Hoşgeldiniz!

bağcık

Sahtekar kaleciden bağcık taktiği 01:02
Sahtekar kaleciden bağcık taktiği 159.780 izlenme - 6 yıl önce
Ayakkabı Bağcığı Nasıl Bağlanır? 00:45
Ayakkabı Bağcığı Nasıl Bağlanır? 7.468 izlenme - 3 yıl önce 1 Saniyede Ayakkabı Bağcığı Nasıl Bağlanır Http://fotoyorum.org Ayakkabanızın bağcıklarını 1 saniyede nasılmı bağlarsınız izleyin öğrenin :) Çok küçük bir ipucu sayesinde -gerçekten- bir saniyede ayakkabılarının bağcıklarını bağlayabileceğini biliyor muydun?
Ayakkabı Bağcıklarını Bağlat 00:52
Ayakkabı Bağcıklarını Bağlat 13.130 izlenme - 8 yıl önce yoldan geçen birine ayakkabı bağcıklarını bağlat
Dokunmadan Ayakkabı Bağlama Numarası Nasıl Yapılır 02:02
Dokunmadan Ayakkabı Bağlama Numarası Nasıl Yapılır 6.458 izlenme - 2 yıl önce Zamanında bu tarz bir video izleyip nasıl yapıldığını öğrenmek istemiştim ama bulamamıştım. Takip ettiğim bir youtube kanalı paylaşmış. Bence güzel bir numara.
Futbolcuların Krampon Bağcıkları Birbirine Dolandı 00:34
Futbolcuların Krampon Bağcıkları Birbirine Dolandı 1.660 izlenme - 11 ay önce Güney Kore ile Suriye arasında dün oynanan 2018 Dünya Kupası Asya Elemeleri A Grubu maçında sahalarda ender rastalanabilecek ilginç bir olay yaşandı. Güney Kore'nin 4. dakikada Jeong-Ho Hong'un attığı gol ile 1-0 kazandığı maçın ilk yarısında ikili mücadelede karşı karşıya gelen Koo Ja-Cheol ile Alaa Alshbli'nin ayakları birbirlerine dolandı. Güney Koreli Koo Ja-Cheol'nin kramponlarının bağcığının Suriyeli futbolcu Alaa Alshbli'nin krampon vidasına takılması sonucu iki futbolcu da yere düştü. Ayağa kalkamayan iki futbolcu durumu anlayana kadar birbirlerinden ayrılamadı ve sahalarda ender rastlanan komik bir an yaşandı. İkili mücadele sırasında futbolcuların krampon bağcıkları birbirine dolandı. Krampon vidası rakip futbolcunun ipine takılınca yerde kalan iki oyuncu da uzun süren birbirinden ayrılamadı. Oyun devam ederken iki oyuncu da ellerine kaldırarak yardım istedi.
Bağcık Bağlama Sanatı 00:35
Bağcık Bağlama Sanatı 12.409 izlenme - 10 yıl önce bağcık bağlama sanatı
Ayakkabı Bağlama Şekilleri 01:23
Ayakkabı Bağlama Şekilleri 2.061 izlenme - 2 yıl önce İşsiz bir abimizin ayakkabı nasıl farklı biçimlerde bağlanır sorusunun cevabını izliyoruz..
Dünyanın En İlginç 11 Ayakkabısı 02:03
Dünyanın En İlginç 11 Ayakkabısı 1.139 izlenme - 2 yıl önce !!Lütfen Kanala Abone Olmayı Unutmayın!! Resmi Facebook Adresim:https://www.facebook.com/aliilker.hepguler Resmi İnstagram Adresim:https://www.instagram.com/ilker_hepguler/ Lütfen videoyu beğenmeyi ve de videoyu izlemeyi unutmayın hosçakalın ;
Supermen Ayakkabı Bağcıkları Nasıl Yapılır? 04:04
Supermen Ayakkabı Bağcıkları Nasıl Yapılır? 496 izlenme - 1 yıl önce Supermen Ayakkabı Bağcıkları Nasıl Yapılır? Davehax süpermen ayakkabı bağcıklarının nasıl bağlanacağını ve yapılacağını öğretiyor.
bir ayakkabı bağcının böyle bağladığını gördünüzmü 00:30
bir ayakkabı bağcının böyle bağladığını gördünüzmü 4.357 izlenme - 10 yıl önce yorumsuz.........
Ayakkabı Bağı 00:32
Ayakkabı Bağı 1.553 izlenme - 10 yıl önce
madde 1 ayakkabı bağcıklarını bağlat 00:52
madde 1 ayakkabı bağcıklarını bağlat 646 izlenme - 8 yıl önce ayakkabı bağcıklarını yoldan geçen birine bağlat
Ayakkabı Bağlamanın En Hızlı Yöntemi 01:04
Ayakkabı Bağlamanın En Hızlı Yöntemi 143 izlenme - 2 yıl önce Ben denedim gayet de güzel oluyor, ama alışmadım malesef. Bu saatten sonra alışabilen varsa yapsın. Not:Kısa bağcıklarda da olmuyor.
ayakkabı bağlayan at 00:31
ayakkabı bağlayan at 368 izlenme - 9 yıl önce ayakkabı bağlayan at
Arab Kalecinin Uyanıklığı 01:02
Arab Kalecinin Uyanıklığı 130 izlenme - 3 yıl önce Aut atışı kullanacağı anda topu koyarken bağcığını çözüyor ve maçı soğutuyor.
Futbol Sahalarında Böyle Bir Pozisyon Daha Önce Hiç Görülmedi 00:32
Futbol Sahalarında Böyle Bir Pozisyon Daha Önce Hiç Görülmedi 20 izlenme - 11 ay önce Futbol sahalarında böyle bir pozisyon daha önce hiç görülmediİkili mücadele sırasında futbolcuların krampon bağcıkları birbirine düğümlendiKrampon vidası rakip futbolcunun ipine donalınca yerde kalan iki oyuncu da uzun süren birbirinden ayrılamadıİSTANBUL-DHA Güney Kore ile Suriye arasında...
Yolda Yürürken Bağcık Bağlama Sorunsalı 00:05
Yolda Yürürken Bağcık Bağlama Sorunsalı 78 izlenme - 3 yıl önce Yolda Yürürken Bağcık Bağlama Sorunsalı - Yeni Vine 2015
Ayakkabınızı Kolayca Bağlamanın 5 Alternatif Yolu 01:06
Ayakkabınızı Kolayca Bağlamanın 5 Alternatif Yolu 11 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Futbol Sahalarında Daha Önce Görülmemiş Olay 00:28
Futbol Sahalarında Daha Önce Görülmemiş Olay 6 izlenme - 11 ay önce Güney Kore ile Suriye arasında dün oynanan 2018 Dünya Kupası Asya Elemeleri A Grubu maçında sahalarda ender rastlanabilecek ilginç bir olay yaşandı.
Ultrasonik Yöntemle Kaşkol İpi Kesim 01:10
Ultrasonik Yöntemle Kaşkol İpi Kesim 2 izlenme - 8 ay önce Ultrasonik Yöntemle Kaşkol İpi Kesim Ultrasonik kesim teknolojisi, sanayide birçok uygulamanın daha kısa sürede yapılmasını sağlamaktadır. Kaşkol iplerinin kesimi ve yapıştırılması bu uygulamalardan biridir. Ayakkabı bağcığı, hamak ipi, eşofman ipi, kemer fitili, atlama ipi, salıncak ipi, çanta ipi, çanta kordonu gibi amaçlarla kullanılan Poliproplen, Polyester ve bir miktar da pamuktan oluşan örme kordonlar ultrasonik kesim yapıldığında uçları kesim esnasında yapışmaktadır. Alternatif kesim yöntemlerine göre hem kesme hem de yapıştırma yaptığı için zaman ve enerji tasarrufu sağlayan bir gelişmedir. Ultrasonik kesim, makine imalatçıları ve son kullanıcılar tarafından maliyet etkin bir çözüm olduğu için tercih edilmektedir. Karton ve bez çanta imalatında kullanılan klipsli kordonların imalatında da ultrasonik kaynak ve ultrasonik kesim hızla kullanım alanı bulmaktadır.