Hoşgeldiniz!

aziz başkan

Aziz Yıldırım'ın Gurur Gözyaşları 04:11
Aziz Yıldırım'ın Gurur Gözyaşları 2.111 izlenme - 6 ay önce Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Aziz Yıldırım, Ramil Guliyev'in dünya şampiyonluğu başarısından sonra kendisine en çok emek veren kişi olması nedeniyle herkesten ayrı olarak gururlandı ve gözyaşlarını tutamadı.
Aziz Yıldırım Feat. Vítor Pereira - Günah Kimin ? 00:55
Aziz Yıldırım Feat. Vítor Pereira - Günah Kimin ? 4.949 izlenme - 2 yıl önce Portekizli teknik direktör ve eski futbolcu ilen Aziz başkan Düeti... Günah kimin?
Aziz Başkan,silopi 01:18
Aziz Başkan,silopi 6.518 izlenme - 9 yıl önce azİz baŞkan,sİlopİ,azİz baŞkan,sİlopİ
aziz başkan silopi,yunus tonguç 02:50
aziz başkan silopi,yunus tonguç 5.290 izlenme - 9 yıl önce aziz başkan silopi,yunus tonguç
Konyaspor Hezimeti Sonrası Aziz Yıldırım'ın Maç Sonu Açıklamaları 00:41
Konyaspor Hezimeti Sonrası Aziz Yıldırım'ın Maç Sonu Açıklamaları 151 izlenme - 11 ay önce Büyük başkan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'nin Konyaspor'a kendi evinde 3-2 yenildiği maçın ardından çok doğru noktalara parmak bastı ve büyüklüğünü yine gösterdi. İzliyoruz efenim..
Aziz Yıldırım  Hasret Bitti 01:36
Aziz Yıldırım Hasret Bitti 501 izlenme - 6 yıl önce Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım tahliye olduktan sonra FB TV'de özel olarak hazırlanan video.
Medyatip Yüce Divan   Aziz Başkan Şansal Büyüka 06:24
Medyatip Yüce Divan Aziz Başkan Şansal Büyüka 283 izlenme - 5 yıl önce Medyatip Yüce Divan Aziz Başkan Şansal Büyüka
Medyatip Yüce Divan   Aziz Başkan Şansal Büyüka 06:24
Medyatip Yüce Divan Aziz Başkan Şansal Büyüka 151 izlenme - 5 yıl önce Medyatip Yüce Divan Aziz Başkan Şansal Büyüka
Mahkemeye 2,5 Milyon Dolar Getirmek 02:01
Mahkemeye 2,5 Milyon Dolar Getirmek 60 izlenme - 2 yıl önce Mahkemeye savunma olarak 2,5 milyon doları getirten Aziz Başkan paraların çantaya sığmayacağını uygulamalı olarak gösterirken; mahkeme başkanı Mehmet Ekinci bile "O paralar gerçek mi, sahte mi?" diye sordu. Avukat ise yoğun ilgi çeken bu savunmayı mahkeme sonrası canlı yayında açıkladı.
Bir Fenerlinin İsyanı - Piskevit Türkiye Kupası 00:27
Bir Fenerlinin İsyanı - Piskevit Türkiye Kupası 75 izlenme - 3 yıl önce sayın bahçelinin ünlü kelimesinin üzerine, isyana gelmiş fenerli kardeşimizin kupa isteğini, farklı ve siyasi yoldan aziz başkana duyurma çabası.