Hoşgeldiniz!

bağlanmak

Son Kez Bakayım Yar Gözlerıne 03:55
Son Kez Bakayım Yar Gözlerıne 184.407 izlenme - 8 yıl önce dj-kaptan_29 son kez bakayım yar gözlerıne
Bağlanmak Yok (2011) Fragman 02:32
Bağlanmak Yok (2011) Fragman 20.666 izlenme - 2 yıl önce Yıllar önce henüz ergenken çıkma teklifini reddettiği Adam Franklin’le şans eseri karşılaşan Emma Kurtzman için bu olay unutamayacağı yeni bir aşkın fitilini ateşler. İlişkilere karşı soğuk bir tavrı bulunan Emma ve aşka tövbe eden Adam’ın yıllar sonra meydana gelen bu tesadüfî karşılaşması, ergen dönemlerinde yaşanan deneyimin tam tersidir. İkili, böylece ilginç bir birlikteliğe, çıkar üzerine kurulu karmaşık bir ilişkiye başlarlar. Hiç bir bağın olmadığı, dertsiz tasasız, sadece cinselliğe dayalı bu yalansız ve dolansız ilişkide ne kıskançlığa ne de duygusallığa yer vardır. Koşulsuz ve beklentisiz bir ilişkiden ibarettir yaşananlar. Fakat bu durum, Adam’ın duygularıyla ön plana çıkmasıyla farklı bir yola girer. Sözünü bile etmedikleri “aşk” yavaş yavaş ilişkilerine karışmaya ve ikiliyi hep kaçtıkları o sona doğru sürüklemeye başlar…. Not: Daha önce altyazılı olarak eklenen film türkçe dublaj olarak güncellenmiştir. Gösterim tarihi: 18 Mart 2011 Yapım: 2011 Oyuncular: Abby Elliott, Adhir Kalyan, Ashton Kutcher, Cary Elwes, Greta Gerwig, Kevin Kline, Lake Bell, Mindy Kaling, Natalie Portman, Olivia Thirlby, Ophelia Lovibond, Tyne Stecklein Tür: Erotik, Komedi, Romantik Senaryo: Elizabeth Meriwether, Michael Samonek Yönetmen: Ivan Reitman Orijinal Adı: No Strings Attached, Freundschaft Plus
bağlanmak yok fragman izle izledegit.com 02:28
bağlanmak yok fragman izle izledegit.com 18.632 izlenme - 6 yıl önce bağlanmak yok fragman izle izledegit.com
Nadide Abla - Bağlanmaktan Korkuyorum 00:15
Nadide Abla - Bağlanmaktan Korkuyorum 9.149 izlenme - 2 yıl önce Nadide Abla'nın videolarını http://www.izlesene.com/nadideabla kanalında bulabilirsiniz. Linkler: www.facebook.com/ablanadide www.twitter.com/nadideabla www.instagram.com/nadideabla
Aşık Mahsuni - Merdo (Bağlanmayacaksın Bir Şeye... 05:04
Aşık Mahsuni - Merdo (Bağlanmayacaksın Bir Şeye... 37.541 izlenme - 8 yıl önce sevgi emekmiş... emek ise, vazgeçmeyecek kadar; ama özgür bırakacak kadar sevmekmiş...
Can Yücel --- Bağlanmayacaksin 01:42
Can Yücel --- Bağlanmayacaksin 10.034 izlenme - 8 yıl önce kendİm İçİn yaptiĞim bİr vİdeo :)
bağlanmak yok hd fragman no strings attached hd trailer 02:32
bağlanmak yok hd fragman no strings attached hd trailer 2.920 izlenme - 5 yıl önce http//www.izleyeceksin.com/baglanmak-yok-izlefilmi izlemek için yukarıdaki linke tıklayın
no strings attached 2 fragmanı 00:49
no strings attached 2 fragmanı 1.866 izlenme - 5 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
Abdurrahim Albayrak - Yanlış Programa Bağlanmak 03:00
Abdurrahim Albayrak - Yanlış Programa Bağlanmak 429 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak yanlışlıkla programa bağlandı ve hangi program diyerek telefonu kapattı!
Bağlanmayacaksin 02:58
Bağlanmayacaksin 1.165 izlenme - 7 yıl önce bağlanmakla alakalı çok güzel bir sunu umarım beğenirsiniz
no strings attached 3 fragmanı 00:49
no strings attached 3 fragmanı 919 izlenme - 5 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
bağlanmak yok no strings attached fragma 02:28
bağlanmak yok no strings attached fragma 542 izlenme - 6 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
Neden Başkası Değilde Hz. Muhammed (S.a.v) Peygamber Oldu? 21:44
Neden Başkası Değilde Hz. Muhammed (S.a.v) Peygamber Oldu? 116 izlenme - 1 yıl önce Neden Başkası Değilde Hz. Muhammed S.a.v Peygamber Oldu?Son Peygamberin Delilleri ile ispatı! İnanç problemi yaşayan birçok insanın kafasında oluşan sorunun cevabı! Eğer böyle bir merakınız veya imanınızı kuvvetlendirmek istiyorsanız izleyebileceğiniz eşsiz bir Risale-i Nur dersi.
no strings attached 4 fragmanı 00:38
no strings attached 4 fragmanı 428 izlenme - 5 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
Leyla ile Mecnun - İskender - Yalnızlık Nedir? 04:44
Leyla ile Mecnun - İskender - Yalnızlık Nedir? 118 izlenme - 2 yıl önce Mecnun'un babası İskender abinin (Romantik Haydut) yalnızlık tarifini izliyoruz. -İsmini vermek istemiyorsun yani? -İsmimi verirsem o da beni terkeder diye korkuyorum ....
no strings attached 6 fragmanı 02:32
no strings attached 6 fragmanı 284 izlenme - 5 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
Melih Gökçek'in Bozdu Yazısına Sinirlenip Halk TV Yayınına Bağlanması 03:59
Melih Gökçek'in Bozdu Yazısına Sinirlenip Halk TV Yayınına Bağlanması 102 izlenme - 2 yıl önce Efendim, Melih Gökçek Halk TV'de yayınlanan Basın Koridoru programına telefonla bağlandı, Ankara şekebe suyu ile ilgili iddiaları yanıtladı. Önceki hafta, Melih Gökçek'in canlı yayında "su deneyi" yapmasının ardından internette "Karadenizli vatandaştan Gökçek'e cevap" adıyla bir video dolaşıma sokuldu. Gökçek şöyle konuştu: 'Yahu siz yapıyorsunuz bunu. Elimde fotoğraf var ondan okuyorum. Altyazınız aynen şu: "Karadenizli vatandaş Gökçek'in su şovunu bozdu." Siz kalkıp insanlara yanlış bilgi verirseniz bu ayıp değil mi? 'Bozdu' diyorsunuz Melih Gökçek'i. Kırmızıyla yazıyorsunuz. Altına da beyaz siyahla ''Gökçek'in su şovunu böyle bozdu' Kim kimi bozdu? Ben bunu rezil ettim. Sokağa çıkmayacak hale getirdim. Siz hâlâ Halk TV olarak o adamın yaptığının aynısını yapıyorsunuz. İnsanları böyle tahrik ediyorsunuz. Yalan söylüyorsunuz. Bunu göster bir şey demiyorum ama altına 'Melih Gökçek'in su şovunu bozdu' diyorsunuz. dedi. Bunun ardından canlı yayında epey gergin anlar yaşandı. Ortaya da böyle görüntüler çıkmış efendim. İzleyelim..
Muziğin İnsan Uzerindeki Etkileri 07:01
Muziğin İnsan Uzerindeki Etkileri 121 izlenme - 2 yıl önce Video için pek bir yorum yapmak istemiyorum, hidrofobik yüzey testlerini araştırırken denk geldi, Bize zaten denk gele gele Arapların Cübbeli Ahmet'i gelir. Abimizin tespitler ve anlatım müthiş. İnsan oğlu ne garip lan ! Türlü türlüsü mevcut ..
Yalancıktan mıydı (İsmail Özkan) 03:32
Yalancıktan mıydı (İsmail Özkan) 55 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Yalancıktan mı sevmiştin beni Yalancıktan mı sarıldın bana Bakışların, gülücüklerin Elimi tutup söylediğin o güzel sözlerin Yalancıktan mıydı? Yalancıktan mı kızmıştın bana Yalancıktan mı yumrukladın göğsümü Çatılmış kaşların, hıçkırıkların Yanağından süzülüp inen gözyaşların Yalancıktan mıydı? Öyle bağlanmıştım ki sana Bir ömür boyu sürecek diye Böyle bir başıma kalakaldım Sonsuzluk seni götürünce “Bütün hayatım senin” diyordun ya, Yalancıktan mıydı? Yalancıktan mı umutlandırdın beni Yalancıktan mı hayaller kurdurdun O muhteşem aşkımız, heyecanlarımız Seninle unutulmaz anılarımız Yalancıktan mıydı?
no strings attached 5 fragmanı 00:38
no strings attached 5 fragmanı 169 izlenme - 5 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
no strings attached 7 fragmanı 02:32
no strings attached 7 fragmanı 155 izlenme - 5 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
dünyaya bağlanmak nedir kalpten çıkarılabilir mi 10:34
dünyaya bağlanmak nedir kalpten çıkarılabilir mi 168 izlenme - 6 yıl önce www.huzuradogru.tv dünya sevgisi zararlı mıdır? dünya sevgisi kalpten nasıl çıkarılır.
Müptela-Mehmet Kovancı 08:28
Müptela-Mehmet Kovancı 193 izlenme - 7 yıl önce Şiirleri facebookta paylaşmak için bu sayfayı kullanabilirsiniz: http://www.facebook.com/pages/MEHMET-KOVANCI/368331582016
C# C Sharp Eğitimi Mysql Bağlanmak 16:14
C# C Sharp Eğitimi Mysql Bağlanmak 34 izlenme - 3 yıl önce C# C Sharp Eğitimi Mysql Bağlanmak
Tam Canlı Yayına Bağlandığı Sırada... 00:14
Tam Canlı Yayına Bağlandığı Sırada... 31 izlenme - 2 yıl önce Muhabir tam canlı yayına bağlandığı sırada arkasından geçen bisikletli düşünce şaşkına döndü ve yayını kesti.
Türkiye bütünlüğünü korusun. Barzani Kürt devleti olarak Türkiye’ye bağlanırsa kabul ederiz 01:16
Türkiye bütünlüğünü korusun. Barzani Kürt devleti olarak Türkiye’ye bağlanırsa kabul ederiz 8 izlenme - 2 yıl önce Türkiye bütünlüğünü korusun. Barzani Kürt devleti olarak Türkiye’ye bağlanırsa kabul ederiz.