Hoşgeldiniz!

Azmak Videoları

AZMAMAYA ÇALIŞ! (Tahrik OLMAMA CHALLANGE) 08:17
AZMAMAYA ÇALIŞ! (Tahrik OLMAMA CHALLANGE) 5.632 izlenme - 9 ay önce ABONE OLARAK Macerama Katıl! : https://goo.gl/4P7OyM ???????????????????????????????? Instagram'dan Takip ET! : https://goo.gl/pqI7fR Facebook Sayfası : https://goo.gl/esOzDc Facebook Profilim : https://goo.gl/iPVxyt ????????????????????????????????? Eğer bu videoyu Beğendiyseniz Beğen tuşuna tıklayarak videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlasını daha hızlı şekilde izleyebilmek içinde ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ????????????????????????????????? ?TTOLAR?
Sevişmek Herşeydir & Puantiyeli Donla Striptiz 02:51
Sevişmek Herşeydir & Puantiyeli Donla Striptiz 1.760 izlenme - 2 yıl önce İnternetin hiç, üryan avrat dergilerinin de tek kanallı televizyondan hallice olduğu yokluk zamanlarından siyah beyaz olduğu için kırmızı noktası belli olmayan bir kesit izliyoruz. İçine toz kaçmasın diye üzeri peçeteyle örtülmüş sürahideki su gibi kendi halinde olan bu mahçup delikanlıyı kapağını açmadan sallanan gazlı içecek kıvamına getiren bu azgın kadının hevesinin kursağında kaldığını düşünüyorum. Zira alışmamış bünyedeki bu aşırı yükleme muhtemelen delikanlıya galaksimizin hız rekorunu kırdıracaktır. Sakalı kesmeden evvel sıcak su ve sabunla iyice yumuşatmak icab eder. Künye: Posta Güvercini (Artık ne postasıysa) 1965
Burhan Çaçan - Nene Tez Ölesin Torunun Kalsın Mene 03:02
Burhan Çaçan - Nene Tez Ölesin Torunun Kalsın Mene 1.636 izlenme - 2 yıl önce Burho, ne zaman manitasıyla şevişmeye kaksa, çiçekli uzun donuyla sevdiceğinin nenesi aniden belirmektedir. Malesef gün geçtikçe pijamadaki çadır kent isyan etmekte,bizimkisi artık "nene nalları dikse de işimiz gücümüze baksak" aşamasına gelmiştir. Damdan dama kozalak, Yorgan getir uzanak, Zalım nenen gelmeden, Bir iki öpüş kazanak.
Baba Zula - Azmak Köprüsü - Dondurmam Gaymak Filmi 03:53
Baba Zula - Azmak Köprüsü - Dondurmam Gaymak Filmi 2.023 izlenme - 3 yıl önce Dondurmacı Ali Usta'nın, Köprü Üzerinde 2 Arkadaşı İle Gün Batarken Oturup Sigara İçtiği Anda Çalan Şarkı. Mehmet Levent Akman, Osman Murat Ertel
Soyun Lan! 01:23
Soyun Lan! 1.434 izlenme - 2 yıl önce Kadir abimiz havucu tersden çaldıktan sonra dj olmaya karar verir.Artık hasımlarını peştemal ve bıçak ile karşılayıp meyve salatası yapmaktadır.
Hülya Avşar ve Alişan (Askerlik Sorunsalı +17,5) 01:05
Hülya Avşar ve Alişan (Askerlik Sorunsalı +17,5) 984 izlenme - 2 yıl önce Hülya avşar'ın tntde sunduğu progamın konuğu askerden gelen alişandı. Alişana neden ayrı ev tuttuğunu soran hülya avşar, alişanın yarım yamalak sorularından sonra ne kadar azmışsındır sen, öyle azmışsındırki,öyle öyle diyerek. Kafalarda soru işareti bıraktı.
Akyaka'da Ne Yapılır? - En Güzel 10 Akyaka Deneyimi 03:55
Akyaka'da Ne Yapılır? - En Güzel 10 Akyaka Deneyimi 387 izlenme - 2 yıl önce Akyaka'da ne yapılır? Akyaka ve çevresinde nereler gezilir, ne yenir? sorularının cevaplarını en güzel 10 Akyaka deneyimi videomuzda derledik. Kanalımıza abone olmayı unutmayın: http://www.izlesene.com/bizevdeyokuz Websitemiz: http://www.bizevdeyokuz.com
Çiftleşme Döneminde Aşırı Sinirli Fil 00:54
Çiftleşme Döneminde Aşırı Sinirli Fil 326 izlenme - 2 yıl önce Öfkeli bir fil, Tayland'ın başkenti Bangkok yakınlarındaki Khao Yai Ulusal Parkı'nda bir otomobile tecavüz ederken görüntülendi.(filin şeyini göstermemişer hayel kırıklığına uğramayın.) Hafta sonunda yaşanan bu olayın ardından, Pazartesi günü de bir filin bir dükkâna saldırdığı haberi geldi. Ancak yetkililer, iki saldırıdaki filin aynı olup olmadığını belirleyemediklerini ifade ediyorlar. Khao Yai Ulusal Parkı'ndaki uzmanlar, filin öfkesinin, çiftleşme mevsiminden kaynaklandığını belirtiyorlar.
Azmak 03:20
Azmak 392 izlenme - 6 yıl önce http//www.herkesdinlesin.com/mp3_download.asp?uid100494&id414080 daha fazlasını istiyorsan linke tıkla
Japonya'da Meslek Liseli Olup Konser İzlemek 04:02
Japonya'da Meslek Liseli Olup Konser İzlemek 477 izlenme - 2 yıl önce Korelı Waveya adlı dans grubun kızları Japon liselilere sundukları seksi performans ile adeta ortamı salladı. Liseliler kendilerini kızların seksi dansına kaptırınca bir anda herkes coşmaya başlıyor.
Akyaka Tanıtım Filmi 02:51
Akyaka Tanıtım Filmi 283 izlenme - 2 yıl önce Muğla'nın Ula ilçesine bağlı olan Akyaka Gökova, bir tarafında Azmak Nehri, diğer yanında Gökova Körfezi ile cenneten bir köşe. Burada yeşil ile mavi adeta dans ediyor, size de izlemesi kalıyor. Gökova'da gezilecek yerler neresi, nereler görülmeli, merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız kısa listeye mutlaka göz atın. Sakartepe: Akyaka Gökova'da gezilecek yerler listenizin en başında Sakartepe olmalı. Eşsiz bir ortam ve harika bir manzara... Gökova Körfezi'nin en muhteşem görüntüsü burada, Sakartepe'de sizleri bekliyor. Sakartepe'den Gökova'ya bakmadan buradan ayrılmayın. Akyaka Köyü: Her mevsim yaşanabilecek, eşsiz güzellikte bir yer burası. Gökova sahilinde kurulu olan Akyaka Köyü huzur dolu ortamı ve bozulmamış doğası ile bir cennet adeta. Akyaka'da iskele mevkiini, restoranları ve sevimli mekanları, köy çarşısını ve plajları gezebilirsiniz. Özellikle Çınar Plajı'nı ve Akyaka Plajı'nı mutlaka görün. Koylar: Akyaka Gökova, dantel gibi işlenmiş koyları ile de meşhur bir yer. Günlük tur ve mavi tur teknelerinin en gözde uğrak yerleridir Gökova koyları. Akbük Koyu, Değirmenbükü, Küfre Koyu, Boncuk Koyu ve kumuyla meşhur Sedir Adası Gökova geziniz sırasında mutlaka uğramanız gereken yerlerden. Azmak Nehri: Akyaka Gökova'nın bir diğer doğa harikası da Azmak Nehri'dir. Bölgeye gelenlerin gezi rotalarında vazgeçilmez duraklardan olan Azmak Nehri'nde motor geizntileri yapabilir, nehir kenarındaki restoranlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.
BaBa ZuLa -  Azmak Köprüsü - Dondurmam Gaymak Film Müziği 03:53
BaBa ZuLa - Azmak Köprüsü - Dondurmam Gaymak Film Müziği 367 izlenme - 2 yıl önce Dondurmacı Ali usta'nın, köprü üzerinde 2 arkadaşı ile gün batarken oturup sigara içtiği anda çalan şarkı. Mehmet Levent Akman, Osman Murat Ertel
Akyaka Tanıtım Filmi 01:25
Akyaka Tanıtım Filmi 114 izlenme - 2 yıl önce Ege'nin gizli cennetlerinden Akyaka Gökova, sahip olduğu eşsiz doğal güzelliklerini keşfetmenizi bekliyor. Muğla'nın Ula ilçesine bağlı olan Akyaka Gökova, bir tarafında Azmak Nehri, diğer yanında Gökova Körfezi ile cenneten bir köşe. Burada yeşil ile mavi adeta dans ediyor, size de izlemesi kalıyor. Gökova'da gezilecek yerler neresi, nereler görülmeli, merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız kısa listeye mutlaka göz atın. SAKARTEPE: Akyaka Gökova'da gezilecek yerler listenizin en başında Sakartepe olmalı. Eşsiz bir ortam ve harika bir manzara... Gökova Körfezi'nin en muhteşem görüntüsü burada, Sakartepe'de sizleri bekliyor. Sakartepe'den Gökova'ya bakmadan buradan ayrılmayın.AKYAKA KÖYÜ: Her mevsim yaşanabilecek, eşsiz güzellikte bir yer burası. Gökova sahilinde kurulu olan Akyaka Köyü huzur dolu ortamı ve bozulmamış doğası ile bir cennet adeta. Akyaka'da iskele mevkiini, restoranları ve sevimli mekanları, köy çarşısını ve plajları gezebilirsiniz. Özellikle Çınar Plajı'nı ve Akyaka Plajı'nı mutlaka görün.KOYLAR: Akyaka Gökova, dantel gibi işlenmiş koyları ile de meşhur bir yer. Günlük tur ve mavi tur teknelerinin en gözde uğrak yerleridir Gökova koyları. Akbük Koyu, Değirmenbükü, Küfre Koyu, Boncuk Koyu ve kumuyla meşhur Sedir Adası Gökova geziniz sırasında mutlaka uğramanız gereken yerlerden.AZMAK NEHRİ: Akyaka Gökova'nın bir diğer doğa harikası da Azmak Nehri'dir. Bölgeye gelenlerin gezi rotalarında vazgeçilmez duraklardan olan Azmak Nehri'nde motor geizntileri yapabilir, nehir kenarındaki restoranlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.
azmaga'da girirlir..  :) 02:34
azmaga'da girirlir.. :) 817 izlenme - 9 yıl önce
Kadınsızlığın Mehmet Ali Erbil'in Başına Vurması 00:07
Kadınsızlığın Mehmet Ali Erbil'in Başına Vurması 195 izlenme - 2 yıl önce 57 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'in 1990 doğumlu Miss Turkey finalisti sevgilisi Seda Tosun'la arasının bozulması üzerine telefonların hiçbirine cevap alamamasından sonra çareyi bu şekilde bir özür dilemekte bulmuş. Kolona sarılmış videosunu da Instagram'dan paylaşan Mali, "Sıkılıyorum beni affetsin" notunu düşmüş. Biz de sıkılıyoruz ama kolonlara sarılmıyoruz Mali. Bu yaşına kadar uçanı kaçanı bitirdin hala daha doymadın.
Kayalıklar 00:31
Kayalıklar 393 izlenme - 8 yıl önce atlayışım
Azmak 03:20
Azmak 136 izlenme - 6 yıl önce http//www.herkesdinlesin.com/mp3_download.asp?uid100494&id414080 daha fazlasını istiyorsan linke tıkla
azmak 03:20
azmak 128 izlenme - 6 yıl önce dj efsane
Azmak 03:20
Azmak 128 izlenme - 6 yıl önce urfa rap
Azmak 03:20
Azmak 110 izlenme - 6 yıl önce urfa style
Çeşitli Sanatçılar - Azmak Köprüsü 04:02
Çeşitli Sanatçılar - Azmak Köprüsü 90 izlenme - 5 yıl önce