Hoşgeldiniz!

bacaklı

Altı Bacaklı Bebek Doğdu! 01:19
Altı Bacaklı Bebek Doğdu! 80.889 izlenme - 5 yıl önce Hindistan'da ender rastlanan genetik bir anomaliye sahip olan bebek altı bacaklı doğdu.
Dünyanın En Uzun Bacaklı Kızı 01:34
Dünyanın En Uzun Bacaklı Kızı 55.323 izlenme - 8 yıl önce mükemmel şaka
Dev Bacaklı Kadın 00:55
Dev Bacaklı Kadın 14.824 izlenme - 8 yıl önce dev bacaklı kadın
Ay Gidiyor Çılbır Bacaklı Kaynanam 01:03
Ay Gidiyor Çılbır Bacaklı Kaynanam 9.826 izlenme - 6 yıl önce ay gidiyor çılbır bacaklı kaynanam
Tek Bacaklı Dansçı - Hindistan 01:58
Tek Bacaklı Dansçı - Hindistan 2.002 izlenme - 2 yıl önce Bu Hintli hanım kız, tek bacağı olmamasına rağmen Yeteneksizsiniz Hindistan yarışmasına katılmış ve ben dahil pek çok sağlam iki bacağı olanlardan güzel dans etmiş. Keyifle izliyoruz
İki Bacaklı Köpeğin İlk Defa Sahille Buluşması 02:14
İki Bacaklı Köpeğin İlk Defa Sahille Buluşması 1.909 izlenme - 3 yıl önce Dunacn Lou adındaki köpek iki bacaklı köpek ilk defa sahilde koştu. İki bacağı olmadan dünyaya gelen Dunacn Lou adındaki köpeğin sahilde ilk defa koşmasına şahit olacaksınız.
Üç Ayaklı Tavuk Görenleri Şaşırtıyor 01:22
Üç Ayaklı Tavuk Görenleri Şaşırtıyor 1.971 izlenme - 3 yıl önce Ordu'da Merkeze Bağlı Eyüplü Köyünde Bir Üreticiye Ait Üç Ayaklı Tavuk, Görenleri Şaşırtıyor.
Böyle Yetenek Görülmedi! Tek Bacaklı Hintli Dansçı! 03:08
Böyle Yetenek Görülmedi! Tek Bacaklı Hintli Dansçı! 1.820 izlenme - 2 yıl önce Böyle Yetenek Görülmedi! Tek Bacaklı Hintli Dansçı!
sekiz bacaklı çiçek motifi 05:18
sekiz bacaklı çiçek motifi 3.590 izlenme - 6 yıl önce sibel yüksel sekiz bacaklı çiçek motifinin yapımını anlatıyor.
Naci Gökçe - Baston Bacaklı Gelin 01:10
Naci Gökçe - Baston Bacaklı Gelin 2.360 izlenme - 5 yıl önce
'ahtapot çocuk' ameliyat oldu 01:23
'ahtapot çocuk' ameliyat oldu 1.501 izlenme - 6 yıl önce geçen yıl hindistan'da doğan 4 kollu 4 bacaklı minik rishab geçirdiği ameliyatla fazla kol ve bacaklarından kurtuldu.
eight legged freaks 02:05
eight legged freaks 1.656 izlenme - 6 yıl önce arizonada küçük bir kasabayı insanlar için cehenneme çeviren br olay yaşanır. kasabayı tehdit eden zehirli atıklardan diğer canlılar gibi örümceklerde etkilenir ve hızla büyümeye başlayarak kasabaya yayılırlar. artık kasaba halkı bu 8 bacaklı canavarlarla savaşmak için kolları sıvamalıdır.
Osmaniye'de Kömürlükte Bulunan Garip Hayvan İskeleti 01:37
Osmaniye'de Kömürlükte Bulunan Garip Hayvan İskeleti 322 izlenme - 2 yıl önce Bütün garip olaylar Adana yöresinden çıkıyor nedense, bu sefer de bu iskelet türemiş, aslında ilginç, bir günde mi çürümüş lan bu hayvan yoksa hayvan iskelet olarak mı yaşayıp ölmüş, tamam zıçtım kabul ediyom. veterinerin konuşması da bana şu olayı hatırlattı; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/42362/dev-fare Kaynak: Anadolu Ajansı
4 bacaklı tavuk görenleri şaşırtıyor 00:37
4 bacaklı tavuk görenleri şaşırtıyor 608 izlenme - 4 yıl önce Bu tavuk doğuştan 4 bacaklı
Filipinler'de 4 Bacaklı Yılan Yakalandı 00:34
Filipinler'de 4 Bacaklı Yılan Yakalandı 207 izlenme - 1 yıl önce Filipinlerde yakalanan ve 4 bacağı olması sebebiyle ejderha olabileceği söylenen canlının aslında bir kertenkele türü olduğu bildirildi. Ülkemizde de kör yılan olarak adlandırılan kertenkele ile akraba olan bu canlı görenlerde ilgi uyandırdı.
Beyin Yakan Japon Animasyonu 03:24
Beyin Yakan Japon Animasyonu 317 izlenme - 2 yıl önce Efendim evvel zaman içinde neresi olduğu bilinmeyen bir yerde Sayuri adında bir kız, kocası, annesi ve babasıyla yaşarmış. Bu güzel hikayenin devamını hep birlikte izliyoruz. Not: Tam ekran izleyin , tercihen kulaklık kullanabilirsiniz.
Nursel İle Ramazan Sofrası - Bacaklı Çorba Tarifi 10:53
Nursel İle Ramazan Sofrası - Bacaklı Çorba Tarifi 46 izlenme - 4 ay önce “Nursel ile Ramazan Sofrası”nın yeni bölümünde Tokat yöresine ait yemekler yapıldı. Nursel Ergin’in konuğu Mehtap Yıldız, Tokat’a özgü "Tokat Kebabı", "Cevizli Haşhaşlı Çörek", "Leylek Giliği" ve "Bacaklı Çorba" yaparak izleyenlere lezzet dolu dakikalar yaşattı.
2 Bacaklı Köpeğin Muzice Öyküsü 03:25
2 Bacaklı Köpeğin Muzice Öyküsü 367 izlenme - 5 yıl önce 2 bacaklı köpeğin muzice öyküsü
Sekiz Bacaklı Canavarlar - Fragman (2002) 01:07
Sekiz Bacaklı Canavarlar - Fragman (2002) 141 izlenme - 1 yıl önce Konusu: Küçük bir maden kasabasında yaşayanlar, bir kimyasal sızıntı yüzünden bölgede yaşayan yüzlerce küçük örümceğin bir gecede devasa boyutlara ulaştığını farkederek dehşete kapılırlar. Kasabayı bu korkunç yaratıklardan koruma görevi ise maden mühendisi Chris (David Arquette), Şerif Parker (Kari Wuhrer) ile onun oğlu ve kızının da arasında bulunduğu gruba düşmüştür
Protez Bacaklı Ponpon Kız 02:25
Protez Bacaklı Ponpon Kız 123 izlenme - 3 yıl önce Hayata küsmeyen protez bacaklı ponpon kız 31.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Protez bacaklı ponpon kız' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dört Bacaklı Tavuk 00:37
Dört Bacaklı Tavuk 148 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'ın kuzeydoğu Kitam köyünde yumurtadan çıkan daha önce hiç görülmemeiş dört ayaklı tavuk
Tek Bacağıyla Futbolculara İlham Kaynağı Olan Genç 02:00
Tek Bacağıyla Futbolculara İlham Kaynağı Olan Genç 92 izlenme - 3 yıl önce Nico Calabria isimli 19 yaşındaki genç doğuştan tek bacağı olmasına rağmen futbol oynamasıyla tüm dünyanın takdirini topladı. Brezilya’da tüm eleştiri ve ülkedeki karşıt eylemlere rağmen bu yaz yapılacak 2014 FIFA Dünya Kupası‘nın reklamları kapsamında doğuştan tek bacağı olmayan Nico Calabria‘nın hikayesi ülkedeki herkesin takdirini topladı. Dev organizasyon için harcanan para nedeniyle sağlık ve eğitim harcamalarından kısılması, kentsel dönüşüm adı altında varoşlarda yaşayanların sürülmesi ve stadyumlarda çalışan işçilerin ölümleri nedeniyle yoğun protestolara neden olan 2014 FIFA Dünya Kupası için bu kez tüm insanlar tek yürek oldu. REKLAM YÜZÜ OLDU Doğuştan tek bacağı olmayan 19 yaşındaki Nico Calabria, küçüklüğünden beri azmiyle herkesi kendine hayran bıraktı. Futbol, basketbol, paten gibi birçok sporla ilgilenen Nico, hikayesiyle bir enerji içeceği firmasının reklam yüzü oldu. YOUTUBE'A YÜKLENEN VİDEOYLA ADINI DUYURMUŞTU Daha önce de kendisi için düzenlenen yardım kampanyaları sayesinde ismi az da olsa duyulan genç oyuncunun attığı bir golün videosu internet fenomenlerinden biri haline gelince içecek firmasını dikkatini çekti. Bu video sayesinde reklam kampanyasının bir parçası olan Nico Calabria,atletik bir aileden geldiğini ve yaptıklarında ‘sıradışı’ bir şey olmadığını söyledi. Kendisinin kahramanlaştırılmasına karşı çıkan genç oyuncu, kariyerini ABD’nin ampüte futbol takımında sürdürüyor.
Tek Bacaklı Futbol Yıldızı! 02:01
Tek Bacaklı Futbol Yıldızı! 68 izlenme - 2 yıl önce Nico Adlı Çocuğun Tek Bacağıyla Harikalar Yaratması
3 Bacaklı Kedi İlgi Odağı Oldu 01:33
3 Bacaklı Kedi İlgi Odağı Oldu 47 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale'de, trafik kazası sonucu bir ayağını kaybeden Engin Tolun, kendisiyle aynı kaderi paylaşan ‘Sıdıka'ya sahip çıktı. 3 bacaklı ‘Sıdıka' adlı kedi, yaşama azmiyle görenleri de şaşırtıyor.
Tek Bacaklı ' Break Dance' Dansçısı 00:48
Tek Bacaklı ' Break Dance' Dansçısı 56 izlenme - 2 yıl önce Tek bacağı bulunan genç, tutkunu olduğu break dansı azmiyle yapamaya devam ediyor. İşte müthiş şovu...
ahmet bacaklı 03:35
ahmet bacaklı 34 izlenme - 5 yıl önce 11.11.2011 doğum günümü kutlayan herkese çok tşk ederim iyi ki varsınız..
6 Bacaklı Kuzu Şaşırttı 01:07
6 Bacaklı Kuzu Şaşırttı 6 izlenme - 10 ay önce 6 Bacaklı Kuzu Şaşırttı
Minecraft Gariplikleri{Tek-Bacaklı-Koyun!!!!} 02:31
Minecraft Gariplikleri{Tek-Bacaklı-Koyun!!!!} 6 izlenme - 7 ay önce Videoyu Begenip Paylaşmayı ve En Önemlisi Kanalıma abone olmayı unutmayın HüseyinleOyunaDevam:https://www.youtube.com/channel/UCCmE... Geniş Adam:https://www.youtube.com/channel/UCgHG... Daha Fazla Video için Kanala Abone olmayı unutmayın
Tek bacaklı kaleci 00:15
Tek bacaklı kaleci 11 izlenme - 2 yıl önce Tek bacaklı kaleciden harika kurtarışlar... Gözlerinize inanamayacaksınız. Sayfamızı beğenmeyi unutmayın sporx..
Şanlıurfa'da Altı Bacaklı Buzağı Görenleri Şaşırtıyor 00:36
Şanlıurfa'da Altı Bacaklı Buzağı Görenleri Şaşırtıyor 4 izlenme - 11 ay önce Şanlıurfa'da Altı Bacaklı Buzağı Görenleri Şaşırtıyor