Hoşgeldiniz!

bağdaş

Son Çare: Kendinizi Geliştirin 05:07
Son Çare: Kendinizi Geliştirin 4.890 izlenme - 3 ay önce
Dedem Matrix'e Format Atmış - Kamusal Mizah 03:52
Dedem Matrix'e Format Atmış - Kamusal Mizah 5.031 izlenme - 3 ay önce Kamusal Mizah Dedem Matrix'e Format Atmış Skeci Bu adamlar bence acilen Kurcala Ekibiyle işlere girişmeli https://www.youtube.com/watch?v=04m8rXBW45g
Kamusal Mizah - Netflix İhbar Hattı 03:31
Kamusal Mizah - Netflix İhbar Hattı 5.708 izlenme - 5 ay önce Bana Marlon Brando'yu bağlayın. Ne? Marlon Brando öldü mü? Bize destek olmak için; Videomuzu paylaşabilir ya da kanalımıza abone olabilirsiniz. https://www.youtube.com/subscription_... Facebook adresimiz: https://goo.gl/p9d8WU Telif sorunu içeren eski içeriklerimizi kesintisiz izlemek için: https://goo.gl/5bztMV Twitter adresimiz: https://goo.gl/4UUtd7 Instagram adresimiz: https://goo.gl/KNl4Pf Deniz Bağdaş Instagram: https://goo.gl/g9vAf7 Mahmut Dalyan Instagram: https://goo.gl/y5NmVd Özgür Turhan Instagram: https://goo.gl/kKeA9j Kamusal Mizah Resmi İletişim Adresi: 199sokak@gmail.com Videoda kullanılan ekipman vb. bilgilere, ilgili videonun girişinde yer alan yazıdan ulaşabilirsiniz.
Histerik Youtuber - Deniz Bağdaş 02:23
Histerik Youtuber - Deniz Bağdaş 9.910 izlenme - 11 ay önce Eleştiriye açığım ama önce eleştiriye bakarım eleştiri mi diye sonra kanala bakarım onaylı mı diye.. www.kamusalmizah.com
Fatih Terim Etkisi - Kamusal Mizah 03:03
Fatih Terim Etkisi - Kamusal Mizah 2.301 izlenme - 2 ay önce Kamusal Mizah ekibi bu sefer de spor yorumcularına gönderme yapmış.
Pinokyo ve Bedelli Askerlik - Deniz Bağdaş 04:38
Pinokyo ve Bedelli Askerlik - Deniz Bağdaş 5.213 izlenme - 9 ay önce Pinokyo askerlikten kurtulabilecek mi? Askerliğini bedelli yapabilir mi? Pinokyo'nun bu derdini gören baba Gepetto, oğlu için köydeki tarlaları satar mı? Pinokyo merhametli bir evlat mı? Pinokyo'nun annesi kim? Bihter neyi itiraf edecek Firdevs Hanım, Behlül'le ne ilgisi var? Hepsi ve daha fazlası bu video'da.
Ekonomik Kriz Mi Geliyor? - Kamusal Mizah 03:02
Ekonomik Kriz Mi Geliyor? - Kamusal Mizah 13.439 izlenme - 1 yıl önce Ünlü Ekonomist Özgür Turhan, ülkemizdeki ekonomik kriz algısını yorumluyor.
Kargosu Gelmeyen Adam 02:41
Kargosu Gelmeyen Adam 6.392 izlenme - 11 ay önce Kargom dedim beklettin Bekledim, bekledim gelmedin Kim bilir hangi şubedesin 30QRL765 nolu sevdiğim benim
Siyasiler Youtuber Olursa 03:56
Siyasiler Youtuber Olursa 2.461 izlenme - 5 ay önce Görevinden kendi isteğiyle istifa etmiş bir Belediye Başkanı olarak, artık çağımızın yükselen yeni değeri Youtube'da işe başlamış bulunmaktayım. Bu videomda sizlere, iyi bir tartışma çıkarabilmeniz için tecrübelerimi aktarmak istedim. Umarım beğenirsiniz. Bu arada videoyu beğenip, paylaşmayan vatan hainidir.
Kamusal Mizah - Game of Thrones Gündemi 03:38
Kamusal Mizah - Game of Thrones Gündemi 2.371 izlenme - 6 ay önce "Westerosun pisliği, nedir sizden çektiği Öldürdü herkesi manyak karı Cersei Koskaca dünyada bir Starklar mı enayi? Tuzlamayın yolları White Walkerslar geliyor. Siz değil misiniz ejderhaya tapan Jardel'i almadı mı Cem Uzan? Ne varsa öldürdünüz uçan kaçan Tuzlamayın yolları White Walkerslar geliyor." Bize destek olmak için; Videomuzu paylaşabilir ya da kanalımıza abone olabilirsiniz. https://www.youtube.com/subscription_... Facebook adresimiz: https://goo.gl/p9d8WU Telif sorunu içeren eski içeriklerimizi kesintisiz izlemek için: https://goo.gl/5bztMV Twitter adresimiz: https://goo.gl/4UUtd7 Instagram adresimiz: https://goo.gl/KNl4Pf Deniz Bağdaş Instagram: https://goo.gl/g9vAf7 Mahmut Dalyan Instagram: https://goo.gl/y5NmVd Özgür Turhan Instagram: https://goo.gl/kKeA9j Kamusal Mizah İletişim Adresi: 199sokak@gmail.com "Alıntıdır"
Yeni Nesil Milletvekili Kavgaları (Kamusal Mizah) 02:55
Yeni Nesil Milletvekili Kavgaları (Kamusal Mizah) 2.924 izlenme - 10 ay önce "Her şey bu görüntülerle başladı sayın seyirciler, ana muhalefet partisinden Özgür Turhan ile İktidar partisinden Mahmut Dalyan arasındaki bu gerginlik, bütçe görüşmelerine de damga vurdu." "Bize Barcelona’yı alma diyenler gidip Real Madrid alıyor" "Sen benim Katalan bacılarıma da hakaret ediyorsun, Biz Barcelona’yı almasak da Katalanların arkasındayız." "Sen önce 1 milyon stres çarkı bu ülkeye hesapsız nasıl girdi, onun hesabını ver."
Kamusal Mizah - Çok Üst Düzey Bir Makyaj 03:05
Kamusal Mizah - Çok Üst Düzey Bir Makyaj 5.410 izlenme - 12 ay önce Geçenlerde bir kız arkadaşla konuşurken, makyajını sildiğinde kendini çok çirkin hissettiğinden bahsetmişti. Ben de en fazla cildin pürüzlüdür, sivilcen filan da yok zaten 21 yaşındasın dedim. Bir cilt sorunu da olmadığından bahsetti. Daha sonra fark ettim ki kadınlar makyaj yaparak idalize bir yeni ben yaratıyorlar. Daha sonra o hallerini gerçek kendileri sanıp, yüzlerini yıkadıklarında karşılaştıkları kendilerine yabancılaşıyorlar ve bu bir bağımlılık haline geliyor; eksiklik hissi yaratıyor. Kaliteli mizah içerikleriyle tanıdığımız Kamusal Mizah kanalının yeni videosunda da; kadınların makyaja ayırdıkları vakte yapılan absürt eleştiriyi, sizlerle paylaşmak istedim.
Kamusal Mizah - Dedem Splinter Usta'yı Zehirlemiş 02:26
Kamusal Mizah - Dedem Splinter Usta'yı Zehirlemiş 3.665 izlenme - 11 ay önce Kamusal Mizah'ın meşhur dedesi yeni macerasında, Rönesansın görünmeyen gerçek yüzünü açığa çıkarıyor.
Türkçe Dublajlı Makyaj Videosu #2 03:26
Türkçe Dublajlı Makyaj Videosu #2 2.630 izlenme - 9 ay önce Kamusal Mizah ekibinden seslendirmesini Özgür'ün yaptığı, Deniz Bağdaş'tan Türkçe dublajlı bir makyaj videosu izliyoruz efendim.
İnşaat da İşin İçinde - Kurcala & Kamusal Mizah 02:04
İnşaat da İşin İçinde - Kurcala & Kamusal Mizah 3.913 izlenme - 2 yıl önce Kurcala ekibi ve Kamusal Mizah ekibi birlikte skeç hazırlamış izliyoruz efenim...
Grup Bağdaş - Sömsöm 04:34
Grup Bağdaş - Sömsöm 13.992 izlenme - 7 yıl önce
Dünya'nın Sonu Kampanyası - Kamusal Mizah 03:25
Dünya'nın Sonu Kampanyası - Kamusal Mizah 3.082 izlenme - 1 yıl önce "Dolar 100 liraya çıktı ama merak etmeyin, uzmanlar 5 dakika sonra bir göktaşının Dünya'ya çarpacağını söylüyor. Dünya'nın sonu geliyor, sayın seyirciler. Sevdiklerinizle vedalaşmanız için belki de son fırsatınız..." Bizi Facebook hesabımızdan da takip edebilirsiniz: https://goo.gl/p9d8WU Telif sorunu içeren eski içeriklerimizi kesintisiz izlemek için: https://goo.gl/5bztMV Twitter adresimiz: https://goo.gl/4UUtd7 Instagram adresimiz: https://goo.gl/KNl4Pf Yourube Adresi: https://www.youtube.com/channel/UCK6XWOay4sher8keh2x1jLA admine not: arkadaşların iletişim bilgilerini silme lütfen.
Grup Bağdaş - Kozcağız Çiftetelli 02:59
Grup Bağdaş - Kozcağız Çiftetelli 12.413 izlenme - 7 yıl önce
Kamusal Mizah - Elit Başak Röportajı 02:32
Kamusal Mizah - Elit Başak Röportajı 2.927 izlenme - 2 yıl önce Kamusal Mizah'ın yeni videosunda bu sefer Elif Şafak'a gönderme var.
Mars Günlükleri - Kamusal Mizah 03:50
Mars Günlükleri - Kamusal Mizah 4.291 izlenme - 2 yıl önce Ekip arkadaşları öldükten sonra, bir de ishal sorunuyla karşılaşan Özgür, uzayda ishal olmanın ve yemek bulmanın zorluklarını anlatıyor. Bütçe yetersizliği nedeniyle vhs kasete kayıt edilen görüntüler, ufak bozulmalara rağmen, ilk ishal heyecanını hala koruyor.
Cemaat de İşin İçinde - Kamusal Mizah 02:32
Cemaat de İşin İçinde - Kamusal Mizah 4.252 izlenme - 3 yıl önce Kamusal Mizah yeni videosunda, Türk televizyonlarından oldukça aşina olduğumuz görüntüleri işlemiş.
Grup Bağdaş - Bartın Çiftetellisi 04:56
Grup Bağdaş - Bartın Çiftetellisi 8.017 izlenme - 7 yıl önce
Yönetmenler Makyaj Videosu Çekerse (Yabancı) 01:42
Yönetmenler Makyaj Videosu Çekerse (Yabancı) 1.753 izlenme - 1 yıl önce Deniz Bağdaş'ın Kamusal Mizahla beraber, youtube makyaj kanallarına farklı bir bakış açısı getirerek açtıkları, yeni youtube mizah kanalından bir video. İyi eğlenceler.
Grup Bağdaş - Zonguldak Oyun Havası 01:56
Grup Bağdaş - Zonguldak Oyun Havası 5.496 izlenme - 6 yıl önce
Deniz vs Özgür - Challenge (Cezalı) 02:20
Deniz vs Özgür - Challenge (Cezalı) 3.269 izlenme - 2 yıl önce İnanılmaz eğlenceli challange videomuz, sizce kim kazandı?
Grup Bağdaş - Bolu Zonguldak Oyun Havası 04:37
Grup Bağdaş - Bolu Zonguldak Oyun Havası 5.120 izlenme - 6 yıl önce
Grup Bağdaş - Yöresel Çiftetelli 04:55
Grup Bağdaş - Yöresel Çiftetelli 4.384 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Bartın Düğün Şenliği Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! http://www.izlesene.com/netdmuzik Netd müzik | İzlesene.com
Grup Bağdaş - Sömsöm 04:34
Grup Bağdaş - Sömsöm 2.357 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Bartın Düğün Şenliği Şarkı Sözleri(lyrics): Alaplı'nın üstünden Karga geçiyor karga Kız ben seni almaycam Dalga geçiyom dalga Ah benim sömsöm yarim Bi yolcuk öpsem yarim Öpmeyle bir şey olmaz Bi yolcuk sarsam yarim Kaptaş'ın altı bayır Yanıyom cayır cayır Baba beni evlendir Hem sevaptır hem hayır Asmalar dize kadar Gel yavrum bize kadar Sana fistan alayım Topuktan dize kadar...
Grup Bağdaş - Bartın Oyun Havası 05:30
Grup Bağdaş - Bartın Oyun Havası 3.110 izlenme - 6 yıl önce
Grup Bağdaş - Konyalım 02:24
Grup Bağdaş - Konyalım 3.739 izlenme - 7 yıl önce