Hoşgeldiniz!

azarlamak

Kadın Yarışmacıdan İlker Ayrık'a Fırça 01:00
Kadın Yarışmacıdan İlker Ayrık'a Fırça 9.071 izlenme - 5 yıl önce Kanal D'nin sevilen yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir'de dün akşam ilginç dakikalar yaşaşndı.
Seda Sayan Stüdyo Ekibini Azarladı 00:55
Seda Sayan Stüdyo Ekibini Azarladı 1.449 izlenme - 3 yıl önce Seda Sayan: "Denyo musunuz, döveyim mi sizi" Diye Azarladı Böyle azar görülmedi, Seda Sayan bu sefer çok sinirli.
Ruh Hastası Spiker - Fırçalamaya Devam 00:32
Ruh Hastası Spiker - Fırçalamaya Devam 1.490 izlenme - 3 yıl önce Ruh hastası spiker yine yarışmacıları fırçalıyor.deniz ile ilgili sorusuna cevap alamayan spiker yine çıldırıyor.tekrar aramızda görmek ne güzel. Eski bölümleri için, http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1728/para-pesin-programinin-ruh-hastasi-sunucusu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/9440/para-pesin-in-ruh-hastasi-sunucusu-part-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14380/para-pesin---ruh-hastasi-spiker-final
Annesinin azarladığı çocuğu koruyan köpek 01:24
Annesinin azarladığı çocuğu koruyan köpek 673 izlenme - 3 yıl önce Annesinin azarladığı çocuğu koruyan köpek
Recep Tayyip Erdoğan  - Ses Kayıtlarına Verdiği Cevaplar 06:19
Recep Tayyip Erdoğan - Ses Kayıtlarına Verdiği Cevaplar 457 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İspanya Başbakan'ı Rajoy ile yapılan ortak basın toplantısında kendisine soru yönelten Zaman Gazetesi muhabirine sert çıktı. Her zamanki gibi hedef saptırıp, gazetecilerin talimat aldığını iddaa eden Başbakan Erdoğan, hiç şaşırtmadı.
Mertesacker'in Mesut Özil'i Çocuk Gibi Azarlaması 00:14
Mertesacker'in Mesut Özil'i Çocuk Gibi Azarlaması 422 izlenme - 2 yıl önce İngiltere Premier Lig'de 16. haftanın kritik maçında Manchester City, Arsenal'i 6-3 gibi farklı bir skorla mağlup ettiği maçta Mesut'un takım arkadaşı Per Mertesacker, karşılaşma sonunda takımın Arsenal taraftarlarına giderek teşekkür etmek istediği sırada kendileriyle birlikte gelmeyen gurbetçi oyuncuya sert tepki gösterdi. Mesut Özil kişisel sayfasından şu mesajı yayınladı: "Maç sonunda taraftarlarımıza teşekkür etmediğim için özür dilerim. Bana karşı hep çok iyiydiniz. Takımı desteklemek için uzun bir yoldan geldiğinizi ve ciddi bir masraf yaptığınızı biliyorum. Sonuçtan dolayı üzgündüm, ama berabere de kalsak kaybetsek de yanınıza gelip size, "Teşekkür ederim" demem gerektiğini ve bunun bir Arsenal geleneği olduğunu biliyorum."
Ayşen Gruda - Beyaz Tv Spikerini Azarlamak 04:00
Ayşen Gruda - Beyaz Tv Spikerini Azarlamak 294 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv'de yayınlanan Uyan Türkiyem adlı sabah programına katılan Ayşen Gruda geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla ilgili spikerin yorumlarını kötü niyetli olduğunu iddia edip bir fırça kayıyor ve sonrasında yayını terk ediyor.İzliyoruz.
Obradovic'in Melih Mahmutoğlu'nu Haşlaması 00:30
Obradovic'in Melih Mahmutoğlu'nu Haşlaması 278 izlenme - 2 yıl önce Zeljko Obradovic'in Fenerbahçe'yi öne geçiren sayıyı atmış olmasına rağmen Melih Mahmutoğlu'na haykırışı.
Sanat Toplum İçindir - Recep Tayyip Erdoğan 01:37
Sanat Toplum İçindir - Recep Tayyip Erdoğan 274 izlenme - 3 yıl önce Devlet tiyatrolarının özelleştirilmesi konusunu mitinglerinden birinde incelemeye alan badem bıyıklı zat - her şeyi bilen adam- yeteneklerini konuşturur ve yüzyıllardır süregelen sanat sanat için toplum için mi tartışmasına kendince nokta koyuyor. Yakın gelecekte yeni mitinginde de kafiyenin göz için olduğuna hükmedip abes muktebes tartışmalarına son vereceği de kulislerde konuşulanlar arasında
Sunucuyu Azarlamak - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:00
Sunucuyu Azarlamak - Ben Bilmem Eşim Bilir 207 izlenme - 2 yıl önce Hırslı Türk kızı hırsına yenik düşüp, sunucu İlker Ayrık'ı azarlıyor. Bilindiği gibi türk kızları bu özellikleriyle dünya sıralamasında zirvededirler. Hep beraber izliyoruz.
Fatih Terim Azarı 01:38
Fatih Terim Azarı 324 izlenme - 3 yıl önce UEFA kazanılmış, oyuncular ağızları açık, akılları bir karış havada dolaşıp seyircilere yumruk ile oley oley oley çektirmektedirler.Türkiye kupası finalinde Antalyaspor'a karşı Diyarbakır'da ilk yarıda yokları oynayan takıma zamanın futbol camiasında ki karizma isimlerinden Fatih Hoca tarafından iyi bir ayar çekilmiştir.
Kavgayı Ayırıp Fırça Atan Köpek 00:54
Kavgayı Ayırıp Fırça Atan Köpek 156 izlenme - 3 yıl önce Aynı evi paylaşan ve bir anda kavgaya tutuşan köpekleri ayırıp, azarlayan uzlaşmacı köpek...
Seyirciye Ayar Veren Bülent Ersoy 02:16
Seyirciye Ayar Veren Bülent Ersoy 131 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de konser veren Bülent Abimiz pardon ablamız bir anda delleniyor ve basıyor fırçayı seyirciye. Nedeni de konuşmalardan anladığımız kadarıyla seyircinin Bülent Ersoy'u masaya davet etmesi.