Hoşgeldiniz!

bağlantı

Giden Otobüsün İnternetine Bağlanmak Mümkün Mü? - Test Ettik 02:39
Giden Otobüsün İnternetine Bağlanmak Mümkün Mü? - Test Ettik 2.302 izlenme - 3 ay önce Bu videoda hareket halindeki bir otobüsün Wi-Fi ağına bağlanmanın mümkün olup olmadığını test ediyoruz. Bakalım o otobüsün internetinden faydalanabiliyor muyuz? Bir şeyleri denediğimiz tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/t4A2pD Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Laptopu TV'ye Bağlama - HDMI 03:54
Laptopu TV'ye Bağlama - HDMI 4.438 izlenme - 4 yıl önce Laptopu TV'ye Bağlama - HDMI
Din ve Ahlak İlişkisi  12:00
Din ve Ahlak İlişkisi 3.286 izlenme - 2 yıl önce Prof.Dr.Örsan K. Öymen ile Din ve Ahlak üzerine farkindalik yaratacak bir soyleşi... Ahlak din tarafından çalınmış bir olgudur! Sonuna kadar mutlaka izleyin.
Kaybettiği Oğlundan Mesaj Alan Anne 00:35
Kaybettiği Oğlundan Mesaj Alan Anne 137 izlenme - 3 ay önce henüz küçük yaşta yakalandığı beyin kanseri sebebiyle hayata gözlerini yuman oğlunun mezarı başında duygularına hakim olamayan bir anennin çekmiş olduğu videodur. şöyle ki ; kızılgerdan kuşları kadınla,oğlu arasında özel bir anlam taşıyormuş. videoda ise çocuğun mezar taşında bir kızılgerdan kuşu görüyoruz ve kuş bir müddet sonra adeta kadına cevap verir gibi eline uçuyor. kadın da bunu çocuğundan almış olduğu bir işaret gibi yorumluyor. kendim de dahil izleyen bir çok kişinin gözlerini nemlendiren mistik ve duygusal bir an olmuş.
Dial-up Bağlantı Sesi 00:30
Dial-up Bağlantı Sesi 1.501 izlenme - 2 yıl önce Adsl hizmete girmeden önce mahkum olduğumuz o kahır sesi.bazen otuz-kırk kere denedikten sonra bile girilmez,girilsede bağlantının doluluğuna göre aynı dakika içinde 'çıt' sesi gelip düşebilirdiniz.o zamanlar çok zordu diye klişe bir laf söylemek istemezdim ama gerçekten zordu.counter-strike 350-400 ping aralığında oynanırdı,60mb bir dosya en az altı saatte çekilirdi o da gece bırakırsan ve bağlantı kopmazsa eğer.upload etme gibi bir durum yoktu bile varsada ben hatırlamıyorum gerçekten bir millet olarak zor günlerden geçerek gelmişiz.
Beyaz Show'a Sibel Alaş Konuk (2000) 04:48
Beyaz Show'a Sibel Alaş Konuk (2000) 2.278 izlenme - 2 yıl önce 90'lardan bugüne her hafta Cuma yayınlanmaya devam eden Beyaz Show'a konuk olan Sibel Alaş,o dönemlerde Fem albümünü çıkarmıştı.Sibel Alaş çok çıtı pıtı ve şirin o zamanlarda da şimdi olduğu gibi. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'lara dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
After Effects Cs6 Ses Kareleri Oluşturma Ve Obje Bağlantı İlişkisi 08:06
After Effects Cs6 Ses Kareleri Oluşturma Ve Obje Bağlantı İlişkisi 1.470 izlenme - 3 yıl önce Adobe After Effects Cs6 İle İlgili Her Şeyi Bu Kanalda Ve İzlesene.com'da Bulabilirsiniz.
LOL Yayını Yaparken Saldırıya Uğrayan Ergenin Feryadı 03:11
LOL Yayını Yaparken Saldırıya Uğrayan Ergenin Feryadı 1.557 izlenme - 2 yıl önce Twitch.tv üzerinden oyun yayını yaparken bilgisayarı saldırıya uğrayan bu gencin oyun bağlantısı kopuyor. Feryadını duyan anası da oğlunu teselli ediyor. Anasının oğluna söylediği cümlelerde modern ergenlerin ortak sorunu olan sanal dünyaya bağımlılığa dair bir çok önemli söylem duyacağız.
Wolfteam Sunucuyla Bağlantı Kesildi T_10054 00:25
Wolfteam Sunucuyla Bağlantı Kesildi T_10054 1.848 izlenme - 6 yıl önce
navigasyon cihazına bluetooth bağlantısı 03:23
navigasyon cihazına bluetooth bağlantısı 2.045 izlenme - 6 yıl önce navigasyon cihazına bluetooth bağlantısı
Ağaçtan  Mükemmel Bağlantı Tekniği 07:24
Ağaçtan Mükemmel Bağlantı Tekniği 58 izlenme - 2 ay önce In this series I explore different wood joinery techniques. This is not a 'how to' video. Just sit back and join me on my venture to find beautiful joinery! More Projects on: http://www.keyiftv.com https://www.youtube.com/channel/UCO-gs-EluXhZxlPzJ1erMEg Wood: Hard Maple Music: Lakey Inspired - Chill Day (soundcloud.com/lakeyinspired) Lakey Inspired - Doms (soundcloud.com/lakeyinspired) Lakey Inspired - Beach Dayz (soundcloud.com/lakeyinspired)
Otel Otomasyonu Veritabanı 09:02
Otel Otomasyonu Veritabanı 1.460 izlenme - 5 yıl önce Otel Otomasyonu Yapılırken, Mysql Ve C# I Birbirine Nasıl Bağlarız Diye Soran Warsa İşte Cewap...:)
Bıyıklı Amca Melik Duyar ile İngilizce Öğreniyorum 17:54
Bıyıklı Amca Melik Duyar ile İngilizce Öğreniyorum 811 izlenme - 2 yıl önce Anne, terlik, pencere, bok, araba, ölmek. Bu kelimeleri sırasıyla aklımızda tutmak ne kadar zor değil mi? Dünya hafıza şampiyonu Melik abimizin şahane tekniğiyle artık değil. Şöyle ki; Evde 31 çekerken annem yakaladı ve terliğini bana fırlattı. Can havliyle pencereden atlayıp kaçmaya başladım. Kaçarken boka bastım, ayağım kaydı düştüm. Sonra karşıdan gelen araba bana çarptı ve öldüm. Hadi hep beraber tekrar edelim.
Wolfteam Sunucuyla Bağlantı Kesildi T_10054 00:25
Wolfteam Sunucuyla Bağlantı Kesildi T_10054 1.193 izlenme - 6 yıl önce
Nevşin Mengü Canlı Bağlantıyı Kesip Sitem Etti 01:20
Nevşin Mengü Canlı Bağlantıyı Kesip Sitem Etti 741 izlenme - 3 yıl önce Nevşin Mengü canlı bağlantıyı kesip sitem etti HD video izle Lady Gaga'nın İstanbul konseri ile ilgili gelişmeleri aktarmak üzere kanalın muhabiri Zeynep Karamustafa'ya 3G ile bağlanan Nevşin Mengü, sonunda isyan etti. EKRANA GÖRÜNTÜ GELMEDİ, SES SIK SIK DONDU Bir türlü düzgün bir bağlantının sağlanamadığı yayında görüntüler ekrana taşınamadı. Yayında ses de güçlükle duyuluyordu.
Transformice Bağlantı Hatası 01:21
Transformice Bağlantı Hatası 1.170 izlenme - 6 yıl önce transformicede internet olduğu halde bağlantım kesiliyor ?
İbrahim Tatlıses Kanal Urfa Bağlantı 13 04 2012 17:34
İbrahim Tatlıses Kanal Urfa Bağlantı 13 04 2012 1.074 izlenme - 5 yıl önce ibrahim tatlıses kanal urfa bağlantı 13 04 2012
Canlı Yayında Telefon Gelince Sapıtan Sunucu 01:36
Canlı Yayında Telefon Gelince Sapıtan Sunucu 1.135 izlenme - 3 yıl önce Kaçkar TV'de canlı yayında telefon gelince, dekor olsun diye konulan kablosuz (kablolu) telefonu açan sunucu abimiz ve iki eliyle bir telefonu yayına aktaramayan teknik ekip.
deniz otomat bağlantı elemanları kayar otomat ve cnc torna otomat 07:40
deniz otomat bağlantı elemanları kayar otomat ve cnc torna otomat 1.102 izlenme - 6 yıl önce firmamız deniz otomat somun vida burç mil pul civata saplama elektrik ve elektronik parçalar oto parçaları gaz kontrol parçaları vana parçaları bağlantı elemanları kayar otomat ve cnc torna otomat parçalarıve perde mekanizma parcaları talaşlı metal işleme imalatı yapmaktadır.
Emrah Serbes Artı 1 Tv Canlı Bağlantı. 08:43
Emrah Serbes Artı 1 Tv Canlı Bağlantı. 910 izlenme - 4 yıl önce Emrah Serbes, Artı1 Tv Canlı Bağlantı Gezi Parkı Hakkında Konuşuyor
Huzur Ve İrfan - Sıradışı Adam 03:06
Huzur Ve İrfan - Sıradışı Adam 833 izlenme - 3 yıl önce İrfan Hoca'ya bu sefer y*vşağın teki bağlanıyor ve İrfan Hoca sabırla soruları cevablandırıyor. Resmi YouTube kanalı: http://www.youtube.com/user/conmech İrfan Hoca'yı tanımayanlar için özet geçeyim. Kendisi aslen hoca değildir ama yine de bilgi birikimi olduğunu düşündüğüm birisidir. İrfan Hoca program sunmaktadır ve adı Huzur İrfan'dır. İrfan Hoca diğer yobazlardan farklı olarak aşırı sabırlı ve aşırı nötr biridir. Karşısındakini ne olursa olsun kırmak istemez ve gerçek bir müslüman gibi sabırla cevap verir. İrfan Hoca, videolarında kesinlikle dinle değil; kendini din alimi sananlarla dalga geçmektedir.
Facebook Durum Foto Beğendirme 07:27
Facebook Durum Foto Beğendirme 1.551 izlenme - 5 yıl önce Facebook Durum Foto Beğendirme Yapmayanlar eklesin www.fb.me/hckrtim
Point Blank 01:20
Point Blank 1.072 izlenme - 5 yıl önce Point Blank Sunucu İle Baglanti Kesildi Hatasina Cozum!!!
Huzur & İrfan - Hamile Kadına Bakmak Günah mı 01:48
Huzur & İrfan - Hamile Kadına Bakmak Günah mı 585 izlenme - 3 yıl önce İrfan Hoca'nın gündem hakkındaki cevabı. İrfan Hoca'dan yine nötrlük, yine sabır dersi... Kendi videolarını üreten insanlara saygı duymak gerektiğine inanıyorum.
Canlı Yayında Kiloyla 00:56
Canlı Yayında Kiloyla "Baş" Muhabbeti (Küfürlü +18) 704 izlenme - 3 yıl önce Daha evvel herhangi bir kişinin arayıp da, cevabı bilip buradan para kazandığına inanmadığım, insanı dizginlenemeyen bir küfretme ihtiyacına teşvik eden, belki de düzmece telefonlarla reklam yapan ekrandaki ıdıyı bıdıyı bilip para kazanma programından artık klasikleşmiş bir küfür anı. Nicelerini gördük arayıp küfreden ama bu kadar serinkanlı, içten, net, rahat, "bana bir çay demli olsun" dermişcesine söyleyenine rastlamadım. An geldi lan yoksa cevap doğru mu diye düşündüm. Ayrıca kıpır sunucumuzun "ehe ne laf soktum", üstüne de bir iki adab-ı muaşeret dersi vereyim çabaları, amcamızın o rahat tavrından sonra benim nezlimde yetersizken, Star tv'nin ekranın sol üst köşesine de bir ördek resmi koymalarını öneriyorum, zira orada bir açıklık kalmış.
Enstrümantal Film Müziği Ağrı Dağı Efsanesi Türk Yeşilçam Sinema Şarkı Piyano Solo 03:08
Enstrümantal Film Müziği Ağrı Dağı Efsanesi Türk Yeşilçam Sinema Şarkı Piyano Solo 843 izlenme - 2 yıl önce AĞRI DAĞI EFSANESİ Yerli Türk Film Müziği - AĞRI DAĞI EFSANESİ JENERİK FİLM MÜZİK Yerli Yeşilçam Ünlü Sinema Klasikleri AĞRI DAĞI EFSANESİ Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Solo Piyano ile Nasıl Bulacaksınız? Genç Piyanist Güneş Yakartepe " AĞRI DAĞI EFSANESİ " Sinema Filmi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile Çaldı. Tema Müziğini Piyano ile Solo Çaldı. Arka Fon da Sinevizyon ( Barkavizyon) ile Filmden Görüntüler Eşlik etti. Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler. En Güzel ve Beğenilen Ünlü Klasik Yeşilçam Film Tema Müziği. Genç Piyanist Beğeni ve Güzel Yorumlar Bekler. AĞRI DAĞI EFSANESİ Sinema Film Müziği Konu ve Jenerik Müzikleri Hakkında Bilgi AĞRI DAĞI EFSANESİ Sinema Ana Jenerik ve Giriş Film Müziği Daha Önce De Unutulmaz Film Müziklerini Yapan Bestekar Cahit Berkay'ın İmzası Taşır. 1970'den Bu Yana 160'in Üzerinde Başarılı Film ve Dizi Müziğine İmzası Atan Üstad Cahit Berkay'ın Moğollar Grubuyla Beraber AĞRI DAĞI EFSANESİ Film Müzikleri nNide Bestelemiştir.. Kendisinim En Büyük Hayranıyım. Bestelerini, Varlığını, Müziğini Saygıyla Selamlıyorum ve Şunları Paylaşmak İstiyorum. Harika Dizi ve Yeşilçam Film Müzikleri Besteleri İçin Değerli Müzisyen Cahit Berkay'a Tekrar Tekrar Çok Teşekkürler Ederim.. Cahit Berkay'ın Bestelerini Piyano İle Çalmak Da Ayrıca Harika Bir Duygu. Süper Bir Haz Veriyor. Onun Notaları İle Parmaklar Sihirli Bir Şekil De Tuşlara Hayat Veriyor. Süper Bestelerini Onun İçin Daha Da Çok Çok Seviyorum. Bize, Harika Besteler Armağan Ettin. Genç Piyanist Cahit Berkay Abisine Sevgi ve Saygılarını Sunar. Ayrıca Ispartalı Hemşerim, Memleketlim Olduğu İçinde Ayrıca Gururlanıyorum. Allah Bana İşallah Onunla Tanışmak, Çalışmak, Çalmak Nasip Eder. Yeşilçam Filmleri Cahit Berkay’la Daha Da Muhteşem, Unutulmaz ve Güzel Olmuştur. Müziği ve Besteleri İle Türk Sinemasına Değer Katmıştır. İyi ki Varsın Ağrı Dağı Efsanesi, Yaşar Kemal'in aynı adlı romanı uyarlanan 1975 yapımı sinema filmi. Konu Mahmut Han'ın atlarından birinin, çoban Ahmet'in evinin kapısına gelmesiyle başlayan Ahmet'le han kızı Gülbahar'ın aşkıyla devam eden filmin sonunda Mahmut Han iki sevgilinin evlenmesi bir şarta bağlar. Ahmet, Ağrı Dağı'nın tepesine çıkar ve oradan yaktığı ateş aşağıdan görülebilirse, muradına erecektir. Oyuncular Hakan Balamir - Ahmet Fatma Girik 12 Aralık 1942'de İstanbul Sultanahmet'te dünyaya gelen Türk Sineması'nın ünlü kadın yıldızlarından Fatma Girik, Cağaloğlu Kız Lisesi'nde okurken orta 2. sınıfta okulu bıraktı. Sanatçının annesi Münevver Hanım, babası da Hayri Bey'dir.Tümünü oku (yeni pencerede açılır) - Gülbahar Hayati Hamzaoğlu - Mahmut Han Yavuz Selekman - Memo Reha Yurdakul - Demirci Hüseyin Peyda - Bilge İhsan Yüce - Vezir Nuran Aksoy - Mahmut Han'ın Kızı Atıf Kaptan - Sufi Ödüller 1976 Antalya Altın Portakal Film Festivali En İyi Görüntü Yönetmeni - Gani Turanlı Dış bağlantılar SinemaTürk Ağrı Dağ Efsane AGRI DAĞ EFSANE 13 Yeşilçam Yerli Film Müziği Sinema cahit Berkay Piyano Solo Akustik Piyanist Solo Sound Müzik Şarkı Türkü Eser BarkavizyonYeşilçam Yerli Film Müziği Sinema cahit Berkay Piyano Solo Akustik Piyanist Solo Sound Müzik Şarkı Türkü Eser Barkavizyon Enstrümantal Film Müziği AĞRI DAĞI EFSANESİ Türk Yeşilçam Sinema Şarkı Piyano Solo FATMA GİRİK, AĞRI DAĞI EFSANESİ, Yeşilçam Müzikleri , Film Müziği, Piyano Solo, Opera Agrı Dağ Efsane Efsaneleri Sinema Şarkısı Filmi Konu Tüm Oku Yeni Pencere Ödüller Antalya Altın Portakal Film Festivali En İyi Görüntü Dış Bağlantı Sinematürk Dağları Tepe Efsaneleri İçindekiler İlgili Bu Madde Cahit Berkay Akustik Müzik Şarkı Türkü Eser Barkavizyon Videolar Amatör Mogollar Şarkı Albüm Sanatçı Ara Border Anasayfa Albümler Listeler Haberler Paket Satın Alicon Border Biyografi Galeri Agri Dag
Tahsin Hasoğlu -  Müşteri Hizmetleri Vol 1 05:40
Tahsin Hasoğlu - Müşteri Hizmetleri Vol 1 422 izlenme - 2 yıl önce Tahsin Hasoğlu bu sefer farklı bir skeçle karşımıza çıktı. Elini verenin kolunu kaptırdığı, girmenin kolay çıkmanın olay olduğu hizmet firmaları ve onların vatandaşla yaşadığı trajikomik ayrıntıların birinci bölümü.
Levent Tüzemen'den Özbek için şok yorum! 00:19
Levent Tüzemen'den Özbek için şok yorum! "Neredeyse g..." 294 izlenme - 2 yıl önce A Spor'da yayınlanan spor programına bağlanan spor yazarı Levent Tüzemen, Galatasaray'ın ceza almasını yorumlarken ağzından öyle bir şey kaçırdı ki...
Wordpress Kalıcı Bağlantı Ayarları Nasıl Yapılır? 05:56
Wordpress Kalıcı Bağlantı Ayarları Nasıl Yapılır? 606 izlenme - 4 yıl önce Wordpress kalıcı bağlantı ayarlar Wordpress özel url şekilleri Wordpress seo uyumlu adresler http://webledik.net http://webledik.com Facebook hesabımız: https://www.facebook.com/webledik Twitter hesabımız: https://twitter.com/webledik Youtube Kanalımız: http://www.youtube.com/user/webledikcom
Vodafone Dünya Caz Günü 00:22
Vodafone Dünya Caz Günü 650 izlenme - 4 yıl önce Vodafone Dünya Caz Günü