Hoşgeldiniz!

Aziz Kocaoğlu

Aziz Kocaoğlu - Türk Milleti Yalakadır 00:22
Aziz Kocaoğlu - Türk Milleti Yalakadır 680 izlenme - 3 yıl önce İzmir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu basında pek fazla halkı küçük düşüren söylemleriyle yer almamakla birlikte, aktif siyaset güden bir Belediye Başkanı da değildi aynı zamanda. Fakat bu kez kameraların olduğunu göre göre, yüksek sesle alaycı bir üslupla milletin yalaka olduğunu alenen söylüyor kendisi. Şaşırmaya devam ediyoruz..
İzmirli Esnaftan CHP'lilere Tepki - Siz Buna Layıksınız! 01:25
İzmirli Esnaftan CHP'lilere Tepki - Siz Buna Layıksınız! 405 izlenme - 3 yıl önce Esnaftan tepki: CHP'ye oy verin böyle olsun alkış CHP'ye oy veren izmirlilere böyle tepki gösterdi İzmir'de yaşanan sel felaketi bir esnafı çileden çıkarttı.
Aziz Kocaoğlu Vatandaşa Fırça Atıp Programı Terk Etti 02:27
Aziz Kocaoğlu Vatandaşa Fırça Atıp Programı Terk Etti 32 izlenme - 6 ay önce İzmir Selçuk'ta bir törene katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, konuşması 'Recep Tayyip Erdoğan' sloganları ile kesilince öfkelendi. Slogan atanlara Ben yüzde 56 oyla seçilmiş bir belediye başkanıyım. Beni nezaket kuralları içinde dinlemek zorundasınız. 'Sizi adama gibi durmaya çağırıyorum' diyen Kocaoğlu töreni terk etti.
Aziz Başkan 03:49
Aziz Başkan 107 izlenme - 4 yıl önce Aziz Başkan
Aziz Kocaoğlu:’Ölmüş eşek kurttan korkmaz’ 07:48
Aziz Kocaoğlu:’Ölmüş eşek kurttan korkmaz’ 96 izlenme - 4 yıl önce Aziz Kocaoğlu, İzmir Valisi Mustafa Toprak’ı topa tuttu.
Dünya Erkekler Buz Hokeyi Şampiyonası 02:23
Dünya Erkekler Buz Hokeyi Şampiyonası 117 izlenme - 3 yıl önce Dünya Erkekler Buz Hokeyi Şampiyonası- İzmir'in ev sahipliğinde gerçekleşen şampiyonanın açılış töreni yapıldı İzmir'de dün başlayan Dünya Erkekler Buz Hokeyi Şampiyonası 3. Klasman müsabakalarının açılış töreni yapıldı.
Başkanlar İzmir İçin Pedal Çevirdi 03:15
Başkanlar İzmir İçin Pedal Çevirdi 21 izlenme - 10 ay önce - Başkanlar İzmir için pedal çevirdiİZMİR - İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve ilçe belediye başkanları Avrupa Bisiklet Yarışmasına destek olmak ve İzmirlileri bisiklet sürmeye teşvik etmek için pedal çevirdi.
Aziz Kocaoğlu: İzmir'de TOMA'lara Su Yok 01:17
Aziz Kocaoğlu: İzmir'de TOMA'lara Su Yok 73 izlenme - 4 yıl önce İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, katıldığı bir televizyon programında TOMA'lara su vermeyeceğini açıkladı. Başkan Kocaoğlu, "Bu bir anma programıdır. Acısını yaşayan ve paylaşan halkın üzerine su sıkılmasını doğru bulmuyorum. İzmir Büyükşehir Belediyesi TOMA'lara su vermeyecek"dedi. Başkan Kocaoğlu, halkın yanında yürüyüşe katıldı.
İzmir Belediye Başkanı Rte Sloganları Üzerüne Töreni Terketti, Ardından Çıkan Başbakan Cevap Verdi 03:06
İzmir Belediye Başkanı Rte Sloganları Üzerüne Töreni Terketti, Ardından Çıkan Başbakan Cevap Verdi 7 izlenme - 6 ay önce İzmir belediye başkanı kocaoğlu sahnede çıldırdı
Aziz Kocaoğlu: 04:08
Aziz Kocaoğlu: "İzmir'deki Yangın İçme Suyunu Etkilemeyecek" 6 izlenme - 8 ay önce Aziz Kocaoğlu: "İzmir'deki yangın içme suyunu etkilemeyecek" İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu: "Yangında düşen helikopterden boşalan yakıt içme suyunu etkilemez"İZMİR - İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yangından etkilenen alanda incelemelerde bulunarak,...
Başkan Kocaoğlu Asker Uğurladı 01:21
Başkan Kocaoğlu Asker Uğurladı 1 izlenme - 1 ay önce Başkan Kocaoğlu asker uğurladıİZMİR - Kemalpaşa'yı ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, askere giden gençlerin heyecanına ortak oldu, onlarla çifte telli oynadı.
U12 İzmir Cup 02:38
U12 İzmir Cup"In Tanıtım Toplantısı 38 izlenme - 3 yıl önce "İzmir Cup"a doğru- Altınordu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle 3-5 Nisan'da 12 Yaş Altı futbol takımlarının katılımıyla düzenlenecek "U12 İzmir Cup"ın tanıtım toplantısı yapıldı Altınordu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle 3-5 Nisan'da 12 Yaş Altı futbol takımlarının katılımıyla Altınordu Selçuk-Efes Tesisleri'nde düzenlenecek "U12 İzmir Cup"ın tanıtım toplantısı yapıldı.
Başkan Kocaoğlu'ndan AK Parti'deki İstifalara İlişkin Açıklama 01:18
Başkan Kocaoğlu'ndan AK Parti'deki İstifalara İlişkin Açıklama 2 izlenme - 5 ay önce Başkan Kocaoğlu'ndan AK Parti'deki istifalara ilişkin açıklama "Ben olsaydım süremin sonuna kadar belediye başkanlığını götürmek isterim"İZMİR - İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Kadir Topbaş'ın istifası ve Melih Gökçek'in istifa söylentilerine ilişkin, "Ben olsaydım ne yapardım?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: 04:53
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Kardeş Olarak Yolumuza Devam Edeceğiz" 4 izlenme - 11 ay önce İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Kardeş olarak yolumuza devam edeceğiz"İZMİR - İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Yarından itibaren biz Anadolu insanı olarak hem ekmeğimizi hem suyumuzu paylaşarak bağımsız olarak, bu topraklarda bağımsız Türkiye Cumhuriyetinde...
Kılıçdaroğlu: 03:57
Kılıçdaroğlu: "Hayatta En Çok Önem Verdiğim Konu Eğitim" 18 izlenme - 3 yıl önce Kılıçdaroğlu İzmir'de- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Hayatta en çok önem verdiğim konu eğitim, özellikle kız çocuklarının eğitimi"- "Ben, aynı zamanda Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne burs veren bir yurttaşım, orada da bir kız çocuğunu okutuyorum" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Hayatta en çok önem verdiğim konu eğitim, özellikle kız çocuklarının eğitimi" dedi.
Aziz Kocaoğlu, AK Parti'nin alacağı oy oranını açıkladı 01:24
Aziz Kocaoğlu, AK Parti'nin alacağı oy oranını açıkladı 14 izlenme - 4 yıl önce İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve mevcut başkan Aziz Kocaoğlu, CNN Türk'te yayınlanan 'Aykırı Sorular' programında Enver Aysever'in gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
Tüm Dünya Aynı Anda, Koşamayanlar İçin Koşacak 03:03
Tüm Dünya Aynı Anda, Koşamayanlar İçin Koşacak 5 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Basın toplantısından detay görüntüler Sportif Direktör Colin Jackson, Dernek Başkan Yardımcısı Semra Çetinkaya'nın konuşması Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun konuşması - Türkiye'de İzmir'de düzenlenecek ve dünyanın 34 farklı yerinde 100 binden fazla kişinin katılması beklenen "Wings for Life World Run"dan elde edilecek tüm gelir omurilik felci araştırmalarına aktarılacak Wings For Life World Run Sportif Direktörü Jackson: "Herkesin bu küresel deneyimi yaşamasını istiyoruz" Omurilik felcine dikkati çekmek ve omurilik yaralanmalarının tedavisiyle ilgili bilimsel araştırmalara fon sağlamak amacıyla düzenlenen "Wings for Life World Run" etkinliği, 8 Mayıs'ta İzmir'de yapılacak.
İzmir Tanıtımı İçin 4 Milyon Lira Daha 04:33
İzmir Tanıtımı İçin 4 Milyon Lira Daha 2 izlenme - 11 ay önce - İzmir tanıtımı için 4 milyon lira dahaİZMİR - İzmir Tanıtım Vakfı'nın da başkanlığını yürüten İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kente gelen turist sayısını artırmak ve İzmir'in turizmle büyümesini sağlamak için yürütülecek tanıtım çalışmalarına 4 milyon liralık kaynak...
Aziz Kocaoğlu İzmir'in başarılı tarım hamlelerini anlattı - Para Dedektifi 4 Haziran 2017 Pazar 45:05
Aziz Kocaoğlu İzmir'in başarılı tarım hamlelerini anlattı - Para Dedektifi 4 Haziran 2017 Pazar 2 izlenme - 9 ay önce Ekonomiyi doğayla buluşturan program "Para Dedektifi"nde Cem Seymen, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile röportaj yapıyor ve İzmir'in başarılı tarım hamlelerini aktarıyor.
Aziz Kocaoğlu, Aykırı Sorular'da 00:25
Aziz Kocaoğlu, Aykırı Sorular'da 8 izlenme - 4 yıl önce Aykırı Sorular, CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aziz Kocaoğlu'nu konuk ediyor... Kocaoğlu, İzmir'in seçimini ve projelerini Aykırı Sorular'da anlatıyor... Aykırı Sorular, 19 Mart Çarşamba günü 20.45'te CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/aykirisorular
Kılıçdaroğlu, Kaçırılan Çocukların Faturasını da Erdoğan'a Kesti 01:37
Kılıçdaroğlu, Kaçırılan Çocukların Faturasını da Erdoğan'a Kesti 9 izlenme - 4 yıl önce İzmir’de bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, PKK’nın kaçırdığı çocuklarla ilgili açıklamasında, "Nasıl bir başbakan ki yasa dışı örgütten yardım istiyor" dedi.
Başkan Kocaoğlu: 05:40
Başkan Kocaoğlu: "Biz Ülkenin Her Şeyini Bir Kişiye Teslim Edeceksek, Etmek İstiyorlarsa... 1 izlenme - 11 ay önce - Başkan Kocaoğlu: "Biz ülkenin her şeyini bir kişiye teslim edeceksek, etmek istiyorlarsa buyursunlar gitsinler 'evet' versinler" İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu: -"Hakim gerekçeli kararı henüz yazmadı.
Başkan Aziz Kocaoğlu: 02:14
Başkan Aziz Kocaoğlu: "Kimyasal Silah Kullanmak Bir İnsanlık Ayıbı Bunu Şiddetle Kınıyoruz" 1 izlenme - 11 ay önce Başkan Aziz Kocaoğlu: "Kimyasal silah kullanmak bir insanlık ayıbı bunu şiddetle kınıyoruz"TOKAT - İdlib'de kimyasal silah kullanılarak yapılan saldırıyla ilgili olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu,"Kimyasal silah kullanmak bir insanlık ayıbı bunu hepimiz biliyoruz.
Kılıçdaroğlu: 03:48
Kılıçdaroğlu: "Seçim Bildirgemiz Hükumet Programı Gibidir" 4 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Açılış töreninden detaylar- Kılıçdaroğlu'nun konuşması- Temel atma töreni- Dökülen betondan detaylar- Kılıçdaroğlu'nun seçim otobüsünden yaptığı konuşmadan detay- Genel detay - Kılıçdaroğlu: -"Yaşanacak Türkiye'de sadece bir grup huzursuz olacak, sadece bir grup üzülecek.
Aziz Kocaoğlu, Enver Aysever'in sorularını yanıtladı: Aykırı Sorular - 19.03.2014 37:42
Aziz Kocaoğlu, Enver Aysever'in sorularını yanıtladı: Aykırı Sorular - 19.03.2014 3 izlenme - 4 yıl önce Aykırı Sorular, CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aziz Kocaoğlu'nu konuk etti... Kocaoğlu, İzmir'in seçimini ve projelerini Aykırı Sorular'da anlattı. Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/aykirisorular