Hoşgeldiniz!

Baddie Winkle Videoları İzle

Instagram'ın 87 Yaşındaki En Yaşlı Genci: Baddie Winkle 04:54
Instagram'ın 87 Yaşındaki En Yaşlı Genci: Baddie Winkle 1.596 izlenme - 2 yıl önce Asıl adı Helen Van Winkle olan 87 yaşındaki teyze, yaşın sadece bir sayıdan ibaret olduğunu bize gösterdi. Instagram'da milyonu aşkın takipçisi var.
Nod One's Head & Lavid ft. Baddie Winkle - Instagrandma 02:40
Nod One's Head & Lavid ft. Baddie Winkle - Instagrandma 13 izlenme - 3 hafta önce Nod One's Head vs. Lavid – Instagrandma (feat. Baddie Winkle) [Music Video Klip 2017] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Nod One's Head vs. Lavid – Instagrandma (feat. Baddie Winkle)” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Nod One's Head & Lavid ft. Baddie Winkle - Instagrandma”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly!
Instagram'ın Yeni Fenomeni: Baddie Winkle 00:54
Instagram'ın Yeni Fenomeni: Baddie Winkle 39 izlenme - 1 yıl önce Instagram'ın yeni fenomeni: Baddie Winkle 86 yaşındaki Baddie Winkle paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyada kısa süre de fenomen oldu.
Instagram'ın 87 Yaşındaki En Yaşlı Genci - Baddie Winkle 00:15
Instagram'ın 87 Yaşındaki En Yaşlı Genci - Baddie Winkle 43 izlenme - 2 yıl önce Asıl adı Helen Van Winkle olan 87 yaşındaki teyze, yaşın sadece bir sayıdan ibaret olduğunu bize gösterdi. Instagram'da milyonu aşkın takipçisi var. 'Bir gün torunum çok şık görünüyorsun' dedi ve bu videoyu çekmeye karar verdik.
86'lık Instagram Fenomeni: Baddie Winkle 01:52
86'lık Instagram Fenomeni: Baddie Winkle 16 izlenme - 2 yıl önce Ortamlarda "bizim ruhumuz genç" demeden önce bir kere daha düşünün, çünkü eminiz ki bu yakıştırmayı bu teyzemizden daha fazla hak eden kimse yok. 80 yaşındaki ünlü yazar Joan Didion'un Celine'in modeli olarak başlattığı, sonrasında Joni Mitchell'in YSL'in marka yüzü olarak devam ettirdiği Moda akımını; 86 yaşındaki Instagram fenomeni "babaanne" Baddie Winkle, bir mayo markası olan DimePiece L.A.'in modeli olarak devam ettiriyor. Kendisinin Instagram ve Twitter hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz.