Hoşgeldiniz!

bağışıklık

Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp (80'ler Çizgi Film) 25:38
Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp (80'ler Çizgi Film) 8.615 izlenme - 3 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi filmi izleyelim.
Grip Kovan Çayı Tarifi 00:42
Grip Kovan Çayı Tarifi 3.688 izlenme - 4 yıl önce 4 şahane bitki, hayatınızdan gribi kovmaya geldi; Ihlamur, karanfil, zencefil ve tarçın. Soğuk algınlıklarına karşı savunma duvarınızı sağlamlaştıracak olan bu dörtlüyü bir araya getirmek için grip olmayı beklemeyin, http://migrostv.migros.com.tr/grip-kovan-cayi/ Nefis yemek tarifleri için bizden ayrılmayın; http://migrostv.migros.com.tr/
Bağışıklık Sistemi Nedir? 05:53
Bağışıklık Sistemi Nedir? 1.241 izlenme - 7 yıl önce ent tıp merkezi kbb uzmanlarından op. dr. orhan altıntaş ve op. dr mert bilgili sınav stresinin bağışıklık sistemi üzerindeki olumsuzluklarını ve bağışıklık sisteminin nasıl güçlendirilebileceğini anlatıyor.
Bağışıklık Sistemi Güçlendirici Smoothie Tarifi 00:58
Bağışıklık Sistemi Güçlendirici Smoothie Tarifi 1.098 izlenme - 4 yıl önce Bağışıklık sistemini güçlendiren, vitamin deposu, pratik bir smoothie tarifine ne dersiniz? Meyve ve buzlarla hazırlanan içeceğimizde ananas ve portakal başrolde. Bu iki meyve, C vitamini bakımından oldukça zengin. http://migrostv.migros.com.tr/bagisiklik-sistemi-guclendirici-smoothie-tarifi/ Nefis, pratik ve yüzlerce videolu yemek tarifi ve harika öneriler için bizden ayrılmayın; migrostv.migros.com.tr/
Aşk Çayı Tarifi 00:35
Aşk Çayı Tarifi 980 izlenme - 4 yıl önce Sağlıklı, lezzetli, farklı ve aşık olunası bir lezzet; aşk çayı. Gül, yasemin, papatya, hibisküs ve bitki çaylarının vazgeçilmezi bal ile yine harikalar yarattık. http://migrostv.migros.com.tr/ask-cayi/ Pratik öneriler için bizden ayrılmayın; http://migrostv.migros.com.tr/
Bağışıklık Sistemi Nedir? Op. Dr. Orhan Altıntaş 05:53
Bağışıklık Sistemi Nedir? Op. Dr. Orhan Altıntaş 804 izlenme - 7 yıl önce beslenmemizde bağışıklık sistemimizin güçlenmesine yardım edecek yeterli protein almaya özellikle biyolojik değeri yüksek süt süt ürünleri yumurta gibi proteinleri tüketmeye dikkat edilmelidir. ekinezya çinko mürver propolis vitamin ve mineral kombinasyonları değişik hastalıkların tedavi protokollerine ek olarak günlük beslenmeyi desteklemek amacıyla hastalıklardan korunmada kullanılmaktadır.op. dr. orhan altıntaşkbb ve baş-boyun cerrahisi uzmanıwww.saglikveyasamdergisi.com.tr
Bağırsak florası nedir? 00:52
Bağırsak florası nedir? 434 izlenme - 3 yıl önce Bağırsak florası, sindirim sisteminde yaşayan ve bağışıklık sisteminde son derece etkili olan mikroorganizmalar içerir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vücudumuzun Savunma Mekanizması - Gündem Özel 10.02.2018 Cumartesi 03:19:04
Vücudumuzun Savunma Mekanizması - Gündem Özel 10.02.2018 Cumartesi 48 izlenme - 3 ay önce Değişen hava şartları, yoğun stres, uykusuzluk ve dengesiz beslenme vücudumuzun bağışıklık sistemini nasıl zayıflatıyor? Vücudumuzun savunması mekanizmasını güçlendirmek için neler yapmalıyız, nelere dikkat etmeli nasıl beslenmeliyiz? Sosyal ilişkiler, olumlu ve pozitif düşünmenin bağışıklık sistemine nasıl bir etkisi var? Deniz Bayramoğlu sordu, Onkolog Dr. Yavuz Dizdar, Fizyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş, Genetik Uzmanı Doç. Dr. Korkut Ulucan, İmmünoloji Uzmanı Doç. Dr. Gülbu Işıtmangil, Psikolog Dr. Ozanser Uğurlu yanıtladı.
Bağışıklık Sistemimiz Nasıl Çalışır? Yavuz Dizdar Anlattı 05:30
Bağışıklık Sistemimiz Nasıl Çalışır? Yavuz Dizdar Anlattı 31 izlenme - 3 ay önce CNN TÜRK'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında vücudumuzun savunma mekanizması olan 'bağışıklık sistemi' A'dan Z'ye ele alındı. Konuklardan Onkolog Dr. Yavuz Dizdar, bağışıklık sisteminin doğrudan beyinden emir almadığına dikkat çekerek, nasıl çalıştığını anlattı.
Vücut direncini artıran kür nasıl hazırlanır? 01:39
Vücut direncini artıran kür nasıl hazırlanır? 264 izlenme - 3 yıl önce Vücut direncini artıran kür; 2 elma, 1 limon, zencefil ve pancar ile hazırlanıyor. Bu malzemelerin içerdiği farklı antioksidanlar, bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlıyor.
Oytun Erbaş: Herkese Aynı Tedavi Olmaz 01:45
Oytun Erbaş: Herkese Aynı Tedavi Olmaz 44 izlenme - 7 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel'de bağışıklık sistemi, hastalıklardan korunma yolları ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için yapılması gerekenler konuşuldu. Konuklardan Bilim Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş her tedavinin herkese uygulanamayacağını savundu. Erbaş, "Bazı hastalıklara genetik yatkınlıkları olan kişiler tedavi amacıyla kullanılan ilaçlarla ya da aşılarla hastalık sahibi olabilirler. Dolayısı ile herkese her tedavi uygulanmamalı" diye konuştu.
Yüz Renginiz Ne Anlatıyor? Oytun Erbaş Anlattı 03:22
Yüz Renginiz Ne Anlatıyor? Oytun Erbaş Anlattı 20 izlenme - 3 ay önce CNN TÜRK'te bağışıklık sisteminin ele alındığı Gündem Özel programına konuk olan Fizyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş, yüz rengi hakkında açıklamalarda bulundu. Erbaş, "Bir insanın bağışıklık sistemi iyi çalışıyorsa karoten denen bir pigment yaratıyor. Karoten havuçta ve domateste bulunan pigment. Bu bizim yüzümüze havuç rengini veriyor. Eğer immün (bağışıklık) sisteminiz iyi çalışıyorsa o renge dönüşüyor. Havuç renk sağlıklı olmayı gösterir. Dışarıdan karoten almanın, havuç, domates yemenin immün (bağışıklık) sisteme ise etkisi yoktur" dedi.
Bebeğin bağışıklık sistemini güçlendirmek için masaj yapın 00:57
Bebeğin bağışıklık sistemini güçlendirmek için masaj yapın 113 izlenme - 3 yıl önce Bebek masaj uzmanı İlsen Gürel Koç, bebeklere yapılan özel masajın neden bağışıklık sistemlerini güçlendirdiğini anlatıyor.
Bazı Çocuklar Neden Sık Hastalanır? 01:51
Bazı Çocuklar Neden Sık Hastalanır? 26 izlenme - 7 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel'de bağışıklık sistemi, hastalıklardan korunma yolları ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için yapılması gerekenler konuşuldu. Konuklardan İmmünoloji Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Nuran Salman sık hastalanan çocuklar hakkında bilgi verdi. Salman, "Sık enfeksiyon yaşayan çocukların yarısı normal çocuk. Yüzde 30'u alerjik, yüzde 10'u bağışıklık sistemi zayıf çocuklar. Diğer yüzde 10'u ise doğuştan bağışıklık eksikliği ile doğan çocuklar. Bu çocuklarda ise erken teşhis çok önemli. Çünkü kök hücre ile tedavisi olabilen bir rahatsızlık" diye konuştu.
Hamileliğin 34. haftasında anne karnında bebek gelişimi nasıldır? 01:20
Hamileliğin 34. haftasında anne karnında bebek gelişimi nasıldır? 126 izlenme - 3 yıl önce Hamileliğin 34. haftasında anne karnındaki bebeğin bağışıklık sistemi gelişmiş ve tamamlanmış olur.
Pilatesin Bağışıklık Sistemine Faydaları 02:02
Pilatesin Bağışıklık Sistemine Faydaları 136 izlenme - 4 yıl önce Pratik öneriler ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Gerçek Arkadaşlığın Bir Faydası Daha Varmış! Gülbu Işıtmangil Açıkladı 01:06
Gerçek Arkadaşlığın Bir Faydası Daha Varmış! Gülbu Işıtmangil Açıkladı 16 izlenme - 3 ay önce CNN TÜRK'te bağışıklık sisteminin ele alındığı Gündem Özel programına konuk olan İmmünoloji Uzmanı Doç. Dr. Gülbu Işıtmangil, gerçek arkadaşlığın bir vitamin olduğunu söyledi. Işıtmangil, "F vitamininden söz ediliyor. Bu 'friendship', arkadaşlık. Arkadaşlık bir vitamindir. Ama gerçek arkadaşlık. Arkanızı dayayacağınız, size destek olan, anlattığınızda sizi yargılamayan, dinleyen ve bir art niyetini olmadığını bildiğiniz arkadaşınız gerçek bir vitamindir. F vitamini bağışıklık sistemini güçlendiren bir vitamindir" dedi.
Korkut Ulucan Genlerle İlgili Yapılan İlginç Araştırmayı Anlattı 01:06
Korkut Ulucan Genlerle İlgili Yapılan İlginç Araştırmayı Anlattı 9 izlenme - 3 ay önce CNN TÜRK'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Genetik Uzmanı Doç. Dr. Korkut Ulucan, genlerle ilgi yapılan bir araştırmayı canlı yayında paylaştı. Ulucan, "10 yıl ve üzeri evli kalanların gen yapılarını analiz etmişler ve özellikle HLA gen benzerliklerinin çok yüksek olduğu belirlenmiş. Sizin HLA genleriniz birbirinizle uyum gösteriyorsa, evli kalıp hatta bunu yıllara kadar uzatabildiğinizi bulmuşlar" dedi.
Virüsler Hakkında Dikkat Çekici Bilgiler | A9 Tv 02:56
Virüsler Hakkında Dikkat Çekici Bilgiler | A9 Tv 44 izlenme - 2 yıl önce - Virüsler ölümcül organizmalardır ve çeşitli taşıyıcılarda gizlenerek dört bir yanımızda hazır beklerler. Vücudumuzu kısa sürede ele geçirebilirler…. Bağışıklık sistemimizi rahatça çökertebilirler…. Ancak tahmin edebileceğimizden çok daha küçüktürler   - Mesela virüsler  gözle dahi görülmeyen bakterilerden 10.000 kat küçüktürler.  Virüslerin küçüklüğünü daha iyi anlamak için şöyle bir örnek verebiliriz; evrenin başlangıcından beri geçen her saniyede bir virüsün pinpon topunun içerisine atıldığını kabul edelim. Virüslerin pinpon topunu doldurmaları tam 30 milyon yıl gerektirecekti. İşte bu derece küçük canlılardan bahsediyoruz.   - Binlerce farklı virüs çeşidi vardır. Çoğunun kılıfı mikroskop altında altın oranlı, mükemmel simetrik geometrik şekillere sahiptir. Bazıları uzay mekiğine benzer, bazılarının ise kendilerine özel şekilleri vardır.   - Virüsler hava, su, toprak, dünya üzerindeki her yerde bulunabilirler. İnsanları, hayvanları, bitkileri, böcekleri, mantarları hatta bakterileri bile hasta edebilirler. Bazı canlılara zarar vermeden onların içerisinde yaşarken, bazı canlı türleri için öldürücü etkileri olabilir. Virüslerin bu akıllı stratejileri bilim adamlarının özel inceleme alanıdır. Son yıllarda gen tedavilerinde, klonlamada ve çeşitli teknolojik alanlarda virüslerden elde edilen bilgi kullanılmaya başlanmıştır.   Gözle görülemeyen virüslerin ne kokusunu duyuyoruz, ne de onları fark edebileceğimiz bir duyumuz var. Ama onlar canlıları kolayca bulup, doğru şekilde hareket edip, ele geçirebiliyorlar. Ve bazılarının sergiledikleri akıl, on yıllardır tedavileri araştıran doktor ve bilim adamlarını yenmeye devam ediyor.  Ve görünmez dünyanın tartışmasız en gizemli varlıkları olma özelliğini ellerinde tutuyorlar.    http://www.a9.com.tr/izle/221007/Gorunmeyen-Dunya/Virusler-Hakkinda-Dikkat-Cekici-Bilgiler A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Arı Sütü 05:20
Arı Sütü 77 izlenme - 4 yıl önce Kraliçe Arılara Özel Bir Besin Olarak Da Tanımı Yapılan Arı Sütünün İçeriğinde Birçok Farklı Bileşim Bulunmaktadır. Bu Bileşimler Ve Enzimler Sayesinde Birçok Farklı Alanda Kullanılabilecek Bir Çeşit Kaynak Elde Edilmiştir. Bu Kaynağın Elde Edilmesi Akabinde De Çok Önemli Gelişmeler Yaşanmaya Devam Ediyor. Arıların Ürettiği Besinlerin Hayatımızın Her Safhasında Kullanılması Da Son Derece Doğal Ve Etkileyici Bir Durumdur. Arı Sütü, Fayda Açısından İncelendiği Zaman Muazzam Özelliklere Sahip Bir Çeşit Besin Öğesi Olarak Nitelendirilebilir. Arı Sütü Dediğimiz Maddenin O Kadar Ciddi Bir Etki Durumu Söz Konusudur Ki Kraliçe Arının İşçi Arılara Nazaran İki Katı Büyüklüğe Ulaşmasında Ki En Önemli Etkenlerden Birisi Olarak Da Gözlemlenebilmektedir.
Burcu Yıldız Uğur - Bağışıklık Güçlendiren Çay 11:12
Burcu Yıldız Uğur - Bağışıklık Güçlendiren Çay 7 izlenme - 5 ay önce Bağışıklık Güçlendiren Çay; - Ihlamur - Zencefil - Limon - Tarçın Çubuğu - Karanfil - Bal
Aşıyla Hastalıkları Aşıyoruz! | Sağlık Bakanlığı 00:55
Aşıyla Hastalıkları Aşıyoruz! | Sağlık Bakanlığı 66 izlenme - 4 yıl önce http://www.saglik.gov.tr/ http://www.facebook.com/saglikbakanligi http://twitter.com/saglikbakanligi
Bağışıklık Sistemini Güçlendirme Yöntemleri 02:59
Bağışıklık Sistemini Güçlendirme Yöntemleri 29 izlenme - 3 yıl önce Marmara Üniversitesi Göğüs Hastalıkları, Yoğun Bakım ABD Başkanı Prof. Dr. Turgay Çelikel bağışıklık sistemini güçlendirme yöntemleri hakkında bilgi veriyor. (Bedenimizdeki Ayetler programı, 9. bölümden)   Bu programda Prof. Dr. Turgay Çelikel; egzersiz, spor, savunma sistemi, bağışıklık sistemi, doğal beslenme, organik gıda, immün sistem konuları ile ilgili bilgi veriyor. http://www.a9.com.tr/izle/208930/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Bagisiklik-Sistemini-Guclendirme-Yontemleri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Bedenimizdeki Ayetler - 16 - Prof. Dr. Sami Katırcıoğlu, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı 51:16
Bedenimizdeki Ayetler - 16 - Prof. Dr. Sami Katırcıoğlu, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı 66 izlenme - 3 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/145139/Yasam-ve-Saglik/Bedenimizdeki-Ayetler---16---Prof-Dr-Sami-Katircioglu-Kulak-Burun-Bogaz-Hastaliklari-Uzmani A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Uçuk, Aft, Zona için Neler Yapmalıyız? 03:57
Uçuk, Aft, Zona için Neler Yapmalıyız? 18 izlenme - 3 yıl önce Dermatoloji Uzmanı Dr. Ahmet Günay uçuk, aft ve zona hakkında bilgi veriyor. (Bedenimizdeki Ayetler programı, 6. bölümden) Bu programda Dr. Ahmet Günay bağışıklık sistemi, aft, zona, herpes, uçuk, virüs, interkostal sinirler, oftalmik zona, göz zonası, gece yanığı, su çiçeği, mukoza konuları hakkında bilgi veriyor. http://www.a9.com.tr/izle/204137/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Ucuk-Aft-Zona-icin-Neler-Yapmaliyiz A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Sedef Hastalığı Belirtileri ve Tedavisi 07:27
Sedef Hastalığı Belirtileri ve Tedavisi 25 izlenme - 3 yıl önce   Dermatoloji Uzmanı Dr. Ahmet Günay sedef hastalığının belirtileri ve tedavileri hakkında bilgi veriyor. (Bedenimizdeki Ayetler programı, 6. bölümden) Bu programda Dr. Ahmet Günay bağışıklık sistemi, stres, saç dökülmesi, A vitamini, kanser, romatizma, ultraviyole tedavisi, sedef artropatisi, karaciğer enzimleri konuları hakkında bilgi veriyor. http://www.a9.com.tr/izle/204136/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Sedef-Hastaligi-Belirtileri-ve-Tedavisi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Saç Dökülmesinin Nedenleri 08:54
Saç Dökülmesinin Nedenleri 16 izlenme - 3 yıl önce Dermatoloji Uzmanı Dr. Ahmet Günay saç dökülmesinin nedenleri hakkında bilgi veriyor. (Bedenimizdeki Ayetler programı, 6. bölümden) Bu programda Dr. Ahmet Günay kemoterapi, egzama, sedef hastalığı, antibiyotik, tifo ilaçları, bağışıklık sistemi hastalıkları, pelat tedavisi, bağışıklık sistemi, vitamin, biyotin, tiroit, çinko eksikliği, demir eksikliği, yağlı saçlar, kuru saçlar, kepek, şampuan, saç dökülmesi, folikül, saç kökü, testosteron hormonu, saça iyi gelen vitaminler, dermokozmetik, prokain konuları hakkında bilgi veriyor. http://www.a9.com.tr/izle/204138/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Sac-Dokulmesinin-Nedenleri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Güçlü Bağışıklık Sistemi İçin Nar Suyu Tüketin 01:23
Güçlü Bağışıklık Sistemi İçin Nar Suyu Tüketin 5 izlenme - 1 yıl önce Bilinen en eski meyve türlerinden olan ve şifa amaçlı kullanılan nar; çiçeği, çekirdeği, suyu ve kabukları ile şifalı bitki olarak bilinmektedir. Rengi, tanelerinin narin yapısı ve ayıklamadaki zahmeti ama çabucak yenmesindeki tatlılığı ile bildiğimiz nardan sağlığınız açısından faydalanmak için mevsiminde tüketin. Diyetisyen & Yaşam Koçu Yeşim Özden, narın faydalarını sıraladı. Narın – Nar Suyunun faydaları – Çekirdekleri iyi çiğnenerek tüketildiğinde sindirimi ve hazmı kolay bir meyvedir. Bir ilaç gibi etki göstererek mide koruyucu ve kuvvetlendirici etkisi bulunmaktadır. – Kan sulandırıcı etkisi ile dolaşımı düzenler ve damar yapısını güçlendirerek tansiyonu da düşürmeye yardımcı olur. – İçeriğindeki C vitamini özellikle soğuk günlerde ve kış aylarında bağışıklık sistemini destekler. – Bilimsel çalışmalarca kanıtlanmış yüksek antioksidan içeriği kansere karşı koruyucu etki göstermektedir. Nar suyundaki antioksidan miktarı yeşil çaya göre 5 kat, kırmızı şaraba göre 3 kat daha fazladır. – Nar suyu cilt kanseri ve prostat kanserine karşı tüketilmesi gereken bir besindir. – Bağırsak parazitlerine karşı etkisi en eski keşfedilmiş özelliği olup özellikle kabuğunun bu etkiyi gösterdiği bilinmektedir. Porsiyon ölçüsü; orta büyüklükte bir narın yarısı yaklaşık 75 gr’dır ve 60 kcal’dir. Taze meyveyi mevsiminde ve organik olanlarını tüketelim..
Cilt Enfeksiyonlarında Neler Yapılmalıdır? 02:49
Cilt Enfeksiyonlarında Neler Yapılmalıdır? 7 izlenme - 3 yıl önce Dermatoloji Uzmanı Dr. Ahmet Günay cilt enfeksiyonları hakkında bilgi veriyor. (Bedenimizdeki Ayetler programı, 6. bölümden) Bu programda Dr. Ahmet Günay impetigo, yara, enfeksiyon, akne, sivilce, epilasyon, antiseptik, antibiyotik, cilt bakımı, bağışıklık, alt deri yırtılması, kültür antibiyogram konuları hakkında bilgi veriyor. http://www.a9.com.tr/izle/204133/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Cilt-Enfeksiyonlarinda-Neler-Yapilmalidir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Ygs Lys Biyoloji Tek Hücreliler Koloniler ve Bağışıklık 34:43
Ygs Lys Biyoloji Tek Hücreliler Koloniler ve Bağışıklık 1 izlenme - 4 ay önce ygs lys biyoloji Tek HucreLiLer KoLoniLer ve BagisikLik