Hoşgeldiniz!

bağlamak

Farklı Farklı Şal Bağlama Modelleri 04:50
Farklı Farklı Şal Bağlama Modelleri 10.983 izlenme - 2 yıl önce butikall farklı farklı şal bağlama modelleri www butikall com,Şal Nasıl Bağlanır, Şal Bagla Hijab Bağlama,Dolama Bağla,Şal,Farklı Model Şal Bağlama
Adnan Şenses - Bele Ceket Bağlama Hareketi 06:40
Adnan Şenses - Bele Ceket Bağlama Hareketi 3.819 izlenme - 2 yıl önce Bele ceket bağlayarak göbek atma ekolünün öncüsü sayılan Adnan Şenses roman havasını yaşayarak yorumlayan ender sanatçılardandır. Müziği 6 kez bırakıp 7 kez dönmesiyle sanat camiasının Süleyman Demirel'i olarak da bilinir kendisi. Sen hep göbek at Rakı Saçlı Adam...
Mala Bağlayan Damat Adayı 03:13
Mala Bağlayan Damat Adayı 3.504 izlenme - 2 yıl önce "Mala" ya da mala bağlamak... Olayı özetliyor aslında.. Teeey Adanalardan kendisi için kalkıp gelen, ve şivesiyle güzelliğini bir level düşüren kadındaki sıcaklığı hisseden damat adayı, hissettiği sıcaklığı karşısında görünce mala bağlıyor. Kurduğum cümleyi okuduğumda bir an ben de mala bağlamış gibi hissediyorum.. UU beybi güzel bir hareketlenme oldu bende..
Kravatı Bağlamanın Pratik Ve Kolay Yolu 00:25
Kravatı Bağlamanın Pratik Ve Kolay Yolu 2.033 izlenme - 3 yıl önce Öğrenmek Lazım Kravat Bağlamayı
Kaza Sonrası Mala Bağlamak 00:35
Kaza Sonrası Mala Bağlamak 1.400 izlenme - 2 yıl önce Kaza sonrası şokuyla mala bağlamak bu olmalı. Kaza yaptık ama değdi diyor adam, içerde nasıl fantastik bir ortam var idiyse artık siz düşünün. Nasıl bir mokoko ortamıysa, kaza yaptığına değiyor.
Kravat Nasıl Bağlanır? 00:52
Kravat Nasıl Bağlanır? 2.554 izlenme - 2 yıl önce Babalar Günü hediyeleri bir yana dursun işe biraz da pratik yöntem ekleyelim istedik. Basit gibi görünen ama çoğu zaman bir türlü bağlanamayan kravat bağlama kabusuna son! Kravat bağlamanın kolay yolu MigrosTV’de! Ayrıca Babalar Günü Kartı yapımı videomuza da mutlaka göz atın deriz; daha neler hazırladık bir bilseniz!
Mala Bağlayan Kadın 00:29
Mala Bağlayan Kadın 2.260 izlenme - 2 yıl önce mala bağlayan adamdan sonra yeni bir BJK TV röportajı. mala bağlayan kadın karşımızda. tabi arkada pakito çalmadığı için aynı tadı vermiyor. mükemmel, üç, yok.
Mala Bağlayan Komşu Teyze: Part 1/2 04:15
Mala Bağlayan Komşu Teyze: Part 1/2 1.518 izlenme - 3 yıl önce Bu teyze adamı öldürür yaa :))
Kravat Bağlamanın En Pratik Ve Kolay Yolu 00:25
Kravat Bağlamanın En Pratik Ve Kolay Yolu 1.523 izlenme - 2 yıl önce her gün kravat bağlaması gereken insanlara üzülerek bu videoyu sizlere sunuyorum.
İşkenceyle Öldürülen Köpeğe Hıçkıra Hıçkıra Ağlayan Adam 01:44
İşkenceyle Öldürülen Köpeğe Hıçkıra Hıçkıra Ağlayan Adam 916 izlenme - 2 yıl önce MERSİN’in Erdemli İlçesi’nde bir köpek, işkence edilerek öldürülmüş halde bulundu. Köpeğin ölüsünü gören Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (DOHAYKO) Mersin Temsilcisi Semih İğdigül, gözyaşlarına boğuldu. Akdeniz Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu sokakta yol kenarında bir köpeğin ölüsünü görenler durumu Erdemli Belediyesi’ne haber verdi. Belediye görevlileri de olayı DOHAYKO Mersin Temsilcisi Semih İğdigül’e bildirdi. Kısa bir süre sonra olay yerine gelen İğdigül, gözyaşlarına boğuldu. Köpeğin can çekişerek öldüğünü belirten İğdigül gözyaşları içerisinde "Hayvan öldürmekle insan öldürmenin hiçbir farkı yok. Bu köpeğin boynuna zincir bağlanarak motosikletin arkasına bağlanarak koşturulmuş ve köpeğin ayak tabanları patlamış. Köpek çok büyük acı çekerek kanlar içerisinde ölmüş. Bu nasıl vicdan? Bu nasıl insanlık? Bunu yapan en ağır bir şekilde cezalandırılmalı. Bu köpeğin ciğerleri şişmiş. Koşturulmuş ve ölüme terk edilmiş. Yazık günahtır bu hayvanlara. Bu hayvanlar 8 saat susuz kalırlarsa ölürler. Başbakan’a, bakanlarımıza sesleniyorum ne olur bu hayvanları öldürenlere en ağır cezayı verin. Artık hayvan öldürenler ceza mahkemelerinde yargılansınlar. Bunlar insan olamaz. Bugün hayvana yapan daha sonra çocuklarına ve vatandaşlara yapar. Böyle vicdansızlık olamaz" dedi. Konuşmanın ardından polis ekiplerine haber veren İğdigül, köpeği kim öldürdüyse bulunarak cezalandırılmasını istedi. Daha sonra köpek öldüğü yerden alınarak DOHAYKO Mersin Temsilcisi Semih İğdigül Tarafından iş makinesinin açtığı çukura gömüldü. kaynak: hurriyet.com.tr
Kitty'nin Karşısında Mala Bağlamak 02:02
Kitty'nin Karşısında Mala Bağlamak 836 izlenme - 2 yıl önce Blog TV'nin poşet ile suratını yakan gençten sonra 2. ünlüsü de gelmiş oldu. İngiliz Kitty ile canlı yayın şovlarına devam eden 'Chymera' nickli ergen, Türk Blog TV tarihinin en fazla izlenen üyesi durumuna geldi. Binlerce kişinin izlediği, adına yüzlerce entry girilen 'Chymera', Anadolu İngilizcesi ile güzeller güzelini güldürmeyi başarıyor. 'Chymera'nın bi sonraki şovu ile beraber, ailesi ve akrabalarıyla olan yeni ilişki durumu da merak ediliyor.
Küçük İple Adam Bağladılar 01:13
Küçük İple Adam Bağladılar 2.020 izlenme - 4 yıl önce kopma garantisi
ellerini kullanmadan ayakkabı bağlamak 00:31
ellerini kullanmadan ayakkabı bağlamak 1.281 izlenme - 7 yıl önce harika bir yetenek diyebiliriz:)
Patlamadan Sonra Mala Bağlamak 00:17
Patlamadan Sonra Mala Bağlamak 475 izlenme - 2 yıl önce Geçenlerde Eskişehir'in "Teksan" denilen oto tamirciler ve tornacılar sitesinde kimsayasal madde üretimi yapan fabrikada, henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana gelmiş ve 4 vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Olaydan sonra bir gazeteci de patlamanın nasıl olduğunu öğrenmek için çevredekilerle röportaj yapmak ister. Ancak röportaj yapacak daha başka yetkili ve etkili bir kimse bulamamış olacak ki tamamen olaydan bihaber -ki biz öyle olduğunu ümit ediyoruz- birisine sorusunu sorar ve olaylar gelişir. Uyarı: Abinin cevabı bünyede kısa süreli şok etkisi yapabilir.
traktör tl 100 a 01:07
traktör tl 100 a 1.186 izlenme - 7 yıl önce söke ovasında balya bağlıyoruz (semih)
Kravat Nasıl Bağlanır? 01:32
Kravat Nasıl Bağlanır? 275 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki ablalarımız halkı özellikle gençlerimizi bilinçlendirmek amacıyla ellerinden geleni yapmasın. Papyon bağlamayı ve silah temizlemeyi ele alan ablamızdan bu seferde kravat bağlama konusunu ele aldığını görüyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94463/papyon-nasil-baglanir
Sony Kendisine Oyun Yolladı Diye Sevinçten Mala Bağlamak 03:26
Sony Kendisine Oyun Yolladı Diye Sevinçten Mala Bağlamak 387 izlenme - 2 yıl önce The Last Of Us oyunuyla ilgili Türkçe içerikli video bakınırken denk geldiğim Oğuz Sasi adlı bu arkadaş Sony'nin kendisine "exclusive" oyun yollamasına çok sevindiğinden midir yoksa normal hali bu olduğu için midir bilinmez garip garip hallere girmiş videoda... Kendini Komik Zanneden Genç'in sitede gürültü kirliliği yaptığı bu zor dönemlerde ibret alınması ve bu tarz videoların çekilmemesi hususunda etkili bir örnek...
Erdoğan Kalkarken Boyner'in Ayakkabısını Bağlaması 01:47
Erdoğan Kalkarken Boyner'in Ayakkabısını Bağlaması 290 izlenme - 1 yıl önce TUSİAD Yüksek İstişare Toplantısı'nda iş adamı Cem Boyner Erdoğan kürsüye çıkarken ayağa kalkar gibi yapıp hemen yerine oturmuş ve ardından da ayakkabısını bağlamaya başlamış.
Esnerken Sertab Erener'e Bağlamak 00:06
Esnerken Sertab Erener'e Bağlamak 335 izlenme - 2 yıl önce Esnerken Sertab Erener'e Bağlamak..
Elleri Kullanmadan Ayakkabı Bağlamak 00:31
Elleri Kullanmadan Ayakkabı Bağlamak 258 izlenme - 2 yıl önce İnternet'te tesadüfen karşılaştığım bir video . Diyecek bir söz yok çocuğa büyük yetenek bence. Şahsen ne kadar denesemde başarılı olabileceğimi sanmıyorum. İyi seyiler.
Medya Mahallesi - Türban Meselesi 18:07
Medya Mahallesi - Türban Meselesi 261 izlenme - 2 yıl önce Medya Mahallesinde türban hakkı soru ve görüşlerin konuşulduğu bu programı hep birlikte seyir eyleyelim
Mala Bağlatan Penaltı Vuruşu 00:16
Mala Bağlatan Penaltı Vuruşu 275 izlenme - 2 yıl önce Gördüğüm en enteresan penaltı vuruşunu sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar. Allah düşmanımın başına vermesin.
Ayakkabı Bağlamanın En Hızlı Yöntemi 01:04
Ayakkabı Bağlamanın En Hızlı Yöntemi 111 izlenme - 1 yıl önce Ben denedim gayet de güzel oluyor, ama alışmadım malesef. Bu saatten sonra alışabilen varsa yapsın. Not:Kısa bağcıklarda da olmuyor.
Big Pussy'nin Ölümü - The Sopranos 09:36
Big Pussy'nin Ölümü - The Sopranos 217 izlenme - 1 yıl önce 1999 yılında yayınlanmaya başlayan ve 6 sezon devam eden "The Sopranos" dizisinin unutulmayan karakterleri arasında yer alan 'Big Pussy', ailesine ihanet etmesi sonucu ölümle cezalandırılır.
kaza sonrası söylenenlere dikkat 00:35
kaza sonrası söylenenlere dikkat 474 izlenme - 6 yıl önce adam, kaza yaptık değdi diyor...
Patlamadan Sonra Mala Bağlamak! ( Gelde Gülme ) 00:17
Patlamadan Sonra Mala Bağlamak! ( Gelde Gülme ) 363 izlenme - 4 yıl önce Patlama Gayet Güzel Olmuş Vede Yüksekten Gitmiş..
Ayakkabı bağlamak çok kolay 00:24
Ayakkabı bağlamak çok kolay 321 izlenme - 3 yıl önce Ayakkabı bağlamak çok kolay İlginç ve güzel bir mekanizma
Renault Reklamı - İşin Aslı 2 01:16
Renault Reklamı - İşin Aslı 2 194 izlenme - 2 yıl önce Iki kişi olarak başlayan bu macera apartman görevlisinin de dahil olmasıyla tüm hızıyla devam ediyor. Umarım tadında bırakırlar... İlk reklam için tıklayınız; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/44307/renault-reklami---isin-asli
Abisi Geldiği İçin Mutluluktan Uçan Kız 00:23
Abisi Geldiği İçin Mutluluktan Uçan Kız 170 izlenme - 2 yıl önce Abisi geldiği için mutluluktan uçan bir kızın yaşadığı hezeyan, dağınık odanın verdiği iç hzuzursuzlukla birleşince ortaya Picasso tablolarını anımsatan bir görüntü çıkar. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80146/ankaradan-abim-geldi-grup-gundogarken-1994
10.000 Kaplan Gücünde Gazete Katlamak 01:34
10.000 Kaplan Gücünde Gazete Katlamak 211 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Alcan'ın sunduğu Ülkede Bu Sabah programında reytinglerden yararlanıp sanal reklam almamak için Hürriyet gazetesini kese kağıdı katlar gibi katlamaya çalışan ve sırıtarak izleyicilere açıklayan spiker.