Hoşgeldiniz!

bağlamak

Farklı Farklı Şal Bağlama Modelleri 04:50
Farklı Farklı Şal Bağlama Modelleri 11.413 izlenme - 4 yıl önce butikall farklı farklı şal bağlama modelleri www butikall com,Şal Nasıl Bağlanır, Şal Bagla Hijab Bağlama,Dolama Bağla,Şal,Farklı Model Şal Bağlama
Adnan Şenses - Bele Ceket Bağlama Hareketi 06:40
Adnan Şenses - Bele Ceket Bağlama Hareketi 4.396 izlenme - 3 yıl önce Bele ceket bağlayarak göbek atma ekolünün öncüsü sayılan Adnan Şenses roman havasını yaşayarak yorumlayan ender sanatçılardandır. Müziği 6 kez bırakıp 7 kez dönmesiyle sanat camiasının Süleyman Demirel'i olarak da bilinir kendisi. Sen hep göbek at Rakı Saçlı Adam...
Mala Bağlayan Damat Adayı 03:13
Mala Bağlayan Damat Adayı 4.728 izlenme - 3 yıl önce "Mala" ya da mala bağlamak... Olayı özetliyor aslında.. Teeey Adanalardan kendisi için kalkıp gelen, ve şivesiyle güzelliğini bir level düşüren kadındaki sıcaklığı hisseden damat adayı, hissettiği sıcaklığı karşısında görünce mala bağlıyor. Kurduğum cümleyi okuduğumda bir an ben de mala bağlamış gibi hissediyorum.. UU beybi güzel bir hareketlenme oldu bende..
Kravatı Bağlamanın Pratik Ve Kolay Yolu 00:25
Kravatı Bağlamanın Pratik Ve Kolay Yolu 2.112 izlenme - 4 yıl önce Öğrenmek Lazım Kravat Bağlamayı
Kaza Sonrası Mala Bağlamak 00:35
Kaza Sonrası Mala Bağlamak 1.721 izlenme - 4 yıl önce Kaza sonrası şokuyla mala bağlamak bu olmalı. Kaza yaptık ama değdi diyor adam, içerde nasıl fantastik bir ortam var idiyse artık siz düşünün. Nasıl bir mokoko ortamıysa, kaza yaptığına değiyor.
Kravat Nasıl Bağlanır? 00:52
Kravat Nasıl Bağlanır? 2.947 izlenme - 4 yıl önce Babalar Günü hediyeleri bir yana dursun işe biraz da pratik yöntem ekleyelim istedik. Basit gibi görünen ama çoğu zaman bir türlü bağlanamayan kravat bağlama kabusuna son! Kravat bağlamanın kolay yolu MigrosTV’de! Ayrıca Babalar Günü Kartı yapımı videomuza da mutlaka göz atın deriz; daha neler hazırladık bir bilseniz!
Mala Bağlayan Kadın 00:29
Mala Bağlayan Kadın 4.011 izlenme - 4 yıl önce mala bağlayan adamdan sonra yeni bir BJK TV röportajı. mala bağlayan kadın karşımızda. tabi arkada pakito çalmadığı için aynı tadı vermiyor. mükemmel, üç, yok.
Mala Bağlayan Komşu Teyze: Part 1/2 04:15
Mala Bağlayan Komşu Teyze: Part 1/2 1.546 izlenme - 4 yıl önce Bu teyze adamı öldürür yaa :))
Kravat Bağlamanın En Pratik Ve Kolay Yolu 00:25
Kravat Bağlamanın En Pratik Ve Kolay Yolu 1.654 izlenme - 4 yıl önce her gün kravat bağlaması gereken insanlara üzülerek bu videoyu sizlere sunuyorum.
İşkenceyle Öldürülen Köpeğe Hıçkıra Hıçkıra Ağlayan Adam 01:44
İşkenceyle Öldürülen Köpeğe Hıçkıra Hıçkıra Ağlayan Adam 1.397 izlenme - 4 yıl önce MERSİN’in Erdemli İlçesi’nde bir köpek, işkence edilerek öldürülmüş halde bulundu. Köpeğin ölüsünü gören Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (DOHAYKO) Mersin Temsilcisi Semih İğdigül, gözyaşlarına boğuldu. Akdeniz Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu sokakta yol kenarında bir köpeğin ölüsünü görenler durumu Erdemli Belediyesi’ne haber verdi. Belediye görevlileri de olayı DOHAYKO Mersin Temsilcisi Semih İğdigül’e bildirdi. Kısa bir süre sonra olay yerine gelen İğdigül, gözyaşlarına boğuldu. Köpeğin can çekişerek öldüğünü belirten İğdigül gözyaşları içerisinde "Hayvan öldürmekle insan öldürmenin hiçbir farkı yok. Bu köpeğin boynuna zincir bağlanarak motosikletin arkasına bağlanarak koşturulmuş ve köpeğin ayak tabanları patlamış. Köpek çok büyük acı çekerek kanlar içerisinde ölmüş. Bu nasıl vicdan? Bu nasıl insanlık? Bunu yapan en ağır bir şekilde cezalandırılmalı. Bu köpeğin ciğerleri şişmiş. Koşturulmuş ve ölüme terk edilmiş. Yazık günahtır bu hayvanlara. Bu hayvanlar 8 saat susuz kalırlarsa ölürler. Başbakan’a, bakanlarımıza sesleniyorum ne olur bu hayvanları öldürenlere en ağır cezayı verin. Artık hayvan öldürenler ceza mahkemelerinde yargılansınlar. Bunlar insan olamaz. Bugün hayvana yapan daha sonra çocuklarına ve vatandaşlara yapar. Böyle vicdansızlık olamaz" dedi. Konuşmanın ardından polis ekiplerine haber veren İğdigül, köpeği kim öldürdüyse bulunarak cezalandırılmasını istedi. Daha sonra köpek öldüğü yerden alınarak DOHAYKO Mersin Temsilcisi Semih İğdigül Tarafından iş makinesinin açtığı çukura gömüldü. kaynak: hurriyet.com.tr
Patlamadan Sonra Mala Bağlamak 00:17
Patlamadan Sonra Mala Bağlamak 1.784 izlenme - 4 yıl önce Geçenlerde Eskişehir'in "Teksan" denilen oto tamirciler ve tornacılar sitesinde kimsayasal madde üretimi yapan fabrikada, henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana gelmiş ve 4 vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Olaydan sonra bir gazeteci de patlamanın nasıl olduğunu öğrenmek için çevredekilerle röportaj yapmak ister. Ancak röportaj yapacak daha başka yetkili ve etkili bir kimse bulamamış olacak ki tamamen olaydan bihaber -ki biz öyle olduğunu ümit ediyoruz- birisine sorusunu sorar ve olaylar gelişir. Uyarı: Abinin cevabı bünyede kısa süreli şok etkisi yapabilir.
Küçük İple Adam Bağladılar 01:13
Küçük İple Adam Bağladılar 2.152 izlenme - 6 yıl önce kopma garantisi
Kaza Yapmak İçin Acele Eden Sürücü 01:00
Kaza Yapmak İçin Acele Eden Sürücü 1.131 izlenme - 4 yıl önce Rusya sokaklarından alışık olduğumuz görüntüler...Sanırım votka içip araba sürmek serbest bu ülkede...
traktör tl 100 a 01:07
traktör tl 100 a 1.188 izlenme - 9 yıl önce söke ovasında balya bağlıyoruz (semih)
Ellerini Kullanmadan Ayakkabı Bağlamak 00:31
Ellerini Kullanmadan Ayakkabı Bağlamak 1.286 izlenme - 9 yıl önce harika bir yetenek diyebiliriz:)
Kitty'nin Karşısında Mala Bağlamak 02:02
Kitty'nin Karşısında Mala Bağlamak 1.026 izlenme - 4 yıl önce Blog TV'nin poşet ile suratını yakan gençten sonra 2. ünlüsü de gelmiş oldu. İngiliz Kitty ile canlı yayın şovlarına devam eden 'Chymera' nickli ergen, Türk Blog TV tarihinin en fazla izlenen üyesi durumuna geldi. Binlerce kişinin izlediği, adına yüzlerce entry girilen 'Chymera', Anadolu İngilizcesi ile güzeller güzelini güldürmeyi başarıyor. 'Chymera'nın bi sonraki şovu ile beraber, ailesi ve akrabalarıyla olan yeni ilişki durumu da merak ediliyor.
Erdoğan Kalkarken Boyner'in Ayakkabısını Bağlaması 01:47
Erdoğan Kalkarken Boyner'in Ayakkabısını Bağlaması 558 izlenme - 3 yıl önce TUSİAD Yüksek İstişare Toplantısı'nda iş adamı Cem Boyner Erdoğan kürsüye çıkarken ayağa kalkar gibi yapıp hemen yerine oturmuş ve ardından da ayakkabısını bağlamaya başlamış.
Kravat Nasıl Bağlanır? 01:32
Kravat Nasıl Bağlanır? 324 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki ablalarımız halkı özellikle gençlerimizi bilinçlendirmek amacıyla ellerinden geleni yapmasın. Papyon bağlamayı ve silah temizlemeyi ele alan ablamızdan bu seferde kravat bağlama konusunu ele aldığını görüyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94463/papyon-nasil-baglanir
Sony Kendisine Oyun Yolladı Diye Sevinçten Mala Bağlamak 03:26
Sony Kendisine Oyun Yolladı Diye Sevinçten Mala Bağlamak 479 izlenme - 3 yıl önce The Last Of Us oyunuyla ilgili Türkçe içerikli video bakınırken denk geldiğim Oğuz Sasi adlı bu arkadaş Sony'nin kendisine "exclusive" oyun yollamasına çok sevindiğinden midir yoksa normal hali bu olduğu için midir bilinmez garip garip hallere girmiş videoda... Kendini Komik Zanneden Genç'in sitede gürültü kirliliği yaptığı bu zor dönemlerde ibret alınması ve bu tarz videoların çekilmemesi hususunda etkili bir örnek...
Elleri Kullanmadan Ayakkabı Bağlamak 00:31
Elleri Kullanmadan Ayakkabı Bağlamak 352 izlenme - 4 yıl önce İnternet'te tesadüfen karşılaştığım bir video . Diyecek bir söz yok çocuğa büyük yetenek bence. Şahsen ne kadar denesemde başarılı olabileceğimi sanmıyorum. İyi seyiler.
Mala Bağlatan Penaltı Vuruşu 00:16
Mala Bağlatan Penaltı Vuruşu 349 izlenme - 4 yıl önce Gördüğüm en enteresan penaltı vuruşunu sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar. Allah düşmanımın başına vermesin.
Big Pussy'nin Ölümü - The Sopranos 09:36
Big Pussy'nin Ölümü - The Sopranos 401 izlenme - 3 yıl önce 1999 yılında yayınlanmaya başlayan ve 6 sezon devam eden "The Sopranos" dizisinin unutulmayan karakterleri arasında yer alan 'Big Pussy', ailesine ihanet etmesi sonucu ölümle cezalandırılır.
Ali Ağaoğlu Parodisi - Beyaz Show 05:56
Ali Ağaoğlu Parodisi - Beyaz Show 433 izlenme - 3 yıl önce Beyaz yine kendince komik bir şeyler yapmış, Ali Ağaoğlu ve Sinan Çetin'in şahane reklamı burayı hatırladın mı yı taklit edip parodisini yapmış efenim. Beyaz'ın artık bobiler ceosu olarak atanmasının vakti gelmiş.
Göbek Fıtığında Ailelere Öneriler 01:13
Göbek Fıtığında Ailelere Öneriler 482 izlenme - 4 yıl önce Çocuk Cerrahı Op. Dr. Fatih Akova, Doktoramcam.com Çocuk Sağlığı Portalı için açıkladı. http://www.doktoramcam.com/Uzman/Detay/op-dr-fatih-akova/16
Medya Mahallesi - Türban Meselesi 18:07
Medya Mahallesi - Türban Meselesi 277 izlenme - 3 yıl önce Medya Mahallesinde türban hakkı soru ve görüşlerin konuşulduğu bu programı hep birlikte seyir eyleyelim
Ayakkabı bağlamak çok kolay 00:24
Ayakkabı bağlamak çok kolay 344 izlenme - 5 yıl önce Ayakkabı bağlamak çok kolay İlginç ve güzel bir mekanizma
10.000 Kaplan Gücünde Gazete Katlamak 01:34
10.000 Kaplan Gücünde Gazete Katlamak 325 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Alcan'ın sunduğu Ülkede Bu Sabah programında reytinglerden yararlanıp sanal reklam almamak için Hürriyet gazetesini kese kağıdı katlar gibi katlamaya çalışan ve sırıtarak izleyicilere açıklayan spiker.
Ayakkabı Bağlamanın En Hızlı Yöntemi 01:04
Ayakkabı Bağlamanın En Hızlı Yöntemi 156 izlenme - 3 yıl önce Ben denedim gayet de güzel oluyor, ama alışmadım malesef. Bu saatten sonra alışabilen varsa yapsın. Not:Kısa bağcıklarda da olmuyor.
Atkı Bağlamanın  25 Farklı Yolu 04:55
Atkı Bağlamanın 25 Farklı Yolu 180 izlenme - 4 yıl önce Kışın gelip çattığı şu günlerde ilginizi çekebilecek bir içerikle karşınızdayım. Güzel hazırlanmış bir video ile atkı bağlamanın 25 yolu karşınızda. İyi seyirler.
Renault Reklamı - İşin Aslı 2 01:16
Renault Reklamı - İşin Aslı 2 239 izlenme - 4 yıl önce Iki kişi olarak başlayan bu macera apartman görevlisinin de dahil olmasıyla tüm hızıyla devam ediyor. Umarım tadında bırakırlar... İlk reklam için tıklayınız; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/44307/renault-reklami---isin-asli