Hoşgeldiniz!

bacak lobisi

Adnan Oktar Night Club 06:41
Adnan Oktar Night Club 3.093 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın eğlence anlayışı Ankara pavyonları kıvamında tek fark oynayan kızların internayşınıl olması.Alona hocamıza sarı çok yakışmış.Bir kez daha Adnan hocamızın Evrim teorisini yerle bir etti.Maşallah.
Adnan Oktar Rock'n Roll House 02:21
Adnan Oktar Rock'n Roll House 2.373 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın Brazilyalı talebesinin ve aslanın Little Richard şarkısı eşliğindeki performansını izliyoruz.
Adnan Oktar - Ham Yaparım Seni (Öpücük İçerir) 02:24
Adnan Oktar - Ham Yaparım Seni (Öpücük İçerir) 2.135 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamız kendisini baştan çıkaran Brazilyalı talebesini çok özlemiş.Hatta ay miss you derken o kadar içten söylüyor ki.Adnan hocamız bir kez daha Evrim teorisini çürüttü.Maşallah.
Adnan Oktar Neden Evlenmedi? 01:42
Adnan Oktar Neden Evlenmedi? 1.766 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızı neden evlenip üç çocuk yapmadığını açıklamış. Duygulanmamak elde değil. Maşallah
Kedicikleri Üçlemek - Adnan Oktar (Göz Kırpma İçerir) 04:00
Kedicikleri Üçlemek - Adnan Oktar (Göz Kırpma İçerir) 2.047 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamız dünyanın dört bi tarafındaki talebelerinden bazılarını programına konuk etmeye devam ediyor. Alona isimle ablamızın maşallahı var. Maşallah.
Kobra Adnan Oktar Şov 03:30
Kobra Adnan Oktar Şov 2.443 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın iki Brazilyalı talebesine roman ezgileri eşliğinde oryantal oynattırıyor.Yakışır hocamızı. Maşallah.
Adnan Hoca'nın Zoomcuyla İmtihanı 2 - (Alona Hoca İçerir) 01:51
Adnan Hoca'nın Zoomcuyla İmtihanı 2 - (Alona Hoca İçerir) 1.894 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın nedir bu kameramanlardan çektiği. Alona hanımından maşallahı var. Maşallah.
Adnan Oktar'ın Slovak Talebesi 01:28
Adnan Oktar'ın Slovak Talebesi 1.319 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamız interneyjıl talebe ağına sahip olduğunu birkez daha gözler önüne seriyor.Maşallah.
İrina'nın Ağzından Kendi İsminin Telaffuzu 00:58
İrina'nın Ağzından Kendi İsminin Telaffuzu 1.534 izlenme - 2 yıl önce Dwayne Johnson ile başrollerin de oynadığı Hercules adlı film tanıtımı amaçlı Craig Ferguson programına konuk olan İrina sunucunun adının teleffuzunu sorması üzerine bi güzel telaffuz ediyor.İrina, sunucuya soyadının ne olduğunu soruyor tabi ki bi çok insan gibi Shayk olan kısmını biliyor. Soyadının tam halini kendi ağzından dinliyoruz.
Adnan Hoca'nın Programında Format Değişikliğine Gitmesi 01:08
Adnan Hoca'nın Programında Format Değişikliğine Gitmesi 1.286 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın kedicikleri göğüslerini gere gere programda konuk olurlardı. Fakat Bülent Arınç'ın sözlerinden sonra format değişikliğine gitti. Adnan hoca ve talebelerinin nasıl ayakta kaldığını sütun bacaklar ile göstermekte. Fakat hiç bişi MMnin yerini tutamaz.Maşallah.
Adnan Oktar - Prens Charles Hakkında (Yeni Ürün İçerir) 00:42
Adnan Oktar - Prens Charles Hakkında (Yeni Ürün İçerir) 1.516 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamız Prens Charles'ın İslamiyet üzerine söylediği sözleri değerlendiriyor.Maşallah.
Adnan Oktar Miss Talebe'14 Birincisi (Aşkısı İçerir) 01:03
Adnan Oktar Miss Talebe'14 Birincisi (Aşkısı İçerir) 669 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın en sevdiği talebelerinden bizimde güzelliğine bayıldığımız Alona hocamıza duymuş olduğu sevgiyi kelimelere döküyor.
Adnan Oktar - Sahte Mehdiler Helak Olur (Alona Hoca İçerir) 02:23
Adnan Oktar - Sahte Mehdiler Helak Olur (Alona Hoca İçerir) 506 izlenme - 2 yıl önce Hocamız mehdilik ve mehdiyet üzerine söylediği sözler.Alona hocamızı az gösterdi ama olsun.Maşallah
Adnan Oktar ile İngilizce Öğreniyorum (Adriana Lima Benzeri İçerir) 05:03
Adnan Oktar ile İngilizce Öğreniyorum (Adriana Lima Benzeri İçerir) 750 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın yabancı talebeleri vasıtasıyla bizlere bir lisan bir insan demek olduğu göstermekte. Hocamızı dili çok iyi kullanıyor. Maşallah.
Adnan Oktar'ın Olga'sı (Adnan Hoca İngilizcesi İçerir) 01:18
Adnan Oktar'ın Olga'sı (Adnan Hoca İngilizcesi İçerir) 566 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamız Ukrayna'daki olaylardan ötürü sıkıntı çeken talebelerine evini açtığı ve ne kadar hayır sever olduğunu bi kez daha gözler önüne seriyor.Maşallah.
Adnan Oktar'ın Sırp Talebesi Maya 00:58
Adnan Oktar'ın Sırp Talebesi Maya 468 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızı ve talebelerini çok özledik biliyorum. Adnan hocamız sezonu açmış ve interneyşınıl talebe ağından bi talebesini konuk etmiş. Maşallah.
Adnan Oktar'ın Sırp Talebesi Maya 00:58
Adnan Oktar'ın Sırp Talebesi Maya 562 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hocamızı Ve Talebelerini Çok Özledik Biliyorum. Adnan Hocamız Sezonu Açmış Ve İnterneyşınıl Talebe Ağından Bi Talebesini Konuk Etmiş. Maşallah.
Kobra Adnan Oktar Şov 2 01:29
Kobra Adnan Oktar Şov 2 524 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın dergahı bütün renkten insanlara açık bir ortam.Musiki sevgisi belli kalıplarda olmayan bir zevke sahip Adnan hocamız.Maşallah.
Adnan Oktar Rock'n Roll House 02:21
Adnan Oktar Rock'n Roll House 529 izlenme - 3 yıl önce Adnan hocamızın Brazilyalı talebesinin ve aslanın Little Richard şarkısı eşliğindeki performansını izliyoruz.
Fadime'nin Düğününde Halay Çekmek - Adnan Oktar 03:12
Fadime'nin Düğününde Halay Çekmek - Adnan Oktar 223 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamız programında icra ettirdiği folklor çalışmalarına daha orijinal olsun diye aslanlarına kasketli halay çektirmiş. Bi kez daha Evrim savunucularını mağlup ediyor.Maşallah.
Adnan Oktar'dan Brezilya - Almanya Maçı Yorumu 02:16
Adnan Oktar'dan Brezilya - Almanya Maçı Yorumu 208 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın Brazilya'nın yenilgisi hakkında bi iki kelam etmiş. Maşallah.
Adnan Oktar Miss Talebe'14 Birincisi (Aşkısı İçerir) 01:03
Adnan Oktar Miss Talebe'14 Birincisi (Aşkısı İçerir) 283 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hocamızın En Sevdiği Talebelerinden Bizimde Güzelliğine Bayıldığımız Alona Hocamıza Duymuş Olduğu Sevgiyi Kelimelere Döküyor.
Adnan Oktar'ın Slovak Talebesi 01:28
Adnan Oktar'ın Slovak Talebesi 178 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hocamız İnterneyjıl Talebe Ağına Sahip Olduğunu Birkez Daha Gözler Önüne Seriyor.maşallah.
Adnan Oktar'dan Brezilya - Almanya Maçı Yorumu 02:16
Adnan Oktar'dan Brezilya - Almanya Maçı Yorumu 119 izlenme - 3 yıl önce Adnan hocamızın Brazilya'nın yenilgisi hakkında bi iki kelam etmiş. Maşallah.