Hoşgeldiniz!

Ayumi Videoları İzle

Cem Yilmaz Ve Ayumi Bamya Muhabbeti 01:22
Cem Yilmaz Ve Ayumi Bamya Muhabbeti 25.648 izlenme - 8 yıl önce cem yılmaz farkı
Cem Yılmaz Ve Ayumi - Bamya Muhabbeti 01:22
Cem Yılmaz Ve Ayumi - Bamya Muhabbeti 2.302 izlenme - 2 yıl önce Ayumi'nin Yemek Programına Katılan Cem Yılmaz Bir Bamya Muhabbetine Başlıyor Ama Ayumi Anlamıyor. Neden Anlamıyor Çünkü Geldiği Yerde Bamya Büyük Bir Şey.
G.O.R.A - Bana Ninjalık Yaptırmayın 00:50
G.O.R.A - Bana Ninjalık Yaptırmayın 2.508 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı ve 4 rolde birden karşımıza çıktığı G.O.R.A. bir bilim-kurgu komedi.Her sahnesi ile hafızalarımızda yer eden film'den harika bir bölüm. G.O.R.A nın diğer sahnesi grup indirimi için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14087/gora----grup-indirimi
Final Fantasy Vıı Ac - Depend On You Remix - Süper 04:13
Final Fantasy Vıı Ac - Depend On You Remix - Süper 11.920 izlenme - 10 yıl önce Japon Şarkıcı Ayumi Hamasaki Depend On You Remix Parçasıyla Yapılan Final Fantasy VII AC Videosu Gerçekten Harika
Cem Yılmaz ve Ayumi - Bamya Muhabbeti 01:22
Cem Yılmaz ve Ayumi - Bamya Muhabbeti 1.549 izlenme - 3 yıl önce Ayumi Takano'nun yemek programına katılan Cem Yılmaz bir bamya muhabbetine başlıyor ama Ayumi anlamıyor. Neden anlamıyor çünkü geldiği yerde bamya büyük bir şey.
Çelik- Japonca Reklam Filmi 00:14
Çelik- Japonca Reklam Filmi 1.849 izlenme - 7 yıl önce arçelik reklam filmi
Çelik- Japonca Reklam Filmi 00:14
Çelik- Japonca Reklam Filmi 1.800 izlenme - 7 yıl önce arçelik reklam filmi
Japonyalı Gelin - Jenerik (2003) 03:55
Japonyalı Gelin - Jenerik (2003) 523 izlenme - 2 yıl önce Bekir Ağa, dünyaca ünlü bir tekstil imparatorudur. Eşi ile birlikte büyük bir konakta son günlerini yaşamaktadır. Yaşı iyice ilerlemiş ve amansız bir hastalığa tutulmuştur. Son arzusu, mirasının sahibi oğlu Ömer’in evlenmesidir. Eşi Melek Hanım’dan oğlu Ömer’i aramasını ve gelinini kendisine getirmesini ister. Ömer telaşla nişanlısı Jale’yi arar. Jale, Ömer’in teklifini reddeder. Ömer, yol kenarında otostop yapan, bir Japon kızla tanışır. Onunla bir anlaşma imzalar... (alıntıdır)
Ayumi Takano ile Türkiye'de Yaşamak - Bölüm 1 09:56
Ayumi Takano ile Türkiye'de Yaşamak - Bölüm 1 116 izlenme - 2 yıl önce Türklerin en sevdiği japon bacımız Ayumi'nin geçmiş yıllarda yaptığı programın birinci bölümü. En çok TÜRKOLOJİ kelimesini telaffuzları çok şirin.
Aşkım Aşkım - Jenerik 01:58
Aşkım Aşkım - Jenerik 124 izlenme - 2 yıl önce Zamanında evimize misafir olan sıcak bir komedi dizisidir. Sobanın başında ısınırken bunu izlemek çok zevkliydi. Oyunculukta herkes nirvana yapmıştı benim için bu dizide. Tekrar başladım izlemeye ama soba yok, eski tat yok izlediğim ortamda. Dizi az da olsa geçmişi hatırlatarak sizin içinizi de ısıtacaktır. İyi seyirler.
I Love You Ayumi 04:31
I Love You Ayumi 155 izlenme - 7 yıl önce ı love you