Hoşgeldiniz!

Babalık Videoları İzle

Kısmetse Olur Hazal Babalık'ın Mükemmel Sesi 02:02
Kısmetse Olur Hazal Babalık'ın Mükemmel Sesi 2.422 izlenme - 9 ay önce 12.09.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Kısmetse Olur Hazal Babalık'ın Mükemmel Sesi başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
adını feriha koydum 59. bölüm - emir babalık testi sonucu - showtv izle 02:01
adını feriha koydum 59. bölüm - emir babalık testi sonucu - showtv izle 12.085 izlenme - 5 yıl önce rüya'nın emir'den hamile kalmadığı yapılan test sonucunda ortaya çıkar.
Aycan ve Hazal, Didem'e Saldırıyor (Kısmetse Olur 29 Eylül Perşembe) 03:33
Aycan ve Hazal, Didem'e Saldırıyor (Kısmetse Olur 29 Eylül Perşembe) 493 izlenme - 9 ay önce Aycan ve Hazal, Didem'e Saldırıyor (Kısmetse Olur 29 Eylül Perşembe) Gelinler evinde büyük kavga! Hazal ve Aycan, Didem'e fiziksel temasta bulunarak uyarı alıyor!
Hazal Babalık ve Semih Kurtulmuş’un Bomba Görüntüleri 01:10
Hazal Babalık ve Semih Kurtulmuş’un Bomba Görüntüleri 269 izlenme - 6 ay önce Kısmetse Olur’dan elenen Hazal Babalık evden çıkınca Semih Kurtulmuş da yayını terketmişti. Semih ve Hazal Babalık dışarda buluşup eğelenmeye gittiler. İkilinin o görüntüleri ortaya çıktı. Semih Kurtulmuş sevgilisinin şarkı söylediği video görüntülerini “Ağzına yüreğine sağlık güzel sevgilim” diyerek paylaştı.
Kısmetse Olur 11 Aralık Hazal Eleniyor 01:16
Kısmetse Olur 11 Aralık Hazal Eleniyor 185 izlenme - 7 ay önce Hazal Babalık kimdir? Kısmetse Olur Hazal kimdir?Hazal Babalık Kısmetse Olur programındaki atraksıyonlarıyla seyircilerin gündeminden düşmemeye başladı. Peki Kısmetse Olur program kadrosunda yer alan Hazal Babalık kimdir? İşte Hazal Babalık hakkında merak edilen detaylar
Hazal ve Semih Barışıyor (Kısmetse Olur 21 Kasım 2016) 04:02
Hazal ve Semih Barışıyor (Kısmetse Olur 21 Kasım 2016) 221 izlenme - 7 ay önce Damat adayları tarafından oyuna getirilen ikili, sürpriz bir şekilde barışıyor! Hazal ve Semih aşkı kaldığı yerden devam ediyor.
iki babalık filmi fragmanı 02:25
iki babalık filmi fragmanı 1.719 izlenme - 7 yıl önce iki babalık filmi fragmanı
Hazal Babalık ve Semih Kurtulmuş Ayrıldıklarını Açıkladı 02:10
Hazal Babalık ve Semih Kurtulmuş Ayrıldıklarını Açıkladı 127 izlenme - 6 ay önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur'un geçtiğimiz hafta yayınlanan final bölümünden el ele ayrılan Hazal Babalık ile Semih Kurtulmuş'un ayrıldıkları iddiaları ortaya atılırken, Hazal ile Semih sosyal medya hesaplarından ayrıldıklarını açıkladılar.
Hazal Gözyaşlarına Boğuldu (Kısmetse Olur 5 Ekim Çarşamba) 04:27
Hazal Gözyaşlarına Boğuldu (Kısmetse Olur 5 Ekim Çarşamba) 161 izlenme - 9 ay önce Hazal, Semih ve Nazlı'nın görüntülerini izleyince gözyaşlarına boğuluyor! Hazal ve Semih arasındaki buzlar ne zaman eriyecek?
Hulusi Babalık - Sessizlik 06:27
Hulusi Babalık - Sessizlik 542 izlenme - 5 yıl önce
Semih Hazal'a Aşkını İlan Etti - Kısmetse Olur 03:28
Semih Hazal'a Aşkını İlan Etti - Kısmetse Olur 92 izlenme - 9 ay önce Kısmetse Olur'un ilk çifti belli oluyor ve Semih, Hazal'a aşkını itiraf ediyor... Kısmetse Olur evinde bugün hareketli anlar yaşanıyor. Adnan ve Didem arasında gerginlik çıkıyor! Adnan yeni bir karar alıyor.. Kısmetse Olur'da bu hafta boyunca gerginlik hakim olmuş yarışmacıların arasındaki kavgalar çok konuşulmuştu. Peki Kısmetse Olur'da bugün neler yaşanıyor?
elveda rumeli 52.bölüm 2.fragman 00:54
elveda rumeli 52.bölüm 2.fragman 857 izlenme - 9 yıl önce namık hatice'yi boşar mı?!
Hulusi Babalık - Tanburun Zikri 11:32
Hulusi Babalık - Tanburun Zikri 539 izlenme - 5 yıl önce
Hulusi Babalık - Nehrin Kıyısında 12:38
Hulusi Babalık - Nehrin Kıyısında 442 izlenme - 5 yıl önce
Babalık Yaptır - Sosyal Deney 05:34
Babalık Yaptır - Sosyal Deney 5 izlenme - 1 hafta önce Başarılı sosyal deney ekibi bu hafta babalar gününne özel videolarıyla karşımızda Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Babalık Nedir? 04:34
Babalık Nedir? 663 izlenme - 7 yıl önce oğlu babasına sorar : babacığım benimle maraton koşmaya var mısın ? kalp sorunları olmasına karşın baba, yine de « evet, varım » diye yanıtlar. ve bir maratonu birlikte tamamladılar. baba oğul başka bir çok maratonu daha birlikte koştular. baba her seferinde oğlunun ...yeni bir yarış talebini kabul ediyordu. oğlu bir gün babasına « baba, birlikte bir ironman'a (triathlon) koşmaya var mısın benimle ? » deyince baba bu kez de evet der ve kabul eder. baba oğul bu zor yarışı biirlikte tamamladı
Kısmetse Olur Laz Kızı Hazal Babalık'tan Horon Şov 04:21
Kısmetse Olur Laz Kızı Hazal Babalık'tan Horon Şov 22 izlenme - 2 ay önce Kısmetse Olur'un geçen sezonlarından laz kızı Hazal Babalık'ın horon şovunu izliyoruz. Keyifli seyirler...
Didem Sonunda Çileden Çıktı (Kısmetse Olur 5 Ekim Çarşamba) 04:11
Didem Sonunda Çileden Çıktı (Kısmetse Olur 5 Ekim Çarşamba) 44 izlenme - 9 ay önce Evdeki tek konunun Hazal ve Semih olmasından sıkılan Didem, sonunda tepkisini ortaya koyuyor! Semih ve Hazal konusu yüzünden kendi ilişkisine zaman ayıramayan Didem, çileden çıkıyor!
Düğün Arefesindeki Serdar Bilgiliye Babalık Sürprizi! 02:43
Düğün Arefesindeki Serdar Bilgiliye Babalık Sürprizi! 110 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın Eski Başkanı, Spiker Nazlı Çelik'le 14 Şubat'ta Madrid'de Evlenmeye Hazırlanırken, Aysel Yolaçan İsimli Başka Bir Kadından 9 Yaşında Kızı Olduğu Ortaya Çıktı.
Kısmetse Olur 235.Bölüm Fragmanı (23 Eylül Cuma) 01:00
Kısmetse Olur 235.Bölüm Fragmanı (23 Eylül Cuma) 33 izlenme - 9 ay önce Kısmetse Olur 235. Bölüm'de: Semih'i harekete geçiren, Hazal'a diğer damat adaylarının annelerinden gelen övgüler mi? Semih ve Hazal arasında güzel gelişme! Kısmetse Olur, Cuma 12.30'da ekranlarda.
iki babalık fragmanı 02:25
iki babalık fragmanı 156 izlenme - 8 yıl önce vizyon tarihi: 1 ocak 2010 http://www.prosinema.net
Bir Babanın Master Sınavı 02:53
Bir Babanın Master Sınavı 59 izlenme - 2 yıl önce Bebekler şüphesiz dünyanın en sevimli canlıları. Anneler için bu durum çok daha ileri boyutta. Anneler için bebeğin altını değiştirmek işten bile değilken babalar için ise durum biraz farklı olabiliyor. İzliyoruz.
Cücü - Kemal'i Nereye Götürdüler 00:45
Cücü - Kemal'i Nereye Götürdüler 62 izlenme - 2 yıl önce Nuri kim ? - Ben ... Kemali nereye götürdüler. - kiyaaaeeee... bir ortam eğerki depo gibiyse ve eğer ortamda kağıt oynayan elemanlar var ise ve bunların üzerine içeriye cücü abimiz girip te birşeyler sorar ise, ya kuzu kuzu cevap vereceksiniz, yada ortam ve elemanlar dağılacak..
Hulusi Babalık - Yeşil Ve Mavi 13:48
Hulusi Babalık - Yeşil Ve Mavi 102 izlenme - 5 yıl önce