Hoşgeldiniz!

bağımsız

Donald Trump - Pipisini Görmekten Çok Etkilenirim! 03:42
Donald Trump - Pipisini Görmekten Çok Etkilenirim! 8.697 izlenme - 6 ay önce Daha komedi yeni başlıyor.Ne kararlar alacak kimbilir.Gelelim size Nat Geo dan aldığım Facing Trump-Trump'a Bakış belgeselindeki konuya.Efendim Jenna Talackova erkek olarak doğmuş ama operasyonlar sonucu kadın oluyor.Kanada seçmelerinde dereceye giriyor ama Dünya Kainat Güzeli Yarışması'na ülkesini temsil etme hakkı tanındığı halde gidemiyor.Trump ın düzenlediği organizasyon Jenna yı reddediyor.Bu süreçte Trump,Jenna'nın ve Amerika'nın en saygın İnsan Hakları avukatlarından biri olan Gloria Allred ile mücadeleye girişiyor ve ergen tarzıyla demeç vermekten geri kalmıyor... Sonuç: Jenna nın açtığı davayı kazanmasıyla trans bireyler 2013 yılı itibariyle Miss Universe(Kainat Güzeli) yarışmasına katılıp,ülkelerini temsil edebiliyor.
Dış Mihraklar - Özgür Demirtaş 05:15
Dış Mihraklar - Özgür Demirtaş 10.876 izlenme - 8 ay önce Ekonomimizin dış mihraklar tarafından zarara uğratıldığını anlatanlara hocamız kısa bir ekonomi 101 dersi vermiş, umarım bir gün birileri böyle kaliteli insanlara gereken değeri verir.
Deniz Gezmiş Kendi Sesinden Savunması Mahkemesi 08:16
Deniz Gezmiş Kendi Sesinden Savunması Mahkemesi 112.297 izlenme - 9 yıl önce deniz gezmiş'in mahkeme ve çeşitli çatışma,yakalanma ve eylem görüntüleri eşliğinde kendi sesinden savunması.
Grup Yorum - Zafer Türküsü (4.bağımsız Türkiye Konseri) 02:48
Grup Yorum - Zafer Türküsü (4.bağımsız Türkiye Konseri) 17.394 izlenme - 3 yıl önce Grup Yorum 4.Bağımsız Türkiye Halk Konseri (Grup Yorum Sahnede - Zafer Türküsü)
hozan dino bete nabe süper parça 2010 03:49
hozan dino bete nabe süper parça 2010 18.434 izlenme - 6 yıl önce aşk ayrıllık özlem
RED! Filmi Fragman 01:37
RED! Filmi Fragman 12.866 izlenme - 4 yıl önce Red!'in yeni fragmanı yayınlandı! BSM- Bağımsız Sinema merkezi tarafından hazırlanan Red! belgeseli 15 Şubat'ta izleyicisiyle buluşuyor. Red!, dünya gündemin...
Danıştay Başkanını'nın Çocuklarının Ak Saray'da İşe Girmesi 01:47
Danıştay Başkanını'nın Çocuklarının Ak Saray'da İşe Girmesi 4.145 izlenme - 1 yıl önce en büyük hobisi Cumhurbaşkanıyla çay toplamak ve düğmesiz cübbesinin önünü iliklemek olan Danıştay Başkanı Zerrin Güngör'ün bu muhabbetinin neden anlaşıldı. Zerin Güngör'ün kızının Saray'da oğlu da sarayı yapan inşaat şirketinde işe girdiği anlaşıldı. bu iddialarının sorulduğu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: " Danıştay Başkanı veya bir milletvekili diye onların kızının oğlunun işsiz kalacak hali yok" dedi
Blue Jay (2016) Fragman 02:19
Blue Jay (2016) Fragman 2.015 izlenme - 10 ay önce Oyuncular: Mark Duplass, Clu Gulager, Sarah Paulson Yönetmen: Alexandre Lehmann 2016 yapımı Blue Jay filminin fragmanı.
Tek Başına Miting Yaptı 03:17
Tek Başına Miting Yaptı 3.996 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım’da yapılacak olan seçimlerde bağımsız milletvekili adayı olan Ali Osman Demirtaş, açık alanda miting yaptı. Yoldan geçen vatandaşlara vaatlerini sıralayan Demirtaş, oyların bağımsız adaylara verilmesini istedi.
Gay Futbolcular (Wonderkid) - Kısa Film 01:06
Gay Futbolcular (Wonderkid) - Kısa Film 1.547 izlenme - 1 yıl önce Dünya üzerinde LGBT’nin en zor özgürleştiği alanlardan biri de spor alanları. LGBT bireylerin halen ötekileştirmeye maruz kaldığı özellikle futbol dünyasında eşcinsel birliktelikler henüz tam anlamıyla açılıma uğrayamazken, İngiliz yapımı bir kısa film konuyu farklı bir açıdan ele alıyor. Eşcinselliğini gizleyen bir futbolcunun cinsel yönelimi açıkladıktan sonra yaşadıklarını konu eden Wonderkid, sosyal medya üzerinden ücretsiz yayınlanarak spor dünyasına ilham olmayı hedefliyor. LGBT bireylerin spor dünyasında yaşadıkları ötekileştirmeyi çarpıcı bir biçimde gözler önüne seren kısa film Ian McKellen gibi açık eşcinsel oyuncular tarafından paylaşılarak gündem oldu.
Tüm Tekerleri Birbirinden Bağımsız Hareket Edebilen Örümcek Araba 00:57
Tüm Tekerleri Birbirinden Bağımsız Hareket Edebilen Örümcek Araba 1.822 izlenme - 2 yıl önce Dağ, tepe, dere, orman demeden her arazide gidebilen bir araç. Ne dersiniz geleceğin tek kişilik arazi araçları olabilirler mi?
İtirazı Kabul Edilmeyince Soyunarak Tepki Gösterdi 01:32
İtirazı Kabul Edilmeyince Soyunarak Tepki Gösterdi 1.725 izlenme - 2 yıl önce Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bağımsız milletvekili adayı olan Lütfi Doğru, 62 oy aldığı seçimde itirazı kabul edilmeyince soyunarak tepki gösterdi.
Memeyle Müziğe Tempo Tutabilen Kadın 00:38
Memeyle Müziğe Tempo Tutabilen Kadın 2.989 izlenme - 3 yıl önce İlginç bir yetenek daha sizlerle. Göğüslerini ister tek tek, isterse birlikte dans ettiren bir kadın izleyeceksiniz. Kendisi yetenek yarışmalarına katılsa kenilikle kazanacaktır.
7 Maddede IF İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali 03:11
7 Maddede IF İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali 2.669 izlenme - 3 yıl önce !f İstanbul 2015 teaser’ı yayında! İş Bankası Maximum Kart partnerliğinde düzenlenecek 14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nin teaser’ı bugün yayınlanmaya başladı. Festivalin 2015 kampanyasına dair ipuçları veren film, Türkiye’nin önde gelen ajanslarından Rafineri tarafından çekildi. İş Bankası Maximum Kart partnerliğinde ve Mars Cinema Group ortaklığında yapılacak 14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, 12-22 Şubat 2015 tarihlerinde İstanbul’da, 26 Şubat-1 Mart 2015 tarihlerinde ise Ankara ve İzmir’de gerçekleşecek. Festivalin 2015 yılı kampanyası dahilinde çekilen ilk reklam filmi bugün festivalin facebook (www.facebook.com/ifistanbul) adresinde yayınlanmaya başladı. “Kalbine Bak, Yerinde mi?” adıını taşıyan ve parçalanan bir kalbin hikâyesini anlatan film aynı zamanda, Mars Entertainment sinemalarının 56 salonunda birden gösterilecek. !f İstanbul’un 2015 kampanyasına dair ipuçları içeren reklam filmi, Türkiye’nin önde gelen ajanslarından Rafineri tarafından, Ayşe Bali yaratıcı yönetmenliğinde çekildi. Yine Rafineri’den yine ödüllü! !f İstanbul’un “Acımadı ki!” sloganıyla hazırlanan 2014 kampanyası yine Rafineri tarafından hazırlanmış ve büyük ilgi görmüştü. Rafineri’nin kampanyası Kristal Elma 2013-2014 Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması’nda “Eğlence” dalında Gümüş Elma Ödülü’nü, Anima tarafından çekilen tanıtım filmi de “Uygulamada Mükemmelik” dalında En İyi Animasyon Ödülü’nü kazanmıştı. İş Bankası Maximum Kart partnerliğinde ve Mars Cinema Group ortaklığında 12-22 Şubat 2015 tarihlerinde İstanbul’da, 26 Şubat-1 Mart 2015 tarihlerinde ise Ankara ve İzmir’de gerçekleşecek 14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nin biletleri ise 2 Şubat’ta indirimli ön satışta olacak. Ayrıntılı bilgi için: www.ifistanbul.com
Yeraltı (2012) - Ofis Sahnesi Reprodüksiyon Çalışması 04:15
Yeraltı (2012) - Ofis Sahnesi Reprodüksiyon Çalışması 1.142 izlenme - 1 yıl önce Zeki Demirkubuz'un 2012 yapım tarihli filmi olan Yeraltı'dan, Muharrem'in Sinan'ın ofisine gittiği sahneden bir bölümün reprodüksiyon çalışmasıdır.
inci sözlük bağımsız milletvekili adayı... 09:55
inci sözlük bağımsız milletvekili adayı... 3.034 izlenme - 6 yıl önce
Modellife Bayan İç Giyim 02:15
Modellife Bayan İç Giyim 5.411 izlenme - 7 yıl önce modellife iç giyimşık ve kaliteli iç giyim ürünlerimizi hem kullanarak hemde satarak ek gelir elde edebilirsiniz..kazanmakalışkanlığınız olacak...
If İstanbul Bağımsız Filmler Festivali 2017 Tanıtım Filmi 01:15
If İstanbul Bağımsız Filmler Festivali 2017 Tanıtım Filmi 196 izlenme - 5 ay önce 16. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali / Reklam Filmi 16th !f Istanbul Independent Film Festival / Ad İstanbul 16 - 26 Şubat / February 2017 Ankara & İzmir 2 - 5 Mart / March 2017 ifistanbul.com Yaratıcı yönetmenliğini Ayşe Bali ve Emre Kaplan’ın üstlendiği, yaratıcı ekibinde Setenay Özcan Yıldırım, Gizem Şengüler, Resul Geniş, Sezer Üstüngel ve Sevil Şimşek’in yer aldığı !f 2017 Reklam Filmi, geçen yıl olduğu gibi Cansu Boğuşlu yönetmenliğinde ve Tamer Üner yapımcılığında Spark Film tarafından çekildi. Filmin görüntü yönetmenliğini Andaç Şahan ve müziklerini Tufan Aydın üstlenirken, post prodüksiyonu MOJO tarafından yapıldı. !f İstanbul 2017 afişinde ise Amerikalı fotoğraf sanatçısı Arielle Bobb Willis’in çalışması kullanılırken, tasarımı Resul Geniş tarafından yapıldı.
Moral Bozukluğu ve 31 (küfürlü) 04:26
Moral Bozukluğu ve 31 (küfürlü) 1.080 izlenme - 2 yıl önce Çocuğu Boğmak, Havale Vermek, Elden Ele, Çavuşu Tokatlamak, Asılmak, Kamyonu Devirmek, Yalova'ya tek kürek gitmek, Sıvaztika, Şakşuka, Tek atmak, Attırmak, Etin Suyunu Sıkmak,Elizabeth ve tabii ki 31! 25 yaşına gelmiş iki denyo hala ellerinden başka hiç bir kişiyle birlikte olmamıştır. Ama onlara sorsanız uçana kaçana atlamaktadırlar. Ve bir gün anidennnn.. Olaylar gelişir. (Spoiler olmasın diye anlatmıyorum gerisini) Teknik ve oyunculuktaki aksaklıklara rağmen, filmin geneline yayılan mizah duygusu ve ironik ince göndermeler gayet hoş. İlerde birçok kişinin arşivinde yerini alacağından emin olduğum bu filmin bana GEMİDE filminin Kaptan'la Kamil'in efsane diyaloğunun olduğu sahneyi hatırlatan sekansını, site sakinlerinin arşivine şimdiden katkı yapmak için paylaşmak istediğimi belirteyim. Bir sahneyi 14 saatte çeken lavuklara inat, bu filmin tamamını, 18 saatte çeken Dirty Cheap Creative'in bu ilk uzun metrajlı bağımsız filmini direk korsan dvdciler üzerinden dağıtacağını duyurması ve sitesinden bedava indirmeye izin vermesi de ayrı bir güzellik. Detaylar ve fazlası için : http://www.moralbozukluguve31.com
Modellife Fantazi İç Giyim 01:33
Modellife Fantazi İç Giyim 4.268 izlenme - 7 yıl önce şık ve kaliteli iç giyim ürünlerimizi hem kullanarak hemde satarak ek gelir elde edebilirsiniz..kazanmakalışkanlığınız olacak...www.modellifeunderwear.com modelmarketing
modellife erkek iç giyim 01:20
modellife erkek iç giyim 4.210 izlenme - 7 yıl önce kaliteli erkek iç giyim ürünlerimizi hem kullanarak hemde satarak ek gelir elde edebilirsiniz.. kazanmak alışkanlığınız olacak... www.modellifeunderwear.com model marketing
Seydi Eyüpoğlu - Başbakan Davos'ta  Bir Tene de Elinin Tersiyle Vuraydı 01:39
Seydi Eyüpoğlu - Başbakan Davos'ta Bir Tene de Elinin Tersiyle Vuraydı 968 izlenme - 3 yıl önce Bir tenede elinin tersiyle vuraydı eyiydi. Seydi Eyüpoğlu'ndan Davos çıkışıyla ilgili yorumunu izleyelim. Çok güzel bir hareketti.
İdamlık - Cüneyt Arkın (1983 - 79 dk) 01:18:56
İdamlık - Cüneyt Arkın (1983 - 79 dk) 983 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen: Çetin İnanç Senaryo: Çetin İnanç Oyuncular: Sami Hazinses, Hüseyin Peyda, Kazım Kartal, Sema Göktaş, Cüneyt Arkın Filmin Türü: Polisiye, Macera, Uyuşturucu Yapım Yılı: 1983 Komiser Murat, suçlularla amansız bir mücadele içine girmiş, doğruluk ve adalet savaşçısı bir kanun adamıdır. Gerektiğinde iple pencerelerden sallanıp suçluları haklayan, gerektiğinde herkesin imdadına yetişen bir ağabeydir. Eşinden ayrılmış ve iki oğlunu en iyi biçimde yetiştirmeye çalışan Murat çocuklarına iş yoğunluğu içerisinde gerekli ilgiyi gösterememenin ezikliğini hissetmektedir. Küçük oğlu içtiği sütten zehirlenerek hayatını kaybeder. Murat, araştırmaları sonucunda bazı süt şişelerine uyuşturucu enjekte edildiğini ve oğlunun bu "Süt Şebekesi" nedeniyle uyuşturucu komasına girdiğini öğrenir. İntikam için suçluları bir bir temizler fakat zehir tacirlerinin etkili bağlantıları ve büyük oğlunu Murat'a karşı kışkırtmaları onun elini kolunu bağlamaktadır. Not: Kravat takan orospular içerir.
RED! Filmi Fragman 01:37
RED! Filmi Fragman 1.251 izlenme - 4 yıl önce Red!'in yeni fragmanı yayınlandı! BSM- Bağımsız Sinema merkezi tarafından hazırlanan Red belgeseli 15 Şubat'ta izleyicisiyle buluşuyor. Red!, dünya gündemin...
Müjdat Gezen - Habertürk'e Ayar Vermek 03:53
Müjdat Gezen - Habertürk'e Ayar Vermek 786 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde özellikle habertürk ve benzeri haber kanalları halkın tepkisini çektiği malum. Didem Arslan'ın sunduğu Türkiye'nin Nabzı programında Müjdat Gezen ile sunucu arasındaki polemik giderek büyüyordu ki sunucu "acil çıkış" diyerek reklam arasına sığındı. hatta reklamın uzunluğu ve kısalığında bile polemik yaşanarak orta yol bulunamadı. sonuçta sunucu yaşadığı zorluğu dile getirerek reklam arasına kaçabildi.
Mısır Sılaj Bağımsız 104 No 2 Mov 02:21
Mısır Sılaj Bağımsız 104 No 2 Mov 1.013 izlenme - 6 yıl önce bağımsız mısır sılaj
Red Filmi 01:06:32
Red Filmi 1.700 izlenme - 4 yıl önce Red! Filmi
10 kolikler her zamanki yerinde... 01:25
10 kolikler her zamanki yerinde... 959 izlenme - 7 yıl önce 10 koliker herzamanki yerinde...
Lenin - Sosyalizmin Kızıl Şafağı (87dk) 01:27:01
Lenin - Sosyalizmin Kızıl Şafağı (87dk) 457 izlenme - 2 yıl önce BSM Ekim Devriminin Yıldönümünde Filmi Türkiye İşçi Sınıfına Armağan Ediyor! Bağımsız Sinema Merkezi (BSM) tarafından hazırlanan belgesel, tarihin ilk sosyalist devleti Sovyetler Birliği'nin nasıl doğduğunu genel hatlarıyla anlatırken odağına bu devrimin en önde gelen mimarı Lenin'i yerleştiriyor. İzleyiciler, Lenin'in çocukluğundan itibaren tanık olduğu, analiz ettiği ve müdahalede bulunduğu olaylar üzerinden 19. Yüzyıl Rusya'sının küçük bir balıkçı kasabasına, Rus göçmenler ve sürgünlerin siyasi mücadeleyi zor koşullar altında sürdürdüğü çeşitli Avrupa kentlerine yolculuk ediyor. Devrimin ateşlendiği Petersburg ve Moskova sokaklarına, en sert tartışmaların ve ayrışmaların yaşandığı kongre salonlarına, 1. Dünya Savaşı'nın kan, açlık ve öfke biriktiren siper çukurlarına, önce Çar'ın sonra burjuva hükümetinin terk etmek zorunda kaldığı Kışlık Saray'a, Karşı Devrimci Beyaz Orduyu yenilgiye uğratan Kızıl Ordu saflarına, Kremlin'e ve Lenin'in yaşamının sona erdiği Gorki Köyü'ne de konuk oluyor. Ama hepsinden önemlisi, belgesel, özenle seçilmiş görsel malzemenin ve verdikleri röportajlarla çalışmaya önemli ölçüde derinlik katan Metin Çulhaoğlu ve Kemal Okuyan'ın katkılarıyla bir devrimin nasıl gerçekleştiğini ,devrimci partinin ve Lenin'in bu süreçte ne kadar da tayin edici konumda bulunduğunu gösteriyor. Bunu da hem sosyalizmle yeni tanışanları, hem de döneme bir kez daha yakından bakmak isteyen devrimcileri gözeterek yapıyor. BSM, 'Sosyalizmin Kızıl Şafağı: Lenin' belgeselini, Ekim Devrimi'nin yıl dönümünde işçi sınıfına hediye ediyor. Film internetten (www.bagimsizsinemamerkezi.org adresinden) ücretsiz olarak indirilip izlenilebilir. Ekip: Yönetmen: Onur Doğan,Mustafa Kenan Aybastı -- Yazan: Onur Doğan -- Anlatıcı: Ender Yiğit -- Seslendirenler: Berk Avcı, Süha Çalkıvık,Cansu Fırıncı,Mehmet Ali İşgüder, Arda kavaklıoğlu,Dilara Tor,Müge Saut.
Ercan  Gökhan Çağıran - Tam Bağımsız Ülke 04:21
Ercan Gökhan Çağıran - Tam Bağımsız Ülke 822 izlenme - 5 yıl önce