Hoşgeldiniz!

Baba Ve Oğul

Hurda Parçalar Kullanarak Transformers Robotları Üreten Baba ve Oğul! 02:38
Hurda Parçalar Kullanarak Transformers Robotları Üreten Baba ve Oğul! 1.094 izlenme - 9 ay önce Kullanılmayan araç parçalarından robot üretmeye başlayan çiftçi baba oğulun ilk tasarımı yaklaşık bir buçuk ay sürdü. Ancak ilk tasarımdan sonra büyük bir heyecanla işlerine devam eden ikili sonrasında Optimus Prime ve Bumblebee üretti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aile Çocuk Aktiviteleri - Kendo yapan baba Ve oğlun yeteneklerine inanamayacaksınız! 03:32
Aile Çocuk Aktiviteleri - Kendo yapan baba Ve oğlun yeteneklerine inanamayacaksınız! 4.107 izlenme - 4 yıl önce Kendo yapan yapan baba Gökhan Faruk Ünal ve oğlu Burak Bemaddy Çılgın Röportaj'da! Hayatlarında spor ve müziğin eksik olmadığı baba ve oğlun hikayesini çok seveceksiniz! www.bemaddy.com
Baba Ve Oğul (minecraft Türk Filmi) 06:44
Baba Ve Oğul (minecraft Türk Filmi) 754 izlenme - 4 yıl önce Baba Ve Oğul (minecraft Türk Filmi) İyi Seyirler :)
Baba Ve Oğul 2 (Minecraft Türk Filmi) [altyazılı] 07:55
Baba Ve Oğul 2 (Minecraft Türk Filmi) [altyazılı] 600 izlenme - 4 yıl önce Baba Ve Oğul 2 (minecraft Türk Filmi) [altyazılı] Sonunda Lao!
Babalar ve Oğulları İçin Yapabilecekleri 04:14
Babalar ve Oğulları İçin Yapabilecekleri 208 izlenme - 3 yıl önce Dick ve Rick isimli baba oğulun insanın boğazını düğüm düğüm eden hikayeleri ve zaferleri. Rick doğuştan bedensel engellidir ve ironman e katılmak ister. Babası tam 1.5 sene boyunca hayatını ironman yarışmasına hazırlanarak geçirir ve benim diyen gencin bile bitiremediği dayanıklılık yarışmasını oğlu ile birlikte bitirir.
Baba Ve Oğul 3 (minecraft Türk Filmi) [final] 09:02
Baba Ve Oğul 3 (minecraft Türk Filmi) [final] 163 izlenme - 4 yıl önce Baba Ve Oğul 3 (minecraft Türk Filmi) [final] Beyler Sonunda Bir Dizimizi Sonlandırdık :) Fail Olabilir Özür Diliyorum. :) İyi Seyirler :)
baba oğul, motor, keyfi 00:17
baba oğul, motor, keyfi 266 izlenme - 8 yıl önce
Balıkları Vermemek İçin Köpek Balığıyla Kavga Ettiler! 00:17
Balıkları Vermemek İçin Köpek Balığıyla Kavga Ettiler! 41 izlenme - 10 ay önce Tekneleriyle Avustralya'nın güney kıyılarındaki Pirie limanı açıklarında balığa çıkan baba ve oğul, denizde aniden karşılarına çıkan köpek balığını görünce kaçmak yerine avlarını kurtarmak için direnmeyi tercih etti.
Çılgın Babanın Gerçeklik Oyunu Oculus Rift İle İmtihanı 03:00
Çılgın Babanın Gerçeklik Oyunu Oculus Rift İle İmtihanı 223 izlenme - 3 yıl önce Bir çok insanın beğendiği ve harika olarak nitelediği bir sistem oyunu bu. Oğlunun bağladığı düzenekle sanal gerçeklik oyunu "Oculus Rift" oynayan babanın tepkilerini izliyorsunuz. Evin her türlü köşesini görüntüleyebilen babanın aşağı doğru inerken verdiği tepki de epeyi garip olsa gerek. Yabancılar hem oyunda, hem de kullanımda çalışmaya, yaşamaya devam ediyorlar. Ne diyelim başka, iyi seyirler..
Mehmet Sevinç & Süleyman Sevinç: Meyhane Son Durağım 05:19
Mehmet Sevinç & Süleyman Sevinç: Meyhane Son Durağım 125 izlenme - 4 yıl önce Uyarı! bu Klip Hiçbir Ticari Amaç Söz Konusu Olmaksızın, tamamen Hobi Amaçlı Yapılıp Paylaşıma Sunulmuştur. bilginize.. (e Production)
Atlas Tuna - Baba Ve Oğul 01:58
Atlas Tuna - Baba Ve Oğul 76 izlenme - 5 yıl önce Atlas Tuna - Baba Ve Oğul