Hoşgeldiniz!

babasının

Farid Farjad - Babasının Kızı 05:20
Farid Farjad - Babasının Kızı 297.080 izlenme - 4 yıl önce Güneşe Sevdalı Çocuklar
Caillou nun babasının yapbozları - Caillou nun tüm bölümleri www.kure.tv de  Kayu 22:31
Caillou nun babasının yapbozları - Caillou nun tüm bölümleri www.kure.tv de Kayu 316.130 izlenme - 5 yıl önce http://www.kure.tv/cocuk/132-caillou/ linkinden Caillou'nun tüm bölümlerini izleyebilirsiniz Sezon 2 - Bölüm 589 Caillou'nun dedesi, annesi, babası ve arkada... Caillou (Kayu) Çizgi Filmlerinin Tamamı Bu Kanalda: http://www.izlesene.com/caillou
Gökçe - Babasının Kızı 03:37
Gökçe - Babasının Kızı 42.006 izlenme - 4 yıl önce Gökçe - Matruşka (2014) Full Albüm Nette İlk Kez 1.Reva 2.Aşkım Aşkım 3.Çık Hayatımdan 4.Her Şey Bitmedi Bitmez 5.İstanbul 6.Tadına Bakmadan 7.Babasının Kızı 8.Sittin Sene (Kamufle feat Gökçe)
İnternetten 2 Tır Domates Alan Çocuk 03:41
İnternetten 2 Tır Domates Alan Çocuk 27.412 izlenme - 4 yıl önce 8 yaşında internetten sanal domates aldı, ekstreyi gören babası şaşkına döndü. Bursa’da, 8 yaşındaki bir çocuk, sanal alemde oyun için babasının kredi kartıyla 2 TIR domates satın aldı. Kabarık fatura, babanın cep telefonuna gelen bilgilendirme mesajıyla ortaya çıktı. Harcamanın kendi bilgisi dışında oğlu tarafından yapıldığını savunan babanın itirazı üzerine Apple, paranın büyük kısmını iade etti. Şoke olan baba, aileleri dikkatli olmaları hususunda uyardı.Edinilen bilgiye göre, ipad üzerinden Turbo Racing League oyununa merak salan 8 yaşındaki Salih Görün, babasının şifresiyle internetten 2 TIR domates satın aldı. Olay, baba Ömer Faruk Görün’ün telefonuna bankadan gelen bilgilendirme mesajıyla ortaya çıktı. Ekstre ile şoke olan baba Görün, hemen Apple'a itiraz ederek, paranın tarafına iadesini istedi. Firma, alınan iki TIR sanal domates için karttan çekilen yaklaşık 600 liranın geri ödenmesine karar verdi.Olayın şokunu üzerinden atamadıklarını ifade eden baba Ömer Faruk Görün, “Oğlumun 1 milyon 571 tane domatesi var. Oyun için 600 lira civarında bir ödemeyle 2 TIR domates satın almış. Bunu bankadan gelen bilgilendirme mesajı ile öğrendik. Gelen mesajda, bu harcama ‘Size ait değilse itiraz edin’ diyordu. Diğer kalemlerle birlikte toplam 600 lira civarında kredi kartından çekim yapılmış. Sağ olsun, oğlum sanal alemde iki TIR domates satın almış” dedi. 8 yaşındaki oğluna Apple Store’dan ücretsiz bazı oyunları indirmesi için şifresini verdiğini anlatan baba Görün, “Ben onun şifreyi unuttuğunu sanıyordum. O şifreyi girerek yükleme yapmaya devam etmiş. Çok da bilinçli bir harcama değil. Çünkü domates satın almış. Bu bir program, indirme değil. Bu herkesin düşebileceği tuzaktır. Diğer çocuk ve ailelerin dikkatli olması lazım. İşe yarasaydı domateslerle salça yapacaktık” diye konuştu. Oğlunun yaptığı harcamalarla ilgili Apple’a itirazda bulunduğunu kaydeden Ömer Faruk Görün sözlerini şöyle sürdürdü: “Toplam 600 lira civarında bir harcama yapılmıştı. Toplam 9 tane indirim yapılmış. Ben bunların 7’sine itiraz ettim. Utandığım için ufak 1-2 kaleme de itiraz etme gereği duymadım. İtirazımı da internet üzerinden yaptım. Bu harcamaların yetkilendirmem dışında olduğunu belirttim. Oğlumun benden izinsiz olarak bu yüklemeyi yaptığını kaydettik. Firma itirazımızı kabul ederek parayı geri ödedi. Domateslerle oyunu zevkli hale getirecek benzin, hız, para, akıl gibi değişik ikonlar alınabilir. Takas yapmak için önce domates satın almak gerekiyor”. “BABAM ÖĞRENİNCE ÇOK KIZDI” Salih Görün ise yaşıtlarına tavsiyelerde bulunarak, “Oyun oynuyordum, istedim, aldım. Babam faturayı görünce çok kızdı. Çocuklar böyle oyunları yüklemesinler. Şimdi elimdeki domatesleri, değişik şeyler alıp harcamak istiyorum. Domateslerle araba, hız, benzin, akıl alınıyor. Bunlar keşke gerçek domates olsaydı. Onları satar, paraların içinde kaydırak yaparak yüzerdim” diye konuştu.
jersey girl 01:30
jersey girl 11.123 izlenme - 7 yıl önce ollie trinke'nin tüm yaşamı iş dışındaki zamanlarda karısı ve kızıyla geçerken beklenmedik bir ölüm yaşamını altüst eder. karısının ardından kızıyla birlikte daha mütavazi bir yaşam için baba evine geri döner. artık hayatının anlamı küçük kızı olmuştur. zamanla genç bir kadın video dükkanında tezgahtar olarak çalışan maya da yaşamına yeni anlamlar katacaktır..
vay anam vay babasının oğlu fragman 02:06
vay anam vay babasının oğlu fragman 10.870 izlenme - 7 yıl önce vay anam vay babasının oğlu filminin yayınlanan en son fragmanı.
Babasının Söylediği Şarkıya Ağlayan Çocuk (Arabesk İçerir) 01:50
Babasının Söylediği Şarkıya Ağlayan Çocuk (Arabesk İçerir) 3.980 izlenme - 4 yıl önce Babasının Söylediği Şarkıya Ağlayan Çocuk (Arabesk İçerir)
İlk Kez Babasının İkizini Gören Çocuk Tepkisi 01:39
İlk Kez Babasının İkizini Gören Çocuk Tepkisi 2.825 izlenme - 3 yıl önce Kafası biraz karışmışa benziyor. Sizce de öyle değil mi? Hahaha. Başka bir bebek tepkisi için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/148808/babasinin-sakalsiz-halini-ilk-kez-goren-bebek-tepkisi
Babasının Horlamasından Korkan Bebek 00:31
Babasının Horlamasından Korkan Bebek 4.987 izlenme - 6 yıl önce
Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebek Tepkisi 01:27
Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebek Tepkisi 1.821 izlenme - 3 yıl önce Sevimli kız çocuğu yıllarca alışmış kaptan mağara adamı gibi babasını görmeye. Sakalsız halini görünce verdiği tepki gerçekten çok komik , özellikle selam vermesi. İyi seyirler.
Gökçe - Babasının Kızı (2014 Yepyeni) 03:37
Gökçe - Babasının Kızı (2014 Yepyeni) 1.354 izlenme - 4 yıl önce Gökçe - Babasının Kızı - Yeni Albüm Yeni Şarkı 2014 Orjinal Kayıttan İlk Kez İzlesene Com'da
Kız Bebek Babasının Gülüşünden Korkuyor 00:25
Kız Bebek Babasının Gülüşünden Korkuyor 1.922 izlenme - 4 yıl önce Kız Bebek Babasının Gülüşünden Korkuyor
Babasının Horlamasından Korkan Bebek 00:31
Babasının Horlamasından Korkan Bebek 1.251 izlenme - 6 yıl önce
Babasının Kamyonunu Çalan Çocuklar 01:00
Babasının Kamyonunu Çalan Çocuklar 1.870 izlenme - 4 yıl önce Babasından Gizlice Kamyon Kaçıran Çocuklar İnternetin Yeni Fenomeni
Babasının Kamyonunu Çalan 9 Yaşındaki Velet 02:41
Babasının Kamyonunu Çalan 9 Yaşındaki Velet 937 izlenme - 3 yıl önce Bebeler babasının kamyonunu çalmış, usta şoför misali kullanıyor. Şaştım kaldım, hem yeteneğe, hem cesarete. Tabi ki kötü bir sonuç çıksaydı da aynı kararlılıkla söverdim o ayrı.
jersey girl fragmanı 4 02:31
jersey girl fragmanı 4 1.888 izlenme - 6 yıl önce ollie trinke'nin tüm yaşamı iş dışındaki zamanlarda karısı ve kızıyla geçerken beklenmedik bir ölüm yaşamını altüst eder. karısının ardından kızıyla birlikte daha mütavazi bir yaşam için baba evine geri döner. artık hayatının anlamı küçük kızı olmuştur. zamanla genç bir kadın video dükkanında tezgahtar olarak çalışan maya da yaşamına yeni anlamlar katacaktır..
Babasının Söylediği Şarkıya Ağlayan Çocuk (Arabesk İçerir) 01:50
Babasının Söylediği Şarkıya Ağlayan Çocuk (Arabesk İçerir) 764 izlenme - 2 yıl önce Arabeski damarlarına kadar hisseden ve ağlayan ufaklığın videosu. Maşallah diyor ve izliyoruz efendim. Burdan özenilmiş kuvvetle ihtimal; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/155580/annesinin-soyledigi-sarkiya-duygulanan-bebek
ezel 42 bölüm   ezel  anne ve babasının karşısına 04:15
ezel 42 bölüm ezel anne ve babasının karşısına 1.899 izlenme - 7 yıl önce ezel 42 bölüm ezel anne ve babasının karşısına çıkar
üfff, baba ayakların kokuyo  :)) 00:37
üfff, baba ayakların kokuyo :)) 1.750 izlenme - 8 yıl önce bebiş babasının ayaklarını koklamış,yüz ifadesine bakın)))
Dağdaki Babasının Operasyonunu Anlatan Çocuk 01:41
Dağdaki Babasının Operasyonunu Anlatan Çocuk 689 izlenme - 3 yıl önce Babasının hikayesini anlatan bu çocuk, babasından çok etkilenmiş olacak'ki bu olayı herkesle paylaşma gereği duymuş.
Şeker Hamurundan Babasının Büstünü Yaptı 02:04
Şeker Hamurundan Babasının Büstünü Yaptı 188 izlenme - 11 ay önce Begüm Uzun, pastahane işleten babasından öğrendikleriyle artık kendi sanatını yapıyor. Pastadan benzetmeler yaparak kendi sanatını ortaya koyan genç sanatçı, dünya devi bir marka olmak için gece gündüz çalışıyor. Üç yıl önce temelden aldığı eğitimin yanı sıra Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) Milli Takım Şefi Tuba Geçkil’den de eğitim alan Begüm Uzun, babasının da üç boyutlu benzetmesini yaptı.
babasının kızı 03:05
babasının kızı 1.099 izlenme - 9 yıl önce yeşil eşofmanlı benim kızım bütün koreagrafi kızıma ait
Babasının Kamyonunu Çalan Veletler 01:00
Babasının Kamyonunu Çalan Veletler 698 izlenme - 4 yıl önce Babasının Kamyonunu Çalan Veletler
Pamir İn  Babasının Yıkıldığı An !! Pamir Dikdik İ Türkiye Arıyordu !! 00:25
Pamir İn Babasının Yıkıldığı An !! Pamir Dikdik İ Türkiye Arıyordu !! 415 izlenme - 4 yıl önce Oğlu Pamir'in Cansız Bedenine Yan Villanın Havuzunda Ulaşıldığı Haberini Alan Acılı Baba, İki Kişinin Yardımıyla Yürüyebildi. Sarıyer'de Dün Kaybolan 3.5 Yaş...
minik bebek sakar babasının kurbanı oldu 00:39
minik bebek sakar babasının kurbanı oldu 773 izlenme - 8 yıl önce
Efektlerle Oğlunu Web Yıldızı Yapan Baba 02:24
Efektlerle Oğlunu Web Yıldızı Yapan Baba 396 izlenme - 3 yıl önce Öncesinde özel bir efekt şirketinde çalışan baba, var olan yeteneğini çocuğu üzerinde kullanarak ona bir kapı açmış bu şekilde, elin oğlunda ne şans var lan milletteki babaya bak, benim en yakın fotom 9 yaşımda mavi önlükle çekilmiş!! çocuk videodan ünlü olmuş, Kongo'da bile bu çocuğu konuşuyorlarmış!!
Babasının Oğlu 00:52
Babasının Oğlu 409 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Kuzey Güney 1. Bölüm Babasının Kuzeyi Dövdüğü Sahne 02:43
Kuzey Güney 1. Bölüm Babasının Kuzeyi Dövdüğü Sahne 570 izlenme - 5 yıl önce Kuzey´ım Benım Yazık Ya
Babasının Şiddetinden Korkan Çocuğun Yaratıcı Buluşu 00:49
Babasının Şiddetinden Korkan Çocuğun Yaratıcı Buluşu 253 izlenme - 4 yıl önce Unıcef, Anne Babasından Dayak Yiyen Ve Şiddet Gören Çocukların Durumuna Dikkat Çekmek İçin Yaratıcı Bir Reklam Çekti.
Doğum Gününde Babasının Cenazesi Kalacak 02:03
Doğum Gününde Babasının Cenazesi Kalacak 337 izlenme - 6 yıl önce Doğum Gününde Babasının Cenazesi Kalacak