Hoşgeldiniz!

babafingo

Milletin Kucağına Oturan Kadın 03:00
Milletin Kucağına Oturan Kadın 2.329 izlenme - 3 yıl önce Her yerde rastgele şaka yapmak için insanların üzerine oturan bir kız. Videonun sonunda şaka yapmak isterken az kalsın şakaya kurban gidiyordu.
Ayşe Hoca ile Öğreniyorum - Boy & İşlev 01:57
Ayşe Hoca ile Öğreniyorum - Boy & İşlev 2.634 izlenme - 3 yıl önce Mal nası mal? Ufaklık ötüy mü ufaklık? Hıyhh elimi dişledi gevur malı!! gibi ufakken abilerimizin, amcalarımızın şakayla bize sarfettiği sözleri duyup ergenlikte aklımızı bulandıran düşüncelerin önemini tekrar gözden geçirmemize neden oluyor Ayşe Kayhan ablamız, uygulamalı tecrübe olduğunu zannetmem ama ablamız anlatırken ne bilim ... ııım ... neyse bağğlaan . Ama Ayşe hoca da kanaat getiriyor ki önemli olan boy değil işlevidir ya da önemli olan hatice değil netice demek istiyor ve golü size bırakıyor, hadi Hasan topu ağlara tak artık, korkma.
Sahte Çükle Bayanların Tepkisini Ölçmek 2 08:47
Sahte Çükle Bayanların Tepkisini Ölçmek 2 1.675 izlenme - 2 yıl önce Sitede de mevcut içeriği olan abimiz sosyal deneyiyle ilgili yeni bi video hazırlamış bizlere buyrun efendim. 01:20 deki bayanı dikkatle takip edelim özellikle. Ayrıca sitedeki diğer içerik için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/169420/sahte-cukle-bayanlarin-tepkisini-olcmek
3 Kocam da İktidarsızdı ya Siz? - İzdivaç 02:54
3 Kocam da İktidarsızdı ya Siz? - İzdivaç 1.931 izlenme - 3 yıl önce Bu da oldu diyorum çünkü görevini ifa edemeyen kocalardan muzdarip kadın sonunda dayanamayip canlı yayında öyle bir soru soruyor ki biz şimdi durup düşünsek mi gülsek mi yoksa acısak mı bilmiyorum, bilmiyoruz, hebe lüp diyorum
Babafingoyu Göremeyen Abinin Dramı 00:29
Babafingoyu Göremeyen Abinin Dramı 1.442 izlenme - 3 yıl önce Roman vatandaşlar için özel bir anlam taşıyan babafingo senede sadece 1 sabah kendini gösteriyor. Ancak senelerdir bu babafingoyu görmenin bir türlü kısmet olmadığı abimizin heyecanı ise anlatılacak türden değil.
Çirkin Adamın Güzel Kız Olma Serüveni 01:42
Çirkin Adamın Güzel Kız Olma Serüveni 1.616 izlenme - 3 yıl önce Bilmem kaç yıl boyunca kendi resmini çeken adam yada kadınların videolarını gördünüz. Ama bu başka, çoook başka. Avustralya’da yaşayan genç bir erkeğin kadın olma hikayesidir bu. iiGethii isimli kullanıcı tarafından YouTube’a yüklenen videoda, bir transseksüelin yüzündeki erkeksi özelliklerin yavaş yavaş ortadan kalkması ve ifadesinin kadınsılaşması anlatılıyor. Çeşitli zamanlarda çekilen fotoğrafların ilki 8 Aralık 2009 tarihinden. Üç yıl boyunca çekilen fotoğraflarda yavaş yavaş çene ve yanaklardaki kemikli ve köşeli yapı kayboluyor, gözler çekiliyor, dudaklar kalınlaşıyor. Başlangıcında “Bu video Trans Picture Association tarafından tüm transseksüeller için onaylanmıştır” notu bulunmaktadır. Ne diyelim Allah kabul etsin.
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 03:05
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 1.306 izlenme - 3 yıl önce Erojen bölgede el yordamıyla seyreden Süper Dede Aragones'e dair Telegol ahalisin ilginç yorumları. "-kalktı, -ne kalktı ya?, -kaldır ayağa, -kalkıyo bak"
Edirne'de Kakava Çoşkusu - Anti Babafingo 05:15
Edirne'de Kakava Çoşkusu - Anti Babafingo 595 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz haftalarda babafingoyu göremeyen bir arkadaşın videosu vardı hatırlarsınız.Sanırım o videoyla aynı gün çekilmiş bir kayıt. Edirne Televizyonun Kakava ile ilgili bu yılki kısa görüntüleri yer almaktadır. Binlerce kilometre öteden gelen japonlara nasıl "göbecik" attırılır mı dersiniz, boklu tunca nehrinden şifa arayan mangolar mı dersiniz hepsi bu videoda. Çeribaşı Fikri'nin 2:50' de dediği "ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım"lafına sanki Koç Holding'te CEO'sun demeden de kendimi alamadım. En sonun babafingodan bahsederken birden celallenen tabiat sever ve cevizi kabuklarıyla yemiş ağbininde hareketleri alkışa değer...
Canlı Yayında Babafingoyu Öpmek - Cnn 00:49
Canlı Yayında Babafingoyu Öpmek - Cnn 616 izlenme - 3 yıl önce ABD televizyonlarının en ünlü simalarından Kathy Griffin’in CNN televizyonunun yılbaşı programında yaptıkları büyük gürültü kopardı.
Aşk Barrakları (a.k.a. Babafingo) 04:23
Aşk Barrakları (a.k.a. Babafingo) 379 izlenme - 2 yıl önce Henüz internetin hızının solucanla eşdeğer olduğu yıllardan 1998'de idik. O zamanlar youtube yoktu tabi. xoom, fortunecity, freeservers, tripod, geocities gibi kişisel web alanı veren siteler vardı. O dönemler bu 15 - 20 MB'lık alana sahip sitelerde harikalar yaratanlar oldu. Ve bir çok komik şey paylaşıldı. Güldük. Zamanın çocukları olan bizler de komik birşey görürsek üzerine hücum ettik. Arkadaşlardan birinde mevcut olan 1 MB'lık bir komik mp3 en az 4-5 diskete kopyalanacaktır. İşte o dönemlerden Bodrum'da abazan kalmış iki arkadaşın hazin hikayesi Kayahan'ın "Aşk Bayrakları" şarkısında harmanlanarak karaoke ediliyor. Can Bilge'ye (infRa) bu müstesna eseri paylaştığı için teşekkür ederim.
Katil Babafingo (+ 200cm) 01:18
Katil Babafingo (+ 200cm) 163 izlenme - 2 yıl önce Hikayemiz, suçsuz yere hapishaneye gönderilen ve bir takım deneylere tabi olan zenci bir adamın hikayesidir arkadaşlar. Yapılan deneylerin yan etkileri sonucunda, babafingosunda (bir zenciye göre küçük ama bizlere göre büyük) büyüme ve zihin gücüyle yılan gibi sarıp boğabilme özelliklerine sahip olmuştur. Bu özelliğini hapisten çıkınca, kendisini haksız bir şekilde hapse gönderen adalet yetkililerinden intikam almak için kullanmaktadır. Bünyelere zarar verebileceğini düşündüğümden cnbc-e sigara sansürü koydum
CS : GO | BabaFingo | TeamKill with AWP | ACE ! 01:04
CS : GO | BabaFingo | TeamKill with AWP | ACE ! 90 izlenme - 3 yıl önce Bizde bir ace atalım dedik :P Beğenmeyi ve like atmayı unutmayın arkadaşlar :)
Asi Baskentli 04:40
Asi Baskentli 274 izlenme - 9 yıl önce babafinq0
Asi Başkentli 03:33
Asi Başkentli 223 izlenme - 10 yıl önce videoda ki en tehlikeli varlık,,,,boyacıı