Hoşgeldiniz!

badem bıyık

Gül Ahmet Yiğit - Badem Bıyık 05:10
Gül Ahmet Yiğit - Badem Bıyık 7.082 izlenme - 2 yıl önce Bıyık nedir? Çeşitleri nelerdir? Bıyığa türkü yazılsa nasıl olur? tüm bu soruların cevaplarını veren tek çalışma Gül Ahmet Yiğitten Badem Bıyık
Bilal Göregen 2013 - Nur Talebelerine Özel Müzik Rüzgarı 02:49
Bilal Göregen 2013 - Nur Talebelerine Özel Müzik Rüzgarı 3.865 izlenme - 3 yıl önce Acun medya sayesinde ünlenen Bilal Göregen artık Nur Medya'yla anlaşma yapmış. Beatbox'a Nurbox süsü veren uzun süredir ekranlarda görmediğimiz Bilal Göregen'i yeni imajı ve 2013 stiliyle sizlere sunuyorum. İyi seyirler efendim.. Ba-ba-ba-ba-baaşlıyor, başlıyor..
Doğru Yolu Bulan Abi ve Bulduran Abiler 12:06
Doğru Yolu Bulan Abi ve Bulduran Abiler 285 izlenme - 2 yıl önce Filmdeki bıçkın delikanlımızın kardeşinin vesilesiyle abilerle tanışması ve ardından gelişen muhteşem sürükleyici hikaye... "tek kelimeyle harika bir çalışma" zaman.
Melih Gökçek - Yaşlı Kadın Taklidi 00:15
Melih Gökçek - Yaşlı Kadın Taklidi 465 izlenme - 2 yıl önce Türkiyem'in tatlı belası Melih Gökçek'in ODTÜ ormanına fidan dikmek isteyen yaşlı kadını taklit edemeyiş anları efendim. Bu arada sunucunun gülmek isteyip gülememesi de dikkatten kaçmamalı. 22 Ekim akşamı TV'de gezinirken şans eseri tam da bu ana denk geldim. Biraz bakındım kimse yüklememiş, uzun uğraşlarım sonucu tvarsivi.com'dan buldum.(görüntü o yüzden biraz tırt)
Badem Bıyığın Hazin Sonu - Mübarek Olsun! 01:11
Badem Bıyığın Hazin Sonu - Mübarek Olsun! 250 izlenme - 2 yıl önce Sevdiği kızı kendisini ekip başka biriyle gören abimiz yıkılmıştır. Ona verdiği tek şey sevgi ve alaka olmuştur ama hanım kızımız daha başka şeyler peşindedir. Ensesinden tutulmuş kedi misali kız arkadaşını enseleyen badem bıyık ince ayarı vererek oradan uzaklaşır..
Bilal Göregen 2013 - Nur Talebelerine Özel Müzik Rüzgarı 02:49
Bilal Göregen 2013 - Nur Talebelerine Özel Müzik Rüzgarı 394 izlenme - 5 yıl önce Acun medya sayesinde ünlenen Bilal Göregen artık Nur Medya'yla anlaşma yapmış. Beatbox'a Nurbox süsü veren uzun süredir ekranlarda görmediğimiz Bilal Göregen'i yeni imajı ve 2013 stiliyle sizlere sunuyorum. İyi seyirler efendim.. Ba-ba-ba-ba-baaşlıyor, başlıyor..
Mefkufsunuz TOPKAPI 1964 03:12
Mefkufsunuz TOPKAPI 1964 275 izlenme - 3 yıl önce Topkapı Sarayında sergilenen zümrütlü hançeri çalmak isteyen bir grup yabancı hırsızın hikayesini anlatan, Topkapı(1964) isimli filmin gümrük sahnesi karşınızdadır. Mr Simpson gözü pek türk polisinden kaçamayacak mefkuf olacaktır. Video da türkçe konuşmalar olup, sadece ingilizce olan kısımları altyazı olarak eklenmiştir.
Doğru Yolu Bulan Abi Ve Bulduran Abiler 12:06
Doğru Yolu Bulan Abi Ve Bulduran Abiler 111 izlenme - 4 yıl önce Filmdeki bıçkın delikanlımızın kardeşinin vesilesiyle abilerle tanışması ve ardından gelişen muhteşem sürükleyici hikaye... "tek kelimeyle harika bir çalışma" zaman.