Hoşgeldiniz!

Bağcık Videoları İzle

Sahtekar kaleciden bağcık taktiği 01:02
Sahtekar kaleciden bağcık taktiği 159.261 izlenme - 5 yıl önce
Futbolcuların Krampon Bağcıkları Birbirine Dolandı 00:34
Futbolcuların Krampon Bağcıkları Birbirine Dolandı 1.622 izlenme - 1 ay önce Güney Kore ile Suriye arasında dün oynanan 2018 Dünya Kupası Asya Elemeleri A Grubu maçında sahalarda ender rastalanabilecek ilginç bir olay yaşandı. Güney Kore'nin 4. dakikada Jeong-Ho Hong'un attığı gol ile 1-0 kazandığı maçın ilk yarısında ikili mücadelede karşı karşıya gelen Koo Ja-Cheol ile Alaa Alshbli'nin ayakları birbirlerine dolandı. Güney Koreli Koo Ja-Cheol'nin kramponlarının bağcığının Suriyeli futbolcu Alaa Alshbli'nin krampon vidasına takılması sonucu iki futbolcu da yere düştü. Ayağa kalkamayan iki futbolcu durumu anlayana kadar birbirlerinden ayrılamadı ve sahalarda ender rastlanan komik bir an yaşandı. İkili mücadele sırasında futbolcuların krampon bağcıkları birbirine dolandı. Krampon vidası rakip futbolcunun ipine takılınca yerde kalan iki oyuncu da uzun süren birbirinden ayrılamadı. Oyun devam ederken iki oyuncu da ellerine kaldırarak yardım istedi.
Dokunmadan Ayakkabı Bağlama Numarası Nasıl Yapılır 02:02
Dokunmadan Ayakkabı Bağlama Numarası Nasıl Yapılır 6.414 izlenme - 1 yıl önce Zamanında bu tarz bir video izleyip nasıl yapıldığını öğrenmek istemiştim ama bulamamıştım. Takip ettiğim bir youtube kanalı paylaşmış. Bence güzel bir numara.
Ayakkabı Bağcığı Nasıl Bağlanır? 00:45
Ayakkabı Bağcığı Nasıl Bağlanır? 7.092 izlenme - 3 yıl önce 1 Saniyede Ayakkabı Bağcığı Nasıl Bağlanır Http://fotoyorum.org Ayakkabanızın bağcıklarını 1 saniyede nasılmı bağlarsınız izleyin öğrenin :) Çok küçük bir ipucu sayesinde -gerçekten- bir saniyede ayakkabılarının bağcıklarını bağlayabileceğini biliyor muydun?
Ayakkabı Bağcıklarını Bağlat 00:52
Ayakkabı Bağcıklarını Bağlat 13.129 izlenme - 7 yıl önce yoldan geçen birine ayakkabı bağcıklarını bağlat
Ayakkabı Bağlama Şekilleri 01:23
Ayakkabı Bağlama Şekilleri 1.756 izlenme - 11 ay önce İşsiz bir abimizin ayakkabı nasıl farklı biçimlerde bağlanır sorusunun cevabını izliyoruz..
Bağcık Bağlama Sanatı 00:35
Bağcık Bağlama Sanatı 12.407 izlenme - 9 yıl önce bağcık bağlama sanatı
Supermen Ayakkabı Bağcıkları Nasıl Yapılır? 04:04
Supermen Ayakkabı Bağcıkları Nasıl Yapılır? 474 izlenme - 4 ay önce Supermen Ayakkabı Bağcıkları Nasıl Yapılır? Davehax süpermen ayakkabı bağcıklarının nasıl bağlanacağını ve yapılacağını öğretiyor.
Dünyanın En İlginç 11 Ayakkabısı 02:03
Dünyanın En İlginç 11 Ayakkabısı 1.138 izlenme - 9 ay önce !!Lütfen Kanala Abone Olmayı Unutmayın!! Resmi Facebook Adresim:https://www.facebook.com/aliilker.hepguler Resmi İnstagram Adresim:https://www.instagram.com/ilker_hepguler/ Lütfen videoyu beğenmeyi ve de videoyu izlemeyi unutmayın hosçakalın ;
bir ayakkabı bağcının böyle bağladığını gördünüzmü 00:30
bir ayakkabı bağcının böyle bağladığını gördünüzmü 4.355 izlenme - 9 yıl önce yorumsuz.........
Futbol Sahalarında Böyle Bir Pozisyon Daha Önce Hiç Görülmedi 00:32
Futbol Sahalarında Böyle Bir Pozisyon Daha Önce Hiç Görülmedi 19 izlenme - 1 ay önce Futbol sahalarında böyle bir pozisyon daha önce hiç görülmediİkili mücadele sırasında futbolcuların krampon bağcıkları birbirine düğümlendiKrampon vidası rakip futbolcunun ipine donalınca yerde kalan iki oyuncu da uzun süren birbirinden ayrılamadıİSTANBUL-DHA Güney Kore ile Suriye arasında...
Ayakkabı Bağı 00:32
Ayakkabı Bağı 1.551 izlenme - 9 yıl önce
madde 1 ayakkabı bağcıklarını bağlat 00:52
madde 1 ayakkabı bağcıklarını bağlat 646 izlenme - 7 yıl önce ayakkabı bağcıklarını yoldan geçen birine bağlat
Ayakkabı Bağlamanın En Hızlı Yöntemi 01:04
Ayakkabı Bağlamanın En Hızlı Yöntemi 125 izlenme - 2 yıl önce Ben denedim gayet de güzel oluyor, ama alışmadım malesef. Bu saatten sonra alışabilen varsa yapsın. Not:Kısa bağcıklarda da olmuyor.
Arab Kalecinin Uyanıklığı 01:02
Arab Kalecinin Uyanıklığı 126 izlenme - 2 yıl önce Aut atışı kullanacağı anda topu koyarken bağcığını çözüyor ve maçı soğutuyor.
ayakkabı bağlayan at 00:31
ayakkabı bağlayan at 368 izlenme - 8 yıl önce ayakkabı bağlayan at
Futbol Sahalarında Daha Önce Görülmemiş Olay 00:28
Futbol Sahalarında Daha Önce Görülmemiş Olay 5 izlenme - 1 ay önce Güney Kore ile Suriye arasında dün oynanan 2018 Dünya Kupası Asya Elemeleri A Grubu maçında sahalarda ender rastlanabilecek ilginç bir olay yaşandı.
Ayakkabılarınızı Ukrayna Tekniği ile Daha Pratik Bir Şekilde Nasıl Bağlarsınız? 04:56
Ayakkabılarınızı Ukrayna Tekniği ile Daha Pratik Bir Şekilde Nasıl Bağlarsınız? 27 izlenme - 11 ay önce Bağcıklı bir ayakkabı kullanıyorsanız bağcık bağlamak sizin için büyük bir problem olabilir. Pratik bilgilerle hayatımızı daha kullanışlı hale getirmenin püf noktalarını bizlere sunan Dave Hax kanalı Ukrayna tekniği ile bizlere nasıl daha pratik ayakkabı bağlayacağımızı anlatıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yolda Yürürken Bağcık Bağlama Sorunsalı 00:05
Yolda Yürürken Bağcık Bağlama Sorunsalı 77 izlenme - 2 yıl önce Yolda Yürürken Bağcık Bağlama Sorunsalı - Yeni Vine 2015
Ayakkabınızı Kolayca Bağlamanın 5 Alternatif Yolu 01:06
Ayakkabınızı Kolayca Bağlamanın 5 Alternatif Yolu 9 izlenme - 5 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...