tek ambulans bulunduruyor diye, Charles Bronson'un Türk prodüksiyon âmirinin gırtlağına sarıldığını dahi hatırlıyorum. O film bana batıda sinema sanatçısına verilen değeri ve gösterilen saygıyı öğretti." - Aytekin Akkaya
Cüneyt Arkın - Ninja Temizliği 03:04
Cüneyt Arkın - Ninja Temizliği 758 izlenme - 3 yıl önce Havaların ısınmasıyla beraber evlerde artan ninja popülasyonunu temizleyen Cüneyt abimize, bu işlerinde Aytekin Akkaya yardımcı olmaktadır. İzliyoruz...
Uzayda Mini Etekli Kız Hayali Kurmak - Dünyayı Kurataran Adam 01:29
Uzayda Mini Etekli Kız Hayali Kurmak - Dünyayı Kurataran Adam 668 izlenme - 3 yıl önce 1982 yılında çekilen Dünyayı Kurtaran Adam filminden izleyeceğimiz kesitte 2 Türk savaşçısının gözü kara oldukları kadar da abaza bir şekilde uzaylılarla savaşını izliyoruz.
Laf Atılmasından Hoşlanan Kezban 01:26
Laf Atılmasından Hoşlanan Kezban 557 izlenme - 3 yıl önce Kendisine laf atılmasından gizliden gizliye hoşlanan kadının Kezban kontrasını izliyoruz. Aslan gibi delikanlı ve fıstık gibi kezban olamk zor iştir.
Aşırı Gelişmiş 6. His - Cüneyt Arkın 01:04
Aşırı Gelişmiş 6. His - Cüneyt Arkın 423 izlenme - 3 yıl önce Türk filmlerinin bir klişesi de, olumsuz olayları anında hisseden karakterlerdir. Bu kesitte de korkak tavuk Robert Ford tarafından öldürülen Jesse James benzeri bir suikaste uğrayan Cüneyt abimizin acısı küçük bir kız tarafından anında hissediliyor. İzliyoruz...
3 Dev Adam - Sıçana Göz Yedirmek 01:51
3 Dev Adam - Sıçana Göz Yedirmek 514 izlenme - 3 yıl önce Örümcek Adam'ın Türkiye'ye gelip kötü adam olduğu, bir yeşilçam klasiği 3 Dev Adam filminden ihanetin bedeli olan bir işkence sahnesi. Bize bunlarla geleceksen gelme Örümcek Adam!
1000 Yaşındaki Yenilmez Aklın Ötesinde Güçleri Olan Adamın İnanılmaz Sırrı 01:55
1000 Yaşındaki Yenilmez Aklın Ötesinde Güçleri Olan Adamın İnanılmaz Sırrı 283 izlenme - 3 yıl önce 1982 yapımı Dünyayı Kurtaran Adam filminden bir kesit. Uzaylı sihirbaz (Hikmet Taşdemir), esir aldığı Murat (Cüneyt Arkın) ve Ali'ye (Aytekin Akkaya) kendisini takdim ediyor. Bir çok şey olan ama hiç olmayan sihirbaz sırlarını açıklıyor.
Kavga Edenleri İzleyen Adamın Hazin Sonu 03:23
Kavga Edenleri İzleyen Adamın Hazin Sonu 79 izlenme - 8 ay önce
Yeşilçamda Öldüren Sorgu 01:36
Yeşilçamda Öldüren Sorgu 228 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Kunt Tular,başrollerini Tolga Savacı ve Aytekin Akkaya'nın paylaştıkları kurtlar geceyi sever 3 filminden hastahanede sorgu sahnesi.
Türk İşi Zombi - Bizim Canımız Yanmaz Gardaş 01:31
Türk İşi Zombi - Bizim Canımız Yanmaz Gardaş 264 izlenme - 3 yıl önce 1970'te çekilmiş siyah-beyaz bir türk filmi olan ölüler konuşmaz ki filminden bir kesit.tTürk korku sinemasının sayılı örneklerindendir bu başyapıt.Ayrıca zombiler üzerine yapılmış ilk türk filmidir. İzlemek isteyenler için film sitede de mevcut. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/67344/oluler-konusmaz-ki-1970-72-dk
Dünyamız ve Galeksi Çağı - Dünyayı Kurtaran Adam 02:54
Dünyamız ve Galeksi Çağı - Dünyayı Kurtaran Adam 303 izlenme - 3 yıl önce Eğer Kadir baba gibi atom fiziği okumadıysan (bkz. Atom fiziğine de profesörlüğe de lanet olsun)ilk ve orta öğrenimimizin dünyamız ve galaksimiz hakkındaki bize anlatılan kısmı külliyeten bir yalandan ibarettir.O dönemlerin ilim-irfan yuvalarındaki alimler bu çılgınca vukuğ bulan oluşum sürecini bizlerden adeta bir sinsi gibi gizlemiş, -Ulan yıllarımı verdim atom fiziğine,ben buldum hertürlü numarasını formülünü,vermem kimseye.Arasın bulsun yumicikler,tohumuna paramı saydım! diyerekten bize de yok efendim dünyamız güneşten koptu,sonra soğudu bilmem ne oldu diye türlü dalavereyi yaslamışlardır.Bizi, bilimin bu karanlık yüzüne fener tutarak karanlık dehlihlerimizi ışıtırcasına aydınlatan Cüneyt ve Aytek abimize (Aytekin) sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim.
Aytekin Akkaya - Ne Bu Evin Hali 00:49
Aytekin Akkaya - Ne Bu Evin Hali 237 izlenme - 3 yıl önce Defineci - Aytekin Akkaya, Figen Han
Uzayda Mini Etekli Kız Hayali Kurmak 01:29
Uzayda Mini Etekli Kız Hayali Kurmak 460 izlenme - 5 yıl önce Uzayda Mini Etekli Kız Hayali Kurmak
Müneccim Cücü ve Aytekin 04:01
Müneccim Cücü ve Aytekin 253 izlenme - 3 yıl önce Senaryoyu her zaman önceden su gibi ezberleyen Cücü ve Aytekin,film çekimleri esnasında asla zorlanmazlar.Hatta işi abartıp,karşı replikleri de akıllarında tutup rol arkadaşlarına sorarlar.Bilmemek her zaman ayıp,öğrenmemek daha bi ayıptır. Sizce Cücü şimdi ne diyecek? Künye:Kavgacılar-Yalnız Adam (1986)
Murat İnanılmaz Tatlı Göğüsleri Olan Bir Uzay Kahramanıdır 00:58
Murat İnanılmaz Tatlı Göğüsleri Olan Bir Uzay Kahramanıdır 187 izlenme - 3 yıl önce Uzaylılara yakalanan Murat ve Ali misaifir olmak için davet edilirler. O kadar misafirperver uzaylılardır ki yeni kıyafetler bile verirler kahramanlarımıza. Ancak Murat'a verilen gömlek akıllara Baytekin'i getirecektir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65467/baytekin-inanilmaz-tatli-gogusleri-olan-bir-superkahramandi
1000 Yaşındaki Yenilmez Aklın Ötesinde Güçleri Olan Adamın İnanılmaz Sırrı (2) 04:17
1000 Yaşındaki Yenilmez Aklın Ötesinde Güçleri Olan Adamın İnanılmaz Sırrı (2) 170 izlenme - 3 yıl önce 1982 yapımı Dünyayı Kurtaran Adam filminden bu kesitte sihirbaz geleceğe dair planlarını açıklıyor ve gerçekten bir çok şey olabildiğini gösteriyor.
Cücü Aytek Düeti - Lan Deme Lan! 03:33
Cücü Aytek Düeti - Lan Deme Lan! 245 izlenme - 3 yıl önce Birazdan öpüşecek iki sevgilinin tansiyonunda seyreden bu felsefik tartışma yer yer, "-Bak lan vandam gibi açtım bacakları, sen yapabilir misin? Bok yaparsın." şeklinde bir ergen atışmasına ve son olarak da "-Mutluluğun resmini yapabilir misin Abidin?" seviyelerine kadar çıkacaktır. Neyseki sonra hiç bişey olmamış gibi ata binip oradan zıplaya zıplaya uzaklaşacaklardır.
Cengizhan Fedaisi Yargıya İntikal Etmiş 01:00
Cengizhan Fedaisi Yargıya İntikal Etmiş 125 izlenme - 3 yıl önce Cengiz han ın fedaisi aytekin akkaya çin mahkemeleri tarafından yargılanmaktadır. Mahkemenin sorgulama yöntemleri ise çağın ilerisinda olmasına karşın bize şu an ilkel gelebilir.