Hoşgeldiniz!

Azı Videoları İzle

Dilberay - Azı Kaldı 06:17
Dilberay - Azı Kaldı 6.525 izlenme - 5 yıl önce
Dogtooth Dans Sahnesi 02:41
Dogtooth Dans Sahnesi 620 izlenme - 8 ay önce 2009 yapımı Yunan filmi Dogtooth'dan kendi adıma çok sevdiğim bir sahne. Kendine has bu film hüzünlü bir güz gecesi çok güzel eşlik ediyor insana. Bon apetit.
Azer Bülbül - Çoğu Gitti Azı Kaldı (Orjinal Klip ) 03:46
Azer Bülbül - Çoğu Gitti Azı Kaldı (Orjinal Klip ) 131 izlenme - 8 ay önce Azer Bülbül - Çoğu Gitti Azı Kaldı (orjinal KLİP ) AZER BÜLBÜL Çoğu Gitti Azı Kaldı TİTREK KRAL
Çoğu Gitti Azı Kaldı (Azer Bülbül) 03:46
Çoğu Gitti Azı Kaldı (Azer Bülbül) 377 izlenme - 5 yıl önce
Seher Dilovan - Çoğu Bitti Azı Kaldı 03:54
Seher Dilovan - Çoğu Bitti Azı Kaldı 169 izlenme - 5 yıl önce
Seher Dilovan - Çoğu Bitti Azı Kaldı 03:54
Seher Dilovan - Çoğu Bitti Azı Kaldı 90 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Seher Yeli Çıkış Tarihi: 21.04.1995 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Aşkımız erdi bahara, Kışı bitti yazı kaldı, Kapandı yıllanmış yara, Çoğu bitti azı kaldı. Sevin kara gözlüm sevin, Bu mutluluk hakkın senin, Dudağımda hasretinin, Tadı kaldı, tuzu kaldı. Yandık sevda ocağında, Hep gül olsun kucağında, Bu şehrin her sokağında, Aşkımızın gizi kaldı. Derindir aşkımız derin, Yetiş soğumadan yerin, Gizlesen de, o gözlerin, Yüreğimde izi kaldı. Fırsat vermedik zamana, Talih güldü bizden yana, Geldik yolun en sonuna, Çoğu bitti azı kaldı.
Fatma Tütüncüoğlu - Levent Saraç - Çoğu Zarar,Azı Karar (Çikolata) 10:51
Fatma Tütüncüoğlu - Levent Saraç - Çoğu Zarar,Azı Karar (Çikolata) 84 izlenme - 5 yıl önce
Seyfi Doğanay - Azer Bülbül - Çoğu Gitti Azı Kaldı 03:28
Seyfi Doğanay - Azer Bülbül - Çoğu Gitti Azı Kaldı 19 izlenme - 11 ay önce Seyfi Doğanay & Azer Bülbül - Çoğu Gitti Azı Kaldı Şarkı Sözleri: Aşkımız erdi bahara kışı bitti yazı kaldı Kapandı yıllanmış yara çoğu gitti azı kaldı Sevin kara gözlüm sevin bu mutluluk hakkın sevin Dudağında hasretinin tadı kaldı tuzu kaldı çoğu gitti azı kaldı Yandık sevda ocağında hep gün olsun kucağın Bu şehrin her sokağında aşkımızın izi kaldı
azı yumurta dolu sp 00:56
azı yumurta dolu sp 50 izlenme - 6 yıl önce azı yumurta dolu sp
Bütün Kötülüklerin Kaynağı 11:10
Bütün Kötülüklerin Kaynağı 40 izlenme - 2 yıl önce www.huzuradogru.tv
İstanbul 02:38
İstanbul 105 izlenme - 9 yıl önce izleyin gorun işte:d
Fissür örtücü nedir? 00:53
Fissür örtücü nedir? 8 izlenme - 2 yıl önce Azı dişlerinin üst yüzeyinde girinti ve çıkıntılar bulunuyor. Yemek artıkları dişler iyi fırçalanmadığı zaman bu girinti ve çıkıntılara sıkışarak buralarda çürümelere neden oluyor. Çocuklar dişlerini etkin bir şekilde fırçalayamadıkları için fissür örtücü uygulamasıyla akışkan bir dolguyla bu girinti ve çıkıntılar dolduruluyor.