Hoşgeldiniz!

Babalık Videoları İzle

Kısmetse Olur Hazal Babalık'ın Mükemmel Sesi 02:02
Kısmetse Olur Hazal Babalık'ın Mükemmel Sesi 2.299 izlenme - 4 ay önce 12.09.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Kısmetse Olur Hazal Babalık'ın Mükemmel Sesi başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
adını feriha koydum 59. bölüm - emir babalık testi sonucu - showtv izle 02:01
adını feriha koydum 59. bölüm - emir babalık testi sonucu - showtv izle 11.937 izlenme - 5 yıl önce rüya'nın emir'den hamile kalmadığı yapılan test sonucunda ortaya çıkar.
Kısmetse Olur 11 Aralık Hazal Eleniyor 01:16
Kısmetse Olur 11 Aralık Hazal Eleniyor 154 izlenme - 2 ay önce Hazal Babalık kimdir? Kısmetse Olur Hazal kimdir?Hazal Babalık Kısmetse Olur programındaki atraksıyonlarıyla seyircilerin gündeminden düşmemeye başladı. Peki Kısmetse Olur program kadrosunda yer alan Hazal Babalık kimdir? İşte Hazal Babalık hakkında merak edilen detaylar
Aycan ve Hazal, Didem'e Saldırıyor (Kısmetse Olur 29 Eylül Perşembe) 03:33
Aycan ve Hazal, Didem'e Saldırıyor (Kısmetse Olur 29 Eylül Perşembe) 415 izlenme - 4 ay önce Aycan ve Hazal, Didem'e Saldırıyor (Kısmetse Olur 29 Eylül Perşembe) Gelinler evinde büyük kavga! Hazal ve Aycan, Didem'e fiziksel temasta bulunarak uyarı alıyor!
Hazal Babalık ve Semih Kurtulmuş Ayrıldıklarını Açıkladı 02:10
Hazal Babalık ve Semih Kurtulmuş Ayrıldıklarını Açıkladı 99 izlenme - 1 ay önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur'un geçtiğimiz hafta yayınlanan final bölümünden el ele ayrılan Hazal Babalık ile Semih Kurtulmuş'un ayrıldıkları iddiaları ortaya atılırken, Hazal ile Semih sosyal medya hesaplarından ayrıldıklarını açıkladılar.
Hazal ve Semih Barışıyor (Kısmetse Olur 21 Kasım 2016) 04:02
Hazal ve Semih Barışıyor (Kısmetse Olur 21 Kasım 2016) 176 izlenme - 2 ay önce Damat adayları tarafından oyuna getirilen ikili, sürpriz bir şekilde barışıyor! Hazal ve Semih aşkı kaldığı yerden devam ediyor.
Hazal Babalık ve Semih Kurtulmuş’un Bomba Görüntüleri 01:10
Hazal Babalık ve Semih Kurtulmuş’un Bomba Görüntüleri 93 izlenme - 1 ay önce Kısmetse Olur’dan elenen Hazal Babalık evden çıkınca Semih Kurtulmuş da yayını terketmişti. Semih ve Hazal Babalık dışarda buluşup eğelenmeye gittiler. İkilinin o görüntüleri ortaya çıktı. Semih Kurtulmuş sevgilisinin şarkı söylediği video görüntülerini “Ağzına yüreğine sağlık güzel sevgilim” diyerek paylaştı.
Hazal Gözyaşlarına Boğuldu (Kısmetse Olur 5 Ekim Çarşamba) 04:27
Hazal Gözyaşlarına Boğuldu (Kısmetse Olur 5 Ekim Çarşamba) 141 izlenme - 3 ay önce Hazal, Semih ve Nazlı'nın görüntülerini izleyince gözyaşlarına boğuluyor! Hazal ve Semih arasındaki buzlar ne zaman eriyecek?
iki babalık filmi fragmanı 02:25
iki babalık filmi fragmanı 1.716 izlenme - 7 yıl önce iki babalık filmi fragmanı
Semih Hazal'a Aşkını İlan Etti - Kısmetse Olur 03:28
Semih Hazal'a Aşkını İlan Etti - Kısmetse Olur 87 izlenme - 4 ay önce Kısmetse Olur'un ilk çifti belli oluyor ve Semih, Hazal'a aşkını itiraf ediyor... Kısmetse Olur evinde bugün hareketli anlar yaşanıyor. Adnan ve Didem arasında gerginlik çıkıyor! Adnan yeni bir karar alıyor.. Kısmetse Olur'da bu hafta boyunca gerginlik hakim olmuş yarışmacıların arasındaki kavgalar çok konuşulmuştu. Peki Kısmetse Olur'da bugün neler yaşanıyor?
Hulusi Babalık - Sessizlik 06:27
Hulusi Babalık - Sessizlik 536 izlenme - 5 yıl önce
Hulusi Babalık - Tanburun Zikri 11:32
Hulusi Babalık - Tanburun Zikri 536 izlenme - 5 yıl önce
elveda rumeli 52.bölüm 2.fragman 00:54
elveda rumeli 52.bölüm 2.fragman 853 izlenme - 8 yıl önce namık hatice'yi boşar mı?!
Hulusi Babalık - Nehrin Kıyısında 12:38
Hulusi Babalık - Nehrin Kıyısında 436 izlenme - 5 yıl önce
Masterreiis - Halil Karatas 04:36
Masterreiis - Halil Karatas 29 izlenme - 10 ay önce kral ??
Babalık Nedir? 04:34
Babalık Nedir? 662 izlenme - 7 yıl önce oğlu babasına sorar : babacığım benimle maraton koşmaya var mısın ? kalp sorunları olmasına karşın baba, yine de « evet, varım » diye yanıtlar. ve bir maratonu birlikte tamamladılar. baba oğul başka bir çok maratonu daha birlikte koştular. baba her seferinde oğlunun ...yeni bir yarış talebini kabul ediyordu. oğlu bir gün babasına « baba, birlikte bir ironman'a (triathlon) koşmaya var mısın benimle ? » deyince baba bu kez de evet der ve kabul eder. baba oğul bu zor yarışı biirlikte tamamladı
Didem Sonunda Çileden Çıktı (Kısmetse Olur 5 Ekim Çarşamba) 04:11
Didem Sonunda Çileden Çıktı (Kısmetse Olur 5 Ekim Çarşamba) 40 izlenme - 3 ay önce Evdeki tek konunun Hazal ve Semih olmasından sıkılan Didem, sonunda tepkisini ortaya koyuyor! Semih ve Hazal konusu yüzünden kendi ilişkisine zaman ayıramayan Didem, çileden çıkıyor!
Kısmetse Olur 235.Bölüm Fragmanı (23 Eylül Cuma) 01:00
Kısmetse Olur 235.Bölüm Fragmanı (23 Eylül Cuma) 26 izlenme - 4 ay önce Kısmetse Olur 235. Bölüm'de: Semih'i harekete geçiren, Hazal'a diğer damat adaylarının annelerinden gelen övgüler mi? Semih ve Hazal arasında güzel gelişme! Kısmetse Olur, Cuma 12.30'da ekranlarda.
Düğün Arefesindeki Serdar Bilgiliye Babalık Sürprizi! 02:43
Düğün Arefesindeki Serdar Bilgiliye Babalık Sürprizi! 107 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın Eski Başkanı, Spiker Nazlı Çelik'le 14 Şubat'ta Madrid'de Evlenmeye Hazırlanırken, Aysel Yolaçan İsimli Başka Bir Kadından 9 Yaşında Kızı Olduğu Ortaya Çıktı.
Cücü - Kemal'i Nereye Götürdüler 00:45
Cücü - Kemal'i Nereye Götürdüler 48 izlenme - 1 yıl önce Nuri kim ? - Ben ... Kemali nereye götürdüler. - kiyaaaeeee... bir ortam eğerki depo gibiyse ve eğer ortamda kağıt oynayan elemanlar var ise ve bunların üzerine içeriye cücü abimiz girip te birşeyler sorar ise, ya kuzu kuzu cevap vereceksiniz, yada ortam ve elemanlar dağılacak..
Bir Babanın Master Sınavı 02:53
Bir Babanın Master Sınavı 56 izlenme - 1 yıl önce Bebekler şüphesiz dünyanın en sevimli canlıları. Anneler için bu durum çok daha ileri boyutta. Anneler için bebeğin altını değiştirmek işten bile değilken babalar için ise durum biraz farklı olabiliyor. İzliyoruz.
iki babalık fragmanı 02:25
iki babalık fragmanı 156 izlenme - 7 yıl önce vizyon tarihi: 1 ocak 2010 http://www.prosinema.net
Hulusi Babalık - Yeşil Ve Mavi 13:48
Hulusi Babalık - Yeşil Ve Mavi 102 izlenme - 5 yıl önce
Horoza Babalık Yapan İnsan 02:31
Horoza Babalık Yapan İnsan 5 izlenme - 2 yıl önce Horoza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsanHoroza Babalık Yapan İnsan