Hoşgeldiniz!

azaltma

Dünya Afet Risklerini Azaltma Zirvesi'ndeki Türk Kızılayı Sunumu 00:47
Dünya Afet Risklerini Azaltma Zirvesi'ndeki Türk Kızılayı Sunumu 710 izlenme - 3 yıl önce Dünya Afet Risklerini Azaltma Zirvesi'nde Genel Müdürümüz Dr. Mehmet Güllüoğlu, bu alandaki çalışmalarımızı sundu. #WCDRR
Guidestone ve Dünya Nüfusunu Azaltma Planı 12:45
Guidestone ve Dünya Nüfusunu Azaltma Planı 186 izlenme - 2 yıl önce türkiyeninde nüfusunu azaltmaya çalışıyolar. acaba o kuş gribi için olduğumuz aşılar niçindi?videonun ilk 6 dakikasında yapılan taşlar hakkında bilgi veriliyor sonrasında dünya nüfusunu azaltma planı hakkında bilgi veriliyor. ABD'nin Georgia eyaletinin Elbert County şehrinde bulunan Guidestone yani rehber taşı adı verilen bu anıtın kimler tarafından yaptırıldığı bilinmemektedir. Üzerinde birçok dilde yazı bulunan anıt bizlere anlattıklarıyla gerçekten şaşkınlık yaratmaktadır. Son zamanlara bakıyorum siteye nostaljik ve bilimsel videolar yükleniyor.bende bir hevestir yükledim.
Transformice Lag Azaltma 04:18
Transformice Lag Azaltma 256 izlenme - 5 yıl önce Forum.exe Lalabambam
Yeni kararlar alırken neyi yanlış yapıyoruz? 03:38
Yeni kararlar alırken neyi yanlış yapıyoruz? 6 izlenme - 2 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel'de yeni yıla girerken alınması gereken hayatı kolaylaştıracak tavsiyeler konuşuldu. Konuklardan Psikolog Yrd. Doç. Dr. Mehmet Şakiroğlu, yeni kararlar alırken yapılan yanlışları söyledi. Şakiroğlu, "Stresten uzaklaşmak için hayatımızdaki değişiklikleri azaltıyoruz. Bu da beraberinde tekdüzeliği getiriyor. Tekdüzelik ise artık çağın vebası haline gelen 'şikayet'i doğuruyor. 'Yeni yıl, yeni kararlar' dediğimiz zaman ise dürtüsellik devreye giriyor. Yeni kararları gerçekleştiremediğimizde ise yeniden stres yaşamaya ve değişimi azaltmaya başlıyoruz" diye konuştu.
Sanalika Racher Mekan Beğenisi Azaltma Hilesi. 04:32
Sanalika Racher Mekan Beğenisi Azaltma Hilesi. 74 izlenme - 5 yıl önce racher321 v'