Hoşgeldiniz!

ayurveda diyeti

Ayurveda Nedir? 00:54
Ayurveda Nedir? 448 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/ayurveda/ Uzunca bir süredir adına sıkça rastladığımız ayurvedayı inceliyoruz. Kelime olarak yaşam bilgisi anlamına gelen ayurvedanın ne işe yaradığını biliyor musunuz? Ayurveda nedir sorusunu sizin için, Doğa Arınma Merkezi‘nden Dr. Kemal Çetinbahadır yanıtlıyor.
Ayurveda'nın Modern Tıptan Farkı Nedir? 01:23
Ayurveda'nın Modern Tıptan Farkı Nedir? 203 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/ayurvedanin-modern-tiptan-farki-nedir/ Ayurveda korunma ağırlıklı bir sistemdir. Hastalıkları önleme açısından da kendini geliştirmiş bu sistem modern tıpla belli noktalarda farklılık gösterir. Peki, Ayurveda’nın modern tıptan farkı nedir? Sorumuzun cevabını Doğa Arınma Merkezi‘nden Dr. Kemal Çetinbahadır‘dan alıyoruz.
Ayurveda’nın Yöntemleri Nelerdir? 01:53
Ayurveda’nın Yöntemleri Nelerdir? 154 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/ayurvedanin-yontemleri-nelerdir/ Ayurveda, Hindistan’da asırlar önce çıkan bir tedavi yöntemi. “Ömür bilgisi” de denilen Ayurveda çeşitli yöntemlerden oluşuyor. Ayurveda’nın yöntemleri nelerdir sorusunun cevabını ve bu yöntemler ile ilgili bilgileri Doğa Arınma Merkezi‘nden Dr. Kemal Çetinbahadır’dan alıyoruz.
Ayurveda'da Beden Tipleri Nelerdir? 01:43
Ayurveda'da Beden Tipleri Nelerdir? 97 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/ayurvedada-beden-tipleri-nelerdir/ Ayurveda’yı her yönü ile incelemeye devam ediyoruz. Ayurveda birtakım temel beden tiplerinden oluşuyor. Ayurveda’daki beden tipleri nelerdir sorusunun cevabını ise Doğa Arınma Merkezi‘nden Dr. Kemal Çetinbahadır’dan alıyoruz. Ayurveda nedir, yöntemleri nelerdir ve modern tıptan farkı nedir? Tüm cevaplar için MigrosTV’ye buyurun!