Hoşgeldiniz!

badi ekrem

Hababam Sınıfı'nın Yayınlanmayan Sahneleri 03:03
Hababam Sınıfı'nın Yayınlanmayan Sahneleri 12.935 izlenme - 2 yıl önce Bu sefer nostaljinin dibine vuran bi paylaşımla karşınızdayım. Bu sahneleri bende ilk defa izledim umarım sizde beğenirseniz.
Hababam Sınıfı - Badi Ekrem 01:52
Hababam Sınıfı - Badi Ekrem 14.408 izlenme - 5 yıl önce badi ekrem
Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı - En Komik Sahneleri 18:11
Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı - En Komik Sahneleri 7.696 izlenme - 4 yıl önce Hababam sınıfının derlemiş harika sahneleri ve birbirinden komik olayları bu videoda.Kemal Sunal,Şener Şen,Tarık Akan,Adile Naşit ve Münir Özkul gibi ünlü sanatçıların oynadığı harika bir filmi...
Hababam Sınıfı Uyanıyor - Penaltı Atışı 02:02
Hababam Sınıfı Uyanıyor - Penaltı Atışı 1.446 izlenme - 10 ay önce Bugün paylaşılan "Neşeli Günler-Ben Amerika'dayken" filmi kesitinden sonra aklıma gelen diğer Şener Şen efsane sahnelerinden birisi. Reis badi Ekrem de olsa Ziya da olsa Maho Ağa da olsa Banker Bilo da olsa o kolpacı rolünü o kadar iyi yapıyor ki gerçekten defalarca izlesek de doymuyoruz. İyi seyirler.
Şabannnnnnnn 01:14
Şabannnnnnnn 7.071 izlenme - 11 yıl önce bu adam yaşasaydıııııı
Hababam sınıfı 01:14
Hababam sınıfı 11.846 izlenme - 11 yıl önce Beden öğretmeni Badi Ekrem(Şener Şen)den müthiş performans.İzleyin eskileri ve kaliteyi yeniden keşfedin...
Hababam Sınıfı - Ben Bu Yaz Nerdeydim? 01:13
Hababam Sınıfı - Ben Bu Yaz Nerdeydim? 3.526 izlenme - 3 yıl önce Badi Ekrem bu yaz nerdeydi? Size soruyorum Badi Ekrem bu yaz nerdeydi? Tabi ki Montreal'de, olimpiyatlarda. Hababam Sınıfı'nın harika dialoglarından biri olimpiyat muhabbeti. Hangimiz Hababam'da okumak istemedik, hangimiz bu repliği okulda bi arkadaşıyla canlandırmadı. Şimdi söyleyin bakiyim nereye geldiniz, hadi hadi.
Kung-Fu - Jenerik 02:25
Kung-Fu - Jenerik 2.353 izlenme - 3 yıl önce Efsane dizi "Kung-Fu"nun jeneriğiyle tekrar karşınızdayız...Bizim Caine Çinde kör bir hocadan kung-fu öğrenerek master olmuştu.Hocamız Caine e "çekirge" diye hitap ederdi...Daha sonralardan bir grup kötü çinli Caine nin hocasını öldürmüştü.Ama hocasının kanını yerde koymamaya yemin eden Cainede onları öldürmüştü.Daha sonra ülkesi Amerikaya dönen Caine etrafındakilere iyilik,ihsan,felsefe dağıtmış önüne çıkan kötü admalarıda bi güzel haşat etmişti...(Ahh Badi Ekrem & İnek Şaban sizi çok özlüyoruz.)
Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor - Hürrem Hocanın Tanışması 02:41
Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor - Hürrem Hocanın Tanışması 1.747 izlenme - 2 yıl önce Okulun yeni Biyoloji Öğretmeni öğretmeni Hürrem Hanım okulun diğer öğretmenleriyle tanışıyor efendim. Namusuna fazlasıyla düşkün olan yeni hoca ile okulun gediklileri arasındaki ilk temas anı oldukça keyifli.
Hababam Sınıfı - Badi Ekrem ile Vitaminleri Öğreniyorum 00:57
Hababam Sınıfı - Badi Ekrem ile Vitaminleri Öğreniyorum 2.557 izlenme - 3 yıl önce İnek Obası'nın karnının acıkması üzerine "Oynak Beyi" Badi Ekrem yanına "oda başı" Şaban ve yavru kurtlarını alarak ormanda yemek bulmaya çalışır.
Hababam Sınıfı - Penaltı 01:05
Hababam Sınıfı - Penaltı 1.610 izlenme - 3 yıl önce Hepimiz izlerken gülmekten karnımızın ağrıdı sahne. Şaban (kemal sunal) kullandığı penaltı büst gibi duran Badi Ekrem'in yüzünde patlaması. Bunun sonuçu tüm sporlarda altın madalya sahibi Badi Ekrem futbolda niye gümüşte kaldığını bize ispatlıyor.
Çılgın Bakire Hürrem - Öğretmenler Odası Çılgınlığı 02:47
Çılgın Bakire Hürrem - Öğretmenler Odası Çılgınlığı 1.589 izlenme - 3 yıl önce Yine Hürrem ve yine onun iffetini koruma mücadelesi...Okula yeni gelen biyoloji öğretmeni Hürremin her söyleneni yanlış anlaması üzerine ortaya çıkan komik sahneleri gözler önüne seriyoruz... Benim Notum: Badi Ekremde aldı Hürremin gazabından nasibini...
Hababam Sınıfı Dokuz Doguruyor 01:16
Hababam Sınıfı Dokuz Doguruyor 1.512 izlenme - 4 yıl önce Hürrem Ve Badi Ekrem :d
Şener Şen - Ben Bu Yaz Nerdeydim ? 04:24
Şener Şen - Ben Bu Yaz Nerdeydim ? 1.356 izlenme - 4 yıl önce Şener Şen ve Kemal Sunal Hababam Sınıfı Uyanıyor filminde bir araya geliyor.Kemal Sunal öğrenci,Şener Şen ise Beden Öğretmeni oluyor.İşte komik bir sahne...
Hababam Sınıfı - Al Sana Bilmem Kimin Parmağı 01:11
Hababam Sınıfı - Al Sana Bilmem Kimin Parmağı 1.345 izlenme - 3 yıl önce Hababam Sınıfı'nın unutulmaz karekterlerinden bir tanesi olan "Badi Ekrem" hayatının en büyük hatasını yapar ve Hürrem hoca ile aynı masada bulunur.Eline erkek eli değmemiş,kız oğlan kız olan Hürrem hoca,Bilo ağanın gönderdiği müstehcen tatlıları görünce çılgına döner ve bu durumun tüm faturasını Badi Ekreme keser.
Hababam Sınıfı - Aslan Gibi Bir İnek 01:36
Hababam Sınıfı - Aslan Gibi Bir İnek 1.126 izlenme - 3 yıl önce Şener Şen ve Kemal Sunal..Onlar hakkında bilgilendirme ve açıklama yazmaya nereden nasıl başlanır ki ? Doğduğum gün şuursuzca izlemeye başladığım , her biri tüm oscar ödüllerine layık , 30 küsür senedir hala karnıma ağrılar girerek izlediğim o efsane filmlerin kahramanları. Münir Özkul,Şener Şen,Adile Naşit, Tarık Akan,Kemal Sunal,Halit Akçatepe ve niceleri..Hayatta olanları saygıyla selamlıyor , aramızdan ayrılmış olanları da alkışlarla yaşatıyoruz efendim.
Hababam Sınıfı - Kiremit Sahnesi (Restorasyonlu Görüntü) 01:56
Hababam Sınıfı - Kiremit Sahnesi (Restorasyonlu Görüntü) 975 izlenme - 3 yıl önce Hababam Sınıfı restorasyon serisinin ilk videosu olan Müfettiş sahnesinin ardından şimdi de yine unutulmaz sahnelerden biri olan Badi Ekrem'in kiremit kırışına daha doğrusu kıramayışına şahit olacağımız o anları size sunmak istedim. İyi seyirler.
Banzai - Chinese Kung Fu 03:06
Banzai - Chinese Kung Fu 1.392 izlenme - 3 yıl önce Hababam Sınıfı Tatilde'nin meşhur Fung Hu sahnesinde ve Müjdat Gezen'in Aptal Şampiyon filminde çalan Kung Fu şarkısı.
Hababam Sınıfı - Cirit Atma 01:49
Hababam Sınıfı - Cirit Atma 948 izlenme - 3 yıl önce Hababam Sınıfı Uyanıyor filminden güzel bir sahne. Badi Ekrem daha önce denenmemiş bir atış şekli bulur ve olaylar gelişir. İzliyoruz efendim. -Cirit cirit, hadi at, -Niye lazım değil mi?
Kemal Sunal - Öğretmenler Gecesi ve Hababam Sınıfı Sohbeti (Televole - 1998) 05:12
Kemal Sunal - Öğretmenler Gecesi ve Hababam Sınıfı Sohbeti (Televole - 1998) 740 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal'ın 2.Televole videosuyla karşınızdayım.Bu video diğerinden daha nostaljik,daha göz yaşartıcı.Duygulanmamak elde değil.İzledikçe üstadı ne kadar özlediğimizi daha iyi anlıyoruz.Hababam Sınıfı sohbetini dinlerken "Keşke hiç bitmese bu sohbet" diye geçecek birçoğunuzun içinden eminim.Ali Sunal ve Fatih Ürek de var videoda.
Hababam Sınıfı - Çekiç Atmaca 01:48
Hababam Sınıfı - Çekiç Atmaca 526 izlenme - 3 yıl önce Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı filminden bir kesit.Badi ekremin çekiç dersi.Şabanın gaza gelişi ardından çekiçi onun değilde çekiçin onu yönlendirmesi sonucu kadrajdan çıkar.Badi ekremin gaza gelişi karnına yumruk yiyişi ardından hala şabanın dönmeye devam etmesi... (: alkışlarlayaşıyorum.com ayrıntılara dikkat edenlerin site.
Hababam Sınıfı - Kiremit Kırma 02:01
Hababam Sınıfı - Kiremit Kırma 727 izlenme - 3 yıl önce Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı filminden güzel bir sahne. Semra Hocaya güç gösterisi yapmak isteyen Badi Ekrem tam 7 tane kiremit kırmayı dener. Kiremitler kırılmaz ama kırılan başka bir şey vardır, Badi Ekrem'in eli. -Aklımda kaldığına göre bütün kuvveti bir noktada toplamak lazım, eeıı konsantrasyon meselesi.
Hababam Sınıfı Filminde Çalan Esrarengiz Melodi 00:57
Hababam Sınıfı Filminde Çalan Esrarengiz Melodi 674 izlenme - 3 yıl önce Duyunca Badi Ekrem'in cirit atma sahnesini hatırlayacağınız o esrarengiz müzik.Hababam sınıfı filminin müziklerini Melih Kibar üstlendiğine göre üstadın bir eseri olduğunu düşünüyorum yalnız emin de değilim kafa karıstırmak istemiyorum.Çok da güzel bir zil sesi olabilir aslında. Müzik hakkında bilgi sahibi olanlar bizleri bilgilendirirse çok mutlu olurum. Filmden alıntıdır. Not: Bulana veye getirene siteyi üstünü devrediyoruz.
Hababam Sınıfı - Badi Ekrem Kung Fu Müziği 02:58
Hababam Sınıfı - Badi Ekrem Kung Fu Müziği 751 izlenme - 3 yıl önce Chinese kungfu'dan hemen önce duyduğumuz müziktir. Eserin adı Martin Denny - Chinese Lullaby
hababam 04:00
hababam 1.252 izlenme - 10 yıl önce
Hababam Sınıfı Uyanıyor - Ben Bu Yaz Nerdeydim - Hareketli Tipografi 01:14
Hababam Sınıfı Uyanıyor - Ben Bu Yaz Nerdeydim - Hareketli Tipografi 388 izlenme - 3 yıl önce İnek Şaban ve Badi Ekrem'in komik sahnelerinden biri olan "Ben Bu Yaz Nerdeydim ?" sahnesinin hareketli tipografi çalışması. İyi seyirler.
Hababam Sınıfı - Badi Ekrem Kung Fu Müziği 02:58
Hababam Sınıfı - Badi Ekrem Kung Fu Müziği 329 izlenme - 3 yıl önce Chinese kungfu'dan hemen önce duyduğumuz müziktir. Eserin adı Martin Denny - Chinese Lullaby
İnci Pars'ın Badi Ekrem Performansı – İşte Benim Stilim 2016 12. Bölüm Gala 06:36
İnci Pars'ın Badi Ekrem Performansı – İşte Benim Stilim 2016 12. Bölüm Gala 181 izlenme - 2 yıl önce İşte Benim Stilim 2016 15 Ocak 2016 Cuma gecesi yayınlanan 12. bölümünde Yeşilçam konseptiyle ekranlara geldi. Eleme potasındaki İnci Pars, Şener Şen’in canlandırdığı “Badi Ekrem” kostümü ve performansıyla yarışmacılar tarafından nasıl değerlendirildi? Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor. YARIŞMACILAR: Aslızen, Berna Öztürk, Esra Sönmezer, İnci Pars, Pelin Suade, Elif Ece Uzun, Nil Karataş, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Esra Balamir, Tuğçe Özbudak, Yeşim Erçetin, Yasemin Öztürk, Simge Tertemiz, Hatice, Neslihan Önder
Çocuk Olmak (İleri Derece Karate İçerir) 03:52
Çocuk Olmak (İleri Derece Karate İçerir) 142 izlenme - 3 yıl önce Paralel devletin, tapelerin, sümeyye trollerinin bakan veletlerinin karşıt görüşlerin, bilal idrakının ve daha nicelerinin olmadığı bir dünya onlarınki... Belki biraz acun zırvalarından etkilenmiş olabilirler neyse Son olarak: Çocuklar öldürülmesin, şeker de yiyebilsinler.
Evrende Yolculuk 06:30
Evrende Yolculuk 198 izlenme - 3 yıl önce Bildiğiniz üzere, ilkokulda en uzak gezegen pluton diye öğrenmiştik. Bakalım o günden bu güne neler değişmiş? Ufoların varlığına bu videoyu izleyene kadar inanmıyordum. İzleyin, siz de iman edeceksiniz... Dine bağlamayın gözünüzü seveyim...