Hoşgeldiniz!

Babaanne Videoları İzle

Yemişim Berk yok mu berk 00:06
Yemişim Berk yok mu berk 56.691 izlenme - 3 yıl önce Yemişim Berk yok mu berk
Vine Türkiye 00:15
Vine Türkiye 11.757 izlenme - 1 yıl önce 24.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Babaanne ben hamileyim dedi babaanne gelişine vurdu gol oldu " başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hiç Bir Şeyin Göründüğü Gibi Olmadığı Gerçeği  00:32
Hiç Bir Şeyin Göründüğü Gibi Olmadığı Gerçeği 21.204 izlenme - 3 yıl önce Efsane bir kadın beklerken son anda atlayan kamera framei ve karşımıza çıkan babanne :)
Süper Nine 00:17
Süper Nine 48.519 izlenme - 11 yıl önce Nineye bak be heyt
Babaannenin Tofaş İle İmtihani 00:34
Babaannenin Tofaş İle İmtihani 2.562 izlenme - 11 ay önce Tofaş hastası genç babaannesini direksiyonun başına geçirmiş çalıştırmayı, debriyajı, gazı öğretiyor. Yoksa Türkiye'nin en yaşlı Tofaş hastası mı geliyor?
Babanne Ben Hamileyim 00:06
Babanne Ben Hamileyim 5.714 izlenme - 3 yıl önce ÇOK KOMİK İZLEYİN
Torunundan İyi GTA Oynayan Babaanne 00:35
Torunundan İyi GTA Oynayan Babaanne 3.331 izlenme - 1 yıl önce Bu babaanneyi internet kafelerde görürseniz şaşışrmayın. Yaşlı teyze bilgisayar oyunu GTA'ya merak salmış. Büyük bir keyifle oyununu oynuyor.
yaşlı anne nine,çok komik dans,rap yapan nine 00:50
yaşlı anne nine,çok komik dans,rap yapan nine 15.900 izlenme - 8 yıl önce harika bi şey gülmekten yırtılacaksınız yaşlı nineye bakın.:D
Torununu Beşiğe Koyarken Beşiğin İçine Düşerek Meşhur Olan Babaanne 00:42
Torununu Beşiğe Koyarken Beşiğin İçine Düşerek Meşhur Olan Babaanne 252 izlenme - 2 ay önce Her gün defalarca yaptığı bir eylem bu defa onu meşhur etti. Babaanne torununu beşiğe koyacağı sırada dengesini kaybederek beşiğin içine düştü. Olay sonrası kızı tarafından internete yüklenen bu görüntüler ile meşhur olan babaanne, kızıma internete koyma dedim. Ancak çocuklar böyle işte. Bizi dinlemiyorlar dedi.
org çalan babaanne 03:19
org çalan babaanne 8.982 izlenme - 8 yıl önce bu babaanne süper emekli müzisyen
Cinci Hoca Tacizde - Recep İvedik 3 05:16
Cinci Hoca Tacizde - Recep İvedik 3 1.576 izlenme - 1 yıl önce Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih'ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz. Bu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul'da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep'in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep'in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır. İkisi beraber Recep'in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosoyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Bu bağlamda sabah koşusu yaparlar, karate kursuna katılırlar, dans dersleri alırlar, paintball oynarlar, tiyatroya giderler, seramik , aşçılık kurslarına katılırlar vs. Hatta bir günlüğüne Zeynep'in okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Bütün bu serüven boyunca Recep gittiği her yerin altını üstüne getirir ve seyirciyi kahkahaya boğacak durumlar yaşanır. Ancak bunların hiçbiri Recep'in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Recep İvedik 3 - Karate Sahnesi 03:54
Recep İvedik 3 - Karate Sahnesi 1.526 izlenme - 1 yıl önce Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik depresyon belirtileri göstermektedir. Bu hali sürerken hayatına uzak akrabası Zeynep girer. Zeynep, İstanbul'da üniversiteye gideceğinden bir süre Recep'in evinde yaşayacaktır. İkisi beraber koşu, karate yaparlar, tiyatroya giderler. Ancak Recep'in sıkıntısı geçmez. Ta ki Zeynep bir gün ona hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar. Yönetmen: Togan Gökbakar Senaryo: Togan Gökbakar, Şahan Gökbakar Yapımcı: Faruk Aksoy Vizyona Giriş Tarihi: 12 Şubat 2010 Tür: Komedi Ülke : Türkiye Oyuncular: Şahan Gökbakar , Zeynep Çamcı , Sevim Yatlılar , Mehmet Yumurtacı , Volkan Cal , Deniz Bozkurt , Murat Mahmutyazıcıoğlu , Oktay Dener , Vahdet Çakar , Mehmet Önder "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın Konuştuğu Süper Babaanne 06:57
Dünyanın Konuştuğu Süper Babaanne 2.881 izlenme - 3 yıl önce İspanya'nin Yetenek Sizsiniz'i 'Britain's Got Talent's'e katılan 79 yaşındaki Paddy Jones sergilediği performansla büyük beğeni topladı. jüri üyesi Simon Cowell, klasik bir açılış dansıyla yarışmaya başlayan ikiliyi önce beğenmeyerek kırmızı butona bastı. Daha sonra Jones Ve partneri Nico öyle bir performans ortaya koydular ki Cowell'ın bile ağzı açık kaldı. Paddy Jones ve Nico'nun performansını ardından salonda izleyenler bu ikiliyi dakikalarca ayakta alkışladı.Emekli hemşire olan Jones 'Biz insanlara neler yapabileceğimizi göstermek istedik' dedi.
Babaannesinin Ağzına Twerk Yapan Genç 00:06
Babaannesinin Ağzına Twerk Yapan Genç 118 izlenme - 1 ay önce Bir dans türü olan twerk bu sıralar internete yüklenen videolar sebebiyle sosyal medyada fazlasıyla gündeme gelmekte ama bu genç işi biraz abartmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kötülükleri Salıyoruz ! - Recep İvedik 2 06:15
Kötülükleri Salıyoruz ! - Recep İvedik 2 1.040 izlenme - 1 yıl önce Recep'in tek akrabası, kendisi gibi kıllı ve oldukça yaşlı babaannesidir. Babaanne, Recep'in yaşadığı serkeş, aylak hayatı bırakıp adam olmasını ister. Recep İvedik 2, babaannesinin istekleri doğrultusunda Recep'in adam olma gayretini anlatıyor. Vizyon Tarihi: 13 Şubat 2009 Yapımı : 2009 - Türkiye Tür : Komedi Süre: 107 Dak. Yönetmen : Togan Gökbakar Oyuncular : Şahan Gökbakar , Zeynep Çamcı , Enise Ütük , Gülsen Özbakan , Çağrı Büyüksayar Senaryo : Şahan Gökbakar , Togan Gökbakar , Serkan Altuniğne Yapımcı : Faruk Aksoy , Mehmet Soyarslan "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yedigün Yaz Konserleri - 2013 Murat Boz Reklam Filmi 2 00:16
Yedigün Yaz Konserleri - 2013 Murat Boz Reklam Filmi 2 3.776 izlenme - 4 yıl önce Reklam yüzümüz Murat Boz ile çektiğimiz Yedigün Meyve Bahçesi reklam filmimiz İlk Kez İzlesene Comda
Babaanne Ben Hamileyim 00:06
Babaanne Ben Hamileyim 2.819 izlenme - 3 yıl önce Babaanne Ben Hamileyim :d
Yedigün Meyve Bahçesi - 2013 Murat Boz Reklam Filmi 00:39
Yedigün Meyve Bahçesi - 2013 Murat Boz Reklam Filmi 3.473 izlenme - 4 yıl önce Reklam yüzümüz Murat Boz ile çektiğimiz Yedigün Meyve Bahçesi reklam filmimiz İlk Kez İzlesene Comda
Barış Manço - Süper Babaanne 05:11
Barış Manço - Süper Babaanne 1.809 izlenme - 3 yıl önce Barış Manço - Süper Babaanne
Babaanne Fena Hamileyim ! 01:06
Babaanne Fena Hamileyim ! 1.562 izlenme - 3 yıl önce Ibrahim Tatlıses Aşığı Bir Babaannem Var :)
Can | 19. Bölüm | Babaannem ve Ben | Çizgi Film 08:48
Can | 19. Bölüm | Babaannem ve Ben | Çizgi Film 581 izlenme - 1 yıl önce Can çizgi filminin 19. Bölüm'ünde 'Babaannem ve Ben' var. Can çizgi filmi 19. Bölüm Yumurcak TV izle. Can çizgi filminin bu bölümünde neler olacak? Yumurcak Tv'nin sevilen çizgi filmi Can yeni bölümleri ile Yumurcak TV ve Küre TV'de... Can ve babaannesi birlikte oyun oynarken hem gramofon bozulur, hem de Can'ın pijaması yırtılır. Can, babaannesine bir sürpriz yapmak ister. Can acaba bunu başarabilecek mi? Can çizgi filminin bütün bölümlerini www.izlesene.com/mplay'den izleyebilirsiniz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Can | 1. Bölüm | Çizgi Film 06:59
Can | 1. Bölüm | Çizgi Film 592 izlenme - 1 yıl önce Can çizgi filminin 1. Bölüm'ünde 'Babaannem eve geldi' var. Can çizgi filmi 10. Bölüm www.izlesene.com/mplay izle. Can çizgi filminin bu bölümünde neler olacak? www.izlesene.com/mplay'nin sevilen çizgi filmi Can yeni bölümleri ile www.izlesene.com/mplay'de... Seninle Arkadaş Olmaya Geliyor 5 yaşındaki küçük Can, ailesi ve arkadaşlarıyla geçirdiği günlük yaşamını ekran başında seninle paylaşmak için geliyor. Can ile bu maceraya hazır mısın? Can, başından geçen olayları faaliyet defterine, oradan da sana anlatıyor. Okul öncesi çağında oyunla ve çizgi dünyasıyla büyüyorsan, sen de Can’la birlikte günlük yaşamda karşılaştığın zorluklara çözüm üretebilmeye, duygusal farkındalığını geliştirmeye ve böylece duygularını tanımaya hazırlıklı ol. Hayata dair gerçeklerin işlendiği bu çizgi dizide ayrıca kendine ve çevrene duyarlı olmayı ve güzel davranmayı öğrenebileceksin. Can, bütün iyilik ve güzellikleriyle sana arkadaş olmaya geliyor. 5 yaşında meraklı, sevgi dolu, zeki ve iyimser bir çocuk olan Can, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte hayatı keşfe çıkıyor. Bazen babaannesiyle oyunlar oynuyor, bazen anne ve babasına yardım ediyor, bazen de abisi Murat ve kardeşi Meryem’le keyifli vakit geçiriyor. Hele bir de kuzeni Mert geldi mi, o zaman evde tam bir şenlik havası esiyor. Can’ı ve sevimli ailesini yakından tanımaya ne dersin? Can çizgi filminin bütün bölümlerini www.izlesene.com/mplay'den izleyebilirsiniz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
annen evdemi 00:25
annen evdemi 2.004 izlenme - 6 yıl önce hobaaaaaaaaa
Süper Babaanne İlk Okul Şiirini Unutmayan Nine 00:50
Süper Babaanne İlk Okul Şiirini Unutmayan Nine 1.730 izlenme - 5 yıl önce
İstediğini Almadı Diye Ebesini Yumruklayan Hayırlı Torun 00:25
İstediğini Almadı Diye Ebesini Yumruklayan Hayırlı Torun 50 izlenme - 1 ay önce İşte evladın hayırlısı bu arakdaş. Analar ne aslanlar doğuruyor be, heyyt maaşallahh. Orospu çocuğu zanum evladum.
babaanneden müthiş break dans! 02:57
babaanneden müthiş break dans! 2.321 izlenme - 6 yıl önce
Recep İvedik Tiyatro'ya Giderse - Recep İvedik 3 03:05
Recep İvedik Tiyatro'ya Giderse - Recep İvedik 3 553 izlenme - 1 yıl önce Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih'ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz. Bu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul'da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep'in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep'in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır. İkisi beraber Recep'in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosoyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Bu bağlamda sabah koşusu yaparlar, karate kursuna katılırlar, dans dersleri alırlar, paintball oynarlar, tiyatroya giderler, seramik , aşçılık kurslarına katılırlar vs. Hatta bir günlüğüne Zeynep'in okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Bütün bu serüven boyunca Recep gittiği her yerin altını üstüne getirir ve seyirciyi kahkahaya boğacak durumlar yaşanır. Ancak bunların hiçbiri Recep'in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
piskopat babaanne 00:30
piskopat babaanne 1.696 izlenme - 6 yıl önce
Kötü Baba vs Kıyamayan Babaanne 01:07
Kötü Baba vs Kıyamayan Babaanne 1.045 izlenme - 2 yıl önce Sonra vay efendim bu çocuk sabaha kadar oturuyor, gecesi gündüzü şaştı. Bu yaştaki çocuğa böyle uykudan önce eziyet edersen çocuk uyumaz tabii büyüyünce . Pis baba, kötü baba. Ağlatmayın lan çocuğu. Tatlı da şerefsiz.
!!!!!süper Babaanne!!!!! 02:21
!!!!!süper Babaanne!!!!! 2.349 izlenme - 8 yıl önce 90 yaşında müthiş kafkas enerjisi ;)