Hoşgeldiniz!

bağırmak

Anneme Seslenirken Ben 00:06
Anneme Seslenirken Ben 264.938 izlenme - 4 yıl önce Anneme Seslenirken Ben
Gülmekten Başlık Bulamadımm 01:01
Gülmekten Başlık Bulamadımm 309.070 izlenme - 7 yıl önce
Aynur Teyzeye Seslenirken  00:05
Aynur Teyzeye Seslenirken 118.469 izlenme - 4 yıl önce Aynur Teyzeye Seslenirken
Herkesi Kendine Baktıran Adam 00:06
Herkesi Kendine Baktıran Adam 89.613 izlenme - 4 yıl önce Adam Bir Anda Öyle Bir Bağırıyor Ki Herkes Ona Bakıyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Guduric'in 3'lüğü Atmasına Rağmen Obradovic Tarafından Haşlanması 00:30
Guduric'in 3'lüğü Atmasına Rağmen Obradovic Tarafından Haşlanması 4.555 izlenme - 3 ay önce Dünkü Euroleague karşılaşmasında Efes Pilsen'le karşılaşan Fenerbahçe'de Guduriç şansı da yaver gitmesine rağmen üçlüğü atıyor fakat Obradovic reyizin giren üçlük umrunda değil. Kendisi için önemli olan şey, takım oyununun oluşmaması, zorlama hücuma gidilmesiydi. yani demek istiyor ki ''hadi bugün attın, balına girdi falan ama bu hep böyle olmaz, hücumu zorlama'' demeye getiriyor herhalde
Yaşlı Adamdan Parasını Alamayan Hayat Kadını 01:40
Yaşlı Adamdan Parasını Alamayan Hayat Kadını 13.371 izlenme - 1 yıl önce Videonun başını izlediğinizde aklınıza şu düşünce gelebilir, 'Yaşlı bir adama kadın yardımcı oluyor'...Evet yardımcı oluyor ama hangi konuda? Hayat kadınlığı yapan bu kadın yaşlı müşterisi parayı vermeyince ortalığı birbirine katıyor.
Lunaparkta Orgazm Olan Kız 01:10
Lunaparkta Orgazm Olan Kız 25.695 izlenme - 5 yıl önce Ablamız biletini almış artık adı her ne ise lunaparktaki alete binmiştir. İlk başlarda hoş sohbet muhabbet derken dumanı verirler ve alet çalışmaya başlar. Abimizin suratındaki ifadeden şaşkınlığını anlamamız zor olmamakla birlikte dayanamayıp gerçekten orgazm olup olmadığını da sormaktadır. Şahsi kanaatim her şeyin sebebi ablamızın önündeki demir çubuktur.
Orgazmı Hapşırığa Bağlayan Kadın 01:19
Orgazmı Hapşırığa Bağlayan Kadın 9.996 izlenme - 1 yıl önce Banklarda oturan erkeklerin yanına oturan ve orgazm taklidi yapıp sonunda hapşırığa bağlayan kadın.
Oyuncak Ördeklerin Yürek Yakan Feryatları 00:06
Oyuncak Ördeklerin Yürek Yakan Feryatları 13.772 izlenme - 2 yıl önce Oyuncaktılar... plastiktiker... ama onlar her şeyden önce sizin bizim gibi birer ördektiler! Vay anam karlı dağlar, vay anam belalı başım, nasıl bir feryattır bu.
Farklı Düşünceye Tahammülü Olmayan Yobazların Böğürmesi 02:56
Farklı Düşünceye Tahammülü Olmayan Yobazların Böğürmesi 7.508 izlenme - 2 yıl önce İlahiyatçı Mustafa Öztürk'e, böğürerek cevap verdiğini zanneden bir yobazı ve onun dediğini bir bok zannedip alkışlayanları izliyoruz.
Davutoğlu'nun Kabe Mitingi! 00:30
Davutoğlu'nun Kabe Mitingi! 4.818 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Davutoğlu "ya Allah Bismillah Allah-u Ekber" sloganları eşliğinde neden halkı selamlıyor.Müslümanların en kutsal yerinde huşu ve tevazu içinde ibadet etmek varken neden ortalık miting yerine çevriliyor.tüm insanların eşit olmasını simgeleyen ihramlar içinde neden siyasi şov yapılıyor.Kafamda deli sorular
Kalabalık Yerlerde Çılgınca Bağırmak 00:30
Kalabalık Yerlerde Çılgınca Bağırmak 4.475 izlenme - 4 yıl önce Kalabalık Yerlerde Çılgınca Bağırmak
Broşür Dağıtan AK Parti'li Gençlere Saldırı 02:04
Broşür Dağıtan AK Parti'li Gençlere Saldırı 4.332 izlenme - 2 yıl önce Muğla'da 1 Kasım seçimleri için AK Parti adına broşür dağıtan 2 genç kadın, öğrenci kolektifleri adlı öğrenci grubunun saldırısına uğradı. Saldırıyı gerçekleştiren şahısların kaydettiği olay anı görüntüsü ise öğrenci kolektiflerinin sosyal medya hesabından paylaşıldı.
Hipnoz Altinda Orgazm 02:01
Hipnoz Altinda Orgazm 4.325 izlenme - 3 yıl önce Şimdi bu salaklar gerçekten hipnotize olmuşlarsa toplucana Allah belalarını verecektir elbet, numara yapıyorlarsa Allah yine belalarını verebilir bir garantisi yok bu işin, sandalye ile cinsel munasebete girmek başarı ister yetenek ister o ayrı bir konudur.
C.ronaldo'nun Sırrı :) 01:43
C.ronaldo'nun Sırrı :) 10.499 izlenme - 10 yıl önce aslında bir an size sıradan bir gol gibi gelebilir. ama c.ronaldo'nun ağzına dikkat edin. sanki işin sırrı ağzının "wuoaaaaaaaaw" diye bağırarak açmakta :)
Şirin Koalaların Kavgası 00:52
Şirin Koalaların Kavgası 4.006 izlenme - 3 yıl önce Avustralya Hayvan Parkı'nda ziyaretçilerden birinin kamerasına takılan komik anlar. Sakinliğiyle nam salmış koalaların da aslında bazen sinir harbi yaşadıkları ortada.
Yoko Ono Sanat Gösterisi - WAHA HOOHA 03:25
Yoko Ono Sanat Gösterisi - WAHA HOOHA 2.500 izlenme - 3 yıl önce Lyrics: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHAAAOOOUUH OW WO UH UH UHHAHAHAHA UHHAHAHAHA UHHAHAHAHA UHHAHAHAHA UHHAOWHAOOH OOH HU UH OW!! OOH HU UH OW!! OOH HU UH OW!! WAHA HOOHA HOOHA HOOHA HOOHA HOOHAHA HOOHA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHAHAHAHAHHAHAHAHA HAHA HAHA HAHAHAHA HAHAHAHA HAHAHAHA HAHAHAHA HO HO HO (indistinguishable) WOWOWOWOWOWOWOWOWOWO HUHOOHUHOOHOOHU HO HO.... WOHO OOHOOHOHA OOHOOHOHA OOHOOHOOHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHA AHA AHA AHAHAHAHAHAHOOHOOHAHA UHAHA UHAHA UHAHA UHAHA UHAHAHOOHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHA OOHHAHA OOHHAOH OOHHAHA OOHHAOH OOHHAHA OOHHAOH OOHHAHA OOHHAOH OOHHA AH HA HOO OH HO OOH HO OOOHHH AH AH AH AH AH AH AH AH AH AH AHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHA AHHA HAHA ha OHHAHAHA OHHAUAHOOHHAUAHOOHHAUAHOOHHAUAHAHAHHA AHHA AHAHA AHAHA aaaaaahhhhhhh..... (followed by a confided smirk)
Metroda Bağırmak 00:06
Metroda Bağırmak 3.538 izlenme - 4 yıl önce Jerome Jarre'dan Vine Videosu
eşek gibi anıran boğa 01:13
eşek gibi anıran boğa 4.944 izlenme - 8 yıl önce eşek gibi anıran boğa
İbrahim Tatlıses'in Saçlarını Uzatan İdo'ya Tepkisi 01:31
İbrahim Tatlıses'in Saçlarını Uzatan İdo'ya Tepkisi 1.947 izlenme - 3 yıl önce Benim babamda böyledir milletin içinde rezil rüsva ederdi fakat akılcı ve teknik düşünen bir baba sessiz sedasız oğlunu terbiye edebilir. İbrahim Tatlıses bunu canlı yayında yaparak ilginç dakikalar yaşanmasına sebebiyet veriyor. Duyumlara göre reklam aralarında İdo'yu hırpaladığı belirtilmekte. Çok orjinal adamsın be İbo, o saçlar şimdi yerini kaşlara bıraktı kısacası on bin kişi ölecek on bin.
Bağıran Berk 00:07
Bağıran Berk 1.035 izlenme - 4 yıl önce Bağıran Berk
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 02:16
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 2.095 izlenme - 3 yıl önce Daha önce klozeti streçleyip sevgilisine şaka yapan sadist ruhlu eleman şimdide hazırladığı buzlu suyu duştaki sevgilisinin kafasından aşağıya boşaltıyor. Streçlenmiş klozet şakası için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/190084/klozeti-strec-filmle-kaplayip-kiz-arkadasa-saka-yapmak
Doğum Yapan Bir Kadını İzleyen Erkek Tepkisi 03:07
Doğum Yapan Bir Kadını İzleyen Erkek Tepkisi 1.541 izlenme - 3 yıl önce Abd'de çekildiği sanılan görüntülerde iki genç, yaklaşık dört dakikalık bir doğum sahnesini izlemeye başlıyor. İlk başta oldukça rahat olan gençler kadının bağırmaya başlamasıyla birlikte önce geriliyor ve sonra kendileri de hafif hafif çığlık atmaya başlıyor.
Bu Hayvanlar Allah Diye Bağırıyorlar 01:46
Bu Hayvanlar Allah Diye Bağırıyorlar 1.415 izlenme - 4 yıl önce mehmet ali arslan YAYINLARI
Justin Bieber Türkiye Konseri - Cehennemden Gelen Sesler 01:57
Justin Bieber Türkiye Konseri - Cehennemden Gelen Sesler 1.476 izlenme - 3 yıl önce Justin Bieber Türkiye İstanbul Konserinde konsere All Round The World Şarkısı ile başladı ve bu sahneler bir izleyici tarafından kayıta alınmıştır.
Tecavüz Suçundan Yırtmak İçin Yapılacak Hareket 00:58
Tecavüz Suçundan Yırtmak İçin Yapılacak Hareket 822 izlenme - 3 yıl önce 1975 yapımı turk erotik sineması örneklerinden olan yönetmen Yücel Uçanoğlu, Yalçın Gülhan, Meral Orhonsay, Figen Han, Gönül Tansel başrollerini paylaştığı Bakireler Çiftliği filminden bir kesit. Kadınları hamile bırakıp, ceza almayınca da kadınlar başına kalacak diye yapılan numarayı izleyelim.
Kafası Çok Karışık Kral Dayı 01:48
Kafası Çok Karışık Kral Dayı 1.240 izlenme - 2 yıl önce Krallığını ispatlayıp kanıtlayan dayının kafası çok karışık anlaşılan ama her siyasetçi gibi o da icraatlarını allahın izniyle yapacağını söylüyor. İlginç bi şekilde bu kadar ayık gözükeni görmemiştim daha önce.
Keçilerin Bağırması Böyle Olur 02:04
Keçilerin Bağırması Böyle Olur 1.104 izlenme - 5 yıl önce Keçilerden çıkan 'meee' sesine alışkın olduğunuzu biliyoruz.
Coca Cola Şarkısıyla Kafayı Sıyırmış Kız 00:52
Coca Cola Şarkısıyla Kafayı Sıyırmış Kız 763 izlenme - 3 yıl önce Ne desem bilemiyorum gün geçtikçe insanlar garipleşiyor internette dolaşırken gördüğüm bir videodur her izlememde gülüyorum istemsizce sizinde gülmenizi istiyorum iyi seyirler.
Yeni Yıla Ezilerek Girme Keyfi - Ya Tamam Bağırma Lan 00:32
Yeni Yıla Ezilerek Girme Keyfi - Ya Tamam Bağırma Lan 1.010 izlenme - 3 yıl önce Artık klasikleşmiş tacizli, itişli kakışlı, ezilmeli yılbaşı karelerinden biri. O ezilme esnasında eleman artık bağırma sesinden nasıl rahatsız olduysa yaran cinsten bi tepki vermiş. Benim anlamadığım sanki sıra var bi şeye de bi izdiham oluşmuş, yeni yıla girme sırası mı bu nedir? Bu arada bağıran kadının arkasında benim türbanlı bacımı da ezmişler, dayamışlar.