Hoşgeldiniz!

Bağırmak Videoları İzle

Anneme Seslenirken Ben 00:06
Anneme Seslenirken Ben 264.809 izlenme - 4 yıl önce Anneme Seslenirken Ben
Gülmekten Başlık Bulamadımm 01:01
Gülmekten Başlık Bulamadımm 306.932 izlenme - 6 yıl önce
Aynur Teyzeye Seslenirken  00:05
Aynur Teyzeye Seslenirken 118.457 izlenme - 4 yıl önce Aynur Teyzeye Seslenirken
Herkesi Kendine Baktıran Adam 00:06
Herkesi Kendine Baktıran Adam 89.608 izlenme - 4 yıl önce Adam Bir Anda Öyle Bir Bağırıyor Ki Herkes Ona Bakıyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Orgazmı Hapşırığa Bağlayan Kadın 01:19
Orgazmı Hapşırığa Bağlayan Kadın 9.188 izlenme - 7 ay önce Banklarda oturan erkeklerin yanına oturan ve orgazm taklidi yapıp sonunda hapşırığa bağlayan kadın.
Yaşlı Adamdan Parasını Alamayan Hayat Kadını 01:40
Yaşlı Adamdan Parasını Alamayan Hayat Kadını 12.597 izlenme - 10 ay önce Videonun başını izlediğinizde aklınıza şu düşünce gelebilir, 'Yaşlı bir adama kadın yardımcı oluyor'...Evet yardımcı oluyor ama hangi konuda? Hayat kadınlığı yapan bu kadın yaşlı müşterisi parayı vermeyince ortalığı birbirine katıyor.
Lunaparkta Orgazm Olan Kız 01:10
Lunaparkta Orgazm Olan Kız 25.441 izlenme - 4 yıl önce Ablamız biletini almış artık adı her ne ise lunaparktaki alete binmiştir. İlk başlarda hoş sohbet muhabbet derken dumanı verirler ve alet çalışmaya başlar. Abimizin suratındaki ifadeden şaşkınlığını anlamamız zor olmamakla birlikte dayanamayıp gerçekten orgazm olup olmadığını da sormaktadır. Şahsi kanaatim her şeyin sebebi ablamızın önündeki demir çubuktur.
Oyuncak Ördeklerin Yürek Yakan Feryatları 00:06
Oyuncak Ördeklerin Yürek Yakan Feryatları 13.608 izlenme - 2 yıl önce Oyuncaktılar... plastiktiker... ama onlar her şeyden önce sizin bizim gibi birer ördektiler! Vay anam karlı dağlar, vay anam belalı başım, nasıl bir feryattır bu.
Farklı Düşünceye Tahammülü Olmayan Yobazların Böğürmesi 02:56
Farklı Düşünceye Tahammülü Olmayan Yobazların Böğürmesi 7.434 izlenme - 1 yıl önce İlahiyatçı Mustafa Öztürk'e, böğürerek cevap verdiğini zanneden bir yobazı ve onun dediğini bir bok zannedip alkışlayanları izliyoruz.
Davutoğlu'nun Kabe Mitingi! 00:30
Davutoğlu'nun Kabe Mitingi! 4.776 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Davutoğlu "ya Allah Bismillah Allah-u Ekber" sloganları eşliğinde neden halkı selamlıyor.Müslümanların en kutsal yerinde huşu ve tevazu içinde ibadet etmek varken neden ortalık miting yerine çevriliyor.tüm insanların eşit olmasını simgeleyen ihramlar içinde neden siyasi şov yapılıyor.Kafamda deli sorular
Broşür Dağıtan AK Parti'li Gençlere Saldırı 02:04
Broşür Dağıtan AK Parti'li Gençlere Saldırı 4.314 izlenme - 2 yıl önce Muğla'da 1 Kasım seçimleri için AK Parti adına broşür dağıtan 2 genç kadın, öğrenci kolektifleri adlı öğrenci grubunun saldırısına uğradı. Saldırıyı gerçekleştiren şahısların kaydettiği olay anı görüntüsü ise öğrenci kolektiflerinin sosyal medya hesabından paylaşıldı.
Kalabalık Yerlerde Çılgınca Bağırmak 00:30
Kalabalık Yerlerde Çılgınca Bağırmak 4.468 izlenme - 4 yıl önce Kalabalık Yerlerde Çılgınca Bağırmak
Şirin Koalaların Kavgası 00:52
Şirin Koalaların Kavgası 3.978 izlenme - 3 yıl önce Avustralya Hayvan Parkı'nda ziyaretçilerden birinin kamerasına takılan komik anlar. Sakinliğiyle nam salmış koalaların da aslında bazen sinir harbi yaşadıkları ortada.
Hipnoz Altinda Orgazm 02:01
Hipnoz Altinda Orgazm 4.070 izlenme - 3 yıl önce Şimdi bu salaklar gerçekten hipnotize olmuşlarsa toplucana Allah belalarını verecektir elbet, numara yapıyorlarsa Allah yine belalarını verebilir bir garantisi yok bu işin, sandalye ile cinsel munasebete girmek başarı ister yetenek ister o ayrı bir konudur.
C.ronaldo'nun Sırrı :) 01:43
C.ronaldo'nun Sırrı :) 10.499 izlenme - 9 yıl önce aslında bir an size sıradan bir gol gibi gelebilir. ama c.ronaldo'nun ağzına dikkat edin. sanki işin sırrı ağzının "wuoaaaaaaaaw" diye bağırarak açmakta :)
Yoko Ono Sanat Gösterisi - WAHA HOOHA 03:25
Yoko Ono Sanat Gösterisi - WAHA HOOHA 2.254 izlenme - 2 yıl önce Lyrics: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHAAAOOOUUH OW WO UH UH UHHAHAHAHA UHHAHAHAHA UHHAHAHAHA UHHAHAHAHA UHHAOWHAOOH OOH HU UH OW!! OOH HU UH OW!! OOH HU UH OW!! WAHA HOOHA HOOHA HOOHA HOOHA HOOHAHA HOOHA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHAHAHAHAHHAHAHAHA HAHA HAHA HAHAHAHA HAHAHAHA HAHAHAHA HAHAHAHA HO HO HO (indistinguishable) WOWOWOWOWOWOWOWOWOWO HUHOOHUHOOHOOHU HO HO.... WOHO OOHOOHOHA OOHOOHOHA OOHOOHOOHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHA AHA AHA AHAHAHAHAHAHOOHOOHAHA UHAHA UHAHA UHAHA UHAHA UHAHAHOOHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHA OOHHAHA OOHHAOH OOHHAHA OOHHAOH OOHHAHA OOHHAOH OOHHAHA OOHHAOH OOHHA AH HA HOO OH HO OOH HO OOOHHH AH AH AH AH AH AH AH AH AH AH AHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHA AHHA HAHA ha OHHAHAHA OHHAUAHOOHHAUAHOOHHAUAHOOHHAUAHAHAHHA AHHA AHAHA AHAHA aaaaaahhhhhhh..... (followed by a confided smirk)
Metroda Bağırmak 00:06
Metroda Bağırmak 3.535 izlenme - 4 yıl önce Jerome Jarre'dan Vine Videosu
eşek gibi anıran boğa 01:13
eşek gibi anıran boğa 4.934 izlenme - 8 yıl önce eşek gibi anıran boğa
Bağıran Berk 00:07
Bağıran Berk 1.035 izlenme - 3 yıl önce Bağıran Berk
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 02:16
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 1.959 izlenme - 3 yıl önce Daha önce klozeti streçleyip sevgilisine şaka yapan sadist ruhlu eleman şimdide hazırladığı buzlu suyu duştaki sevgilisinin kafasından aşağıya boşaltıyor. Streçlenmiş klozet şakası için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/190084/klozeti-strec-filmle-kaplayip-kiz-arkadasa-saka-yapmak
Doğum Yapan Bir Kadını İzleyen Erkek Tepkisi 03:07
Doğum Yapan Bir Kadını İzleyen Erkek Tepkisi 1.456 izlenme - 3 yıl önce Abd'de çekildiği sanılan görüntülerde iki genç, yaklaşık dört dakikalık bir doğum sahnesini izlemeye başlıyor. İlk başta oldukça rahat olan gençler kadının bağırmaya başlamasıyla birlikte önce geriliyor ve sonra kendileri de hafif hafif çığlık atmaya başlıyor.
İbrahim Tatlıses'in Saçlarını Uzatan İdo'ya Tepkisi 01:31
İbrahim Tatlıses'in Saçlarını Uzatan İdo'ya Tepkisi 1.448 izlenme - 2 yıl önce Benim babamda böyledir milletin içinde rezil rüsva ederdi fakat akılcı ve teknik düşünen bir baba sessiz sedasız oğlunu terbiye edebilir. İbrahim Tatlıses bunu canlı yayında yaparak ilginç dakikalar yaşanmasına sebebiyet veriyor. Duyumlara göre reklam aralarında İdo'yu hırpaladığı belirtilmekte. Çok orjinal adamsın be İbo, o saçlar şimdi yerini kaşlara bıraktı kısacası on bin kişi ölecek on bin.
Bu Hayvanlar Allah Diye Bağırıyorlar 01:46
Bu Hayvanlar Allah Diye Bağırıyorlar 1.413 izlenme - 3 yıl önce mehmet ali arslan YAYINLARI
Justin Bieber Türkiye Konseri - Cehennemden Gelen Sesler 01:57
Justin Bieber Türkiye Konseri - Cehennemden Gelen Sesler 1.388 izlenme - 2 yıl önce Justin Bieber Türkiye İstanbul Konserinde konsere All Round The World Şarkısı ile başladı ve bu sahneler bir izleyici tarafından kayıta alınmıştır.
Coca Cola Şarkısıyla Kafayı Sıyırmış Kız 00:52
Coca Cola Şarkısıyla Kafayı Sıyırmış Kız 709 izlenme - 2 yıl önce Ne desem bilemiyorum gün geçtikçe insanlar garipleşiyor internette dolaşırken gördüğüm bir videodur her izlememde gülüyorum istemsizce sizinde gülmenizi istiyorum iyi seyirler.
Tecavüz Suçundan Yırtmak İçin Yapılacak Hareket 00:58
Tecavüz Suçundan Yırtmak İçin Yapılacak Hareket 718 izlenme - 2 yıl önce 1975 yapımı turk erotik sineması örneklerinden olan yönetmen Yücel Uçanoğlu, Yalçın Gülhan, Meral Orhonsay, Figen Han, Gönül Tansel başrollerini paylaştığı Bakireler Çiftliği filminden bir kesit. Kadınları hamile bırakıp, ceza almayınca da kadınlar başına kalacak diye yapılan numarayı izleyelim.
Keçilerin Bağırması Böyle Olur 02:04
Keçilerin Bağırması Böyle Olur 1.094 izlenme - 4 yıl önce Keçilerden çıkan 'meee' sesine alışkın olduğunuzu biliyoruz.
Yeni Yıla Ezilerek Girme Keyfi - Ya Tamam Bağırma Lan 00:32
Yeni Yıla Ezilerek Girme Keyfi - Ya Tamam Bağırma Lan 953 izlenme - 2 yıl önce Artık klasikleşmiş tacizli, itişli kakışlı, ezilmeli yılbaşı karelerinden biri. O ezilme esnasında eleman artık bağırma sesinden nasıl rahatsız olduysa yaran cinsten bi tepki vermiş. Benim anlamadığım sanki sıra var bi şeye de bi izdiham oluşmuş, yeni yıla girme sırası mı bu nedir? Bu arada bağıran kadının arkasında benim türbanlı bacımı da ezmişler, dayamışlar.
Nadal Servis Atarken Bağıran Manyak 00:41
Nadal Servis Atarken Bağıran Manyak 1.147 izlenme - 2 yıl önce Avustralya Açık'ta Nadal ile Smyczek'in ikinci tur maçına servis esnasında bağıran manyak ruh hastası herif adamın konsantrasyonunu bozmuş.
Oyun Oynarken Yüreği Ağzına Gelen Kadın 00:21
Oyun Oynarken Yüreği Ağzına Gelen Kadın 493 izlenme - 1 yıl önce Her ne kadar yaşımız ilerlese de içimizdeki çocuk halen yerinde duruyor. Bu ablamız da içindeki çocuğu ortaya çıkarmış ve oyuna kendini oldukça fazla kaptırmış.