Hoşgeldiniz!

Babaanne Videoları İzle

Yemişim Berk yok mu berk 00:06
Yemişim Berk yok mu berk 56.716 izlenme - 4 yıl önce Yemişim Berk yok mu berk
Hiç Bir Şeyin Göründüğü Gibi Olmadığı Gerçeği  00:32
Hiç Bir Şeyin Göründüğü Gibi Olmadığı Gerçeği 21.232 izlenme - 3 yıl önce Efsane bir kadın beklerken son anda atlayan kamera framei ve karşımıza çıkan babanne :)
Cinci Hoca Tacizde - Recep İvedik 3 05:16
Cinci Hoca Tacizde - Recep İvedik 3 7.546 izlenme - 1 yıl önce Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih'ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz. Bu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul'da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep'in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep'in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır. İkisi beraber Recep'in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosoyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Bu bağlamda sabah koşusu yaparlar, karate kursuna katılırlar, dans dersleri alırlar, paintball oynarlar, tiyatroya giderler, seramik , aşçılık kurslarına katılırlar vs. Hatta bir günlüğüne Zeynep'in okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Bütün bu serüven boyunca Recep gittiği her yerin altını üstüne getirir ve seyirciyi kahkahaya boğacak durumlar yaşanır. Ancak bunların hiçbiri Recep'in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vine Türkiye 00:15
Vine Türkiye 11.857 izlenme - 2 yıl önce 24.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Babaanne ben hamileyim dedi babaanne gelişine vurdu gol oldu " başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Süper Nine 00:17
Süper Nine 48.600 izlenme - 11 yıl önce Nineye bak be heyt
Babanne Ben Hamileyim 00:06
Babanne Ben Hamileyim 5.724 izlenme - 3 yıl önce ÇOK KOMİK İZLEYİN
Babaannenin Tofaş İle İmtihani 00:34
Babaannenin Tofaş İle İmtihani 2.847 izlenme - 1 yıl önce Tofaş hastası genç babaannesini direksiyonun başına geçirmiş çalıştırmayı, debriyajı, gazı öğretiyor. Yoksa Türkiye'nin en yaşlı Tofaş hastası mı geliyor?
yaşlı anne nine,çok komik dans,rap yapan nine 00:50
yaşlı anne nine,çok komik dans,rap yapan nine 15.996 izlenme - 8 yıl önce harika bi şey gülmekten yırtılacaksınız yaşlı nineye bakın.:D
Torunundan İyi GTA Oynayan Babaanne 00:35
Torunundan İyi GTA Oynayan Babaanne 3.340 izlenme - 2 yıl önce Bu babaanneyi internet kafelerde görürseniz şaşışrmayın. Yaşlı teyze bilgisayar oyunu GTA'ya merak salmış. Büyük bir keyifle oyununu oynuyor.
Can | 1. Bölüm | Çizgi Film 06:59
Can | 1. Bölüm | Çizgi Film 2.373 izlenme - 1 yıl önce Can çizgi filminin 1. Bölüm'ünde 'Babaannem eve geldi' var. Can çizgi filmi 10. Bölüm www.izlesene.com/mplay izle. Can çizgi filminin bu bölümünde neler olacak? www.izlesene.com/mplay'nin sevilen çizgi filmi Can yeni bölümleri ile www.izlesene.com/mplay'de... Seninle Arkadaş Olmaya Geliyor 5 yaşındaki küçük Can, ailesi ve arkadaşlarıyla geçirdiği günlük yaşamını ekran başında seninle paylaşmak için geliyor. Can ile bu maceraya hazır mısın? Can, başından geçen olayları faaliyet defterine, oradan da sana anlatıyor. Okul öncesi çağında oyunla ve çizgi dünyasıyla büyüyorsan, sen de Can’la birlikte günlük yaşamda karşılaştığın zorluklara çözüm üretebilmeye, duygusal farkındalığını geliştirmeye ve böylece duygularını tanımaya hazırlıklı ol. Hayata dair gerçeklerin işlendiği bu çizgi dizide ayrıca kendine ve çevrene duyarlı olmayı ve güzel davranmayı öğrenebileceksin. Can, bütün iyilik ve güzellikleriyle sana arkadaş olmaya geliyor. 5 yaşında meraklı, sevgi dolu, zeki ve iyimser bir çocuk olan Can, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte hayatı keşfe çıkıyor. Bazen babaannesiyle oyunlar oynuyor, bazen anne ve babasına yardım ediyor, bazen de abisi Murat ve kardeşi Meryem’le keyifli vakit geçiriyor. Hele bir de kuzeni Mert geldi mi, o zaman evde tam bir şenlik havası esiyor. Can’ı ve sevimli ailesini yakından tanımaya ne dersin? Can çizgi filminin bütün bölümlerini www.izlesene.com/mplay'den izleyebilirsiniz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
org çalan babaanne 03:19
org çalan babaanne 9.015 izlenme - 9 yıl önce bu babaanne süper emekli müzisyen
Recep İvedik 3 - Karate Sahnesi 03:54
Recep İvedik 3 - Karate Sahnesi 1.696 izlenme - 1 yıl önce Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik depresyon belirtileri göstermektedir. Bu hali sürerken hayatına uzak akrabası Zeynep girer. Zeynep, İstanbul'da üniversiteye gideceğinden bir süre Recep'in evinde yaşayacaktır. İkisi beraber koşu, karate yaparlar, tiyatroya giderler. Ancak Recep'in sıkıntısı geçmez. Ta ki Zeynep bir gün ona hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar. Yönetmen: Togan Gökbakar Senaryo: Togan Gökbakar, Şahan Gökbakar Yapımcı: Faruk Aksoy Vizyona Giriş Tarihi: 12 Şubat 2010 Tür: Komedi Ülke : Türkiye Oyuncular: Şahan Gökbakar , Zeynep Çamcı , Sevim Yatlılar , Mehmet Yumurtacı , Volkan Cal , Deniz Bozkurt , Murat Mahmutyazıcıoğlu , Oktay Dener , Vahdet Çakar , Mehmet Önder "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kötülükleri Salıyoruz ! - Recep İvedik 2 06:15
Kötülükleri Salıyoruz ! - Recep İvedik 2 1.543 izlenme - 1 yıl önce Recep'in tek akrabası, kendisi gibi kıllı ve oldukça yaşlı babaannesidir. Babaanne, Recep'in yaşadığı serkeş, aylak hayatı bırakıp adam olmasını ister. Recep İvedik 2, babaannesinin istekleri doğrultusunda Recep'in adam olma gayretini anlatıyor. Vizyon Tarihi: 13 Şubat 2009 Yapımı : 2009 - Türkiye Tür : Komedi Süre: 107 Dak. Yönetmen : Togan Gökbakar Oyuncular : Şahan Gökbakar , Zeynep Çamcı , Enise Ütük , Gülsen Özbakan , Çağrı Büyüksayar Senaryo : Şahan Gökbakar , Togan Gökbakar , Serkan Altuniğne Yapımcı : Faruk Aksoy , Mehmet Soyarslan "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın Konuştuğu Süper Babaanne 06:57
Dünyanın Konuştuğu Süper Babaanne 3.268 izlenme - 3 yıl önce İspanya'nin Yetenek Sizsiniz'i 'Britain's Got Talent's'e katılan 79 yaşındaki Paddy Jones sergilediği performansla büyük beğeni topladı. jüri üyesi Simon Cowell, klasik bir açılış dansıyla yarışmaya başlayan ikiliyi önce beğenmeyerek kırmızı butona bastı. Daha sonra Jones Ve partneri Nico öyle bir performans ortaya koydular ki Cowell'ın bile ağzı açık kaldı. Paddy Jones ve Nico'nun performansını ardından salonda izleyenler bu ikiliyi dakikalarca ayakta alkışladı.Emekli hemşire olan Jones 'Biz insanlara neler yapabileceğimizi göstermek istedik' dedi.
Yedigün Yaz Konserleri - 2013 Murat Boz Reklam Filmi 2 00:16
Yedigün Yaz Konserleri - 2013 Murat Boz Reklam Filmi 2 3.785 izlenme - 4 yıl önce Reklam yüzümüz Murat Boz ile çektiğimiz Yedigün Meyve Bahçesi reklam filmimiz İlk Kez İzlesene Comda
Babaanne Ben Hamileyim 00:06
Babaanne Ben Hamileyim 2.855 izlenme - 4 yıl önce Babaanne Ben Hamileyim :d
Yedigün Meyve Bahçesi - 2013 Murat Boz Reklam Filmi 00:39
Yedigün Meyve Bahçesi - 2013 Murat Boz Reklam Filmi 3.475 izlenme - 4 yıl önce Reklam yüzümüz Murat Boz ile çektiğimiz Yedigün Meyve Bahçesi reklam filmimiz İlk Kez İzlesene Comda
Torununu Beşiğe Koyarken Beşiğin İçine Düşerek Meşhur Olan Babaanne 00:42
Torununu Beşiğe Koyarken Beşiğin İçine Düşerek Meşhur Olan Babaanne 273 izlenme - 5 ay önce Her gün defalarca yaptığı bir eylem bu defa onu meşhur etti. Babaanne torununu beşiğe koyacağı sırada dengesini kaybederek beşiğin içine düştü. Olay sonrası kızı tarafından internete yüklenen bu görüntüler ile meşhur olan babaanne, kızıma internete koyma dedim. Ancak çocuklar böyle işte. Bizi dinlemiyorlar dedi.
Barış Manço - Süper Babaanne 05:11
Barış Manço - Süper Babaanne 1.860 izlenme - 3 yıl önce Barış Manço - Süper Babaanne
annen evdemi 00:25
annen evdemi 2.008 izlenme - 6 yıl önce hobaaaaaaaaa
Babaanne Fena Hamileyim ! 01:06
Babaanne Fena Hamileyim ! 1.571 izlenme - 3 yıl önce Ibrahim Tatlıses Aşığı Bir Babaannem Var :)
Süper Babaanne İlk Okul Şiirini Unutmayan Nine 00:50
Süper Babaanne İlk Okul Şiirini Unutmayan Nine 1.732 izlenme - 5 yıl önce
Can | 19. Bölüm | Babaannem ve Ben | Çizgi Film 08:48
Can | 19. Bölüm | Babaannem ve Ben | Çizgi Film 652 izlenme - 1 yıl önce Can çizgi filminin 19. Bölüm'ünde 'Babaannem ve Ben' var. Can çizgi filmi 19. Bölüm Yumurcak TV izle. Can çizgi filminin bu bölümünde neler olacak? Yumurcak Tv'nin sevilen çizgi filmi Can yeni bölümleri ile Yumurcak TV ve Küre TV'de... Can ve babaannesi birlikte oyun oynarken hem gramofon bozulur, hem de Can'ın pijaması yırtılır. Can, babaannesine bir sürpriz yapmak ister. Can acaba bunu başarabilecek mi? Can çizgi filminin bütün bölümlerini www.izlesene.com/mplay'den izleyebilirsiniz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
babaanneden müthiş break dans! 02:57
babaanneden müthiş break dans! 2.322 izlenme - 7 yıl önce
Recep İvedik Tiyatro'ya Giderse - Recep İvedik 3 03:05
Recep İvedik Tiyatro'ya Giderse - Recep İvedik 3 633 izlenme - 1 yıl önce Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih'ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz. Bu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul'da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep'in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep'in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır. İkisi beraber Recep'in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosoyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Bu bağlamda sabah koşusu yaparlar, karate kursuna katılırlar, dans dersleri alırlar, paintball oynarlar, tiyatroya giderler, seramik , aşçılık kurslarına katılırlar vs. Hatta bir günlüğüne Zeynep'in okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Bütün bu serüven boyunca Recep gittiği her yerin altını üstüne getirir ve seyirciyi kahkahaya boğacak durumlar yaşanır. Ancak bunların hiçbiri Recep'in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
!!!!!süper Babaanne!!!!! 02:21
!!!!!süper Babaanne!!!!! 2.350 izlenme - 8 yıl önce 90 yaşında müthiş kafkas enerjisi ;)
Kötü Baba Vs Kıyamayan Babaanne 01:07
Kötü Baba Vs Kıyamayan Babaanne 1.079 izlenme - 2 yıl önce Sonra vay efendim bu çocuk sabaha kadar oturuyor, gecesi gündüzü şaştı. Bu yaştaki çocuğa böyle uykudan önce eziyet edersen çocuk uyumaz tabii büyüyünce . Pis baba, kötü baba. Ağlatmayın lan çocuğu. Tatlı da şerefsiz.
Babaanneden Nini 01:30
Babaanneden Nini 954 izlenme - 7 yıl önce
Babaanneye Patlayan Şeker Verilirse 02:14
Babaanneye Patlayan Şeker Verilirse 721 izlenme - 2 yıl önce Şakacı torun 82 yaşındaki babaannesine daha önce hiç tatmadığı patlayan şeker veriyor ve kaydediyor.
Babaannesinin Ağzına Twerk Yapan Genç 00:06
Babaannesinin Ağzına Twerk Yapan Genç 120 izlenme - 4 ay önce Bir dans türü olan twerk bu sıralar internete yüklenen videolar sebebiyle sosyal medyada fazlasıyla gündeme gelmekte ama bu genç işi biraz abartmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...