Hoşgeldiniz!

bacaksız

Alkışlarlayaşıyorum Film Kuşağı Sunar - Piano Piano Bacaksız 01:20:31
Alkışlarlayaşıyorum Film Kuşağı Sunar - Piano Piano Bacaksız 5.260 izlenme - 2 yıl önce Antrakt verdiğim film kuşağı serisine 1990 yılı yapımı, zaman zaman trt'de yarım yamalak izlendiğini düşündüğüm, ya da hep "ismini çok duydum ama izlemedim bi türlü" denilen, gayet başarılı, sinemanın sinema olduğu dönemlerden bir Tunç Başaran filmi; Piano Piano Bacaksız... 1985'te yayınlanan Kemal Demirel'in "evimizin insanları" adlı romanından uyarlanmıştır ve oscar'a aday olmuştur. Lakin bildiğimiz gibi oscar tabii ki alamamış; ama 10. istanbul film festivali'nde de en iyi yönetmen ödülünü tunç başaran'a getirmiştir. Oscar'da zaten hep bi adam kayırmacalık, bi böyle taraf tutmacılık, bi gün sana bana verdiğini görmedim heykeli... Filmin konusuna gelirsem; Olaylar 1940'lı yıllarda eski ahşap bir konakta geçer. Her odasında bir ailenin oturduğu konakta yaşanılanlar, günümüzün acımasız dünyasında kopup giden dostluklar sekiz yaşındaki bir çocuğun gözüyle anlatılır. Film hakkında teknik bilgileri de şuraya iliştirip sizi filmle başbaşa bırakıyorum: Süre: 85 dakika Yönetmen: Tunç Başaran, Oyuncular: Rutkay Aziz, Meral Çetinkaya, Menderes Samancılar, Suna Selen, Yaman Okay, Ayşegül Ünsal, Taner Barlas, Cemal Şan, Serap Aksoy, Meriç Başaran, Yalçın Güzelce, Emin Sivas, Özcan Özgür, Sabriye Kara, Seslendirenler : Müşfik Kenter, Müzisyen : Can Kozlu, Görüntü Y.: Colin Mounier, Senaryo: Tunç Başaran, Senaryo (Kitap): Kemal Demirel. Ödüller: 10. uluslararası istanbul film festivali en iyi yönetmen 1992 antalya film festivali en iyi film, en iyi yönetmen 1992 istanbul sinema günleri en iyi türk filmi san sebastian en iyi film brezilya film festivali çocuk filmleri ödülü "sevgisiz hiçbir şeyin asla yaşayamayacağı bir dünya içinde var olmak, ne mutluluktur."
Bacaksız Kertenkele 01:22
Bacaksız Kertenkele 102 izlenme - 3 ay önce Bunun bir yılan ya da solucan olduğunu tahmin ederseniz yanılıyorsunuz demektir. Aslında bir Meksikalı köstebek kertenkele, bir tür bacaksız kertenkele.
bu bacaksız artistlere taş çıkarır:) 01:32
bu bacaksız artistlere taş çıkarır:) 3.375 izlenme - 9 yıl önce bu bacaksız artistlere taş çıkarır:)
Ersin Bacaksız Anadolu Lisesi Tanıtım 07:11
Ersin Bacaksız Anadolu Lisesi Tanıtım 2.790 izlenme - 7 yıl önce ersin bacaksız anadolu lisesi tanıtım
Piyano Piyano Bacaksız --- 1991 07:24
Piyano Piyano Bacaksız --- 1991 2.188 izlenme - 8 yıl önce
ohaaa ! şu bacaksıza bak.. 00:37
ohaaa ! şu bacaksıza bak.. 783 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
sevimli bacaksız 01:31
sevimli bacaksız 1.067 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Havan Batsın Bacaksız Seni 01:38
Havan Batsın Bacaksız Seni 1.175 izlenme - 7 yıl önce havan batsın bacaksız seni
Hayata Tutunmak - Nick Vujicic 05:16
Hayata Tutunmak - Nick Vujicic 706 izlenme - 3 yıl önce Abi biz hayatta ufak bi sorunla karşılaştığımızda resmen bezmiş oluyoruz.hemen herşeyden vazgeçiyoruz. Adama helal olsun, takdir ettim bir daha hayatta hiçbir şeyden vazgeçmeyeceğimi çok iyi öğreten bir video!
Piano Piano Bacaksız 07:25
Piano Piano Bacaksız 537 izlenme - 2 yıl önce 1990 yapımı Tunç Başaran filmi. Yoksulluğun insanı nasıl düşürdüğüne, paranın insanı nasıl mahvettiğine dair hüzünlü bir ders. Bir tavuktan bile dargınlıkların çıktığı kadar hassaslaşan insanlarla dolu bir ev, ve bu evi yönetmekle sorumlu bir adam.
Kolsuz Bacaksız Muhteşem Gösteri 05:00
Kolsuz Bacaksız Muhteşem Gösteri 815 izlenme - 9 yıl önce yeterki isteyin yapılmayacak hiç birşey yok mükemmel bi gösteri
Kahpe Bizansın Sindrellası (110 dk) 01:49:27
Kahpe Bizansın Sindrellası (110 dk) 280 izlenme - 2 yıl önce 2004 yapımı bir Türk filmi olan Kahpe Bizansın Sindrellası'nın baş rollerinde " Zampara Seyfettin " olarak tanınan Osman Cavcı ve Hababam Sınıfının " Bacaksızı " Tuncay Akça oynamaktadır. Filmin konusu klasik kül kedisi masalının uyarlanması olsa da filim baştan sona siyasi göndermelerden oluşmakta filmi izlemezseniz hiçbir şey kaybetmezsiniz ama Zampara Seyfettin'i severek izlediyseniz bunu da seveceksiniz vaktiniz varsa izleyin renk olur çeşit olur. Filmi geçenlerde saçma sapan uydu kanalları arasında zap yaparken gördüm bitimine yakın yakaladım gerçi ama ertesi gün uzun uğraşlar sonrası filmi buldum filmin orijinal ismi " Kahpe Bizansın Sindrellası " olsa da yayınlayan kanal ( Smart tv ) " Kül Kedisi " olarak yayınlamayı uygun görmüştü bu yüzden bulmam zaman aldı. Bunu da neden söyledim bilmiyorum filim hakkında pek bilgi yok bari açıklama uzun gözüksün.
Kurtalan Ekspres - Bacaksız 03:44
Kurtalan Ekspres - Bacaksız 249 izlenme - 6 yıl önce
Bakın Bacaksıza Sizz Neler Yapıyo!! 01:49
Bakın Bacaksıza Sizz Neler Yapıyo!! 192 izlenme - 9 yıl önce tekerleklİ sandalye canavarii kaçirmaa İzle derİm yaneee!!!!!showw burda kaçirma!!!!
bacaksız 01:32
bacaksız 160 izlenme - 9 yıl önce yetenekli güzel kız
One Direction'a Diss Atmak 01:01
One Direction'a Diss Atmak 44 izlenme - 2 yıl önce One direction denilen elemanlara tamam bizde sevmiyoruz ama bu yaptığın oldu mu genç adam yakıştımı senin ince çizgine demeyeceğim ve yorumu siz sevgili site sakinlerine bırakacağım.
Anakartların Geleceğini Asus'a Sorduk 06:22
Anakartların Geleceğini Asus'a Sorduk 3 izlenme - 2 yıl önce Asus, birçok bilgisayar bileşeninde olduğu gibi anakart pazarında da iddialı markalardan biri. Bu alandaki gelişmeleri, yenilikleri ve yeni teknolojileri Asus'tan İlker Bacaksız'a sorduk. http://shiftdelete.net/anakartlarin-gelecegini-asusa-sorduk-49590.html http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ